Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

beruska81
22. říj 2009

dobré ránko
cienko gratulace ke včerejší kontrole, sem tady včera trnula hrůzou kde jsi tak dlouho, a ty sis mezitím dávala můj oblíbený mekáč 😀 a do ikei taky chci jet, ale miláček moc nechce, ho to nebaví 😒

beruska81
22. říj 2009

princ moc gratuluju k těhotenství 🙂
tak a jdu něco dělat nebo zase celé dopoledne prosedím u pc
dneska máme na oběd vdolky, to bude mňamka 😀

j.cien
22. říj 2009

Dobre ranko a krasny den vsem Keliskam 🙂

katrin111
22. říj 2009

krasny den holky..........ja pecu opet zaviny na slano a hnedka 4 pac u nas to je hned sezrane...tedka jsem s manzelem trosku pomahali dominickovi na svet 😀

j.cien
22. říj 2009

Teda Katrimko,ty si umis uzit obycejny ctvrtek 😀 😀 😀

luciik
22. říj 2009

Ahoj kelišky 🙂

Marti, chtěla jsem se zeptat, do kdy bereš ty vitamíny v prvním trimestru? Ten dvanáctý týden se počítá jako 12+6 nebo 11+6? Protože mě ty vitamíny výjdou jen do 11+4, tak nevím, jestli si musím ještě koupit ty samé nebo už můžu už na druhý trimestr.Ten femibion je dost drahý, tak se mi moc nechce 😒
Myslíš, že nebude vadit, když pak budu pokračovat už s těmi na druhý trimestr?

rozi.nka
22. říj 2009

hezký den kelišky 🙂
včera jsem Matýska asi přechválila ptž v noci se teda předvedl, šli jsme spát cca v 11 a on dělal snad do 2 nebo 3 rošádo, já už ani nesleduju čas. chtěl být jen u ciciku, nejlíp s ním spát v puse, když jsem mu ho dala pryč vzbudil se a řval. do toho si káknul takže přebalovačka a zase na prso... no nakonec to dopadlo tak že jsem spala s nohama Kubovi u hlavy, opřená o polštář o zeď, prso venku a malého na hrudníku. ani nevím jak se mi to povedlo, ale jak jsem se v 6 vzbudila tak jsem nevěřila vlastním očím a byla jsem dolámaná jako prase. ovšem milostpán byl navýsost spokojený a i když jsem ho přesunula normálně na postel tak spal zase až do devíti aniž by chtěl jíst 😖
celý včerejšek byl umrnčený a chtěl se jen nosit a kojit. dnes to vypadá lépe, spinká v postýlce.
byla u nás paní doktorka na čumendu, všechno je ok a v úterý máme první poradnu 🙂

katrin ty jedna pokušitelko 😀 už piješ maliník???

beruska81
22. říj 2009

rozi my jsme to měli taky tak, buď celou noc kňoural nebo když byl u prsu tak spal 🙂
holky my dneska měli na oběd vdolky a byly výborné, snědla jsem dva a jsem úplně plná 🙂

j.cien
22. říj 2009

Luciku neboj,v podstate az ted se zacalo
rozlisovat slozeni vitam. na ty trimestry...jde o to,ze v zacatku mimi nepotrebuje to kompletni slozeni vit,co je v tech "pokracovacich"...protoze jedine,co ma vliv na vyvoj embr,je ta listovka...ale vubec nevadi,pokud nekdo uziva kompletni multivitamin uz hned od zacatku!!!takze to neres primo na dny,proste dober,co mas a klidne si kup uz ty pokracovaci 😉 Je tam hodne vitB,coz zvysuje chut k jidlu a zpocatku je zbytecne pribirat tim,ze budes mit vetsi chut k jidlu a tudiz vice jist 😉
Lidi vzdycky rikaji,ze "z tech tabletek se pribira"...prdinec,pribira se z toho,co se sezere 😀 😀 😀

Rozi neboj,urco si case s Matyskem udelate rezim,ktery vam bude pasovat 😉 a vse se ustabilizuje a kojenicko bude radost pro oba 🙂

j.cien
22. říj 2009

Berus tak vdolecek bych si dala!!!to jsem nemela snad naposledy ve skolni jidelne!!! 😀

luciik
22. říj 2009

Marti o.k. Kajoš mi říkal, že ten femibion mám brát první trimest každý den a pak doporučuje brát sem tam. Ale tu omegu mám brát pořád stejně i při kojení.
Takže si už koupím ty pokračovací 😉

Rozi, to jsou teprve začátky 🙂 Dcerka kamarádky taky furt řvala a klid byl jen u cicku, přes den, přes noc, furt....
Ale ono se to utřepe 🙂

j.cien
22. říj 2009

OK Luci 😉 Omega je dobra na hodne veci,v tehu i v netehu 🙂 vsak nam kdysi ve skolce take davali rybi olej,bohuzel ne v tech super ochucenych kapslickach,jak maji deti dneska 😉 ,ale pekne po lzickach a kdo nespolknulm,tak mu to soupli do polivky 😝 😝

Jj,Rozi jen vydrzet a nevzdavat to kojenicko 🙂 segra kojila co 2 hod,ve dne v noci..byla jako mura vecne nevyspana..ale pak se to srovnalo a vydrzela krasne az do 2 let 🙂 a ber to tak,ze je to nejlepsi,co muzes prckovi dal a jeste usteris! 😀

j.cien
22. říj 2009

DAT,sorry,co slovo to chyba ..OMG 😀

rozi.nka
22. říj 2009

beru vdolečky... mňam. my si uděláme dneska žemlovku 😎
jako on je hodný, to si nemůžu stěžovat nejhodnější miminko jaké může být. kojo je paráda, jsem za to ráda ale musela jsem si vám na něho postěžovat za tu noc 😀. jak se říká, že by měla maminka spát zároveň s miminkem aby si odpočinula tak to u nás zatím není, jsem naprosto fresh a spím jen v noci 😵
takže sakum prdum nemám si co stěžovat a jsem ta nejspokojenější maminka pod sluncem 🙂 všem přeji jen takové miminka jako je náš Matýsek 😵 třeba teď už přes hodinu spí v postýlce aniž bych o něm věděla 🙂

j.cien
22. říj 2009

Je Rozi,to je primo pohadka a vubec-jak jsi to v pohod zvladla cely ten porod 😉 ,jsi proste sikulka 🙂 a upne ti "zavidim",ale ne ve zlem 😉 ,vsak vis 🙂
Rozi,jsem se chtela zeptat,ty jsi ridila auto az nejak skoro do konce,ze??
A jeste prosim,na jake adrese jsi kupovala vecicky nektere,myslim po netu... 😉 ?
Moc diky!

sido
22. říj 2009

ahoj kelišky tak jsme doma měly jste pravdu s tou PK zítra ráno máme volat a buď bude ET zítra nebo v sobotu 😉 a jak to s miláškama vypadá?: 5 X 4buněčné, 1 X 5buněčné a dva bobinci mají jen dvě buňky tak uvidíme co bude zítra 😉 🙂

rozi.nka
22. říj 2009

jj, je to krása. ale nebýt epi tak to nezvládnu, kontra jsem sice neměla ale jak se tlačí tak hlavička do porodních cest tak to bolí jako kráva a epi na to nezabírá. to byla jediná bolest a trvalo to cca 30min. ten tlak se stupňoval až k tomu jak malý vylezl 🙂 a taky jsem chytla super doktorku a asistentku, to je taky důležité ta důvěra v personál. bez toho se špatně rodí 😉 no a jinak mám ani ne týden po porodu a nic mě nebolí. den po porodu jsem měla akorát citlivé to šití ale i přesto kámoška jak mě viděla tak mi řeklaže vypadám jako bych si tam jen odskočila na kafe 😀
auto jsem řídila snad ještě týden před porodem, s tím u mě nebyl problém. akorát ke konci se mi hůř vylízalo, ale nebylo to nic extra. myslím že to je o tom jak se ženská cítí, ve všem ne jen v tom autě 🙂
a věci jsem kupovala na mimibazaru, vřele doporučuju. a nové jsem neobjednávala nic na netu. to jsme vždycky koupili normálně v kamenném 🙂 klidně se ptej na co chceš 😉

jo a dala jsem zase nějaké fotky, hnedka po porodu ať vidíte jak byl nepěkný 😅 😀

j.cien
22. říj 2009

Dekuji ROzi,takze mimibazar.cz,jo?
Hned kouknu pro inspiraci 🙂 na fotecky jsem se divala pred chvilkou,jsou paradni a zvlast ta s tatinkem,ta je plne nehy 😉 a soupni tam nejakou ,kde jsi take ty ,maminko 🙂 !

sido
22. říj 2009

rozi: po porodu byl sice trošičku "rozmočený" ale zato teď je k sežrání 😀 😀 😀 moc se vám povedl 😀

j.cien
22. říj 2009

Sido!!Ty brdo,tak ty 4bunecne teda vypadaji fakt nadejne 😉 !!Zitra budou mit 8bunek,takze je nechaji jeste do soboty-to je tutovka a to je super,aspon se hned uvidi,ktere z nich pak bude nejvetsi bojivnicek!!
A premyslela jsi,jestli si das 2 nebo 3...??
ALe pokud budou vlastne tak krasne,tak ti nebudou davat 3...to je blbost..daji ti 2favority a zbytek zamzazi 🙂

No parada!!jen tak dal a za par dnu budes tehule Sido 🙂

evcaa
22. říj 2009

Ahoj holky zdravime do krasne prosluneneho dne dneska jedeme do polska na nakupy

sidus super bojovnicci bojujou tak to ma byt

martinko jsem si zavzpominala na moje zacatky a utz parada jsou nadherni cela mamka 😀 😀 😀 😀 a jinak tady maspar odkazu na stranky s mimi vecma http://www.laclik.cz/scripts/index.php
http://www.bazarek-slunicko.cz/web/index.php?id=15
http://www.nunynek.cz/clanky/kojenecka-vybavicka

princ
22. říj 2009

Ahojky, tak až tedkom jsem se tady dostala.Od rána jsem se nezastavila 😒 Vyřízení pár věciček a zajet jestě do polska pro kytičku, no hruza.... tolik debilů na cestách to snad člověk neviděl.
Jinak všem děkuji ... dneska jsem si dělala poslední test co jsem měla doma. Těhu je potvrzené tak už ho dělat nebudu. Na kontrolu jdu 5.11. Jinak mi pořád nedocházi že jsem těhu, normálně se chci rozběhnout a manžel ne mě nééééé jsi těhotná.

evcaa
22. říj 2009

princ 😀 😀

j.cien
22. říj 2009

Princ 😀
a poridily jste v Polsku dobre-Princ i Evi??

beruska81
22. říj 2009

já se chystám s mamkou a Matyáškem do Polska zítra, naši o víkendu slaví narozeniny, tak jedeme nakupovat na oslavu, mají tam levné kuřata, tak jedeme kuknout, ale né na trh, jedeme do Auchanu do Ratiboře. Marek potřebuje nějaké společenské kalhoty-příští sobotu jdeme strejdovi na 50ku tak ať má v čem jít.
Cien mimibazar je super, já tam nakupuju a prodávam pořád něco. Dneska jsem zrovna vyhrála v aukci takovou pěknou vestu pro sebe. 🙂

evcaa
22. říj 2009

marti my teprva jedem 😀 😀 😀

evcaa
22. říj 2009

tak holky zitra jdu na gyndu nedostala jsem menses 😕 😕
a mam pocit ze se mi zase vratily kvasinky kurnik fix sem s tim nemela absolutne zadne problemy nikdy a ted 2x do mesice

princ
22. říj 2009

Abych pravdu řekla, jela jsem jenom pro kytičku na pohřeb,
Jinak jsem vyřizovala na autě prasklé přední sklo.Jak jsme se včera vraceli u OL tak na cestě mezi Novým jičinem a příborem jel před námi kamion a od něho odletěl šutr. Ničeho jsme hned nevšimli až těsně před orlovou se dívám na sklo a říkám mojemu chlapkovi co to máme.Tak jsem hned jeli do servisu a cestou to praskalo jestě víc, takže dneska jsem byla objednat sklo, zitra to tam mám dovest a mozná to budu mít hotové jestě ten den nebo az v sobotu.
Jinak vyřizovat něco přes pojišťovnu no hrůza .... kdybych to chtela napsat, tak z toho napíšu román ja Wiweg...haha 😀

j.cien
22. říj 2009

Princ ,to je smula s tim sklem...nam se to stalo v jednom roce 2x!!!

Evi tak dobre porizeni v PL 😉 a neboj,kvasiny jsou male veci 😉 ,da se to resit a budes OK 🙂

katrin111
22. říj 2009

ahoj holky jsem tady zase na skok rozi neboj to bude dobre bude jako na houpacce nekdy bude dobra noc jindy zase na hovno.krasne fotecky matyska a teda jak byl cerstvy tak fakt uplne jiny fakt rozmoceny 😵 jinak mi mamca udelala velikanskou radost nakoupila plno plenek pampers vzdy dvojita mega baleni v krabici tj.150plenek v jednom baleni za necelych 200kc............takze mame doma asi celkem tisic plinek a to doslova.pak kolotoc nad postylku ze 600kc na 150kc lahvicky jeste dudlik....hracky no fakt toho haFO jeste i perinku povleceni do postylky...............no jsem prestastna jeste ze dela vtescu 😵 rozi malinik si davam jen zridka neni to nejhorsi ale jsem lenoch 😅 ale polepsim se 😉 evi kvasiny jsou hnus neprijemny ale neboj dr.ti da prasky a bude zase dobre

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru