Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

sido
18. lis 2009

ahojky holky 😉 venku je nááááááááááááááááááááádherně sluníčkově 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tak bych to chtěla nějak využít třeba ukecám manžu a zajdeme si na prochajdu 🙂 kdyby jsme měli kočárek tak je to o něčem jiném 😢 ale to taky příjde 😉 holky moc na vás myslím na všechny 🙂 protože nikdo z nás nezažívá jen tak nějaké období 🙂jezu nevím kdo bude v Polance ale sestra v Olomouci mi říkala že to mají doktoři nějak rozdělené jen si pamatuju že říkala že v pondělí tam bývá Sobek ml. v úterý Koutná a ve čtvrtek Sobek st. tak snad nenatrefíš zrovna na Holuba
jinak já s ním něměla problém na všechno co jsem se ho ptala tak mi odpověděl ale asi to má každý jak se vyspí a jakou má náladu 😉 samo si myslím že do práce se to nemá tahat a že je to neprfesionální ☹ ale takový je život

sido
18. lis 2009

mě teď co odešel Kája nejvíc vyhovuje dr. Koutná nemůžu na ní říct nic špatného 😉

jezulicka
18. lis 2009

sido.-tak já u koutné nebyla ještě...A Holub byl děsný...neprofesionální jednal se mnou
jak s kusem hadru...víš práci má jakou má ale v této práci když pracuje s lidma musí jednat na úrovni a kor v tomto centru...hold je to poslání jeho...
My taky musíme v práci se chovat mile usmívat se i když nemám dobrou náladu..
já navíc pracuji s dětmi takže nějaká blbá nálada nemůže být vždycky musí být přetvářka
pokud se něco děje u mě...
a u něho by to mělo být taky....ale víš jak.......§
😖
tak on tam bývá asi středy....ta koutná je tam v úterky a píšeš že je dobrá??
zase je to žena a chápe možná z té strany víc...nevím..... 😒

kasa
18. lis 2009

Evi ,tak to tě muselo hodně bolet ,tak ti foukám dušičku,a Danečkovi bolístku,ať je brzy zase veselý.Bobek malý.
No já jsem natrefila na Holuba minule,vlastně ve stejný den jako Sida a byl na mě milý,a vše co jsem chtěla vědět tak mi řekl,tak je to asi opravdu náladový človíček a záleží jak se vyspí.No ,ale jak píše Sida ,špatnou náladu by do práce neměl tahat.Zvlášť ne pokuď dělá lékaře. 😒
No snad už příště bude hodný.
No nic jdu si ohřát obídek už mám hlad.

jezulicka
18. lis 2009

kasi- tak asi záleží pokud se ho na něco ptáš...tak to mu vadí u něho se nesmí člověk vyptávat a kor když má problémy..
Ty jsi šla na kontrolu vše v pořádku to je dobře tak nebyl problém...
už jak vešel tak mi byl nesympatický.....

sido
18. lis 2009

jezu jj Koutná je taková člověčí nejvíc z těch lékařů z Fertimedu 😉 aspoň mi to tak příjde 😉 mohla jsem se jí zeptat na všecno a ona mi odpovídala normálně jsem ji řekla jestli by se nemohla kouknout do ppírů jakou jsem mívala sliznici při ET a IUI a ona to udělala. A převapilo mě že mi Jaroš dělal IUI když jsem měla nízkou sliznici 😒 nechápu to ☹

kasa
18. lis 2009

Asi jo,ale asi bude fakt záležet spíše na jeho náladě,protože j jsem se ho minule vyptávala vcelku dost,ale opravdu by se to nemělo tahat do práce.A to nikde,přece za to my nemůžeme ,že se špatně vyspal.To je moje heslo od začátku co pracuji,nikdy nikdo nesmí poznat,že mám doma nějaký problém.Naštěstí už mám období velkých problému za sebou,ale ani tehdy nikdo v práci nevěděl,co doma řeším.
Teď jsem zpětně šťasná,že toto období přišlo,protože jinak bych dnes nebyla s tak skvělým človíčkem jakým je Peťa. 🙂 . 🙂

jezulicka
18. lis 2009

kasi-přesně tak to máš pravdu a je moc dobře že jsi štastná s petou a vše vám vyšlo
a čekáte vytoužené mimi....moc vám to přeji a taky se to moc přejeme ale zatím nic... 😢

katy.m
18. lis 2009

Ahojte holky,
koukám,že jezulicka chce znát názor na Holuba. Kupodivu musím říct,že ke mně se choval vzorově,ale to až proto,že mě jednou převzal po Jarošovi,který byl někde mimo,nasadil mi puregon,na ketrý jsem KONEČNĚ začala reagovat a na další kontrole provedl inseminaci.K jeho(nebo mé)smůle,to ale údajně neměl dělat,měla jsem strašně moc foliklů,tak u mě vyvolal OHSS IV.stupně.Ležela jsem u něj na oddělení v Bohumíně 4 týdny,ale protože se inseminace povedla a já otěhotněla,OHSS se zhoršoval a já začala kolabovat.Zřejmě mu hodně lepilo,protože u mě byl několikrát denně i v noci ,i v době,kdy v nemocnici neměl co dělat.Sestřičky říkaly,že jsem jeho VIP pacientka.Každý den mi dělal mnoho vyšetření,vše důkladně vysvětloval mě i manželovi a dokonce jsem byla na nadstandartu celé 3 týdny zdarma.Jenže pak si už se mnou nevěděl rady,atk mě nechal převézt jinam.Ale i tam volal lékařům a ptal se jich,jak se mi daří.

Každopádně,když na něj hukneš a dáš mu jasně najevo,že si jeho práci platíš nemalými částkami a že se Ti musí věnovat,tak je pak o.k. Máš na to právo,tak se nedej a ptej se 😉

sido
18. lis 2009

asmenko a jak to vypadá s vaší sněhurkou kdy ji budou rozmražovat? 🙂

kasa
18. lis 2009

Jé tak jsem si dala polívku,zavedla utroš a úplně jsem na hoďku a půl vytuhla,tak si teď půjdu ohřát čočku ze včerejška a půjdu zase šít. 🙂

kasa
18. lis 2009

Taky stále myslím na Asmenku.A kdy jdeš Sido na tu kontrolu ty. 🙂

kasa
18. lis 2009

Stále na vás myslím a držím vše co mám. 🙂

evanka84
18. lis 2009

Ahoj, již 3roky se snažíme o mimi. manža šel na spermiogram a dopadl strašně špatně no bylo nám řečeno, že jedině umělé manža musí podstoupit MESA, či TESA a já ICSI chjo, v pátekl si jdeme pro žádanku, pořád váhám jaké centrum zvolit jsem z Ostravy ale Gyncentrum jsem zavrhla prý je to tam strašné a MESA stojí 15 000kč a ICSI myslím 8000Kč to je dost peněz a navím jsem četla že je to tam strašné, Máte nekdo zkušenosti s Fertimed pobočka je i v Ostravě takže bych do Olmiku nemusela pokaždé. Hlavně i ceny by mě zajímali nejsem milionář moc dík za každou odpověd

kasa
18. lis 2009

Ahoj Evan,chtěla jsem ti ceník skopírovat ,ale nějak se mi to nedaří.Ty ceny jsou ale podobné,ale přístup se mi zdal dobrý ,ale chodila jsem k dr.Jarošovi a ten už tam teď není,a trošku se to tam teď zkazilo,pak je dobrý ještě Reprofit tam teď spousta holek přechází,protože jsou lepší přístupem a mají i více variant umělého opl.,ale mají pobočku myslím v Brně ,ale slyšela jsem ,že mají otvírat snad novou i v Ostravě ,což by bylo určitě super,že by holky nemuseli dojíždět,protože na každý je mobilní,a dojíždět pokaždé hromadnou dopravou je třeba problém.Tak záleží na vás.Vím,ale že je na ně dost chvála. 🙂 Zkus se podívat na internetové stránky.

evanka84
18. lis 2009

Aha dr. Jaroš byl dříve i v gyncentru a taky odešel a nevíš náhodou kam odešel

sido
18. lis 2009

ahoj evanko Jaroš teď momentálně ordinuje jen ve Fulneku má tam vlastní privátní ordinaci ale prý plánuje zase nějakou spolupráci s CAR ale nevím s jakým na jaře

evanka84
18. lis 2009

Tak jsem se zřejmě rozhodla pro Fertimed už jen pro to, že pobočka j v Ostravě a já tu bydlím. V pátek si jdu pro žádanku a hnedka šupky hupky do polanky budu ráda když to s vámi budu moct konzutlovat a ptát se co a jak vy už přece nějaké zkučenosti s Fertimed máte

sido
18. lis 2009

evanko a kolik ti je let?

evanka84
18. lis 2009

asi 14 dní zpátky mi bylo 25let manža je jen o půl roku starší

kasa
18. lis 2009

Tak ti přej jen a jen dobré zkušenosti s Ferťaskem. 🙂

kasa
18. lis 2009

Tak snad vám pomůžou.To jste ještě relativně mladí,tak snad vám pomůžou. 🙂 Moc vám to holky všem přeji.

jezulicka
18. lis 2009

katy-tak to koukám...to je mazec...aby člověk měl strach..
a můžu se zeptat jsem nevzdělaná tady v tomto co je to to OHSS??
Ale nemám ráda takový přístup a tlačit na někoho v dnešní době si můžeš
doktora vybrat tak k němu už fakt nechci bylo mi zle celé dopoledne... 😠 ☹

evanka84
18. lis 2009

jj mladí jsme už se snažíme 3 roky a spolu jsme 7 let, nicměně je to strašná zátež hlavne na psychicka

kasa
18. lis 2009

To určitě,tak ti peji moooc mocc moooc a´t vám brzy pomůžou a dočkáte se toho nádherného zázraku. 🙂

evanka84
18. lis 2009

Kasa, tobě gratuluji k tehu, jak dlouho jste se snažili a jak to dopadlo?

sido
18. lis 2009

tak to jste fakt mladí ale nic se nemá zanedbat kdyby jste zjistili že něco není v pořádku po třicítce už by jste tolik času neměli 😉 a s tou psychikou to tady známe všechny holky 😉 je to hrůza

evanka84
18. lis 2009

nejhorsi je ze moje kamaradky jsou tehu, svagrova to ceka v lednu a v rodine se z ni mohou pokadit rodice vi jake mame problemy a presto mi vykladaji jak svagrove roste brisko a kdyz jsme je pozvala na oslavu svych 25 tak stredem pozornosti bylo prave to jeji bricho tolik me to mrzelo a trapilo a presto jsem se musela usmivat

j.cien
18. lis 2009

Ahojky,jsem zpet z kardia a dopado to OK,na EKG potvrzena sinova tachykardie,ktera je sice neprijemna,ale neohrozuje ani mne ani mimi na zivote 😉 ,takze zatim to zkusime bez leku,jen magnesium a kdyby neco,tak potom pridame beta-blokatory,ty se v tehu muzou 🙂

Luciku,co tvoje kontrolka??

Jinak zdravim vsechny novacky a preji hodne stesti ve Fertasu!!A Kasa i Katrinka jsou dukazem,ze se tam muze zadarit i na IUI a ja s Evcou jsme zase priklad povedeneho IVF 😉 takze holky hlavu vzhuru,je to boj a beh na dlouhou trat,ale je treba to podstoupit a doufat!!!!

evanka84
18. lis 2009

j.cien jak dlouho jsi prosim cekala nez jsi podstoupila IVF myslim od prvniho pohovoru

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru