Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

radule82
17. říj 2009

Cienko, taky jsem to četla... jedním slovem neskutečné!!!!!

j.cien
17. říj 2009

Nechutne,Smil nic spatneho nerekla a te pani,co ma takoveho primitiva...a ceka s nim dite..uf,tak te teda vubec nezavidim...chodit nekde s brichem po hernach nahanet manzela-to je ZLY SEN

asmeena
17. říj 2009

cien: taky jsem to teď přelouskala, odpoledne jsem koukala, že tam taky řešili kočárky. Chápala jsem smil, proč by nekoupila drahý kočárek a ili zase proč chce drahý - to taky chápu. Každý máme své. Ale smil přece nic špatného nenapsala. Asi tam mají nějaké těhotenské zatmění. ☹

radule82
17. říj 2009

Však Smil a ta druhá ji to tam pěkně řekly... at si tam zůstane sama 🙂)))

asmeena
17. říj 2009

doufám, že nám to taky nikdo tady tak nenabourá, se tady cítím moc dobře.

radule82
17. říj 2009

Asmee: já taky... první co dělám, když přijdu domů, tak koukám na Kelišky 😵 😵 😵 😵

asmeena
17. říj 2009

já taky, jsem už asi závislák 😀 😀 😀

j.cien
17. říj 2009

Mne proste zarazi,jak nekdo dokaze byt strasne zly jen proto,ze ma nekdo jiny jiny nazor...no jesteze se my Kelisky mame rady takove ,jak jsme 🙂

radule82
17. říj 2009

Chodúr je vážně sqělej!!!!! 😀 😀 😀 😀

asmeena
17. říj 2009

cien: asi holčině přeletělo něco přes nos, je nasraná na chlapa a tak se potřebuje jinde vybít. Počkej až zaútočí na nás, že si jí bereme do huby. 😀 😀 😀

asmeena
17. říj 2009

radul: je, úplně jsem měla zimomravky (nebo jak se to píše) 😀

j.cien
17. říj 2009

Jj,Chodur je super,zvlast kdyz se moc nehybe-pak je srandovni,ale super 😀

JJ,Smil jsem napsala do IP,at na ne kasle 😉 ..vim ,jake to je,kdyz te nekde chteji uklovat za vlastni nazor 😀 a timto zdravim APoleny 😀 😀 😀

radule82
17. říj 2009

Asmee, tak ted jsi mě fakt rozesmála 😀 😀 😀 😀 😀 ... ale máš pravdu!!!!
Jinak mě to taky napadlo... že dostaneme zdupec 😀

asmeena
17. říj 2009

jj cien ty víš o co jde, viď? To tak někdy nepochopíš. Ale jestli to někoho uklidňuje, když se do někoho naváží, tak ať si uleví. 😝

radule82
17. říj 2009

Asmee: jinak jsem taky často chodila na téma Reprofitu, ale teď už jsem tam dlouho nebyla... jak se to tam vyvíjí a daří se ostatním holčinám? 🙂

smilers
17. říj 2009

Holky diky moc Vam za podporu,ja uz to neresim,reklajsemsvoj a tim to hasne 😉 pomlouvat nikoho nehodlam, an tomam svou hrdost 😎

a jak se jinak vede? 😅

radule82
17. říj 2009

Holky, tak ted si přečtěte co Illi napsala.... chce se mi smát 🙂

asmeena
17. říj 2009

radul: však koukni. Dnes tam přibyla spousta holek. Hodně holek uprchlích z Fertimedu. Doufám, že nevadí, že pořád mezi vás chodím, i když už jsem v Reprofitu 😀 😀 😀 ?

j.cien
17. říj 2009

Asme jakypak copak,jsi Keliska Reprofitacka a co jako je na tom 😎 😀

radule82
17. říj 2009

Ahoj Smil... to nejvzácnější v tvém životě jsou krásné tři dcerky a tohle tě fakt nemůže v žádném případě rozhodit 🙂)))

radule82
17. říj 2009

Cienko, líp to ani nejde napsat, to byla trefa do černého 😎 😀

radule82
17. říj 2009

Tak dneska už to nebudu zpětně pročítat, ale zítra dopo si tam zajdu 🙂)))

asmeena
17. říj 2009

taky jsem napsala smil do IP, že klidně může chodit mezi nás, že u nás bude vítána pořád. Nemám holky pravdu. Ona je totiž ta co si může říct opravdu matka s velkým M. Obdivuju ji, jak to tak zvládá.

cienko: děkuji, jsi zlatíčko.

j.cien
17. říj 2009

Holky ja teda se budu starat nad tim,abych sve deti dobre vychovala a ne nad tim,jestli budu mit na znackove hadry!!!OMG-to je divny rebricek hodnot 😝
Smil,my te nedame! 🙂

smilers
17. říj 2009

Holky dikymoc, uplne jste me dojali, byt tu nejsemstalice a chodim jen casto,takto se za me postavit ,jste fakt tridy,ato si nedelam srandu,tot jeholej fakt 😉

asmeena
17. říj 2009

jsme právě říkali s manželem, že snad ani nic dětem kupovat nebudeme, že už to vidím, jak je budou rozmazlovat prarodiče a ti jim budou kupovat mega hraček a to taky není moc zdravé, když děti mají vše na co si pomyslí.

asmeena
17. říj 2009

smil: jsi naše, i když chodíš občas a jsme rády

smilers
17. říj 2009

asmee🙂

j.cien
17. říj 2009

Holky desne me svedi prsa zespodu...asi se doskrabu do krveeeeeeeeeeeeeeeeee
OMG 😖

asmeena
17. říj 2009

cien: vydrrrrrrrrrrž

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru