Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

adrim
11. lis 2009

On tam byl i minulou středu. Kasi a cysta už ti praskla?

j.cien
11. lis 2009

Dobrou nocku holky 🙂

kasa
11. lis 2009

Tak už jsem vložila fotečky našeho broučka. 🙂 🙂 🙂 🙂 .Asi jo,už tam nebyla a nebo oni nemluvil.Hlavně jak slyšel co dělám ,tak mi okamžitě bez toho ,že bych si o to stačila říct,napsal nemocenskou.A jsem vcelku ráda,protože je to opravdu náročná práce,ale hlavně jsou teď v práci celkem velké problémy.A nevím jestli se je vůbec podaří vyřešit.

asmeena
11. lis 2009

kasi: krásná bublinka, je to úžasné. 😵

kasa
11. lis 2009

Jo ,je to nádherné,stále ji mám před sebou a koukám na ni. 🙂 🙂

adrim
11. lis 2009

Kasi nádherné 🙂 Cienko dobrou noc a ať je zítra lépe! Evi teda laparka bez narkozy to je divné 😝 Asi to byla možná ještě jiná metoda laparky... A výsledek jsi měla dobrý?

asmeena
11. lis 2009

holky dobrou noc, jdu to taky zalomit.

kasa
11. lis 2009

Tak krásnou dobrou noc. 🙂

beruska81
11. lis 2009

jdu vám popřát dobrou noc
kasi gratuluju k fotečce, já jsem taky fotku nosila pořád u sebe a i teď jí mám zarámovanou na okně v ložnici, dokonce mám schované i 2těhu testy z USA, sem tam na ně kouknu 😔

kasa
11. lis 2009

To já je mám schované taky všechny. 🙂

evcaa
12. lis 2009

Ahoj holky preji krasne konecne neuprsene rano jeste ze uz prestalo uz se me chytla jakasi depka 😝 😝 😝 😝 😝
kaso gratuluji
berusko ja mam taky vsechny testiky schovane 😀 😀 😀 😀
adrim jj ja nerikala ze je to laparo ja jsem rikala ze je to HSG hysterosalpingografie - je rentgenové vyšetření, při němž se zjišťuje jednak vzhled a tvar dutiny děložní, jednak a tvar a průchodnost vejcovodů.
Slouží k vyšetření případných vrozených či získaných vad dělohy a pozánětlivých stavů vejcovodů. Vyšetření se provádí buď ambulantně nebo při krátkodobé hospitalizaci (max.1-2 dny). Zavádí se při něm do hrdla děložního aplikátor. Protože toto zavedení může být bolestivé, na většině pracovišť se před ním aplikuje injekčně analgetikum. Zbytek vyšetření je již nebolestivý - děloha a vejcovody se zvolna plní kontrastní látkou a v rentgenovém obraze se odečítá její postup. U žen se zjištěnou alergií se volí odlišný typ kontrastní látky, na kterou žena není alergická. Pracovní neschopnost v dalších dnech nebývá nutná.

beruska81
12. lis 2009

Dobré ránko kelišky jo konečně neprší, ale všude je mokro a bahno, takže ani ven moc nejde jít. Zítra se chystáme opět do aquaparku, minulý týden jsem byla s malým dvakrát, bobek se naučil plavat tak tam chce být teďkom furt. On je malý blázen, pořád se potápí, jezdí na tobogánu, no hotová rybka. Jdeme i s Markem tak snad to bude ok 😉
Kdoví jak se má Katrinka s miminečkem, pořád na ní myslím 😵

evcaa
12. lis 2009

ahoj beru urcite tro bude dobre kdzbz o vas marek nestal tak do yadnefo aquaparku nejede 🙂 🙂 🙂 🙂
katrinku ted urco prehodili na pokoj a bude mit konecne maleho u sebe

evcaa
12. lis 2009

promin pisu jak debil jsem mela anglickou klavesnici

ahoj beru urcite tro bude dobre kdyby o vas marek nestal tak do zadneho aquaparku nejede
katrinku ted urco prehodili na pokoj a bude mit konecne maleho u sebe

kasa
12. lis 2009

Dobré ranko,tak jsem dneska vstanula před půl 6,abych mohla dát kamarádovi nemocenský lístek,bral ho do práce,pak jsem vydržela ležet do půl 7 a musela jsem se nasnídat,mám každé ráno úplně vlčí hlad.Tak jsem se nasnídala,zavedla si utroš a ještě jsem usla a spala až do teďka. 🙂 🙂 🙂 Tak jsem asi dospávala ,ty ranní vstávání. 🙂 🙂 .Jinak pořád myslím na naši Katrinku.A koukám na malého jak je krásný. 🙂 🙂 .
Co dneska podnikáte?Jsem říkala,že si budu muset najít nějakou práci na doma,ať mi to rychleji utíká.Dneska začnu s vánočním úklidem pomaličku,ale až ho budu mít hotový,tak si musím najít nějakou činost ,až si kamarádka zase nakoupí perličky a ostatní materil,tak ji budu pomáhat vyrábět korálky,takovou tu bižuterii,prodává to v dětské herně,a penízky jdou zpátky na provoz herničky.Je to teď složitější,protože je listopad a stále ještě čekají na dotace na letošní rok,tak doufám,že vydrží,ať máme jednou kam si chodit s dětmi hrát,je moc krásná,a byla by škoda,kdyby ji museli zrušit.
A co dneska vaříte.Já asi špenát.

evcaa
12. lis 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

holky nove fotecky dominicka je nadherny uplne mi to pripomina muj den D 😀 😀

kasa
12. lis 2009

Taky věřím Beru ,že se vše spraví a budete zase všichni spolu šťastni.Ono to chlapům někdy trvá,než si uvědomí ,jak je máme rádi. 🙂 🙂 🙂 🙂 .Uvidíš už teď je to krok k lepšímu. 🙂 🙂 🙂 Tak krásný den.

kasa
12. lis 2009

Jé ten je nádherný,už se těším,až se taky dočkáme,nějakého broučka.Už aby byly prázdniny. 🙂 🙂 .Děti jsou opravdu sluníčka v životě.

kasa
12. lis 2009

No dneska mě mám nějakou chuť na vitamín S. 🙂 🙂 🙂 🙂

evcaa
12. lis 2009

žřxy E VERFREfrv čfrv bbb rfr ž nnnnnnnnnnnnnnnnn ted se zahledel na tv ýjýhz th F GGJ MINNjmnm ,ay Z rtff bbgGG Nr se456n xacgrb

toto je zprava od danika pro vas vsimnete si te jemne prace a prechodu z malych pismen na velke a naopak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evcaa
12. lis 2009

a opet ho neco napadlo moment uzzzzzzzzzzzzzzzzz

n ccgdb t g hjnbvh nvfvv b gh jg B ++;qkjqamq w iě

koncime jdem na krupici paaaa 😀 😀 😀 😀 😀

kasa
12. lis 2009

No krása se tu chlamu,než jsem došla na druhý řádek,teda na třetí,tak jak jsem zvyklá za ty rokyv turisťáku,tak jsem v tom hledala šifru,třeba tam je něco zašifrovaného ,pozdrav od Daníka.Asi s něho bude skautík. 🙂 🙂 😀 😀 😀

beruska81
12. lis 2009

Danečku z tebe bude určitě nějaký vědec, vypadá to jak nějaké rovnice 😀
užíjte si krupici 🙂

princ
12. lis 2009

ahojky, se můžu posrat smíchy co tady Danielek píše. 😀

kasa
12. lis 2009

Jé ahoj Princ. 🙂

princ
12. lis 2009

ahojky, jestli uklízíš tak můžeš přijít i ke mě, mě se tak hrozně točí v hlavě až to není normální. 😝

michina
12. lis 2009

Katrin, obrovské gratulace, ty 11 jsou fakt magické. At jste vsichni brzy v poradku a doma! 😵

smilers
12. lis 2009

Ahojky, taky se pridavam ke gratulce katrin 😵 malej je uzasnej

katy.m
12. lis 2009

Obrovská gratulka Katrin 😵 😵 🙂 🙂

kasa
12. lis 2009

Já myslím,že mi stačí úklid doma 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,navíc nemám vycházky. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru