Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

hnedoocka23
15. zář 2009

ahoj holky,přišla jsem kuknout jak dopadla Marta... 🙂

hnedoocka23
15. zář 2009

tak kolik je to mega hcg??? 🙂 🙂

evcaa
15. zář 2009

majdi 😀 😀 😀 😀 😀

evcaa
15. zář 2009

zatim nevime v deset mela vola za hodinu a v jedenact ji rekli at vola po dvanacte hajzli vsichnii cekame a jsme jak na trni 😀

hnedoocka23
15. zář 2009

zase se nic neví???? 😲 to je na palicu

hnedoocka23
15. zář 2009

stejně to je jasnačka holky 😵 😵 😵 😵

bellka
15. zář 2009

Očko, zatím nevíme, nejdřív volala v 10, pak měla volat v 11 a pak ve 12, tak snad už to ví a každou chvilku napíše.

evcaa
15. zář 2009

ocko kde mas album ty to beres od podlahy s tou rozluckou s konikem ☹

j.cien
15. zář 2009

Holky to je bordel,takze po treti mi ti vzala stejna sestra-podle hlasu Dostalova,ta vrchni..a tak jsem se predstavila,dobry den a rikam,myslite,ze uz se to dozvim?a ona a co se chcete dozvedet ?NO NENI TO PI..!!!
Tak ona dobre vi,ze volam ku..va potreti a pta se me,co se chci dozvedet!!! a pak mi klidne rekne,ze maji pokazeny pristroj,ze za to nemuzou...muzu zkusit jeste kolem jedne....holky,mne se chce fakt uz brecet

evcaa
15. zář 2009

to sou kurvy to ti to nemohla rict uz v tech deset pitka jedna je to pyzda az to hvizda ale krev ti brali uz vcera to prece museli tu krev zpracovavat vcera ne :??????

hnedoocka23
15. zář 2009

panebože,to je ale na palici,mě by jeblo 😠 ale dopadne to dobře,to čekání a ty nervíky budou za to stát 😵
Evi:album jsem smázla..udělám si časem nové 😉

j.cien
15. zář 2009

Evi pochybuju...podle mne to teprve v pondeli,az zavrou Polanku vezou do OC..a pak se to nekde vali ...a ted mam jako cekat na vysledek z pokazeneho pristroje....ty vole,to je organizece!!!!
Tak ve spitale by me to stalo 130.- a vysledek je za 20minut a ja tu do prdele provolam z mobilu 4x a vim prd a jeste ji madam snad obtezuju!!!A trochu empatie by jim nezaskodilo-SOBCUM!!Jenze oni maji svoje decka z gauce a nase obavy jsou jim asi k smichu ☹

hnedoocka23
15. zář 2009

já se zase loučím,mizím do práce a Marti tobě přeji pevné nervy a hodně štěstíčka a mega HCG 😵 😵 😵 😵 😵 😵 papá,držte se

evcaa
15. zář 2009

marti na to nejde nic rict nez to ze to jsou sobci ☹ ☹

katrin111
15. zář 2009

tak jsem tu ze skolky a nestacim se divit to je jeden velky bordel ten vyhlaseny CAR fertimed.............hnus je to........

bellka
15. zář 2009

Marti, zlato moje, testíky nelžou a ty říkají, že jsi těhotná. Jestli je tam jeden brouček nebo dva, to se stejně dozvíš až z UTZ, takže udělej pro mě něco. Zavři oči, nadechni se, pohlaď si bříško a řekni, že víš, že tam jsou a udeláš pro ně všechno na světě a začni tím, že se uklidníš, ano? Moc na Tebe myslím, však Ty víš a nikdo Ti nestojí za to, aby ses tak nervovala.

j.cien
15. zář 2009

Jj,Bellinko,jsi hodna..snazim se,ale nastvalo me to,jakoze oni maji problem a neomluvi se a jeste je arogantni!

bellka
15. zář 2009

Já vím, zlato, ale žádná pipka Ti za to nestojí, ať si to Hcg strčí třeba za klobouk, je to tam a všichni to víme. Beztak to někde zašantročili a svádějí to na laboratoř. Jestli to ani teď nebudou mít, zajdi si nechat nabrat krev u vás, už bys to dávno věděla, kdybys tam šla ráno, viď?

evcaa
15. zář 2009

jj belinka ma naprostou prvadu malutci bobani nebo boban tam je jde jen o cislo 🙂

bellka
15. zář 2009

Přesně tak, Evi, jde jen o číslo a to taky neřekne, jestli tam je jeden nebo dva broučci, protože je to individuální a znám holku, co měla Hcg 78 a v postýlce jí leží půlroční Nikolka.

abig
15. zář 2009

Ahoj holky.
Koukám Cien, že to vážně nemáš jednoduché .... nálada z Fertimedu se táhne už od včerejška. Jsem to říkala manžovi, ten kroutil hlavou, ale furt si stojí za svým, že jim dáme ještě jednu šanci a pak půjdeme o dům dál.

Holky, je tady některá, která přirozeně otěhotněla po neuspěšném IVF ? Mám takové menší trápení ... dostala jsem druhou ms od ET, bylo to 24DC a pět dní jsem dost silně "jen" špinila, teď to skončilo, ale natekly mi prsa a to se mi stává až před ms .... k tomu mě bolí břůško, včera jsem si nemohla ani sednout, jakoby se mi tam něco zpříčilo ... takže nechci být "hysterka" a dělat si test, nebo nechci zbytečně běžet k doktorovi ... stalo se to někomu ?
Je taky možný, že to bolení břicha a v bederech znamená, že platná ms teprve dorazí v celé své kráse 😀
Jen jsem se chtěla vypsat.

Cienko, klid, mimísek je zavrtaný ... a jednou se dozvíš, jestli je jeden nebo dva, a kdo ví ? Třeba i tři 😀

evcaa
15. zář 2009

jj ja mela 587 9DC a kamaradka ktera ma ted stejne starou holcinku jako je danik mela stejny DC 80 😉

evcaa
15. zář 2009

abig nn netusim neporadim

bellka
15. zář 2009

Abig ahoj, jejda, já znám hned 3 takové holky a v CARu jim říkali, že přirozeně to neexistuje a jedna má v postýlce 3týdenní Elišku a ty dvě jsou cca v 6. měsíci, držím palušky, ať jsi jednou z nich. Evi, tak vidíš, že je to fakt individuální, takže hodnota fakt nic neřekne, viď🙂

evcaa
15. zář 2009

nn majdi jdu udelat danulkovi papani a nakrmit ho 😉

bellka
15. zář 2009

Popusuj ho za mě, Evi🙂 Marti, už něco víš? Ještě chvilku počkám a chtěla bych si aspoň na hodinku zdřímnout před noční.

rozi.nka
15. zář 2009

tak to je hnus, normálně bych napsala stížnost ale stejně by to bylo k ničemu 😠
cienko a budeš tam ještě volat?

bellka
15. zář 2009

Ach jo, to je fakt mazec, už jsme s Kokešem snědli poslední dva svatební koláče. Cienkooo...halóóó.

katrin111
15. zář 2009

je to chovani pod uroven...............hmmm bell tak svatebni kolace bych si taky dala................

j.cien
15. zář 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 9570!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru