Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

sweethy
11. kvě 2009

j. cien, já teď postupuju 2. IVF a tentokrát jsem na žádné hormonálním profilu nebyla, prostě jak přišla MS, tak jsem začla brát antiko a tak dále, ale profil tentokrát nebyl, taky mě to zarazilo, ale neřešila jsem to 🙂
Zítra mě čeká OPU, jsem dost nervozní, ten nový doktor, takový mlaďoučký, co je místo Vodičky, mě úplně vylekal, jak mi pořád říkal, že musím přijet o den dříve, že mi s velkou pravděpodobností folíci popraskají, ale když já jsem tak nerada jinde než doma, že prostě riskuju, ale nahnáno teda mám.

rozi.nka
11. kvě 2009

krásné ráno kelišky 🙂
včera už jsem se nějak zapomněla 😀
katrin pohyby cítím od toho dne co mi brali plodovku 🙂 asi je to taková kompenzace za ten stres 🙄 😀 je to takové slabé ťukání dole v břichu, většinou když se najím a odpočívám 😵 jinak výsledky z triplů budu vědět příští středu, ale to je mi stejně jedno už 🙄
očko máme zvýšené riziko na downa, zjistili to 5týdnů po screeningu z výsledků krve ☹ tak jsme byli na amniocentézu a čekáme na výsledky, no snad to bude dobré 🙂 úplně mi ušlo že se chystáš na ivf 😕
asmee z tebe se stává sportovec roku 😉
cien, držím palec.. kdyby náhodou 😵

katrin111
11. kvě 2009

ahoj rozi....ja jsem se dala na uklid.......................ja jsem mela taky nejaky pocit v brisku ale kopani na to je jeste brzy..............bylo to fajn............ 🙂

rozi.nka
11. kvě 2009

Kelišky Těhulky:
☼ rozinka (Kača, 23let) 1xIUI v GC Ostrava, přemýšleli jsme nad fertimedem a vypřemýšleli jsme si pozitivní test, který nám dr potvrdil jako těhu, srdíčko tluče, 8.4. NT screening dopadl na výbornou, ještě čekáme na výsledky krve. 29.4. triple testy. 5.5. zpráva z genetiky, z krve ze screeningu zjistili zvýšené riziko DS. 6.5. amniocentéza, tři týdny čekání na výsledek. zajímavé je, že screening byl ukázkový a krev v pořádku 😠
☼ evcaa (Evča 28 let, Havířov) za 5 let nevím kolik IUI ale v říjnu 2008 IVF stimulace synarel a fostimon, 12.10.08 bylo OPU 11 folíků, 6 folíků ICSI z toho jedno embryjko kvality B, ET 14.10.2008, 27.10.2008 test // a 6.července čekáme chlapečka Danielka díky pomoci boha a lékařů
☼katrin111(karvina 26let)2xiui v jednom cyklu a test pozitivni //,20.3.potvrzeni od lekare ze jsem opravdu tehu,6.4.KO v polance a posledni zaroven........7.4.moje gynekolozka mimi velke 1,35cm srdicko tluče,22.4.KO vse v poradku srdicko tluče jsme velci 3,12cm

Kelišky čekatelky na IVF, KET
☼ j.cien (Martina) 10let marného snažení,25.2IUI-negativni,stimulace k IVF 4/09
☼hnedoocka23(Petra)4xIUI neúspěšné,1x Ivf neuspěšné...laparoskopie(nalezena endoška)-červen 2.IVF..

☼ beruska81 (Lucka,28let) 2xIUI, 3IUI-18.2.-negativní, 6.4.začínám stříkat Synarel,od 15.4.píchám fostimon,UTZ 21.4- 18 foliků,24.4.další UTZ,28.4.OPU-1vajíčko.30.4.ET-1mimisek,snad se stane zázrak
☼ sonick (Soňa) říjen 2008 - hydrolaparoskopie, laparoskopie; 1. IVF ukončeno neúspěšně
☼ verca777 (Věra) září 2008 laparoskopie..ted mě čeká v březnu 2009 mé 1.IVF - 20.3.2009 2embryjka, KO 6.4.

Kelišky inseminačky:

☼ princ (Lucka) 2 x IVF, 28.1. a 30.1. IUI ,25.2. 2 IUI, 19.4. 3.IUI a opět nic
☼ rona2 (Romana 30 let,Ostrava) 3 IUI(manž.spermijky) 4 IUI (s dárcem)
☼ janel (Jana) 1xIVF, unor skarifikace, 3/09 mozna k te IUI dojde?
☼ sido 23.3.09 iui,25.3.09 reinseminace...nevyšlo, 22.4.jediný folík 23mm inseminace
☼zelenka 2x IUI - neúspěšné, 27.4. Fertimed
☼luciana101 2×IUI,čekání na laparoskopii a pak na 1 IVF
☼kat77(Katka) 1xIUI 4/08 neg., 1xIVF 6/08 nevyšlo, 9/08 laparoskopie (vše OK), další IUI 5/09

Kelišky nováčci-čekatelky
☼ bobinka1(Vladka) 2×IUI,1×IVF,vše GC ukončeno neuspěšně,nyní pohovor Fertimed Polanka
☼ verlis 11.5. 09 konzultace fertimed a leky na stimulku

Kelišky a co bude dál:
☼ kacza.b (Karin 32 let, Bohumín) 1 těhotenství mimoděložní,4×IUI,1×IVF zamlklé těhotenství,2×IVF mimoděložní,3×IVF neuspěšné
☼ luciik (Lucie,28 let) 2xIUI, 1xIVF GC, 1xMA, 1XIVF Fertimed, 1xKET Fertimed - vše negat.
☼ asmeena (Verča,29let) 9xIUI, 2xIVF, 1xKET.1/09+2/09 IUI nevyšlo. 5.3.09 laparoskopie (všechno O.K.) - od 4/09 se zase snažíme bez pomoci lékařů a pokud to nevyjde, tak zkusíme v 2/2010 3.IVF
☼ spasinka (Judita 33 let) 1x IVF - neúspěšné. 2.IVF - měla jsem jen 2 vajíčka, vzhledem k ukázkovému SPG jsme nedávali ICSI, boužel se vajíčka neoplodnily, ET tudíž neproběhl, na podzim 09 další (stále druhý) pokus
☼ michina (Katka) 3xmimoděložní, 2xIVF v 9/2008 a 3/2009 Fertimed Polanka, na podzim 09 asi třetí pokus

rozi.nka
11. kvě 2009

katrin ty počítej dva týdny dřív než se začal ozývat Samík 😉 ty už to aspoň poznáš, to já jsem čuměla jak tele na nové vrata 😀 vždycky ťukne nečekaně a už to nechce zopakovat 😠 😀
my ležíme, Kuba má chřipajznu a mi se nechce z postele 😀
ale musím žehlit, včera jsem vyžehlila půlku hromady a dnes musím tu druhou 😖

j.cien
11. kvě 2009

Holky jste zlate,ale test mam fakt snehobily...takze zaden zazrak nebude 😠

Swet diky 😉 ,ja pry tentokrat antiko pred IVF brat nebudu...nevim proc,ale tak mi to Kaja rikal..
Ze bez antiko a kratky protokol..

j.cien
11. kvě 2009

Ahoj Rozi,to je fajn,ze jste amniocentezu zvladli v poho a preji jen dobre vysledky!!!

katrin111
11. kvě 2009

ja si ani nepamatuju kdy presne zacal kopat samik....vim jen ze jsem byla nekde na terase na obed a tam kopnul bylo to o prazdninach...ale za boha nevim ve kterem tydnu jsem bylo...............ted se mi to stalo jak jsem lezela na boku.............tezko rict jestli to byl pohyb ale asi jeste ne........... 😕

katrin111
11. kvě 2009

rozi a bolel ten odber????????????

katrin111
11. kvě 2009

mas volno dneska?????????????a jaky si mela test marti?????

j.cien
11. kvě 2009

KAtrinko jsem v praci,mamatest a fakticky snehobily...ani duch tam nebyl 😀

rozi.nka
11. kvě 2009

katrin, ani nebolel. je to klasický vpich jak u odběru krve a stejně jsem byla tak vystresovaná, že jsem na bolest ani nemyslela. spíš aby se rozi něco nestalo a aby nebyly žádné komplikace.
jak jsem si lehla na lehátko tak mě začla klepat zimnice, tak říkám tomu doktrovi že to nepůjde, že se třepu a on však vy přestanete až půjde na věc. a jak došel s tou jehlou tak mi zmrzlo tělo, jen ramena a kotníky se mi třepaly 😀 úplně jak hypnóza 😀
když to shrnu tak to není nijak strašné, nebolí to, jen je to nepříjemný tlak a taky ta děloha v ten moment jakoby ztvrdne. spíš je tam strach o mimi a taky ty výsledky.
po odběru jsem si 20min poseděla v čekárně a pak domů, dva dny jsem se snažila ležet a nic nedělat což bylo asi nejhorší 😖 a samozřejmě jsem se cpala 😀
já budu mít ty pohyby do konce života zafixované díky tomu odběru 😅

rozi.nka
11. kvě 2009

jo a nebere se to z pupíku. nejdřív přes utz zkontroluje polohu mimíse a podle toho určí místo vpichu. já jsem to měla cca 15-20cm pod pupkem kousek doleva

katrin111
11. kvě 2009

aha...............no je to silene.ale podle me jde o plany polach....uvidis bude to ok 😵

katrin111
11. kvě 2009

a jdes ve 20.tt na skrining na srdicko????ja pujdu

rozi.nka
11. kvě 2009

snad, moc v to doufám 😔 😵
je to dost ironické, na to jak jsem si říkala že mám pohodové těhu. žádné nevolnosti, všechny testy v pohodě 🙄 no co už, tři týdny nějak překousnem a budem dofat, že je rozi zdravá jako řípa 😵

katrin111
11. kvě 2009

jj ale porad nechapu ze ti rekly nejprv ze to dopadlo ukazkove i na krev rekli ze je to v poradku a pak ti do schranky prijde dopis..................to je nepochopitelne

rozi.nka
11. kvě 2009

příští středu jdu na fifejdy na kontrolní ultrazvuk po tom odběru a odpo mám poradnu u gynekologa, tak uvidím co mi řekne. budu 19tt a tu další středu za dva týdny už bych měla mít výsledky z amnia, takže podle toho buď půjdu nebo nepůjdu
pokusím se na něho udělat oči ať mi zkusí zjistit už v tu středu co půjdu na kontrolu jestli třeba ty výsledky nejsou, dělal mi to jeho kolega a na fifejdách on pracoval takže ho tam znají 😉

katrin111
11. kvě 2009

aha takze na fifejdach ti delali ten odber???tam se dela i ten skrining.................ja jdu ted ve stredu do poradny tak jsem zvedava...............

rozi.nka
11. kvě 2009

přesně nad tím uvažuju od toho momentu co jsem si přečetla ten dopis 😖
dr na screeningu nám řekl, že šíjové projasnění je 1,6 což je dobré. od 2,5 se to sleduje a od 3 je tam nějaká vada. nosní kůstku jsme měli přítomnou, což u downa z 90% není. doslova si pamatuju jak řekl že je vše v pořádku a miminko je ukázkové!! dva dny na to jsem volala na krev a sestra mi opět řekla že je to v pořádku, jak jsem byla na poradně tak můj dr čuměl na výsledky krve i toho ultrazvuku a zase řekl že je to v pořádku a teď mi přijde dopis, že je ta krev na hovno a máme zvýšené riziko.... no je to na posrání, ale to si ještě vyřeším na gyndě 😠 podstatné je ale aby to bylo ok, že

rozi.nka
11. kvě 2009

na screening jsem byla ve fakultce v porubě. a amnio se dělá každou středu na fifejdách.

rozi.nka
11. kvě 2009

a proč jsi nešla na ten screening?

katrin111
11. kvě 2009

jj je to des...platis zato tezke prachy daji ti klid do duse a pak tohle..................na to neni co rict...................

j.cien
11. kvě 2009

Rozinko hlavni je,ze to vsechno dobre dopadne a Rozinecka bude zdrava!!!

rozi.nka
11. kvě 2009

přesně tak, ale pořád si říkám, že výsledky té krve se dají poplést, kdežto ten ultrazvuk nijak neošidíš. z té krve se počítají nějaké vzorce a kraviny, což nemůže být přesné podle mě 😒 za to utz ti to ukáže jasně

rozi.nka
11. kvě 2009

cien ani nevíš jak moc v to doufám, zrovna dneska začínáme pátý měsíc 🙂

j.cien
11. kvě 2009

jj,my tady snazilky vsechny jen chceme videt // a tim to cele teprve zacina.....a pak uz jen porad obavy,at to dobre dopadne...ale Rozi ,bude to OK !!!!!

katrin111
11. kvě 2009

rekla mi moje dr.ze se to doporucuje starsim zenam tak jsem nesla............pujdu az na tenhle...............koncim holky moje,jdeme s manzou do tesca..paaaaaaaaaa..............ja ve ctvrtek zacinam 4.mesic 😉

j.cien
11. kvě 2009

Holky to tak leti,to vase tehu!!! 😉 🙂

rozi.nka
11. kvě 2009

cien přesně tak to je, ten strach už je napořád 😀
stresuješ u testu, když tam jsou // tak stresuješ než půjdeš k dr. když ti potvrdí těhu ale na utz není nic vidět stresuješ jestli to není mimoděložní. pak se ukáže že je nitroděložní ale ještě nebije srdíčko. začne tlouct? pak tluče srdíčko ale čekají tě všemožné testy a vyšetření jestli je drobek v pohodě. největší stres je porod, zvládnu to já i mimi, nebudou komplikace? všechno dopadne dobře a přesto se tvůj strach ještě více prohloubí protože máš najednou zodpovědnost za to malé bezbrané stvoření a ten strach už nikdy nezmizí.
no řekněte, stojí nám to za to???
stojí a hlavně my o to moc stojíme 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru