Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

evcaa
19. lis 2009

Ahoj holky

tak pani tamasova mate nadherneho syna jak uz jsem nekolikrat psala je uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzasny 😀

verunko sidusko drzime s daneckem pesti at se mimisove zakousnou a nepusti 🙂

veru mas prijemny hlas 😉 😉

Holky vcera to bylo neco strasneho neprala bych to zazit ani jedne z vas dnicek mel uplne siene bolesti cely se trasl nedokazal prestat plakat byl uplne fialovy nezabiralo naprosto nic tak uz jsem to beydrzela a dala jsem mu panadol a po ctyrrech hodinach nurofen a ulevilo se mu spal do tri a pak do sesti to zcal halekat a stipat nas s jirkou doo nosa a pusy a bylo po spanku 😀 😀 😀 taky zacal trosinku hybyt nozkou aniz by plakal ale vcera plakal i pri pohybu palecku no proste neco strasneho my s mamkou sme breceli s nim a me delalo uplne spatne na nej sahnout pac jsem vedela ze kazdy muj dotek ho boli ☹ ☹ 😢 😢

karinko tak co napis mi neco krasneho do IP co????

evcaa
19. lis 2009

verunko oooooooooooooooooo dekuji hnedkabych tam sla ale hlasit bych chtela jen ty nej zpravicky u tech spatnych bych soplila a nebylo by mi rozumet ☹

asmeena
19. lis 2009

evi, to chápu, očkování není nic příjemného a ještě když víš, že miminku nemůžeš nijak pomoci a víš, že se trápí. Ale jste oba s Daníkem silní a dnes už bude fajně. 😉

asmeena
19. lis 2009

evi: ale nějak zapůsobil tvůj hlas na mou psychiku, je mi podstatně lépe.

evcaa
19. lis 2009

ty si uzasna me je taky lepe 😉 😉

asmeena
19. lis 2009

To naše malé nás teda natahuje, pořád se ještě rozmražuje, mám volat v 9:15

asmeena
19. lis 2009

Tak mi pan Dr. Machač sdělil, že máme vyrazit. Tak KETík bude. Zatím se loučím a všem zlatíčka děkuji za podporu MVMR.

sido
19. lis 2009

asmenko držím palečky a pozdravuj Nelinku 🙂 🙂 🙂

evcaa
19. lis 2009

tak to je bombaaaaaaaaaaa drzime pesti verus a je jas
ne ze z tebe bude mamina 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

hnedoocka23
19. lis 2009

ahoj holky,hezký den přeji...
asmeen držím ti moc moc palečky!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 MYSLÍM NA TEBE

kasa
19. lis 2009

Asmen to je super,držím pěstičky a budu držet,ať se Nelince u tebe líbí celých 9 měsíců. 🙂 🙂 🙂 🙂
Já dnes strávím v posteli,přepadl mě nějaký bacil. 😒

kasa
19. lis 2009

Katrinko malý je nádherný,tak si ho užívej a hlavně ať jste zdraví.
Evičko sluníčko,doufám,že už je dneska Danečkovi lépe,protože opravdu není nic horšího,než nemocný brouček. 😒 .Tak hezký den všem a dneska hlavně nejkrásnější den pro Asmenku.Maminku naši.

j.cien
19. lis 2009

Dobre ranko Asmenko myslim na tvoji Nelinku 😉 a tfujkam tfujkam tfujkam! 🙂

luciik
19. lis 2009

Dobré dopoledne.

Asmenko, mooooooooooooc držím palečky 🙂

kacza.b
19. lis 2009

ahojky tak me opet nejel internet. zrovna v tak dulezitou dobu kdy se rozmrazovala nelinka 😒 no hlavne ze vsechno dobre dopadlo 😵 😵 a za chvili bude u maminky v brisku ta ji zahreje.

jinak vsechny zdravim 😉

evco citim s tebou i malym Daneckem 😔

bellka
19. lis 2009

Ahoj beruškyyy, už jsem teda při vědomí po nočňuchovi a přeju pěkný den všem🙂 Asmee, hodně štěstí a teď už se sněhurečka maličká pěkně zabydlí u Tebe v bříšku a nepustí dřív než za 9 měsíců🙂

evcaa
19. lis 2009

tak mi psala asmenkajavascript:addEmoticon('😕','vBody')

takl uz jsem tehule 😉 mame porad krasnou blastocystu dnes nebo zitra by se mela zacit ryhovat

ted pise danik chjo 😖 😖

cxx c zn rtrgzečzerAYYAAAAAAAAAAAAAAAAR yXXsěh

MYSLIM ZE VAM CHTEL RICT ZE MA JESTE TEPLOTKU A BOLI HO HLAVICKA PROTO JE TROSKU PROTIVNY

y ,.M,,,,ES.đŮLŮ.
QÚ)"§-

TEN ENTER DAL SAM 😀 😀 😀 😕 😕 😕 😕 😕 😕

j.cien
19. lis 2009

Tak to krasa,ze uz je Nelinka tam,kde ma byt-u maminky 😉 🙂 Asmenko pluju te na dalku poradnym tehu bacilem 😀 😀 tak to by bylo-aby nebylo 😎

Evicko bobecek Danulka,to ma trapeni s tim ockovandem hnusnym 😖 ..ale brzo to prejde a zase bude vysmaty a šikulínek 😉 🙂

Karinko na tebe myslim FURT!!! 😉

kacza.b
19. lis 2009

ja na vas taky myslim furt 😀 😀 😀 MVR 😉

ten danecek je,ale sikulka ze uz umi tak hezky psat. snad uz ho zitra nebude nic bolet a na ockovani zapomene.

ted jsem byla na chvili se psem venku. a jdu zase koukat na nejaky film.

kasa
19. lis 2009

Tak to je super Verčo ,že už je Nelinka u tebe,taky posílám těhu bacilky a tahám je až z paty,tak ať najde u tebe Nelinka tu nejlepší postýlku ,která může být,a opustí ji až za 9 měsíců. 🙂 .Mám obrovskou radost.Hned mi chutná obidek lépe.
Teď ještě aby Danečkovi bylo lépe,ale snad už zítra bude. 🙂 .Já mám takovou radost. 🙂 🙂 🙂

hnedoocka23
19. lis 2009

holky 😔 😔 😢 nevím proč se to všechno sere...jela jsem na pohotovost,protože ze mě chrstla krev...mám problém na čípku,udělal se mi polyp,který krvácí,to jsem věděla..a jela jsem tam s tím,že asi praskl...polyp si dál roste...jak tře,tak krvácí...ALE to nenní to,co vám chci napsat...podle poslední ms bych měla být 9+5,ale podle UTZ jsem 6+3...paní doktorka,ve váčku stále nevidí obrysy a tak mi řekla,že v tomto týdnu už je vidět srdeční akce...tím mě šokovala a uaadila..navrhla mi revizi děložní dutiny s tím že to vypadá na zamlklý potrat... 😢 😢 řekla jsem ji,že týden chci ještě počkat,zda se nic neukáže,revize mě nemine...holky,jsem totálně v prdeli,připravuji se na nejhorší..paní doktorka mi řekla,že pokud by se něco ukázalo,že by to byl zázrak,ale chápe mé rozhodnutí... 🙄 tím mě úplně odepsala...
zítra jedu do fertimedu a chci,at se na mě ještě tam podívají...minule mi pan dr řekl,že to je normální průběh a že mám i žloutk.váček a tady u nás mi řeknou,že tam není nic,ale přesto vak roste...před týdnem jsem byla 5+3,tedkom 6+3...pomalu se smiřuji s tím,že je opět konec a příští týden mě čeká zákrok 😔 😔

verca777
19. lis 2009

ahoj holky,,verčo držím palečky,,a chtela jsem nejak reagovat na princ..ohledne te hydro v olmiku!!!!!!!! adrim se ptala,,bo na to jde))) takže nevim co udelali s princ,,po hydro,ale ja ji podstoupila v červenci a to jsem teda mooooc velky posera co se tyče narkozy,vždy sepisuju zavět,manžel mu sí slibit že si jinou nenajde 😀 😀 😀 no jsem posera,,ale vše probehlo v poho,,bolesti sem měla jak u silnejšího menzes,,sestry v poho,,,po hodce a pul sem šla domu,,,po narkoze sem šla se setrou na pokoj,,taky v poho a žadna nemoxcenska na další den sem šla do rachoty na odpoledni,,,,,sice oni chteli dat 2 tydny pn.ale šla jsem normalne do roboty,,,,takže je to uplně v klidu,,,

verca777
19. lis 2009

ahoj očko..... 😒 nevím co na to říct,,,jen že to snad není pravda,,,,sakra,,ale snad se doktorka spletla, je mi to moc líto,,,ja opravdu nevim co tady natohle napsat,,je to v hajzlu všechno,ale snad se to nějak umoudří a uvidiš co se dovíš ve fertasu,,,držím palečky

hnedoocka23
19. lis 2009

verco..byly tam dvě doktorky,ta jedna si tam pozvala druhou zkušenější a ty mi řekla,že to vidí jako neprosperující těhu...tak je asi jasné,zítra ve fertasu mi to jenom potvrdí a je to 😔 😔

bellka
19. lis 2009

Očkooo, sakra, to snad nééé! Mám husinu po celém těle a držím všechno co mám, ať se to zítra nepotvrdí, moc Ti to přeju, holčičko, strašně moc! Adrim, já byla pod narkózou 9 x, z toho 5x ve Ferťasu a vždycky jsem to přežila i po hysteroskopii, je to jen takové přispání a to je mi potom vždycky špatně, ale šla bych klidně znovu, tak se ničeho neboj!

verca777
19. lis 2009

ja ti strašně přeji at se obě pletou,,,,očko,,,,uvidiš zitra co ti řeknou,,,

verca777
19. lis 2009

ty sis smazla tydny 😢 😢

hnedoocka23
19. lis 2009

jo holky..smazala...a díky... 😔 😔

hnedoocka23
19. lis 2009

a asmeence držím palečky,at se mimoušek krásně zabydlí... 🙂

bellka
19. lis 2009

Očko, musí to být strašná bezmoc a nezbývá nic jiného, než vydržet do zítřka, kéž by to byl jenom ošklivý sen, ze kterého se jde probudit a zítra bude vše tak jak má být, budu na Tebe moc myslet. Verči ahoj.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru