Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

radule82
24. říj 2009

Dobré ránko Kelišky 🙂)))

Kasiiiii, nádherná dálnice!!!!!!!!!!!!!! Kráááása!!! 🙂)))

Cienko, šup sem s receptíkem 😉

My dneska jedem po obídku jedu k našim oznámit jim zásnuby, tak jsem zdvědavá, jeslti je aspon trošku překvapím 😵

katrin111
24. říj 2009

ja uz varim a nic me nebavi samik me sere uz ho mam plne zuby on se jenom vsteka hajzlik jeden uz at je pondeli a skolka..........ja jsem ze vseho na nervy fakt uz toho vseho mam plne kecky..................budem doma manza jde na odpoledni a ja nikam nejdu .........................

radule82
24. říj 2009

já dneska vařím jen rychlovku, mám koupené uzené, tak akorát udělám bramborovou kaši s porkem a fertig 😀

hnedoocka23
24. říj 2009

ahoj holky,jdu nakouknout a pozdravit 🙂 nějak to tady těhulíííííííííí,mám radost z Vás 😵
Kasi:moc moc gratuluji....tipuji dvojičky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 at je hcg vysoké a Utz ukázkový.......

evcaa
24. říj 2009

Ahoj holky dnes jsem mluvila s majdinkou a mela by na nas cas 7.11.2009 tak udelame srazik???

radule82
24. říj 2009

Ahoj Evicko, já můžu 😵 😉 😉

evcaa
24. říj 2009

super a spachame to zase tady nebo kde????

miky123
24. říj 2009

Ahoj,

kasi:super 😵 ,jen tak dale 😉 A kolik si měla pří te IUI vajíček ?

My taky mame na oběd uzene a brambory 😉

David,ten 8lety ,tak psali písemku z prvouky .Otazka zněla z čeho se skládá rodina a on napsal ze spermie-žížaly(pak ji to vysvětlil co tou žížalou myslel 😎 )a vajíčkem.Tak mi volala že chtěla pouze aby napsal matka ,otec =rodina.Petr vidíš on nas asi slyšel když se bavíme 😎 😀 😀 A už je v žekovské poznamka ,že používá vulgarismy,chjo.Aspon se doma nenudíme 😉

radule82
24. říj 2009

Evčo, Raduš říká, že samozřejmě zase v Havířově.... Aleš

radule82
24. říj 2009

Evi, tam v Havířově to bylo parádní, salónek, klidek, nenakouřeno, obsluha, jsem pro stejné místo 😀

radule82
24. říj 2009

Holky, tak já se loučím, jedem do těšína, po cestě to vemem kolem šopinu, chci se podívat na botky nějaké kotníčkové 🙂 a pak na kirchov a k našim 🙂)))

Pak vám pisnu, jak naši reagovali 😀 😀 😀

evcaa
24. říj 2009

Srazík v ........ 7.11.20009 přijde
Evka s danikem 🙂
belinka 🙂
radulka 🙂

evcaa
24. říj 2009

Srazík v Havířově. 7.11.20009 přijde
Evka s danikem
belinka
radulka

kacza.b
24. říj 2009

Srazík v Havířově. 7.11.20009 přijde
Evka s danikem
belinka
radulka
kacza

rozi.nka
24. říj 2009

ahoj holky 🙂
dneska k nám přide na čumendu tchyně tak se tešííííííím 😝 😀
včera u nás byli známí, přesně před rokem přišli o miminko a už jsou v 17tt 🙂 tak jsme slavili Matýska i jejich těhulkování 😵
koukám, že řešíte srazík, to jde asi mimo nás ☹

kasa
24. říj 2009

Já bych dorazila,ale nevím jestli nebudu mít nemocenskou,záleží co mi řekne Jaroš,mám dost náročnou práci.

kasa
24. říj 2009

Rozi ,malý je úžasný.moooooc krásný andílek. 🙂

katrin111
24. říj 2009

holky tentokrat jde sraz i mimo me..............slavime v ten den brachovy narozky..........ale radsi bych uz byla v porodnici 🙂 rozi maly je bozi 😵

kasa
24. říj 2009

Možná ,že mě ještě Jaroš nechá pracovat,a to bych pak určitě přišla taky,nebo kdybych se s někým svezla,tak bych to mohla stihnout,i kdybych byla na nemocenské ,během vycházek. 🙂

adrim
24. říj 2009

Holky co máte za sebou IVF, podstoupili jste laparku už před tím prvním? Oni nás spíše ženou rovnou do toho IVF,tím že už i jedno dítě mám, ale já bych byla asi klidnější,kdybych šla nejdříve tam, tím že mám občas nějakou cystu, bolesti ...

asmeena
24. říj 2009

Ahoj holky, koukám koukám, že se opět pořádá srazík, ale bohužel tento víkend jedeme konečně po více než měsíci k našim do Jeseníku, takže bohužel se nemůžu zúčastnit ☹

asmeena
24. říj 2009

adrim: taky jsem šla na laparku až po druhém neúspěšném IVF a neúspěšném KET.
miky: tak David má přeci pravdu, a to nejsou vulgarismy. To od kolegyně syn teď v druhé třídě měli popsat jak vypadá vílá a on na to napsal. Je to holka s pěknou prdelkou a jmenuje se Pipinka.Takže taky dostal poznámku a že si to paní učitelka vyříká s maminkou. Ale když to tak vezmete, tak v těch Walt disney jsou takové polonahé víly, kterým jde vidět prdel 😉

asmeena
24. říj 2009

kasi: testík je ukázkový, doufám, že i ten můj si to rozmyslí a bude vypadat stejně jako tvůj. 😉 Zítra zkusím znovu testnout, koupila jsem si mamatest. 😉

adrim
24. říj 2009

Asmee a jak ti pak ta laparka dopadla? Jinak s tou poznámkou, pokud by řekl sprosté slovo nebo něco podobného, tak nepovím, ale že malý už chápe rozmnožovací systém a použil odborné výrazy, to bych asi učitelce něco na tu poznámku odepsala... 😲

beruska81
24. říj 2009

rozi maličký je nádherný 😵
adrim já mám taky jedno dítě a na laparce jsem taky nebyla, doktoři říkali, že nemusím, že když mám jedno dítě přirozeně tak to není potřeba 😉

adrim
24. říj 2009

No je fakt,že oni tohle říkají, ale já znám právě ženské,kde na utz nebylo nic vidět, vypadaly v pořádku a pak jim třeba odebraly vejcovod jak to měly zaneřáděné...A pak znám takové že jim ta laparka pomohla a hned do měsíce se povedlo přirozeně...

beruska81
24. říj 2009

Já nevím, věřila jsem jim, pořád říkali, že by neměl být problém, když už jedno dítě mám, byla jsem na 4IUI a jednou na IVF a stejně nic ☹

asmeena
24. říj 2009

nám dopadla všechna vyšetření dobře. I laparku jsem měla výbornou. Takže u nás se neví problém.

asmeena
24. říj 2009

tak jsem se dala do vaření salátu, zítra máme bramborový salát a kapra a vepřový řízek 😀 ale dárky se nadělovat ještě asi nebudou. 😀 😀

katrin111
24. říj 2009

asmi to mas generalku 😀 😀 😀 presne za 2 mesice prijde jezisek 😀 😀 😀 😀 my si udelali se samikem ovocny salat posypali grankem a nahoru dali slehacku.............mnamka jsme si posmakli....................

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru