Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
5. lis 2009

Dekuji,zitra tam zavolam...OMG,clovek aby si vsechno hlidal...no ja proste na profesionalni sestru nemam stesti...bud takove frajle jako Petruska..nebo nachcipana babizna,co mi ani neumela vzit krev..OMG a to jsem ji rikala,ze si ma vzit tensi tu jehlu,ze mi zíly hned praskaji..tak se jeste ofrnila a pak mi v tom kvedlala,pac ji nic neteklo a nazdimala vsehovsudy 4kapky a to pry staci!!Uz to vidim,jak mi to priste bere znova 😝

j.cien
5. lis 2009

Evicko a dekuji Majdince 😉 ,je to nase slunicko 🙂 a borocek-vecne ty nocni....to je mi holek lito,i Karinka kazdou chvili ty nocniska hnusne

asmeena
5. lis 2009

cienko: mám z tebe velkou radost a docela ti závidím, že je tvým gynekologem Kája, jeden z nejlepších. Škoda, že nemá ordinaci v Ostravě.
princ: to je škoda, že nejsou dvojičky, ale to nevadí i jedno mimi je krásné, hlavně že jsi těhulinka.

evcaa
5. lis 2009

holky jdu se s vami pro desek rozloucit preji krasnou noc a krasne sny paaaa 😵

asmeena
5. lis 2009

dobrou evci, pošli mi prosím do IP tvou emailovou adresu, něco pěkného ti pošlu. 😉

sido
5. lis 2009

ahojky tak já se přidávám ke gratulaci cienko to je mocinky dobře že jsou oba bobíšci v poho a co pohlaví toho druhého neviděl? 🙂 😉
asmen a co ty kdy si jedeš pro sněhurečku?
z té Polanky mi volala sestra ještě odpoledne( tak nevím co v Olmíku kecali že v Polance odpoledne nejsou) a sestra mě chtěla jenom přeobjednat z 8:30 na 12:00 protože Jaroš má ráno zákroky 😉

asmeena
5. lis 2009

musím na kontrolu sliznice 12.11. a asi KET 19.11. 😉
sido: tak jsem zvědavá jak se zítra domluvíte, držím pěstičky.

sido
5. lis 2009

asmen já nejdu zítra jdu až příští týden ve středu 😉 to bude 9. den cyklu tak si myslím že KET by mohl být taky kolem 19.11 třeba půjdeme ve stejný den 😉 kéž by to vyšlo 🙂 🙂 🙂

asmeena
5. lis 2009

jé, tak to by bylo super. Kdy jsi dostala MS? Já 2.11.

j.cien
5. lis 2009

Sido tak jeste,ze tak,ze nic jineho z Polanky nechteli 😉 to se clovek vynervi,co se deje...
Asmenko a na ko sliznice musis za Macacem nebo u sveho??
Jsem rada,ze muzu chodit za Kajou,snad to pak budu zvladat v aute...az budu mit velky pupek 😀 ,ale ted me potesila jedna holka,co uz ma narozene dvojicky a za cele tehu pribrala jen 9kg!Coz ovsem nebude muj pripad,pac uz ted mam +4 😀 ale to je fuk,klidne budu 100kilova 😀 😀 a stastna 😀 jen at jsou prdolci OK

A na pohlavi jsem se zapomnela zeptat....koza jsem,pokazde toho tolik chci vedet a na konec se na pulku zapomenu zeptat..

asmeena
5. lis 2009

cien: mám jít ke svému gyndaři, právě, že jsem teď řešila, že jsem potřebovala nějakého sehnat, protože u své jsem byla naposledy před dvěmi lety a nemám ji moc ráda, nepřijde mi jako dobrá gynekoložka a já už chci chodit k nějakému, který je profík, kdybych pak někdy měla nějaké problémy.

sido
5. lis 2009

asmen já jsem 2.11. jenom špinila a v úterý se mrcha rozjela sestra mi řekla že to špinění se nepočítá 😉 ale myslím si že KET se dělá stejně podle ovulky ne?

sido
5. lis 2009

asmen a to jako přijdeš k svojemu dr. a jenom se ho zeptáš kolik máš sliznici zavoláš to machačovi a on tě objedná už přímo na KET ?

asmeena
5. lis 2009

jj, já si můžu vybrat jestli chci KET 19.11. nebo 20.11. a vzhledem k tomu, že je v Brně Machač jen ve čtvrtek, tak chci v ten čtvrtek. Doufám, že budu mít pěknou sliznici. Beru estrimax, tak doufám, že naroste. Vždycky když beru nějaké léky, tak mám sliznici nižší než když nic neberu.

sido
5. lis 2009

a proč vůbec bereš něco na sliznici vždyť i před ET se píchá jenom agolutin a to jenom den dva před samotným ET

asmeena
5. lis 2009

já před ET nepíchala ani agolutin, brala jsem jen Utroš a ten budu brát taky před KET pár dní

sido
5. lis 2009

no já jsem zvědavá co dají mi jestli vůbec něco 😒 ve Fertimedu to asi dělají jinak 😉 hlavně aby to vyšlo 😉 dobíjí mě ty příspěvky od holek co měly teba tři mrazáčky a nakonec neměly nic že se rozpadly nebo se přestaly vyvíjet ☹ doufám že to nebude náš případ a jsem taky zvědavá jestli se při zmražených dělá třeba PK jestli jo a k tomu AH a určitě ještě něco tak to vychází kolem 10.000,-
as ty jsi měla KET ve Fertimedu nepamatuješ jak to probíhalo a kolik jsi platila?

asmeena
5. lis 2009

já jsem před KET ve Fertimedu nic nebrala za léky a bylo to tak, že jsme ráno přijeli, oni nám řekli, že se rozmrazily všechny tři embryjka, dvě se akorát trošku rozpadly a pak byl ET. 😉 Ležela jsem tam jen 3 hodiny a pak jsem jela domů, nechtělo se mi tam být přes noc.

sido
5. lis 2009

tak kolik ti jich dáva li 3? a to se rozmrazí a za jak dlouho ti je dají ještě ten den? a jak jsi je měla velké když je zamražovali? my máme ty prvojádra a ještě jsem nečetla že by některá holkya byla na KET a měla zamražená prvojádra 😒

sido
5. lis 2009

a nevíš kolik tě to vyšlo co jsi všechno u KET platila?

sido
5. lis 2009

taky tam chci ležet jen pár hodin po KET na tom pooperčním a potom tradá domů lehnu si vzadu na sedadla a dám si nohy nahoru aby mi cestou nevypadli 😀 😀 😀 přes noc tam už nechci být a příjde mi to že tam přes noc nikdo nebývá jsme tam spali 2 krát a pokaždé jsme tam byli sami 😒

asmeena
5. lis 2009

sido: to ani nemusíš dávat nohy nahorů, to jen tak samo nevypadne.
A měla jsem 6buněčné a 5buněčné zamražené a ty 5buněčná se rozpadla na 2buněčná.
A vyšlo mě to na 6.000,- dostala jsem od Dr. Vodičky tenkrát nějakou slevu.

sido
5. lis 2009

a to ti je zaváděli ten den co je rozmrazili?

asmeena
5. lis 2009

jojo ten den.

asmeena
5. lis 2009

Já mám teď zamraženou blastocystu, tak jsem taky zvědavá jestli vůbec rozmrzne nebo jestli se nějak rozpadne.

sido
5. lis 2009

určitě vydrží ta tvoje vánoční princezna 😉 😉 😉

sido
5. lis 2009

blastocysta má kolik buněk je větší než morula? 🙂

asmeena
5. lis 2009

ty tvoje taky určitě zamrazili tak, že z nich budou krásná mimiška. 😵 To bude prdel, jestli budeme spolu testovat v jeden den a obě najdeme // 😵

beruska81
5. lis 2009

ahoj holky, sem tam vás pročítám, ale nepíšu, nemám na nic náladu, jsem jako bez života, včera jsem zůstala u našich, byla jsem si večer s kámoškama sednout, trochu se opít, ale stejně to nepomohlo. Marek měl malého doma, dneska mi malý volal přes PC, chtěl maminku a tak mi ho marek přivezl k našim a zůstaneme tady až do neděle a pak se uvidí. Zítra bysme měli jít jako rodinka do aquaparku, ale nevím jestli dorazí, malý ho přemlouval, tak uvidíme. Nikomu nic takového nepřeju, ze dne na den se mi zhroutil celý svět, vím, že za to můžeme oba, ale on tvrdí, že jsem se hodně změnila, že už to nejsem já, že ho pořád jen sekýruju a on už ke mě nic moc necítí. Prý potřebuje čas aby zjistil, jestli mu vůbec chybím. Říkal, že dneska večer bude doma, ale zkoušela jsem mu volat a nebere to, tak bůh ví kde je. Jsou to nejhorší chvíle mého života.
Moc vám všem děkuju, že na mě myslíte, mám vás všechny moc ráda 😵
Cienko gratuluju ke kontrole, že vše dopadlo ok
Mějte se já se zase někdy ozvu

sido
5. lis 2009

to by byl ten nejkrásnější den pro více lidí že? 😉 a kdy jdeš na ko sliznice?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru