Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
28. lis 2009

sido: určitě nenaštvala, a díky za podporu. 😉

asmeena
29. lis 2009

Dobré ráno holky, tak jsem testla a bohužel nic, ani duch.

sido
29. lis 2009

ahojky asmenko a který den dneska jsi?

kasa
29. lis 2009

Verunko,ještě neztrácej naději třeba je ještě opravdu brzy. 🙂 Budu na tebe myslet a držet stále pěstičky. 🙂

asmeena
29. lis 2009

dnes jsem 10DC, ale zaváděli mi pětidenní blastocystu, která už lezla z obalu, tak už by tam snad něco mohlo být. 😅

kasa
29. lis 2009

Třeba je ,ale opravdu ještě brzy,a kdy ti říkal doktor,že máš testovat.Neztrácej naději,třeba na tebe ještě Nelinka vykoukne.

kasa
29. lis 2009

Ahojki Siduš. 🙂

sido
29. lis 2009

vydrž asmenko 😉 mělo by už asi jít něco vidět to máš pravdu ale naděje tu pořád je 😉
mi to vždycky příjde že je nejhorší to čekání než se něco bude dít potom se nemůžu dočkat až budu testovat a nakonec mě přepadne strach a chtěla bych to všechno oddálit jen aby se neukázal negativní test 😅 máme to trápení já jsem teď ve fázi čekání ale už teď se bojím že si pobrečím na vánoce když to neklapne 😔

sido
29. lis 2009

ahoj Kasi

asmeena
29. lis 2009

Tak to já si asi taky pobrečím, protože mám dokonce i bolesti břicha a prsou a jestli to jsou jen nežádoucí účinky všech těch hormonů co beru, tak budu asi docela dost smutná, protože si říkám, že by to mohly být třeba těhu příznaky. Ale nevzdávám to, v Reprofitu je super ta minimální stimulace, takže bych šla v lednu hned do další.

kasa
29. lis 2009

Třeba to ještě vyjde sluníčko. 🙂

adrim
29. lis 2009

Ahojky holky, Asmenko chjo,ale fakt může být ještě brzy,někomu se to fakt ukazuje později, držím pořád palce hrozně moc!!!

princ
30. lis 2009

No nazdárek holky, co to je. Žádná diskuze.
Já vím že se vám o neuspěchu špatně mluví, vím co říkám,ale život jde dál. Musíte doufat že příští rok bude ÚSPĚŠNĚJŠÍ NEŽ TENTO. TO VÁM MOC PŘEJI. 🙂

kasa
30. lis 2009

No já mám dnes den blbec ,šla jsem ráno do obchodu,udělalo se mi špatně,teď už vím,že z nízkého tlaku,a spadla jsem ,naštěstí mimi je v pořádku,hned jsem jela na gindu,ale mám šitý nos,a motá se mi hlava,tak raději ležím. ☹ ☹ .A snad bude líp.

princ
30. lis 2009

Ježiš maria, no Kasi, to nám nedělej.....babo.Hlavně že je mimi v pořádku. Proto já raději nikde nechodím sama, raději když jdu s někým. U mě by to dopadlo asi tak stejně.

kasa
30. lis 2009

Jo a nejhorší byla ta bezmoc.Asi 10lidí mě obešlo,až pak se stará paní zeptala,jestli nepotřebuji pomoc. ☹
Bolí to ,ale jako sviňa.

kasa
30. lis 2009

Asi si mysleli ,že jsem ožralá.
😒

michina
30. lis 2009

AHojte, holky moje.
Prisla jsem se na vas zase podívat, volala mi Evička, říkala, že je tady ted moc smutno, tak to radeji ani zpátky nedočítám.
Jen chci říct, že příští rok bude určitě lépe, takový krásný letopočet, a bude skvělý pro nás všechny, co ještě čekáme, protože 2010, to MUSI BYT NAS STASTNEJ ROK!
Jen me mrzí ten Kajos, asi budu muset zavolat do Fertasu pred koncem roku, at uz tam se mnou v unoru pocitaji s dalsim IVF... 😅
Jak to tam ted vypada?

j.cien
30. lis 2009

Kaso tak at se ti to rychle zahoji a hlavne,ze je mimi OK!

kasa
30. lis 2009

Děkuji,snad bude vše v pořádku,jsem dneska celý den jak na kolotoči. 😒

asmeena
30. lis 2009

ahoj michi

kasi: au, to muselo bolet, a hlavně že je mimi v pořádku.

kasa
30. lis 2009

Ahojki to teprve začíná bolet,a asi ještě chvilku bolet bude,nemůžu se toho nosu ani dotknout.
Brní mi celá hlava,ale hlavně mimi ,že je v pořádku.Raději dneska celý den ležím. ☹
Holt tlak je potvora nevypočitatelná.A teď mě ještě doktorka vyplašila stou cystou,že jestli se nevstřebá,tak se bude muset operativně odstranit.Tak mě trošku doplašila a mám strach ,aby to neublížilo mimi. 😒

asmeena
30. lis 2009

kasi: tak snad to bude v pohodě a vstřebá se. Držím pěstičky. A ten nos snad brzy přebolí.

evcaa
30. lis 2009

Kaso teda tak at te to preboli a mimis je OK 🙂

evcaa
30. lis 2009

jeeeeeeeeee verunko sdem to napsala stejne sem to ale dupa co???? 😀 😀 😀 😀

kasa
30. lis 2009

Dobrou noc

evcaa
30. lis 2009

dobrou noc 🙂

kasa
1. pro 2009

Krásné dobré ráno a nádherný den. 🙂

adrim
1. pro 2009

Ahojky Asmeenko jak to s tebou vypadá? Nedáváš vědět co testíky, kolik dní jsi po KET? 😖
Kasi prosím tě jak se ti podařilo spadnout a tak si rozbít nos? Míša byl sice taky teď na šití,ale on běžel jak o závod a do toho narazil o roh. Hlavně že jste v pořádku s mimískem, ať to brzy přebolí. A tu cystu tam tedy máš? To její odstranění není myslím nic náročného, ženské co na tom byli min. pondělí byly na sále snad 5 minut a jedné odstraňovali 3,akorát nevím jak se to dělá v těhu s narkozou?? Ale věřím a držím palce ať se vstřebá sama. Já mám taky nízký tlak, zjsitla jsem to vlastně až v těhu ale i naposled jsem měla 90/60,ale já to nijak na sobě nepociťuji, ani kafe nepiju,jsem po něm celá roztřesená.

princ
1. pro 2009

Ahojky, jak tak vidím tak to tady vázne. Mě zase není dobře,ale snažím se tomu odolat. jinak venku je taky hezké počasíčko .... no fuj 😝 . řikala jsem včera manžovi co se ti stalo kasi a nechtěl věřit že ti nikdo nepomohl. Já bych takové lidi nejraději nakopala někam. Jak si tak vzpomínám jako puberťačka jsem měla dost velkou angínu a šla jsem dr. no a po cestě se mi udělalo špatně, takže jsem se opřela o strom a blééé, v tom šla paní s asi tak s 10 - letým klukem a říká podívej se na feťáka. No nechápala jsem, místo toho aby se zeptala jestli nepotřebuji pomoc, tak přišlo toho. O to nic na středisku jsme se potkali, no koukala jak péro z gauče.
Takže z toho plyne, že ti fakt dneska nikdo nepomůže. Škoda slov.
A co ty, je už to lepší s tvým nosánkem????

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru