Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

evcaa
5. črc 2009

no uvidime co vymysli v utery 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kasa
5. črc 2009

Třeba to chce Daník stihnout na Husa. 😀

evcaa
5. črc 2009

jj uvidime b prisla ma draha polovicka poustim ho k pc =paaaaaa

kasa
5. črc 2009

pa pa evi

kasa
5. črc 2009

Holky tak co podnikáte,Katrin co doma ,žijete ještě všichni nebo jsou nějaké ztráty na životech? 😀 😀 😀 😀 .A co jsi nakonec dělala?

katrin111
5. črc 2009

jj zijeme vsichni,malemu jsem dala paralen prospal se predtim se vyzvracel a ted uz je mu nastesti dobre,snad se mu to znova nevrati,ja tedka sedim u pc a papkam popcorn,pak pujdu asi cucet na chalupare nebo na vratne lahve

j.cien
5. črc 2009

😀 Cusek!Tak pradlo samo zmoklo,ale uz zase skoro uschlo,takze v poho..bazenek je na mne jeste trochu studeny,ale Petr si ho uziva..jen cekam,kdy za nim hopne Keri 😀 je to prča..ona pobiha okolo bazenu,jak on plave a nakonci mu pokazde olizne pusu 😀 😀

Holky mam take zravou,prave jsem nasmazila rizecky z pravaku a cpeme se 😉 nasli jsme jich10na jedom miste!Takovou praváčí rodinku a celou jsme ji sezrali 😀 😀

Ocko neboj,zustavej klidna a stastna z krasnych testiku a streda je uz pozitri,dozvis se vic a budes zase klidnejsi!!HCG bude vysoko,kdyz mas takove ukazkove testiky!!Mozna se chytli oba bobanci!!!!Moc ti to preju a zdrave i zavidim 😉 🙂

Ale jak pise Katrinka,konecne se zacina darit i Keliskam 😉

Holky nevite ted o Lari?Stale na ni myslim,treba je jeste nadeje.... ☹

kasa
5. črc 2009

Tak to je super ,že nejsou žádné ztráty na životech 😀 😀 😀 .Jinak taky věřím ,že Larri bude v pořádku.A že se nám brzy zadaří všem. 🙂 Už aby to bylo 😎

larri
5. črc 2009

ahojky,ja ted nemam co psat,protoze nic nevim.Ted cekam zase na utery jake bude hcg a utz.Opet jsem po dvou dnech zacala spinit,behem mesice potreti,parada.

Ctu vas,taky na vas myslim,ale od vcerejska mam mensi depku,tak nechci vam prinaset spatnou naladu.

kasa
5. črc 2009

Larri neboj bude dobře. 🙂 Uvidíš,že budeš v pořádku,tolik kelišek na tebe myskí.

hnedoocka23
6. črc 2009

dobré ráno všem....dneska to venku vypadá na pořádný pařáček 😵
dneska jsem 18.den po ET,tak jsem se testla,testík je v albíčku...čárečka stále krásná..špinění skoro žádné,snad to tak vydrží 🙂

rencav
6. črc 2009

Ahoj holky. Tak jsem opět tady. Koukám že za mé nepříto mnosti jste teda pokecali. Tvalo mi to dlouho než jsem Vás všechny dočetla. Samozdřejmě všem držíme palečky at vám to všem vyjde.
Ocko to bude v pořádku uvidíš.

katrin111
6. črc 2009

dobre ranko preji krasny slunny den............je tam fakt nadherne vzduch krasne voni letem...........hned to navodi prijemnou atmosferu..........ocko testik primo ukazkovy 😵 😵 😵 😵 to je radost testovat ze??? 🙂

hnedoocka23
6. črc 2009

jo,je to radost katrin..testíky už nemám,tak testit nebudu,stejně mám za dva dny ko a odběry..a navíc už nemá kam sílit,to už je asi konečná 😉

hnedoocka23
6. črc 2009

díky holky všem za podporu 😵 mám Vás všechny moc ráda!! 😵

rona2
autor
6. črc 2009

Krásný slunný den holky.
Očko čárečka je úplně ukázková,tak už držím palce ať i kontrola dopadne tak jak má a máš to jasně potvrzeno,mamčo. 😉
Katrin tobě v tom hicu asi moc dobře není co?

kuliskaa
6. črc 2009

Ahojky Romi,jak pokračujete...? Písni na skypa...my budeme ted chodit asi do Fertasu....

evcaa
6. črc 2009

ahoj holky a market co ty tady tak ja mam dnes termin ale nic se nedeje vcera poslove po deseti minutach jinak nic tak doufam ze uz zitra klapne ten nastup do spitalu 😉

katrin111
6. črc 2009

TED JSEM VYLEZLA Z VANY A JE MI FAJNE.........TEDKA POVESIM PRADLO.ROMI NEEE CITIM SE FAJN ALE JAK JSEM DOMA JAK VYJDU VEN JE TO HORSI..NA ZADNE DLOUHE STREKY ALE NECHODIM TAK JE TO OK.......DNES ME MALY KOPL ASI NEJSILNEJI ZA CELOU DOBU 😀 😀 😀 😀 EVI ZITRA JE TVUJ VELKY DEN..DNESKA SE JIRKOU TOMU JESTE POMOZTE ASPON 2X

evcaa
6. črc 2009

katrinko jj uvidime jestli ho donutim 😀 😀 😀 😀 😀 uz ho to moc neba a je to super ze maly dava o sobe vedet ja ted jeste vytru a mam uklizeno

evcaa
6. črc 2009

ale potim se jak dvere od chliva 😀 😀

rozi.nka
6. črc 2009

krásné sluníčkové ráno kelišky 🙂
my dneska půjdeme na koupák 😎 už se těším až se vystavím v plavkách, bílá a tučná jako tvaroh 😝 😀
jinak doma už nejsme potichu, včera jsme si to vyříkali a šlo se spát ve dvě ráno 😅
evi už to máš za pár 😉

rozi.nka
6. črc 2009

já už mám 26 týden? 😕 kruci ještě párkrát se vyspím a je to tady 😀 😀

evcaa
6. črc 2009

hotovo uklizeno

rozi ja kdybych sla na koupak tak by se lidi rozprchli protoze by si mysleli ze jsem velky bily 😀 😀 😀 😀 😀

rozi.nka
6. črc 2009

evi v to já doufám, že se všichni rozprchnou a zůstane nám celý bazén 😀

beruska81
6. črc 2009

dobré skoro poledne kelišky, my jsme dneska opět u našich u bazénu, takže pohodička, akorát mám pořád nějaké problémy s ušima, tak mě to trochu štve.
Očko testík krásný,držím palečky na ko, a't je všechno ok
Evi tak snad už zítra uvidíš Danečka na vlastní oči, přeju hodně štěstíčka

evcaa
6. črc 2009

dekuji berusko

beruska81
6. črc 2009

nemáš zač, já ti to úplně závidím, já bych šla rodit hned znovu, ten pocit štěstí je nezapomenutelný 🙂

evcaa
6. črc 2009

teda ty ale cislo ja mam strach a ty bys sla hned jo tak to teda cucim ale jo ja se taky strasne tesim ale je tam i ten strach

beruska81
6. črc 2009

no strach jsem měla trochu poprvné taky, já jsem přenášela týden, poslední měsíc mi doktorka říkala, že už to vypadá na porod a pořád nic, manža byl vždycky na nervy, tašku jsem pořád vozila sebou. Na poslední kontrole mi doktorka řekla, že už mám zítra nastoupit do porodnice, že mi porod vyvolají. Tak jsme tam ráno jeli a doktor mi říká, vždyť vy už rodíte, jste otevřená na 3cm, vy to necítíte, nic mi nebylo. No a pak už to šlo, sice pomalu, rodila jsem 10 hodin, trochu to sice bolelo, ale nebylo to nic hrozného, a ten okamžik, kdy jsem viděla malého byl nejkrásnější, vážil 4,20kg. Doktorka mi pořád říkala, že budu mít malé miminko, já jsem při narození vážila 2,70 a malý byl takový býček, ale krásný a hlavně můj 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru