Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

radule82
13. říj 2009

Ahoooojky 😉 Asmee paráda!!!! 😉 😵 😵 😵

asmeena
13. říj 2009

holky vy jste moje zlatíčka.
kasi: trojčátka doufám nebudou, to bych nedala. Smil obdivuji, ale nemusím mít všechno 😀 Ale ta dvojčátka by šla 😵

asmeena
13. říj 2009

berus: tak to kolo dorazilo brzo a i brusle? To je super. Matyášek bude mít více dárečků.

rozi.nka
13. říj 2009

holky mě už to vážně leze na mozek, mám tady naklizeno jak na vánoce, dokonce jsem si umyla i všechny sklenky co máme ve stěně a vybalila jsem nové talíře 🙄 😀
teď jsem se nacpala k prasknutí a jdu do vany ať jsem ready na zítřejší kontrolu 😉

asmeena
13. říj 2009

rozi: to už musí přijít každým dnem. My řekni, že se ten malý už netěší jak bude dřímat v tak krásně naklizeném bytečku. 🙂

rozi.nka
13. říj 2009

no já nevím, mu to snad vůbec nedochází jak se snažím 😀
a to si ze mě dělal i taťka srandu, měl tady pejska na hlídání a přijel zrovna když jsem leštila to sklo tak na mě kouká a říká, to máš vánoční úklid? 😀 😀
no však tím si všechny projdete 😵 😀 a pak se budu smát já 😀

rozi.nka
13. říj 2009

kde se dneska fláká katrin???? to je podezřelé..... 😕

j.cien
13. říj 2009

Rozi ty teda makas doma o 106,klobouk dolu 😉 tak at to je AKCE POROD co nejdriv a at netrva dlouho 😉 budes mit manzela u porodu??

katrin111
13. říj 2009

jsem tady ale jen na skok....................asmenko parada moc drzim palecky at to vyjde tak jak ma 😵 😵 😵 😵 cele dopoledne jsem s manzou litalia vyrizovali a dokupovali veci pro maleho i samikovi.a jeste i zitra budeme pokracovat+jeste mam rano poradnu 😝 odpo jsem se tady nedostala................rozi klido prijd uklidit i ke me a treba se matysek umoudri.......................jsem si koupila ten malinik a chutna to jak marihuana..............v sobotu kamoska porodila chlapecka mel 53cm a 4100g takze pekny macek 🙂

kasa
13. říj 2009

Holky obou Vám přeji ať máte brzy své broučky ve své náručí. 🙂 🙂 🙂 Rozi a teď už to určo příjde ,když už máš doma tak naklizeno. 🙂 🙂

evcaa
13. říj 2009

holky tak rozince preji at je matysek rozumejsi nez nas danik pac ja mela taky naklizeno sice jsem musela uklizet z donuceni (delali jsme okna) ale ve finale jsem byla rada pac ted na takovy uklid neni cas 😀 😀 😀

evcaa
13. říj 2009

nic pipuseny ja se rozloucim jdu za tema myma chlapama zatim papapa a dobrou a rozi v noci vypust bazen a hotovo 😀 😀 😀 😀

rozi.nka
13. říj 2009

tak holky moje, už jsem po koupeli. to zas bylo něco, je to týden co týden větší zabíračka se oholit. když holím nohy tak mám malého až v krku a pipku už jsem se radši naučila poslepu 😀
katrin vyřizování teda nezávidím, ale nákupy jo 😉
tak jdu na ordinaci 🙂
zítra se vám ozvu po kontrole a kdyby ne tak držtě pěsti 😵

princ
13. říj 2009

Ahojky, no rozinko mám záchvat smíchu.... 😀

daniaela115
13. říj 2009

🙂

miky123
13. říj 2009

čaute

Dneska došly vysledky z imuna ,jsou zcela v pořadku,takže zase vim že nic nevím kde je chyba 🙄

Asme,držím palce a at už máš mimoušky u sebe 😵

sido
14. říj 2009

dobré ráníčko kde jste ještě spinkáte? se ani nedivím v tom počasí 😒 já si dneska dopíchla zbytek z kontejneru a trošku z nového a fakt v něm bylo tak 420 jednotek tak aspoň trošku ušetříme 😅

sido
14. říj 2009

asmenko ty budeš dneska zase volat? 😉 a jsi doma nebo chodíš do práce?

beruska81
14. říj 2009

dobré zasněžené ráno, baby u nás je normálně bílo a furt chumelí, to už je tu asi fakt zima, Matyášek úplně ráno šílel radostí, hned chtěl jít stavět sněhuláky, ale je nachlazený ani do školky nechodí tak jsem mu to zatrhla, aspoň jel s manžou pro pečivo do obchodu.
rozi myslím na tebe ať kontrola dopadne dobře a malý už je brzo venku, kdyby si tě tam už náhodou nechali tak ti přeju bezbolestný porod a krásné zdravé miminko 🙂

j.cien
14. říj 2009

Krasnou stredu Kelisky 🙂 to je teda sok,ze fakt snezi 😕 mam venku vsechy ty jiriny a begonie,co se maji schovat na zimu...OMG,to jsem fakt necekala ,tak brzo snih,fuj tajbl 😝

asmeena
14. říj 2009

ahoj kelišky, to počasí je opravdu šílené, máme ještě letní gumy a to máme jet zítra do Brna 😲 mě z toho asi trefí. Ještě jsem říkala, že chci stimulovat teď dokud je pěkně, že nesnáším jízdu autem ve sněhu. 😠 Z toho jsem vždy na prášky.

asmeena
14. říj 2009

sido: jj, dnes budu znovu volat jak naše miminka prosperují.

bobinka1
14. říj 2009

ahoj holky,byla jsem dnes na kontrole ,tak máme oba dva bobany v pořádku,pustil mi na sonu srdíčka tak mi ukápla slzička,moc teď nepíšu je mi celý den špatně a jsem líná něco psát a vlastně vůbec se vyhrabat z postele,to počásí je hrůza dnes všude stáli policajti a autíčka v příkopech,samozřejmě jezdím,jak srágora,protože se o nás bojím 😉

j.cien
14. říj 2009

Asmme,jj,taky nenavidim jezdit ve snehu...ale neboj,ty hlavni tahy budou suche nebo projezdene..bude to OK.
Moc drzim palce embrouskum,at jsou v plnem poctu a v dobre kondici 😉 😀 😀 ty blaho,ty budes na vanoce uz krasne tehotna!!!!!!!!!!!!!Nedavno ses objednavala do Reprofitu..a uz mas prcky v mistickach 😉 a za par dnu je budes mit u sebe 🙂

SIdo ahoj,jj, to je na Puregon supr,ze je tam vice jednotek 😉 mne nakonec na 7dnu stacily jen4krabicky 🙂

asmeena
14. říj 2009

cien: máš pravdu, už jsou v mističkách, takže já už jsem vlastně maminka 😵 A doufám, že těhule už budu, takhle stejně jsem to měla i loni, protože na IVF jsme šli v listopadu. Taky jsem si říkala, že budou veselé vánoce s mimiškama v bříšku, ale bohužel. No, ale teď to je jiné, protože teď už tomu věřím maximálně.
Volala jsem manželovi, že bezpodmínečně musí přezout na zimní, tak má ze mě radost, protože v tom hnusném počasí to nebude nic příjemného.

rozi.nka
14. říj 2009

ahoj holky tak jsem zpátky z kontroly a normálně tomu nebudete věřit ale já stále nerodím!!!!!!!! 😀
už fakt nevím co dělat, včera jsem zase dřela jak kůň a nic, ten cvrček je tam asi přilepený sekunďákem 😀

byla tam moc milá dr, malý má 3600g, průtoky jsou ok a celkově že je ve skvělém stavu takže se nic nebude řešit 😅 mám přijít v úterý na ko. a na otázku jak bych tomu mohla pomoct mi lišácky poradila tip porodních bab, tzv italskou indukci. mám si dát horkou koupel a potom přiměřený pohlavní styk 😀

jinak se sněhem je to maras, to je fakt. ale mám z toho takovou nějakou radost, Vánoce jsou blíž a blíž 😵

jo a byla tam dnes taková šmudla, fuj až si někdy říkám co všechno dneska dokáže otěhotnět. na tu bych nešáhla ani smetákem 😝 a to už je druhá taková co jsem tam potkala 🙄 to má člověk hrůzu lehnout si po ní na lehátko, naštěstí to dezinfikují po takových zjevech 😒

evcaa
14. říj 2009

ahoj holky tak noc opet nic moc maly vyrostl ze zavinky a proto ma desne neklidne spani tak mmi mamka musi dneska usit zavinku prtz malen musi mit zavazan erucky jinak se leka a budi 😒 😒 😒

as tak co mimisci

asmeena
14. říj 2009

tak máme stále 3 bojovníčky, dva 4 buněčné a jedno 3 buněčné. Zítra v 11:00 máme transfer. 😵

asmeena
14. říj 2009

evi: jak zavázané ručičky?

rozi.nka
14. říj 2009

asmee no to je krááása 😵 😵 😵

evi a budeš to Daníka časem odvykat? ty zavázané ručky?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru