Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

rona2
autor
7. zář 2009

Taky přeji hezké ranko všem a Cien opatrně,ju? 😉

katrin111
7. zář 2009

krasne ranko vsem teda ten srazik se nam krasne rozrusta to je mooooc dobre to bude super jen skoda ze KASA se nezucastni.............holky ja mam kralovskou snidani..mam indianka,laskonku a jezirko............. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

j.cien
7. zář 2009

jj,jen tady tak postavam...skoro nikdo nechodi...a az prijde nejaky chrchlajici nakazenec..tak se schovam!! 😀

capenka
7. zář 2009

ahoj holky taky zdravím u nás je krásně,jak šla cien do práce tak já taky půjdu stejně doma už taky doma dělám ,jinak cien taky trochu ale trochu mě bolí podbřišek,jinak mám blbou sugeraci na okurky 🙂

rona2
autor
7. zář 2009

Cien a v prácí ví,že tě mají šetřit?
Tady KATRIN ZÁVIDÍM,SICE NEMÁM NA JÍDLO ANI POMYŠLENÍ TÍM JAK TO DOMA MÁM,ALE ZÁVIDĚT MŮŽU.

katrin111
7. zář 2009

romi jj snedla jsem jen indiana a hned me to prohnalo tak jsem radsi ostatni zakusky dala do lednicky a jim jen rohlik a polican k tomu 😀 😀 😀 a neboj bude dobre 😉

bellka
7. zář 2009

Roni, beruško, neboj zase bude líp, posílám pohlazení🙂 Katrinko, teda Ty si dáváš😉 Capenko, držím paluškyyy🙂

j.cien
7. zář 2009

Ahojky Capenku!No mne bricho boli stale....a ta chut na okurky,to je dobryyyyyy! 🙂 😉

Jj.ROmi,vedi to a uz me vsichni gatuluji..az mam z husinu a bojim bojim..at se to neposere jeste...

rona2
autor
7. zář 2009

Holy díky,taď tady sedím a bulím jak malá holka.

katrin111
7. zář 2009

ahoj bellinko........romi neplakej vse bude ok.......m,as dneska volno???co ty marti testovala jsi???

rona2
autor
7. zář 2009

cien nesmíš myslet na nic hrozného,ale jen na to dobré,to je teď hodně důležité,já vím lehce se mi to říká,ale je to fakt.

rona2
autor
7. zář 2009

Nemám volno,mám celý týden odpolední.Už se těším do práce ať příjdu na jiné myšlenky.

katrin111
7. zář 2009

jj romi a nebo j na sraziku bude dobre a taky se odreagujes 😉

bellka
7. zář 2009

Romi, neplakej beruško, kdybych Tě teď mohla obejmout. Cien, hlavně se teple oblékej, ať se nenachladíš, už je chladno. Capenko, taky opatrně, ano🙂

rozi.nka
7. zář 2009

krásné docela chladné ráno kelišky 🙂

katrin111
7. zář 2009

ahoj rozi konecne chladne ikdyz u nas je prijemne........... 😀

j.cien
7. zář 2009

Romi!!Co se deje??Neplac!!! 😉

JJ.testila jsem 🙂 🙂 😉 !a cim dal vic me to baviiiiiiiiiii 😀 a holky vazila jsem se a mam po stimuli -1kg 😉 ,takze v poho 😉

rozi.nka
7. zář 2009

Romi co se děje? nějak se nemůžu dočíst proč jsi smutná 😕
cienko, dneska hezky opatrně 😉
katrin teda ty si dáváš, to já si dám na sníďu koláč od babičky a k tomu horký čaj, ptž je mi nějaká kosa dnes. léto už je asi v čoudu 😒

katrin111
7. zář 2009

marti tzakze vem na srazik testiky a nebo je dej do alba at se taky pokochame............konecne jako za starych casu to tady jede..........pise se tadyo 106 😀 😀 😀 😀 😀

katrin111
7. zář 2009

paraky jsou v čoudu ale teplo jeste bude mohlo by to vydrzet jeste aspon mesic..........hlavne kdyz neprsi......

j.cien
7. zář 2009

holky ja nemam na jidlo ani pomysleni... 😝

rozi.nka
7. zář 2009

holky když už vzpomínáte ten sraz, ještě nevím na 100% jestli dorazím, páč se mi za dva týdny vdává kamarádka a o víkendu mi psala, že má v sobotu rozlučku tak nevím jak to skloubím ☹ ještě čekám až upřesní čas

katrin111
7. zář 2009

rozi to si delas kozy ne????aspon na chvilku ani na minulem jsi nebyla............marti ze zacatku jsem taky nemela chut k jidlu........

rozi.nka
7. zář 2009

katrin čekám na ten čas a podle toho se pokusím 😉

bellka
7. zář 2009

Rozinko, odpoledne srazík, k večeru rozlučka😉 můj Pavlík za 14 dní veze taky jednu nevěstu naším autem, to by byla sranda, kdyby to byla ta Tvoje kamarádka😉 Cien, vezmi s sebou testíky, ještě jsem žádný na živo nevidělaaa a chci takyyy🙂 Katrinko, září má být celkem teplé, to by šlo, né. Roni, kdepak jsi zmizela?

rozi.nka
7. zář 2009

belli to by byla náhoda 😀 jsou ze Zbyslavic, tak nevím jestli je to možné 😕
holky musím se vám pochlubit, dávám si do čumáčku tvarohový koláč s povidly a posypkou 😵 😵 😵

bellka
7. zář 2009

Rozi, tož to nejni možné, ale byla by to sranda😉 jen si dej do čumáčku, dobrou chuť🙂

katrin111
7. zář 2009

jj belli pocasi by slo 😀 😀 😀 😀 konecne jsem spokojena 😀 😀 😀 😀 rozi presne tak jak pise bell odpo sraz a vecer chlastacka..........hmmm si davas do nosu 😉 jen papkej............maly tedka kope jak sileny.........

rozi.nka
7. zář 2009

to u nás se spí, malý dováděl hned z rána, pak měl škytavku a teď spí 😀
musím se vám pochlubit, že už máme všecičko nakoupené, v sobotu jsem si koupila ještě košile a pantofle do porodky a malému jsme koupili křesílko, lampičku, hrkací botičky a takový zahřívací polštářek 🙂
takže konečně no stress a je hotovo 😵 😵
už jsem po snídani, nějak to uteklo ☹ 😀

katrin111
7. zář 2009

tak to se mas rozi ze uz mas vsechno koupene.............me to dokupovani jeste ceka........

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru