Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

rona2
autor
2. dub 2009

Tady se už zase spí ☹ .Já jsem dneska vegetila venku a raději jsem to tady ani nezapínala. 😉 A teď jdu dočítat,mám co dělat.

rona2
autor
2. dub 2009

Sido já ten citlivý test koupila v lékárně v kauflandu na karolíně.
Michinko čárečka krásně sílí,já myslím,že tě kajoch překvapí,myslím na tebe. 😉

rona2
autor
2. dub 2009

Kaczi mrcha dorazila,budu to u káji reklamovat,že se snažil málo. 😉
Tak jsem vás dočetla,zdravím novou kelišku zelenku a jdu do hajan,protože jsem tady zase sama. 😉

rona2
autor
2. dub 2009

Dne 18.4. od 16 hod. v restauraci Taurus v Ostravě Radvanicích.
Účast přislíbily:
Katrin
Evča
Rona
Michina
Rozinka
Spasinka
Kacza
Asmeen
Sido

Ostatní pokud souhlasí ať se připíšou

rona2
autor
2. dub 2009

Kelišky tehulky:
☼ rozinka (Kača, 23let) 1xIUI v GC Ostrava, přemýšleli jsme nad fertimedem a vypřemýšleli jsme si pozitivní test, který nám dr potvrdil jako těhu, srdíčko tluče a 25. 3. jdeme na další kontrolu
☼ evcaa (Evča 28 let, Havířov) za 5 let nevím kolik IUI ale v říjnu 2008 IVF stimulace synarel a fostimon, 12.10.08 bylo OPU 11 folíků, 6 folíků ICSI z toho jedno embryjko kvality B, ET 14.10.2008, 27.10.2008 test // a 6.července čekáme chlapečka Danielka díky pomoci boha a lékařů
☼katrin111(karvina 26let)2xiui v jednom cyklu a test pozitivni //,20.3.potvrzeni od lekare ze jsem opravdu tehu,6.4.jeste kontrola v polance,pak asi uz KO u me gyndarky

Kelišky čekatelky po ET:
☼ michina (Katka) 2xmimoděložní, 1xIVF v 9/2008 Fertimed Polanka, OPU 11.3., ET 13.3. 3 embryjka, KO 30.3. mam tam same trojky
☼ verca777 (Věra) září 2008 laparoskopie..ted mě čeká v březnu 2009 mé 1.IVF - 20.3.2009 2embryjka, KO 6.4.

Kelišky čekatelky na IVF, KET
☼ j.cien (Martina) 10let marného snažení,25.2IUI-negativni,stimulace k IVF 4/09
☼ spasinka (Judita 33 let) 1x IVF, 11.3. kontrola Polanka - 2.balení HA, stimulace cca 2.týden v dubnu
☼ beruska81 (Lucka) 2xIUI, 3IUI-18.2.-negativní, 23.3.kontrola k stimulaci na IVF
☼ sonick (Soňa) říjen 2008 - hydrolaparoskopie, laparoskopie; 1. IVF ukončeno neúspěšně
☼ luciik (Lucie,28 let) 2xIUI, 2xIVF nezdařené, 1xMA, 3/2009 KET - 3.4. - 3 zmrlinky

Kelišky inseminačky:
☼ hnedoocka23 (Petra) 3xIUI 08,1xIVF 08,5.2.09 LAPAROSKOPIE..20.3.IUI 5 folíků..tak snad...
☼ princ (Lucka) 2 x IVF, 28.1. a 30.1. IUI (MANŽEL.SPERMIJKY + DÁRCE), 25.2. 2 IUI, ČEKÁME NA VÝSLEDEK
☼ rona2 (Romana 30 let,Ostrava) 3 IUI(manž.spermijky) 4 IUI (s dárcem)
☼ asmeena (Verča,29let) 5xIUI, 2xIVF, 1xKET.1/09+2/09 IUI nevyšlo. 5.3.09 laparoskopie (všechno O.K.), 3.4.kontrola před IUI u Holuba (ach jo)
☼ janel (Jana) 1xIVF, unor skarifikace, 3/09 mozna k te IUI dojde?
☼ sido 23.3.09 iui,25.3.09 reinseminace...

Kelišky nováčci-čekatelky
☼ bobinka1(Vladka) 2×IUI,1×IVF,vše GC ukončeno neuspěšně,nyní pohovor Fertimed Polanka
☼ verlis Fertimed pohovor

Kelišky a co bude dál:
☼ kacza.b (Karin 32 let, Bohumín) 1 těhotenství mimoděložní,4×IUI,1×IVF zamlklé těhotenství,2×IVF mimoděložní,3×IVF neuspěšné

rona2
autor
2. dub 2009

skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne 🙂

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila 😀 ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar 😀 potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. 😖 Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena 😀 no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super 😀 som z toho bola uplne sfetovana 😀 no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu 😉 ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo 😅 (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal 😀 . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo 😀 bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete 😀 . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja 😀 . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor 😉

rona2
autor
2. dub 2009

Přišel mi mail,ale okopíroval se blbě a je tam nějaký test na mužskou plodnost,což mě zaujal,něco nového.Pokud byste si to chtěli přečíst podrobněji tak vám to pošlu mailem,okopírovalo se to blbě. 😝

kacza.b
3. dub 2009

krasne ranko kelisky 🙂

luciku doufam ze jeste nakouknes,tak ja ti pro dnesek preji at se eskymacci hezky rozmrazi a nejmin dva at se ti zahryznou v brisku. posilam ti moc stesticka a energie a drz se holka!!! a lezet a pupickovat!!!

kacza.b
3. dub 2009

rono to neni mozny 😠

promluv si s kajosem co dal....muj nazor znas ja bych sla do laparky,nic to neni a vis na cem jsi.

a posli mi prosim ten mail,dik.

dneska se mi nejak nechtelo vstavat,ale mam posledni. a je vikend a ma byt krasne.

akorad nemame prachy,nemocenska jeste nedorazila....pristi tyden je dalsi termin vyplaty a prachy nikde 😠
na socialce maji asi cas. 🙄

kacza.b
3. dub 2009

holky uz mame 400 prispevku 😉

tak preji at mame aspon 4 tehulky s OO kulatymi brisky 😵

kacza.b
3. dub 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Kelišky tehulky:
☼ rozinka (Kača, 23let) 1xIUI v GC Ostrava, přemýšleli jsme nad fertimedem a vypřemýšleli jsme si pozitivní test, který nám dr potvrdil jako těhu, srdíčko tluče a 25. 3. jdeme na další kontrolu
☼ evcaa (Evča 28 let, Havířov) za 5 let nevím kolik IUI ale v říjnu 2008 IVF stimulace synarel a fostimon, 12.10.08 bylo OPU 11 folíků, 6 folíků ICSI z toho jedno embryjko kvality B, ET 14.10.2008, 27.10.2008 test // a 6.července čekáme chlapečka Danielka díky pomoci boha a lékařů
☼katrin111(karvina 26let)2xiui v jednom cyklu a test pozitivni //,20.3.potvrzeni od lekare ze jsem opravdu tehu,6.4.jeste kontrola v polance,pak asi uz KO u me gyndarky

Kelišky čekatelky po ET:
☼ michina (Katka) 2xmimoděložní, 1xIVF v 9/2008 Fertimed Polanka, OPU 11.3., ET 13.3. 3 embryjka, KO 30.3. mam tam same trojky
☼ verca777 (Věra) září 2008 laparoskopie..ted mě čeká v březnu 2009 mé 1.IVF - 20.3.2009 2embryjka, KO 6.4.

Kelišky čekatelky na IVF, KET
☼ j.cien (Martina) 10let marného snažení,25.2IUI-negativni,stimulace k IVF 4/09
☼ spasinka (Judita 33 let) 1x IVF, 11.3. kontrola Polanka - 2.balení HA, stimulace cca 2.týden v dubnu
☼ beruska81 (Lucka) 2xIUI, 3IUI-18.2.-negativní, 23.3.kontrola k stimulaci na IVF
☼ sonick (Soňa) říjen 2008 - hydrolaparoskopie, laparoskopie; 1. IVF ukončeno neúspěšně
☼ luciik (Lucie,28 let) 2xIUI, 2xIVF nezdařené, 1xMA, 3/2009 KET - 3.4. - 3 zmrlinky

Kelišky inseminačky:
☼ hnedoocka23 (Petra) 3xIUI 08,1xIVF 08,5.2.09 LAPAROSKOPIE..20.3.IUI 5 folíků..tak snad...
☼ princ (Lucka) 2 x IVF, 28.1. a 30.1. IUI (MANŽEL.SPERMIJKY + DÁRCE), 25.2. 2 IUI, ČEKÁME NA VÝSLEDEK
☼ rona2 (Romana 30 let,Ostrava) 3 IUI(manž.spermijky) 4 IUI (s dárcem)
☼ asmeena (Verča,29let) 5xIUI, 2xIVF, 1xKET.1/09+2/09 IUI nevyšlo. 5.3.09 laparoskopie (všechno O.K.), 3.4.kontrola před IUI u Holuba (ach jo)
☼ janel (Jana) 1xIVF, unor skarifikace, 3/09 mozna k te IUI dojde?
☼ sido 23.3.09 iui,25.3.09 reinseminace...

Kelišky nováčci-čekatelky
☼ bobinka1(Vladka) 2×IUI,1×IVF,vše GC ukončeno neuspěšně,nyní pohovor Fertimed Polanka
☼ verlis Fertimed pohovor
☼zelenka

Kelišky a co bude dál:
☼ kacza.b (Karin 32 let, Bohumín) 1 těhotenství mimoděložní,4×IUI,1×IVF zamlklé těhotenství,2×IVF mimoděložní,3×IVF neuspěšné

kacza.b
3. dub 2009

Kelišky tehulky:
☼ rozinka (Kača, 23let) 1xIUI v GC Ostrava, přemýšleli jsme nad fertimedem a vypřemýšleli jsme si pozitivní test, který nám dr potvrdil jako těhu, srdíčko tluče a 25. 3. jdeme na další kontrolu
☼ evcaa (Evča 28 let, Havířov) za 5 let nevím kolik IUI ale v říjnu 2008 IVF stimulace synarel a fostimon, 12.10.08 bylo OPU 11 folíků, 6 folíků ICSI z toho jedno embryjko kvality B, ET 14.10.2008, 27.10.2008 test // a 6.července čekáme chlapečka Danielka díky pomoci boha a lékařů
☼katrin111(karvina 26let)2xiui v jednom cyklu a test pozitivni //,20.3.potvrzeni od lekare ze jsem opravdu tehu,6.4.jeste kontrola v polance,pak asi uz KO u me gyndarky

Kelišky čekatelky po ET:
☼ michina (Katka) 2xmimoděložní, 1xIVF v 9/2008 Fertimed Polanka, OPU 11.3., ET 13.3. 3 embryjka, KO 30.3. mam tam same trojky
☼ verca777 (Věra) září 2008 laparoskopie..ted mě čeká v březnu 2009 mé 1.IVF - 20.3.2009 2embryjka, KO 6.4.

Kelišky čekatelky na IVF, KET
☼ j.cien (Martina) 10let marného snažení,25.2IUI-negativni,stimulace k IVF 4/09
☼ spasinka (Judita 33 let) 1x IVF, 11.3. kontrola Polanka - 2.balení HA, stimulace cca 2.týden v dubnu
☼ beruska81 (Lucka) 2xIUI, 3IUI-18.2.-negativní, 23.3.kontrola k stimulaci na IVF
☼ sonick (Soňa) říjen 2008 - hydrolaparoskopie, laparoskopie; 1. IVF ukončeno neúspěšně
☼ luciik (Lucie,28 let) 2xIUI, 2xIVF nezdařené, 1xMA, 3/2009 KET - 3.4. - 3 zmrlinky

Kelišky inseminačky:
☼ hnedoocka23 (Petra) 3xIUI 08,1xIVF 08,5.2.09 LAPAROSKOPIE..20.3.IUI 5 folíků..tak snad...
☼ princ (Lucka) 2 x IVF, 28.1. a 30.1. IUI (MANŽEL.SPERMIJKY + DÁRCE), 25.2. 2 IUI, ČEKÁME NA VÝSLEDEK
☼ rona2 (Romana 30 let,Ostrava) 3 IUI(manž.spermijky) 4 IUI (s dárcem)
☼ asmeena (Verča,29let) 5xIUI, 2xIVF, 1xKET.1/09+2/09 IUI nevyšlo. 5.3.09 laparoskopie (všechno O.K.), 3.4.kontrola před IUI u Holuba (ach jo)
☼ janel (Jana) 1xIVF, unor skarifikace, 3/09 mozna k te IUI dojde?
☼ sido 23.3.09 iui,25.3.09 reinseminace...

Kelišky nováčci-čekatelky
☼ bobinka1(Vladka) 2×IUI,1×IVF,vše GC ukončeno neuspěšně,nyní pohovor Fertimed Polanka
☼ verlis Fertimed pohovor
☼zelenka

Kelišky a co bude dál:
☼ kacza.b (Karin 32 let, Bohumín) 1 těhotenství mimoděložní,4×IUI,1×IVF zamlklé těhotenství,2×IVF mimoděložní,3×IVF neuspěšné

verca777
3. dub 2009

dobre rano,,kelišky,,ještě hajate..a ja zase čumakuju,,,ale ještě chvili pak pujdu poklidit,,ale ještě nechci sousedy budit vysavačem 😀 chtěla jsem umyt okna ale muj muž se včera zlobil že at se na to vykašlu že jak tak krvacim ještě ta počkam,,no nevim že by mi ty okna umyl sam 😀 😀 to asi ne...bolí mě břicho,,rono pošli mi to ohledně te mužske neplodnosti,,pujdu si kupit ten čaj kontryhelovy

verca777
3. dub 2009

jee a dočetla jsme se o nějakem čaji jmenuje se 9 bylin žensky čaj pry pomaha,,jinak lucinko držím palečky dneska,,, 🙂

luciik
3. dub 2009

Ahoj děvčátka, jdu jen pozdravit a za chvíli valím 😵
Mějte se krásně, ozvu se až zítra, zůstávám na noc v Ol.

luciik
3. dub 2009

Michinko, mooooc držím palečky, koukám, že čárečka je moooc krásná, takže určo bude vše o.k. 😵

sido
3. dub 2009

Dobré ránno kočeny

lucinko hodně štěstíčka a držme palečky na dnešek 😉 😉 😉

beruska81
3. dub 2009

Kelišky tehulky:
☼ rozinka (Kača, 23let) 1xIUI v GC Ostrava, přemýšleli jsme nad fertimedem a vypřemýšleli jsme si pozitivní test, který nám dr potvrdil jako těhu, srdíčko tluče a 25. 3. jdeme na další kontrolu
☼ evcaa (Evča 28 let, Havířov) za 5 let nevím kolik IUI ale v říjnu 2008 IVF stimulace synarel a fostimon, 12.10.08 bylo OPU 11 folíků, 6 folíků ICSI z toho jedno embryjko kvality B, ET 14.10.2008, 27.10.2008 test // a 6.července čekáme chlapečka Danielka díky pomoci boha a lékařů
☼katrin111(karvina 26let)2xiui v jednom cyklu a test pozitivni //,20.3.potvrzeni od lekare ze jsem opravdu tehu,6.4.jeste kontrola v polance,pak asi uz KO u me gyndarky

Kelišky čekatelky po ET:
☼ michina (Katka) 2xmimoděložní, 1xIVF v 9/2008 Fertimed Polanka, OPU 11.3., ET 13.3. 3 embryjka, KO 30.3. mam tam same trojky
☼ verca777 (Věra) září 2008 laparoskopie..ted mě čeká v březnu 2009 mé 1.IVF - 20.3.2009 2embryjka, KO 6.4.

Kelišky čekatelky na IVF, KET
☼ j.cien (Martina) 10let marného snažení,25.2IUI-negativni,stimulace k IVF 4/09
☼ spasinka (Judita 33 let) 1x IVF, 11.3. kontrola Polanka - 2.balení HA, stimulace cca 2.týden v dubnu
☼ beruska81 (Lucka) 2xIUI, 3IUI-18.2.-negativní, 1.4.kontrola-vyfasovala jsem Synarel a od 1DC začínám se stimulací
☼ sonick (Soňa) říjen 2008 - hydrolaparoskopie, laparoskopie; 1. IVF ukončeno neúspěšně
☼ luciik (Lucie,28 let) 2xIUI, 2xIVF nezdařené, 1xMA, 3/2009 KET - 3.4. - 3 zmrlinky

Kelišky inseminačky:
☼ hnedoocka23 (Petra) 3xIUI 08,1xIVF 08,5.2.09 LAPAROSKOPIE..20.3.IUI 5 folíků..tak snad...
☼ princ (Lucka) 2 x IVF, 28.1. a 30.1. IUI (MANŽEL.SPERMIJKY + DÁRCE), 25.2. 2 IUI, ČEKÁME NA VÝSLEDEK
☼ rona2 (Romana 30 let,Ostrava) 3 IUI(manž.spermijky) 4 IUI (s dárcem)
☼ asmeena (Verča,29let) 5xIUI, 2xIVF, 1xKET.1/09+2/09 IUI nevyšlo. 5.3.09 laparoskopie (všechno O.K.), 3.4.kontrola před IUI u Holuba (ach jo)
☼ janel (Jana) 1xIVF, unor skarifikace, 3/09 mozna k te IUI dojde?
☼ sido 23.3.09 iui,25.3.09 reinseminace...

Kelišky nováčci-čekatelky
☼ bobinka1(Vladka) 2×IUI,1×IVF,vše GC ukončeno neuspěšně,nyní pohovor Fertimed Polanka
☼ verlis Fertimed pohovor
☼zelenka

Kelišky a co bude dál:
☼ kacza.b (Karin 32 let, Bohumín) 1 těhotenství mimoděložní,4×IUI,1×IVF zamlklé těhotenství,2×IVF mimoděložní,3×IVF neuspěšné

beruska81
3. dub 2009

krásné slunečné ránko holky, luci držím palečky 🙂
Dneska už mi konečně domů přijede malý, hurá 😀

verca777
3. dub 2009

🙂 ahoj holki

sido
3. dub 2009

ahoj verus tak jak je? 🙂 kdy si myslíš že půjdeš do práce? a kde vlastně děláš?

sido
3. dub 2009

holky dneska má být zase krásně co máte v plánu? 🙂

beruska81
3. dub 2009

My budeme asi celý den na zahradě, malý se těší, že si v krbu opeče páreček, hurá je tu konečně léto, hned je nálada lepší 🙂

sido
3. dub 2009

to máš pravdu beruško jak vysvitne sluníčko hned je líp 🙂 🙂 🙂

sido
3. dub 2009

já jsem včera s manželem zprovoznila altánek už se těším jak si uvařím kafíčko a dám si ho venku 🙂 🙂 🙂 😎 😎 😎

verca777
3. dub 2009

ahoj sido no ja nevim kdy do prace snad příští tyden..a dneska mam v planu uklidit byt,,ale pořad sedim v pyžamu a listuju na netu,,ale pujdu si dat kafe,,a co mate v planu vy?a kdy jdeš sido do polanky?

beruska81
3. dub 2009

už se těším na zítra, je otvírání jara, z Opavy jede historický vláček do Hradce nad Moravicí a pak pěšky kolem zámku do Žimrovic,kde má teta hospodu a otvíráme jarní sezónu, to mám taky moc ráda, a už to začne všechny ty jarní akce, týden na to se otvírá řeka Moravice, to je taky akce jak hrom 😉

sido
3. dub 2009

verus já čekám na MS (jestli dorazí) a potom už mám nafasovaný clostil na další cyklus tak jestli to nevyjde tak to zkusíme ještě jednou přes to ivi a pak se vrhnem na ivf 😉 verus kolik vás to vyšlo a za co se konkrétně platí? 🙂

verca777
3. dub 2009

no konečně začína byt teplo,,,už sem schovala zimni bundu tak snad už ji nebudu potřebovat,,,je děvčatka čm dyl sem doma tim sem zhnilejšíí 😠

sido
3. dub 2009

a verus kde teda děláš?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru