Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kasa
4. lis 2009

Ahojki teď jsem dorazila z práce domů,byla jsem ještě u babičky.
Cien veeeeeelikááááá gratulace,super výsledky a neboj broučci budou v pořádku.
Adrim třeba už nebudeš IVF potřebovat,třeba se zadaří už teď. 🙂 🙂 Držím pěstičky.A děkuji za návod jak se dostat do pizerky.Doufám,že se neztratím. 😀 😀 😀.
Bobi a kde jsi s malou do lázní jela?Nejsi náhodou u nás v Klimkovicích?
No já mám dneska lepší náladu ,u zubaře vše v pohodě a ještě mi nabalila vzorečkyzubní pasty elmex,ale hlavně mi v práci řekl šéf hned 2 dobré zprávy.Ta první,že kolegyně co má jen sezonní smlouvu a měla teď na konci listopadu končit,takže kdybych šla na nemocenskou,tak by mohla zůstat místo mě,tak jsem měla radost,protože je mi těch lidí vždycky na podzim ,když musí skončit líto.
A ta druhá dobrá zpráva,že prémie těch 2500,- ,co mi chtěl teďkom vzít,tak mi nechá ,protože v téhle situaci,by to bylo pro něho zcela nemorální,tak mi udělal obrovskou radost.
Už se na vás v sobotu moc těším a v kolik je nakonec sraz. 🙂

kasa
4. lis 2009

Ještě jsem zapomněla napsat Katrince,gratulaci ,že je malý takový šikulka,a neboj brzy ho budeš mít u sebe. 🙂

radule82
4. lis 2009

Ahoj Kasi, takže supr den pro tebe 🙂)))

asmeena
4. lis 2009

kasi: paráda, tak nakonec není šéf takový nelida. 😉

kasa
4. lis 2009

Adrim a neboj ,já jsem měla taky velké bolesti,a cysta se mi tam udělala po tom clostilbegytu taky,ale říkal,že by to nemělo vadit.
Jo a Jaroš už tam není teďkom?Tak to jsem se s ním nestihla ani rozloučit 😒 .Chtěla jsem mu poděkovat,ale minule nebyl čas ,díky té krádeži. 😒

asmeena
4. lis 2009

Jdu si udělat tu pomazánku a pak budu koukat na ulici, pokud u ní neusnu. Jsem z práce nějaká znavená a to jsem čučela jenom do papírů nebo počítače a počítala a počítala. 😀

kasa
4. lis 2009

No taky jsem mu moooc děkovala.Já půjdu taky koukat na ulici,a taky asi usnu 🙂 ,ale teď dorazil Peťa ze školy ,tak možná vydržím.A navíc za 10 minut mi bude volat budoucí švagr,tak musím vydržet ať se dovím co nového ve Skotsku. 🙂

kasa
4. lis 2009

Tak dobrou chuť Verčo.A jakou děláš pomazánku. 🙂

asmeena
4. lis 2009

kasi kdy bude svatba? Dělala jsem česnekovo-sýrovou pomazánku a dala jsem si ji na domácí zrníčkový chleba a super šunčičku a cherry rajčátka - mniam. 🙂

adrim
4. lis 2009

Asmeen děkuji 🙂 Cien já jdu dělat halušky s bryndzou večer manželovi, no asi si taky trochu zobnu 🙂
Kasi fakt jsi měla hodně velké bolesti po celém břiše? Já tohle teda nečekala, čekala jsem,že to bude píchat o něco víc, ale dnes jsem fakt měla pocit,že mě to rozerve a prasknu,ale je fakt,že místy už to ustupuje 😲 A přitom v pondělí kdy se mě vyptávali jestli bolesti nemám jsem necítila vůbec nic...

evcaa
4. lis 2009

aloha damy

martinko obrovitananska gratulka sem to vedela 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
katrinko ja myslim ze domca bude mit stejne jako danulka mozna jeste mene uvidis ja tipuju 3760g a 51 cm 😀 😀 😀 😀

asmeena
4. lis 2009

ahoj evičko 😉

rozi.nka
4. lis 2009

ahoj holky 🙂
evi chtěla jsem se zeptat mažeš něčím Daníka při přebalování? Mates není opruzený tak ho zatím ničím nemažu tak mě zajímá jestli to neva nebo tak, ale myslím že když má dupku v poho tak to neva 😎

rozi.nka
4. lis 2009

to je moc hezké 😵

Miminko prostě není možné rozmazlit. Maličké děti potřebují být chovány, nošeny a kojeny. Když na pláč dítěte odpovídáte, dáváte mu pocit bezpečí a učíte ho mít důvěru v okolní svět. Jeho potřeba být s vámi je stejně silná a základní jako jeho potřeba jídla a přístřeší. Zvláště v prvních týdnech vám možná připadá, že kromě kojení a chování neděláte nic jiného. Mějte však na paměti, že je to ta nejdůležitější práce, jakou kdy budete dělat. Věci jako špinavé nádobí, prádlo, vysavač a oznámení o narození miminka mohou všechny počkat, nikoliv však plačící děťátko.

evcaa
4. lis 2009

rozinko ja ho vzdycky jen taK PREVENTINVE MAZLA BEPANTHENEM ALE JEN PRI KOUPANI 😉

kacza.b
4. lis 2009

hezky vecer kelisky 😉

dneska to vidim na cestu autobusem,nejak tam hnusne fouka 😠 tak na kolo to nevidim.

j.cien
4. lis 2009

Ahojky 🙂 tak navsteva odesla,jsem KO a to jsem dnes prd udelala...jen jsem nakoupila v Tescu a pak vyridila tu banku,chjo,asi musi zacinat rano s Bebe,aby mi nechybela energie 😀 😀 😀
Volala jsem do ambulance Kajovi,sestricka po hlase medova=prijemna,tak se na zitra docela tesim 🙂 ,furt se chodim utirat...hysterka a zda se mi,ze uz je to lepsi nez rano...oMG,furt nejake strachy 😖
Holky MVR a moc dekuji za palusky,to je takova podpora na dusicce,ze si to ani neumite predstavit,jak moc to pomaha

🙂

radule82
4. lis 2009

Holky já idu do postýlky, jsem KO, tak všem přeji dobrou noc a Cienko, uvidíš,že zítřejší kontrola dopadne na jedničku 😉

paááááá 🙂

kacza.b
4. lis 2009

cien tak na zitra at to dopadne na 1*jak vzdycky pise belinka. moc na tebe myslime a na ty prdolky pod srdickem taky a neboj vsechno bude v poradku!

kacza.b
4. lis 2009

jo a zapomela jsem vam poprat dobrou noc a krasne sny a kdyby to trosinku slo tak kazda za me spinkejte aspon 10 minut at nemam krizovku a neni mi zima na oci 😀

asmeena
4. lis 2009

kaczi: ať to dnes v práci zvládneš a rychle ti to uteče
cien: na zítra držím pěstičky pro štěstí a ať se ti u Káji líbí a jsou na tebe všichni hodní 😉
rozi: to o tom miminku je krásně napsané.
Přeji všem dobrou noc.

evcaa
4. lis 2009

KArinko hodim si za tebe 20minutovku jo a jak pojedes na srazis s majdinkou prej ti pise ale neodepisujes tak asi ma spatne cislo tak nepis a ja ji to vzkazu zlaticko

radulinko neslo by abys prijela na 17 do te pizzerie?????

jinak rekapitulace sraz je 7.11. v pizerii zacina ve dve hodiny 😉 😉 😉 sem too hodku posunula pac bych tam byla SAMA HODINU

PREJU KRASNOU NOC PEKNE SNIKY A POSILAM PUSINU MVR HOLKY MOJE KELISOVSKE

MARTINKO USPESNOU KONTROLU PREJI A DEJ CO NEJDRIVE VEDET KLIDNE MI NAPIS SMS PAAAAAAAAAAAAA

kasa
4. lis 2009

Rozinko krásně si to napsala.
Marti zítra na tebe budu mooooc myslet,tak ať se ti u Kajoše moooc líbí a zjisti prosím,kde teď je.Chtěla jsem mu ještě poděkovat. 🙂 🙂 🙂 V sobotu se už na vás moooc těším,v pátek jdu ještě na dětskou noc do herny a v sobotu se už těším na vás. 🙂 Nic jdu taky spinkat.Jsem ko. 🙂

kacza.b
4. lis 2009

evicko dekuju 20 minut pomuze 😀 tak uz jsem se s majdou spojila a uz je to v nejlepsim poradku 😉 uz jsme i domluvene.

adrim
4. lis 2009

Rozinko to je moc hezké a pravdivé... Kasi a kde to máte tu hernu? Někde v OV?

sido
4. lis 2009

ahoj holk dneska píšu docela pozdě ale ak nějak jsem neměla čas 🙂
cienko ať t zítřejší ko dopadne na výbornou 😉 a vichni tři jste v pořádku
mi už se dneska MS trochu moudřila a zjemnila včera jsem měla obavy že vykrvácím eď jenom aby to bylo všechno v poho a aby se našim miláčkům dobře dařilo a u mě po KETu líbilo 🙂 dneska jsem to oznámila tchýni tak z toho byla zdrcená ale nevím co si mám o ní myslet se mi zdá že to trochu hraje no nic to je její věc 😒
tak já vám přeju dobrou nocku a krásné sníčky
kasi: Jaroš je v Polance do konce listopadu tak ještě budeš mít příležitost mu poděkovat 😉

evcaa
5. lis 2009

Ahoj holky zdravim
malej spi v posteli tak jsem tady vidimze adY nikdo takze asi nepokecam no neva aspon vam napisu co budu delat kolem pul desate desate dam danulovi najist a pak vyrazime ven jedem se podivat do obchudku s hrackama at nalapam nejakou inspiraci co mu koupit pod strom na vanoce 😀 😀 😀 😀 a pak jak prijdu urco nakouknu takze paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa MVR posilam pusy

j.cien
5. lis 2009

dobre ranko ctvrtecni vsem Keliskam 🙂
Jedeme do Fulneka az na 16h,tak hned,jak se vratime domu jsem tu,jak na koni 😀 😀 spineni zase je 😖 ,nahnedle..no nic,odpoledne budu vedet vic..
Sidus,tak tu mrchu mrchovatou prezij ve zdravi a durazne ji rekni,ze je tvoje posledni 😠 !!!

Holky tesim se na srazicek 🙂 jen skoda,ze nas nebude vic..

evcaa
5. lis 2009

sidusko je dobre ze uz moc ekrvacis a neboj zmrzlinky se te nepusti celych 40 tydnu 😉

evcaa
5. lis 2009

pisu jak debil 🙄 🙄 🙄 🙄

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru