Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

luciik
10. dub 2009

Tak to já trpím plynatostí jako blázen, je to hnus, naštěstí není manža doma, protože by se jinak udusil 😀 😝

katrin111
10. dub 2009

luci tim taky obcas trpivam a je to sila.plynova komora 😀 😀 😀

luciik
10. dub 2009

Katrin, to je teda síla, u mě se to objevilo včera, přes den nic a večer, to je koncert, až se stydím, ale za to může ten utroš 😖

katrin111
10. dub 2009

jj ale neudelas nic,bud rada ze jsi doma,si vem ze by te to chytlo treba v praci a musis to pustit ven bo jinak te to rozerve 😀 😀 😀 😀 😀

luciik
10. dub 2009

no, to by byla teda síla, to bych se hanbou propadla, ale vždycky bych to mohla hodit na pacoše, že já jakože nic 😀 😀 😀

rozi.nka
10. dub 2009

no tak to já naopak trpím zácpou 😒

katrin111
10. dub 2009

jj to jo 😀 😀 😀 😀 kolik beres denne utrosu????pujdes na srazik???

luciik
10. dub 2009

Rozi, ty už jsi dál, to čeká Katrin, ta zácpa 😉

luciik
10. dub 2009

Já beru 3x2...
Srazík uvidím, jestli nebudu moc dojebaná z případného neúspěchu 😖

katrin111
10. dub 2009

rozi ja taky jsem myslela cele dopoledne ze se vzteknu tak me bolelo bricho a ne a ne se vykadit.uz jsem na wc si i cetla aby to slo ale des...byla jsem protivna jak .......

katrin111
10. dub 2009

u samika jsem taky porad trpela zacpou........neboj luci musi to vyjit,musis prolomit ledy............

katrin111
10. dub 2009

a strasne me u samika i palela žaha...to byla sila...

katrin111
10. dub 2009

holky piste piste za chvili nam bude hrat kaja 😀

luciik
10. dub 2009

jj, uvidíme, zítra mám za sebou týden, ještě jednou tolik
Jdu k tv, tak se mějte kočky a see you tomorrow 😵

katrin111
10. dub 2009

jj mej se luci a uzijte si kajika..papa

kacza.b
10. dub 2009

ahojky kelisky. dneska mam posledni nocni.

cely den myslim na michinku,strasne me to rozhodilo,zivot je opravdu nespravedlivy.
PROČ musi nalozit tolik bolesti jednomu hodnemu clovickovi,ktery si to vubec nezaslouzi.

nevite kam ji vezli do nemocnice?

kacza.b
10. dub 2009

luciku drzim moc palecky,zitra uz mas 7 den za sebou tak hezky pupickuj.

beruska81
10. dub 2009

holky tak jsem tady nakoukla zvědavá na michinku jak jí dopadla kontrola a ono tohle, tady asi žádná slova nepomůžou, snad jenom, michi drž se 🙂
všechno je fakt tak moc nespravedlivé ☹
kaczi užíj si poslední noční
holky mějte se, jdu si lehnout, jsem z toho celá na nic.

kacza.b
11. dub 2009

krasne rano kelisky a hezky prodlouzeny vikend....ale kazda urcite mame v hlave michinku a myslime na ni,tento mesic je nejaky nestastny. prvne katy a ted michinka.... 😢

snad uz se ta zatracena smula prolomi!!! a pak ma clovek myslet pozitivne. 😔

verca777
11. dub 2009

dobre rano holky,,,no to snad není kuwa možne je mi to moc lito,,ohledně michi,,,je toto normalní,,jakto že ma děloha nějaky roh kurva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ☹ to fakt není normalní....ja tomu opravdu přestavam věřit,,tomu všemu,,,

beruska81
11. dub 2009

dobré ránko děvčátka, kaczi chtěla jsem napsat něco podobného, první kača a teď michi, mě se do toho ivf vůbec nechce, už tomu všemu moc nevěřím.
dneska jdeme na narozeniny k tetě, má 55 let a koupili jsme jí zájezd do Španělska celá rodina, ona ještě nikdy u moře nebyla a bratranec tam je na škole, tak jsme toho využili, konečně jsem se dokopala k tomu, že budu žehlit, jak vidím tu kopu prádla tak se mi vůbec nechce,ale nikdo to za mě neudělá 😒
holky přeju pěkný víkend 🙂

bobinka1
11. dub 2009

ahoj holky,dlouho jsem tady nebyla a mezitím se tady stalo tolik věcí,jsem teď pořád v práci a trochu nestíhám,jsem domluvena s Jarošem v květnu valím na laparku a pak uvidíme co dál,jsem teď celkem v pohodě,tak snad mi to vydrží a někdy se zadaří,v červenci plánujeme další IVF

hnedoocka23
11. dub 2009

ahoj holky,tak z prcce jsem dorazila až ve čtxři ráánoo,al ještě jsme s holkama kecalii atd..však to znáte
dneska jsem byla moji lásce na hřbitově zapalit svíčku a položila mu tam květinku...vůbec jsem nevěděla,kde mají hrob,alenakonec jsem to našla,aspon jsem se prošla trošku...ted jsem přišla s čikem z procházky a už budu jen lenošit..lehnu na balkon dám si latéčko a pustím si nějakou hudbu...dneska je opět krásně,už se to počasí drží pěkně dlouho,jsem jen ráda
🙂
holky všem vám přeji krásnou níčím nerušenou sobotu 😉

hnedoocka23
11. dub 2009

kaczi,jak jsi psala,že tento měsíc je na houby,tak já už mám druhý měsíc smolný,všechno skončilo tak,jak jsem vůbec nechtěla.... 😔 ještě,že je venku tak nádherně,hned mi to zvedá náladu...
michi a katy je mi opravdu líto,nemám slov...život je prostě nespravedlivý,vybírá si to na lidech které máme tak rádi a kteří si to vůbec ale vůbec nesazlouží.... 😢

rona2
autor
11. dub 2009

Hezké odpoledne holky.Nějak to tady vázné,každý užívá toho krásného počasí co? Já jsem včera zaspala Káju a tak jsem se těšila.
Snad už se nic hrozného tady nestane a už budou jen samé hezké příspěvky. 😉

j.cien
11. dub 2009

Ahoj holky,prosim o radu !!!!
Dnes jsem zacala krvacet,strikam si dnes 5.den Synarel....je to mozne ???!!!!

😒

rona2
autor
11. dub 2009

Cienko jak jsem posledně potkala v Polance janel,tak ta začala krvácet těsně před IUI a taky stimulovala něčím jiným než jen clostilem a Kája ji řekl,že to může být a IUI jí udělal.

rona2
autor
11. dub 2009

A nechceš zavolat Kájovi jestli je to normální?

j.cien
11. dub 2009

Aha,no jsem z toho jelen....

kacza.b
11. dub 2009

cien a ty uz mas po MS? ja si zacala synarel strikat od prvniho dne MS a pak jsem nekrvacela,ale ted jsem spinila po puregonu. no kdyz brnknes kajovi nebo zitra do olomouce tak udelas nejlip. je to krev nebo jen spineni?

jinak jsem taky s toho jelen 😕

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru