Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

radule82
25. říj 2009

Tak jsem holky zpátky, kobercové člobrdo nezlob se mělo velký úspěch 😀

Cienko je mi 27 🙂

radule82
25. říj 2009

Asmee: taky jsem ted dožehlila 😎

asmeena
25. říj 2009

radul: takže to bylo to pravé co si teda tchýňka přála, to je fajn. Taky mám ráda dárky takové, které si přeji a které se hodí. To moje tchýně mi dost často dává samé nesmysly.

j.cien
25. říj 2009

Radulko vypadas teda fest mladsi 😀 ,je videt,ze jsi v dobrych rukou krale Miroslava 😀 😀 😀 uz mi sibe 😅

Asmee jj,to cekani je na bednu!Bud rada,ze chodis do prace!a moc ti preji,at tlustice naskoci,tak jako hodne holkam!!!Nic nic a pak sup a uz tam byly 🙂

asmeena
25. říj 2009

cien: kéž by to byl i náš případ, tajně v to doufám, ale i tak jsem při zemi. 😲

j.cien
25. říj 2009

jj,je to boj,ale stale velika sance!a opravdu moc drzim palusky,pac si to zaslouzis!!! 🙂

Psala jsem Sweety,jak je to s NT,tak mi odepsala,ze take meli tu prodlevu mezi krvi a UZv,mame krev tusim v 10 a UZV az skoro ve 13..ale zajdem do mesta,na obidek,neni problem.Pak jedem k segre,kde nalozime obe decka a jedou sem na prazdninky 🙂 maji az do nedele volno,tak se tesi k babicce,maji tu kamose sousedy,tak si to uzivaji-pubosi 😀

j.cien
25. říj 2009

Kerinka je smutna,Baru jsme odevzdali a je tu fakt takovy klid najednou... 🙂 az mi tu chybi ta prdelka malicka

asmeena
25. říj 2009

cien: neboj, až tam přibudou další dva svišti, tak bude Kerinka ráda, že si zaleze a odpočine si. To tak uletí a příští rok to tu bude.

j.cien
25. říj 2009

As zni to jako krasny sen 🙂 i kdyz ten zahul si nejak neumim predstavit,vidim na tom zatim jen to krasne 😉 a tuto zimu bych take nejradeji prospala a probudila se az na porod 😀 😀

asmeena
25. říj 2009

cien: ty si krásně užij těhulinkování, nakonci toho budou dva nádherní zdraví broučci, tuším to, že vám to dobře dopadne. Moc ti to přeji.

j.cien
25. říj 2009

As dekuji moc!Kez by to dopadlo dobre a oba byli v poradku!
Uz me boli prdelka,jak tu sedim na Konovi 😀 ,tak se loucim a za chvili hraje Trinec,tak jdeme fandit k tv 😀

asmeena
25. říj 2009

pápá a pupíčkuj. 😉

radule82
25. říj 2009

😀 Cienko, tak to jsi mě pěkně pobavila 😀 😀 😀 s tím králem Miroslavem 🙂)
Cien, na jakém programu chytáš Třinec?

evcaa
25. říj 2009

ahoj hoky tak uvidime v kolik budem dnes kyblikovat skrz toho casu je to na dve veci danula uz ma sedm a cas na koupani ale je teprve sesttttttttttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 😀

j.cien
25. říj 2009

Je mne picne,ten hokej snad davali vcera a my to propasli!!! 😀

evcaa
25. říj 2009

nic jdem koupat at ho nepretahnem 🙂 🙂 🙂

asmeena
25. říj 2009

evci: to je blbé, my dospělí se z toho brzy oklepeme, ale chudáčci broučci malí v tom čase mají asi zmatek.

radule82
25. říj 2009

Cienko, já byla minulý týden na hokeji, Vítkovice x Třinec.. ale pořád fandím Třinci 😎 😀

j.cien
25. říj 2009

Tak Radulko uz jsme to nasli,davaji to ted na CT4 nebo co to je za kanal 😀

radule82
25. říj 2009

Super, tak idu kukati 🙂)))))))))))))

evcaa
25. říj 2009

verunko jj je to na dve veci nic pro dnesek se loucim mame okoupano a pujdem spat ty jo o hodku driv 😅 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

evcaa
25. říj 2009

Dobrou noc a krasne sniky 😉 😉

radule82
25. říj 2009

Evi, dobrou noc 😉

sido
25. říj 2009

jdu na vás ještě juknout a jdu do sprchy a do postele jsem unavená teď tu byla segra s děckama a trochu oslavovali beze mě (má zítra narozky ) a manža asi půjde spinkat hned 😀 😅
cien co jsi dělala po ET furt jsi jenom ležela? já se snažím ale jsem už oleželá a když vidím tu spoušť po děckách tak bych se nejradši vrhla do úklidu ale fakt blbnu bo se bojím 😅

sido
25. říj 2009

asmenko neboj to bude dobrý ve čtvrtek ti naskočí dálnice a ty budeš šťastná jak blecha 😉 😉 😉

kasa
25. říj 2009

Sido kašli na úklid,a raději odpočívej,však to neuteče.

sido
25. říj 2009

máš recht kasi jdu do hajan ještě umístím utroš a za chvíli je superstár tak dobrou noc a papa zase zítra 😉 🙂

kasa
25. říj 2009

Taky jsem zavedla utroš a jdu koukat na superstár. 🙂 Tak dobrou noc,Luci tobě zítra šťasné pořízení ajak budu něco vědět tak napíšu. 🙂

bellka
25. říj 2009

Berušky, jdu vás pozdravit, jsem přiletěla z práce, honem do vany, do pyžama a už jsem v pelíšku🙂 kdo má zítra kontroličku, ať dopadne na 1*🙂 nestíhám, ale vím o vás všechno, jednak od Evičky a semtam načuhuju, ale v práci se přes den psát nedá😉 Sido, hodně štěstííí, Asmee, držím palušky🙂 už se na vás moc těším na srazíku🙂 mocinky všechny zdravím, dobrou nocku a krásné sníky, berušky🙂

radule82
25. říj 2009

Já taky přeji dobrou noc 🙂)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru