Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kasa
23. říj 2009

Tak jsem dnes byla na krev ,byl tam náš Jaroš,byl hodně milý a ochotný,udělal mi i ultrazvukmale tam viděl zatím jen cystu na vaječníku,ale říkal pokuď mi vyšel test pozitivně,tak že krev bude snad taky v pořádku,ale mám si volat až v pondělí na výsledky,to bude opravdu dlouhý víkend,ale aspoň jsem zatím opravdu šťastna a věřím,že se v červenci dočkáme a budeme úplná rodina. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .

asmeena
23. říj 2009

tak já jsem se před chvilkou probudila, nejdřív mi bylo trošku zima, byla jsem zakrytá jen dekou, tak jsem se zakryla ještě peřinou a probudila jsem se zpocená jak myš 😀 Ale pořád jsem jak praštěná po palici a to mě v noci nebudí ještě žádné miminko, jenom naše fenečka 😀
Dnes nám od odpoledne strašně zhluboka dýchá, tak nevím co s ní je. K tomu se klepe jako by měla zimnici, ale když vytáhnu jídlo, tak přestane. Tak fakt nevím. Nemůže mít třeba teplotu? Jak se to u psa pozná?

asmeena
23. říj 2009

cien: jakou máte oslavu? Nezatajuješ nám třeba tvé narozeniny? Nebo kdy máš vlastně narozeniny? 😉

kasa
23. říj 2009

Taky jsem teď spala. 🙂

schimi
23. říj 2009

asmeen, pes má teplý čumák, když má teplotu 😉

asmeena
23. říj 2009

schimi: tak ta naše nemá teplý čumák, tak nevím co to s ní je, třeba to jen dělá, že se jí hojí ta jizva. Jinak nevím, na kontrolu jdeme až v neděli.

schimi
23. říj 2009

Tak potom nevím 😀 .. Dáváte jí něco od bolesti??

asmeena
23. říj 2009

asi né, má jen nějaký prášek asi antibiotika. A teď jsem zkoušela ten čumák a má ho teplejší, ale co já vím, jaký ho má normálně 😖

schimi
23. říj 2009

Jako led, aspoň ten náš mě vždycky zastudí 😀 😀 ..

asmeena
23. říj 2009

těžko říct co té naší je, protože ona umí být i super herečka.

schimi
23. říj 2009

To ten náš taky 😀 .. Vynutí si pozornost a zázrakem je zdravej 😀

radule82
23. říj 2009

Pěkný páteční večer Kelišky 😉 tak už jsem konečně taky dorazila na koníka 🙂) půjdu si Vás dočíst, copak je nového 🙂

sido
23. říj 2009

ahoj holky tak dneska je něco v ovzduší já to zalomila kolem druhé hodiny a po páté jsem se probrala jsem zvědavá co budu dělat v noci 😖 a teď pro změnu usnul manža u telky 😀 já teď dělám španělské ptáčky ať jak přijidem zítra domů máme co papat 😉

sido
23. říj 2009

jinak jsem dneska taky musela valit do Polanky protože mi manža špatně píchnul agolutin a on začal z vpichu vytékat tak jsem byla na nervy no prostě se musí něco vysrat ☹ ale já jsem vletěla mezi sestry a jedna mi ho znova píchla a říkala že se stává že to vytéká a manžel že je šikovný že jíje manža by ji určo nepíchnul 😅
kasi myslím že jsem tě tam viděla sedět seděla jsi na straně té lékárny mě si musela zaregistrovat já jsem tam vletěla a zaa chvíli vyletěla no prostě čarodějnice 😀

kasa
23. říj 2009

Sido ,hlavně ať vám to dobře dopadne a brzy se dočkáte toho zázraku. 🙂 🙂 🙂

kasa
23. říj 2009

No já jsem byla v euforii,tak jsi měla do mě ťuknout. 🙂 🙂 🙂

sido
23. říj 2009

já si nebyla jistá 😉

sido
23. říj 2009

můžu ti říct že kdybych měla čekat na krev přes víkend tak mě asi trefí 😀 😅

sido
23. říj 2009

a jakto že nemáš testík v albíčku 😉

sido
23. říj 2009

tak ho šoupni ať se pokocháme a navnadíme 😉 🙂

radule82
23. říj 2009

KASI!!!!! Obrovská gratulace!!! paráda, daří se nám 🙂)) 😎 😀 😀
SIDO, ty budeš mít u sebe zítra krásné dva bobánky 😎 😵

Cienko, parádní fotečka, hned je veselejší 😎

radule82
23. říj 2009

Ohledně nakupování na netu... dost dobře se dá taky nakoupit na aukru, já tam nakoupila spoustu nádherných věcí jen za korunu... a většinou jsem nakupovala více věcí od jednoho prodejce, abych platila jen jedno poštovné 😝

radule82
23. říj 2009

Já ted idu upéct ty výborné punčové řezy, at něco vezmu k našim na zítřejší návštěvu 🙂

sido
23. říj 2009

holky chtěla jsem se zeptat jak dlouho po ET (neuspěšném) se může jít na KET? nechci malovat čerta na zeď ale jsem při zemi 🙄

radule82
23. říj 2009

Sido, můžeš jít hned...

adrim
23. říj 2009

Kasi a ta cysta nemůže být v těhu nebezpečná? To je určitě clostilbegytem, že se vytvořilo víc vajíček a nějaké neprasklo ne? Ještě jsem se chtěla zeptat jestli znáte po IUI dvojčata... Jinak to čekání je naprosto strašné, ale pokud jsou na testu //, tak bych se nebála,hlavně že mrcha nedorazila. A jak máš pravidelnou ms?

asmeena
23. říj 2009

kasi: to je pravda, dej fotečku testíku do albíčka. A co Peťa na tu novinku 😉

beruska81
23. říj 2009

ahoj holky tak před chvíli jsme dorazili domů malý se rochní ve vaně tak mám chvíli čas. V Polsku jsme strávili asi 3 hodiny, malý už byl protivný, ale uchlácholila jsem ho malou blbůstkou. Docela jsme nakoupili, mají tam fakt levno, chtěla jsem ještě do mekáče, ale mamka byla už unavená tak jsme nejeli 😒
Kasi gratuluju, myslela jsem, že Katrin je vyjímka vyjímek a asi to tak není 🙂

asmeena
23. říj 2009

berus: je v Opavě Mekáč?

beruska81
23. říj 2009

né není, ale už se staví a příští měsíc se otvírá, máme to přímo 1km od našich, tak jsem ráda, už se nemůžu dočkat 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru