Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
8. črc 2009

tak jo mej se krasne a diky páááá

verca777
8. črc 2009

karinko asi si špatně pochopila,,sem si vzala jen tyden posledni v srpnu,,,,pak bych si chtěla vzit až při stimulce dovču,,,,protože ta nemocenska je fakt mazec,,,to se nevyplatí

kacza.b
8. črc 2009

katrin tak at ti vysetreni dopadne na jednicku a s chlapecka se vyklube holcicka 🙂

kacza.b
8. črc 2009

verco ty mas taky odpoledni,a ze uz tak brzy vstavas? ja taky sla jsem spat v jednu v noci a od 4.30 h uz tady strasim,jsem hrozna 😅

a takovem pocasicku jsou odpoledni nejlepsi 😀

kacza.b
8. črc 2009

no nic kelisky jdu se zkulturnit a vyrazim se objednat ke kadernici a baru taky na strihani at jsme na te jizni morave kocky obe dve,i kdyz bara je pes 😀

stejne si tu pisu sama se sebou,nikdo se mnou nemluvi 😅

verca777
8. črc 2009

ahoj kačko,to ja znam taky s itady občas píšu sama ze sebou,a dřistam a dřistam 😅 😅 😅 a jo mam opoledni ale i tak tam mame dusno,,,

j.cien
8. črc 2009

Ahojte Kelisky,dobre ranko!
Vcera byl na pi...a dnes to vypada,ze je to na pokracovani.. 😠 tak to se fakt tesim,nesnasim dusno v praci 😠

kacza.b
8. črc 2009

ahojky cien no dusno je teda poradne a nekdy ani ne tak z pocasi jako s neceho jineho 😀

jo a u me se teda slovo pi..casi ujalo 😀

verca777
8. črc 2009

ahoj arto,četla sem že maš nějake problemky v praci,,ale snad to přejde,,,jinak mame krasny podzim venku)))

j.cien
8. črc 2009

jj,kaczi picasi je picasi...ale za dnesni dusno muzou lidi a ne to picasi 😉 😠

verca777
8. črc 2009

jee sem našla pěknou pisničku na netu od korna ,každa trampota ma svou mez,,pianko a moc hezke 🙂

kacza.b
8. črc 2009

cien vsechno presumi. vsude je to stejny.

verca777
8. črc 2009

marto kašli na to,,nějak bylo a nějak bude,pak to vyšumi do stracena,,,,a ty se zbytečně nervuješ a stejně nas za chvili čeka mateřska,tak co 😵

j.cien
8. črc 2009

jj.Verco,kez by me cekala ta materska...ted bych se nejradeji zahrabala nekam do zeme a vylezla az na IVF 😀 😀 😀

kacza.b
8. črc 2009

cien IVF je tu coby dup 😉

verca777
8. črc 2009

😀 😀 😀 ale to už maš za chvili to ivf,,,v srpnu??? no tak to zvladneš 😉

j.cien
8. črc 2009

jj,teoreticky v srpnu...ale prakticky kdo vi kdy 😀 😀 😀 vsak jsem traged,ne?

j.cien
8. črc 2009

HOlky tak nase Evca uz dneska bude mit svoje zlaticko!!!!

verca777
8. črc 2009

😀 😀 😀 traged..... no uvidime,,,ano evča už to bude mit za sebou dneska 😵 😵

jetremi
8. črc 2009

Holky zdravím tady Jana ségra od Evči mám teď příjemný úkol: Dnes ráno 8:26, jsem poprvé otevřel očička, 51 cm a 3,87 kilíčka. Kdo jsem ? Nemáš zdání ? Daneček se vám klaní 🙂

j.cien
8. črc 2009

JEzisi!!!Brecim tu,jak stara zelva!!!To je NADHERNE!!!!Moc gratuluji Evicce k Daneckovi!!! a obema preji hodne zdravicka a moc moc se tesim na fotky toho naseho broucka Keliskackeho 😉 🙂

verca777
8. črc 2009

😵 😵 jeee gratuluji evičce a danečkovi 🙂 🙂

luciik
8. črc 2009

😵 😵 😵
Obrovská gratulacéééééééééééééé 😵 😵 😵

rozi.nka
8. črc 2009

krásné už sluníčkové ráno 🙂
Evi gratuluju k Daníkovi, těším se na fotečku 😵 hlavně ať jste zdraví a brzo doma, ať si s náma můžeš povykládat jaké to bylo 😉
očko a katrin držím vám dnes palečky ať je vše ok

já jdu odpo k dr, tak už mám odchycenou moč a jsem zvážená 🙂 od poslední návštěvy jsem přibrala jen kilo, jupííííí 😀 ale to ještě přijde 😅

nedívaly jste se včera na toho Jacksona? já jsem brečela jak želva jak tam zpívali úplně všichni na tom podiu a potom jak ten brácha jeho mluvil, to bylo taky dojemné. ovšem nejvíc mě dostala ta jeho dcera jak plakala, to jsem chytla hysterák že ani Mates nevěděl co se děje 😅 Kuba naštěstí spal, jinak by se mi zase smál 😠 😀
jsem teď strašná cíťa a kvůli všemu brečím, naposledy jsem málem brečela kvůli postýlky 🙄 😀

kacza.b
8. črc 2009

evicko obrovska gratulace,at je danecek zdravy a dela vam jenom radost 🙂

hnedoocka23
8. črc 2009

ahoj holky 😉 jdu vás dočíst a pak napíši co na kontrole

hnedoocka23
8. črc 2009

gratulujiii k Danečkovi..a přejí Vám hodně zdraví a zdraví..............at je vše v pořádku..jupíííííííííííííííííííí...první miminko 😵 😵 😵 😵 😵

hnedoocka23
8. črc 2009

sliznice vysoká,vaječníky mírně zvětšení....nic nešlo vidět,je to brzy,tak mám kontrolu příští pátek a to už by tam mělo něco jít vidět....nic víc mi neřekla,je to prý brzy a ted musíme čekat...
utroš už nemám zavádět,ale polykat...možná špiním z toho zavádění...dneska jsem se otřela měla jsem už i krev...
bylo mi odebráno hcg,zítra kolem 10h budou výsledky...řekla mi,že pokud budou kolem 300,tak v pořádku a pokud to 100,tím pádem by to znamenalo,že se uhnízdili,ale vývoj další nebyl a tak by mi došla menstruace,což může značit i to mé špinění...!!Tak jsem z té kontroly celá rozladěná a mám nervy v kýblu a zítra je budu mít asi nejvíc 😖
testila jsem,čárka pořád stejně silná,víc jak kontrolní......

rona2
autor
8. črc 2009

Ahojky holky.
Evííí tak obrovská gratulace a už se těšíme na fotečky mrňouska. 😉
Tak ať je Daník hodný a nezlobí mamču,ta teď potřebuje nabrat sílu. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru