Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
24. čer 2009

kaczi: koukám, že jsi taky ranní ptáčátko, tak dobrou chuť, já jdu teď taky snídat.

evi: mě na imuno poslal Jaroš z Polanky, ale taky mě nejprve poslat nechtěl, ale když jsem mu řekla, že si dám teď od IVF asi rok pauzu, tak mi řekl, že ať teda vyplníme tu dobu, že si mám nechat udělat to imuno a dal mi žádanku do Viamedy v Brně.

hnedoocka23
24. čer 2009

ahoj,krásný den všem,upršený..venku je to horší jak včera 😀
vítám Evku 🙂 nakoukni sem častěji...
a kdy se chystáš Evi na své 3.IVF?

já se chystám,jedeme asi za hodku do Polanky a pak na rybičky 😉 páááááááá

rozi.nka
24. čer 2009

krásné skoro poledne kelišky 🙂
dneska jsem byla na glukozovém testu, hnus fialový 😝 u případného dalšího těhu to odmítám, fakt děs. Málem jsem se poblila a k vyvrácení jsem taky neměla daleko. Ke všemu dvě hoďky v kuse sedět... malý mi málem vyskočil z břicha, chudák hladový 🙄 hlavně že už to máme za sebou 😉
jdu vás dočíst co je nového 🙂

evcaa
24. čer 2009

Ahoj holky hlasim se v kuse vcera jsme sexovali a dnes jdu gruntovat neni mozna aby se na me nepodival z venci 😀 😀 😀 😀

evcaa
24. čer 2009

ocko na co do polanky uz na krev to tak leti?????

hnedoocka23
24. čer 2009

ahoj,né Evi jen pro lístek na peníze,na krev jdu až 8.7. 🙂
vycházky mi nedali,až na další kontrole... 😠 😠 😠

evcaa
24. čer 2009

ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

hnedoocka23
24. čer 2009

Evi,ty nás ale napínáš,co ty..Daneček,si dává na čas..se mu evidentně u tebe líbí 😵

evcaa
24. čer 2009

ocko je vyložene spokojeny jsem rikala vsem ze prve jsem mela strachat ho po ET udrzim a ted zase chci at uz jde ven 😀 😀 😀 😀 😀 a to ze se mu u me libi je naprosto presne 😉 🙂 ale co asi to tak ma byt

sido
24. čer 2009

ahoj holky moc tady nepíšu ale čtu vás pravidelně 😉 v pátek jsem byla na poslední inseminaci měla jsem tři až čtyři folíky takže slušná úroda jenže dneska jsem byla u svo jí gynekoložky na kontrole a řekla jsem jí že mě ráno strašně bolelo v podbříšku tak mi udělala UTZ a řekla mi že mám na vaječníku cystu skoro 4 cm velkou a že to mohl způsobit pregnyl 😠 tak by mě zajímalo co se stalo s těma ostatníma folíkama jestli ještě můžu doufat nebo je to kvůli té cystě pryč ☹ nemáte některá stejnou zkušenost?

larri
24. čer 2009

Ahoj holky,ted jsem se vratila z prace a musim vas docist.

Ale hlavne musim napsat,ze po kazdodennim zvraceni jsem si udelala znova test vcera a poprve v zivote nasla // carky.Dneska jsem byla na krev a HCG 147.

Ted jdu rychle neco udelat,at tady muzu nakouknout.

j.cien
24. čer 2009

Lariiiiiiiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂 tak to je uplne nejkrasnejsi prekvapeni!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂
Potichoucku gratuluji 😉

larri
24. čer 2009

No, on to je spis sok,ktery mi zatim nedochazi.

Ja jsem totiz hodne v klidu a ja si ani nepobrecela,kdyz jsem to dostala.Jako bych neco tusila.

Vim,ze je to zle,ale i kdyby to nedopadlo,tak jak ma,jsem rada,ze jsem poznala,ze to funguje.Jeste jsem nebyla na utz,tak se uvidi.Budu to tvrdit porad dokola,dokud neporodim,neni vyhrano.
Ale i tak,je to krasny pocit.Mam za sebou prvni transfer a zatim je tam mimisek. 😉

beruska81
24. čer 2009

Larri tak to je super, úplně mám husí kůži, moc ti držím palečky 😵 😵 😵
Evi malý si teda dává na čas, já jsem taky pořád uklízela, sprchovala se teplejší vodou a nic nepomohlo, přenášela jsem skoro 14 dní až mi to museli vyvolávat. Užívej ještě poslední chvilky těhulkování 🙂

beruska81
24. čer 2009

Larri moc ti to přeju 🙂

j.cien
24. čer 2009

Tak to je nadhera!!Tvoje PRVNI IVF??Myslela jsem,ze je to uz treti!!

Tak to je bajecne!!!Mas sice pravdu,dokud uspesne neporodis neni vyhrano...ale ty // jsou krasnou šancí na krasne mimi!!!
Ty blaho,tak to je UZASNE!!!!!!
Kdy jdes zase na krev a kdy na UZV?

beruska81
24. čer 2009

holky já jsem se teď vrátila z aquaparku a jsem úplně marná, docela mě to zmohlo, ale ta zprávička od larri mě zase probudila 🙂

j.cien
24. čer 2009

Holky pres tu Larinu bomba novinku jsem vas ani nepozdravila vsechny!
Dnes je venku trochu lip,byli jsme v lese a nasli jsme 6 krasnych pravaku a boruvky na kynute knedliky 🙂 to bude bájo 😀 😀

Evicko a ty jsi stale cela 🙂 ale neboj,brzo uz to bude 😀

Krasny den vsem Keliskam 😵

larri
24. čer 2009

Moc a moc dekuji,
na utz jdu v utery k Apolinari,tak si myslim,ze mi vezmou znovu krev tam.

Ja se tady jeste vratim,ale prijde drahy,tak mu to musim rict.Ted volal a rikam mu ahoj tatko,tak to preslechl.Az pak zacal nadavat,ze jsem mu to nenapsala hned.

Ale jestli dopadne utz dobre,tak mu to oznamim slavnostneji.
A to na ivf nechtel,pamatujete? Ten ma ale smulu,ze to zatim vyslo. 😀 😀

rozi.nka
24. čer 2009

Larri gratulujuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵
Konečně je kelišácká smůla prolomená, očko teď je to na tobě 😉

hnedoocka23
24. čer 2009

no ahoj......
larriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 😵 jupííííííííííííííííííííí...já mám normálně husinu,jak to čtu.........to je teda šok...

GRATULUJI....GRATULUJI...KONEČNĚ 😵 😵 😵 😵 😵

hnedoocka23
24. čer 2009

holky,jdu k mamce a za brášinem...

larri a kolikátý den se ti objevila až čárečka druhá???a stále krvácíš nebo už ne???

larri
24. čer 2009

ocko moc dekuji,
druhou carku jsem objevila vcera a to byl 16den,kdyz pocitam i den ET.Ja nechtela testovat,ale vcera kdyz jsem pred odchodem do prace zvracela,tak jsem rychle testla a byla tam hned.Nebyla silna,ale byla.

Ted uz nekrvacim,ale podle hcg bych rekla,ze mi odesel jeden mimisek.Hlavne mne neboli ani prsa,nic.Akorat mi vadi v praci nektera jidla,hlavne PAELA. 😀

Jo a ja mam nizky tlak,tak piju rano kafe,to ted nemuzu.Ja bez kavy mam strach vyjit ven.

sido
24. čer 2009

larri veeeeeelikánskáááááá gratulace 😀 😀 😀 😀

rona2
autor
24. čer 2009

Ahoj holky,
Lari gratuluji,tak se nám to tady pomalu rozrůsta a těhulek je víc a víc,tak to je fajn,že to tak je.Mám velkou radost a věřte,že se všechny dočkáme,jen to někdy trvá trošku déle. 😉

kacza.b
24. čer 2009

larri 😵 😵 😵 super

rona2
autor
24. čer 2009

Kasa napsala jsem ti do interní pošty,tak kukni. 🙂

katrin111
24. čer 2009

ahoj holky trosku jsem vas docetla a Larri srdecne gratuluji to je krasa................jen tak dal!!!!!!!!!!!!dneska jsem byla v poradne a budeme mit chlapecka,vazi uz 400g a krasne se na tom utz vrtel..................za 14dni jdu do ovy na ten skreening srdicka..................ted jsem sezrala 2 misky polivky a jsem total prezrana.................na srazik nedojdu pacten den ma manza narozky a pres tyden nemam ani hlidani........

kacza.b
24. čer 2009

katrin ty uz mas pulku tehu za sebou 😲 toto frci
chtela si sice holcicku,ale chlapecek je taky super hlavne ze je vse v poradku a jste oba zdravi 😵

jo jsem se chtela jeste zeptat rika ti neco kartarka heckova,nekde u mototechny?

kacza.b
24. čer 2009

ocko a copak ty doufam ze se citis dobre a je vse v poradku!!!
uz mas tyden za sebou tak drzim palecky at se brzy objevi //

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru