Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

rona2
autor
6. dub 2009

Holky už jsem se tak dlouho nepobavila jak dneska tady vy perlíte.Na tom srazíku se budem válet smíchy. 🙂

spasinka
6. dub 2009

Rony, já to samé, čtu, čtu a tady nikdo 😠 Ale taky jsem se tady smála nahlas, to nešlo 😀 😀 😀
Byla jsem dnes cvičit, ještě jdu ve čtvrtek a pak v sobotu a dávám si pauzu, která SNAD bude trvat něco přes 9 měsíců...Ale k něčemu to bylo, v sobotu mě na oslavě pochválil strejda, že jsem zhubla a pak jsem se zvážila a fakt 3 kg dole. Předtím jsem to poznala jen na centimetrech, ale na kg nee. A přiznávám, nakoply mě hoooodně fotky z 1.srazíku, jak jsem se viděla..... 😲
Chtěla jsem napsat ještě něco a už nevím co, tak páááá zítra a dobrou noc Kelišky a samé hezké sny 🙂

verca777
7. dub 2009

dobre rano kelišky...vyspinkane??ja jako vždy už davno,,jdu umyt ty okna,,tak zatim,, 😅

beruska81
7. dub 2009

dobré ránko já už jsem vyspaná dávno, Matyášek je ranní ptáče, vstává o půl sedmé, dneska mi je úplně blbě, bolí mě hrozně břicho z ms, tak vzal manža malého segře na hlídání ať si odpočinu, než odjížděl tak říkal, hlavně nelez na ten počítač, protože tam zase budeš sedět celý den a já né neboj no a už tady sedím, ale fakt chvilku a jdu si lehnout.
Holky dost jsem se nasmála jak jsem vás dočítala. 🙂

verca777
7. dub 2009

ahoj berusko jo včera byla sranda večer 😀 sem se taky zasmala,,,no a jinak taky mi muž říka at furt tady nelezu,,ale i když nechci tak automaticky tady zabruslim))tak už mam kybel přichytany,,ještě že nemam zaclony tak jenom vertikalky odhrnu a jdu na ty okna, a lucinko dneska jdeš na nechtiky co))) 🙂

luciik
7. dub 2009

Ahoj holky 🙂
Věruško, já se na to vyprdla, nikam se mi nechce, takže nehtíky nebudou 😀 😀 😀

verca777
7. dub 2009

ahoj lucinko kašli na to odpočívej a hlad si bříško.... 🙂 ja užívam posledni tyden nemocenske,,,bo kaj je pak do zaří,,, 😠

luciik
7. dub 2009

Věruš, však jo, hllavně kvůli tomu nejdu, ale odpo si dám asi malinkou procházečku. Myslím si, že by mi to na sluníčku nemělo uškodit. Ale já sama nevím co je lepší, někdo říká ležet, jiný neležet, težko říct.
Jen si pěkně užívej volňáska 😵

verca777
7. dub 2009

no víš luci ta ma znama co čeka ty dvojčata tak při těch minulych dvou nezdařenych pokusu proležela celyc14dni a nic,,a ted dělala všechno chodila ven na prochazky a je těhu 🙂 ale prochazka by ti neměla uškodit)) 🙂

luciik
7. dub 2009

No, ono to je těžký, já sama nevím co můžu a co ne 😒 je to na palici

luciik
7. dub 2009

Jsem zvědavá na Michinku, doufám, že dá hned vědět výsledek 😵

beruska81
7. dub 2009

no já taky o tom přemýšlím co pak po ET můžu a nemůžu, u malého jsem vůbec první 3 měsíce nevěděla, že jsem těhu a dělala všechno normální i nenormální jako např. skoky volným pádem, když si teď na to vzpomenu, tak ani nechci domyslet co se všechno mohlo stát, ale malý je ok, snad jenom trochu aktivnější, ale je to lepší než nějaký puňťa 😉

beruska81
7. dub 2009

Já se taky chystám na nehty, ale nějak se mi nechce, nechám to na konec týdne jestli mi neodpadnou. 🙂

luciik
7. dub 2009

beruško, přesně tak, když otěhotníš přirozeně, kolikrát o tom ani nevím, ale takto 😒 Je to boj, hlavně vydržet to čekání, to je hrůza 😖

rozi.nka
7. dub 2009

krásné ráno ovečky, dneska jdeme s Bibčou na kontrolu tak se později ozvu jak jsme dopadli 🙂
nějak jí to natíká, tak se bojím že se jí tam dělá zánět ☹

hnedoocka23
7. dub 2009

ahoj holky,dobré ráno slunečné....jdu vás jen pozdravit a zase letím 🙂 jedu na brusle a pak do práce...zítra hlídám malou od půl7..to bude ale dojeb,protože domů přijdu určitě kolem 01-02h....ale co,aspon uklidím..a pak můžu jít zase bruslit....tak se tady mějte...pápááááááááááááááááááááá

beruska81
7. dub 2009

očko užíj si brusle, rozi tak ať je všechno v pořádku.
Luci a tak ty se šetříš nebo děláš všechno normálně, víš nevím jak to budu dělat s malým, asi ho odstěhuju k našim na nějakou dobu 🙂

verca777
7. dub 2009

berus ja se šetřila,,,sice jsem se byla pak ke konci projit ale asi se šetří každa,,ono to je jina jak otěhotníš nórmalně anebo ivf,,víš,,tam jde o ten strach,,pak si teda myslím.. 🙂

spasinka
7. dub 2009

Dobré ránko, Kelišky 🙂
Očko, užívej si krásné počasí na bruslích, docela závidím 😉 I když tedy na bruslích bych se zabila, raději bych jela na kole 😀
Rozi, pohlaď za mě Bibi a neboj, to bude dobrý!! A Ty Luci pupíčkuj a nezlob 😉
Mi se taaak nechce sedět v práci a to toho mám zas tolik....a pak budu sedět doma na PN a venku bude takhle kráásně, ta to mě z toho asi taky urve 😀 Ale jestli to k něčemu bude, tak to vydržím

beruska81
7. dub 2009

jo verčo máš pravdu, po ivf se asi šetří každý, budu si to muset nějak zařídit, malý se rád nosí, tak to mu budu muset vysvětlit, že né, ale taky se rád tulinkuje tak mu to budu vynahrazovat takhle.
Venku je zase krásně,už se těším na odpoledne, půjdeme na procházku 🙂

katrin111
7. dub 2009

ahoj holky akorat jsem dorazila od me gyndarky...tak uz jsem u ni v peci ve ctvrtek jdu jeste na odbery a dostanu prukajdu...........mimco je velke 1,34cm takze je vetsi nez jak to spocital kaja vcera...........do polanky uz nepojedu a ten screening za ktery bych ve fertimedu platila 1400 tak u me doktorky bych ho mela zdarma!!!!!!ptala jsem se ji na to,delaji ho v ostrave a spis se to doporucuje starsim zenam takze me se to jeste netyka 😀 😀 😀 jak jsem jim tam vypravela ty ceny ve fer.tak se nestacili divit,i utz ze jsem hradila tak nechapali.........

j.cien
7. dub 2009

Krasne slunickove rano a cely krasny den vsem Keliskam 🙂

beruska81
7. dub 2009

ahoj katrin a cien, katrin tak to máš super, teď už jenom v klidu těhulkuj 🙂

katrin111
7. dub 2009

ahoj berusko,ted uz jo...ted uz budu mit klid 🙂

beruska81
7. dub 2009

já dneska odpočívám, bolí mě dost břicho z ms, za chvíli musím jít pro obědy 😉

katrin111
7. dub 2009

jj ja taky varim ryzi.pak musim do obchodu a pak pro samika do skolky..............odpoledne mame akci ve skolce malovani vajicek

beruska81
7. dub 2009

malý ještě do školky nechodí, ale na takové akce se už těším, teď chodí akorát do dětských koutků a tam taky dělají různé blbůstky a on je úplně nadšený.
Já naštěstí pro obědy jenom dojdu, takže to mám bezpracné.

verca777
7. dub 2009

tak a mam to za sebou,okna hromske,,ahoj katrin a cien 😀 😀 to jsme se ale včera zasmali 😀

spasinka
7. dub 2009

Katrin, to je super, že Ti to tak vyšlo. Jak to tak poslední dobou sleduji, jsem na Ferťas naštvaná. Asmme ztratí dokumentaci, nevím kolika z vás se ztratily výsledky genetiky, Cien zadrbali s pojišťovnou...na jednu stranu nechce Jaroš pomalu dát nikomu PN na stimulku a pak když je Katrin těhu po IUI, tak by ji tam snad nejraději odrodili, za příslušný poplatek, samozřejmě 😠 Jak psala Evca, asi to mají na opravu lázeňského domu 😠
Hlavně, ať mi to teď vyjde a pak papááááá.

luciik
7. dub 2009

Tak jsem se dokoukala na filmeček, pojím polévku a jdu zase chrupkat, ten utroš je smrt 😝
Katrin, kdy dáš photos do albíku 😵
Beruško, to víš, že se šetřím, pořád polehávám nebo posedávám. člověku to nedá dělat věci, které dělá normálně, ale tu procházku bych si dala, venku je krááááááásně.......
Jinak ten Ferťas je fakt šupa, já dala za KET 10 tis. 😨 😠 😖

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru