Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

sido
20. kvě 2009

dobré ráno kelišky 🙂 teda dopoledne chtěla jsem se zeptat kolik platíte polance za" návštěvu u lékaře? " Po mě chce sestra 60,- ale mělo by se platit 30,- ne?

rozi.nka
20. kvě 2009

krásné ráno kelišky 🙂
dnes jdu na kontrolní utz po amniu a odpoledne mám poradnu, tak doufám že už se snad něco dozvím, hlavně ať jsou to dobré zprávy 🙂 hned pak pisnu.
beruško je mi moc líto, že to nevyšlo. nevzdávej to, jednou se určitě zadaří. všem co jste tady to moc přeju 😵

j.cien
20. kvě 2009

Dobre ranko !
Haberac a spol. byl SUPER,zaparili jsme si hned pod podiem,parada!

Rozi preji ti dnes jen ty nejlepsi zpravy!

katrin111
20. kvě 2009

rozi taky ti preji jen ty nejlepsi zpravicky 😉 sido jo u nich se plati pokazde 60kc.............30 julinkovskych a 30 ze jsou soukromnici..to je hnus co??????

evcaa
20. kvě 2009

ahoj holky rozi preji jen ty nej zpravicky a berusce vzkazuji ze je mi to mocinky lito to neni mozne krtera z vas tu smulu prolomi co????

katrin111
20. kvě 2009

holky chci se zeptat,nevimte nektera jak to je???kamoska ted byla na ivf dneska byla v polance na KO a vypada to nadejne ale ma tam cystu..............i test ji vysel pozitivni.......................tak se me ptala at se vas poptam.......diky

j.cien
20. kvě 2009

Katrinko tak to nevim,co k tomu poradit...ale asi ji tu nikdo nerekneme vic,nez doktor!!!
Z meho podledu,pokud je to ovarialni cysta nejaka mala a nebude se zvetsovat,tak asi se to v tehu neresi....mozna se jeste vstreba nebo praskne...horsi je,pokud by byla velka a hrozilo by,ze se zaskrti ...

Ale kazdopadne,at se neboji dopredu a necha to na Mudrech...
A SUPER,pokud bude konecne nejaka Fertimedacka IVF tehule!!! 🙂

verca777
20. kvě 2009

čaute baby 🙂

bobinka1
20. kvě 2009

ahoj holky,přišla jsem vás jen pozdravit,čtu vás tady,ale mám depresivní nálady,tak raději nepíšu,pořád jen čekám jestli tady konečně někdo otěhotní,snad už se to prolomí 😠

j.cien
20. kvě 2009

Cusek Verco ty draku,jak se mas? 😀

verca777
20. kvě 2009

🙂 ahoj marto,,jo dobry jsem před chvili došla po ranní,a zapla net a se tak divam na vas,,tak si zapařila včera 😀 ja taky byla před 2 rokami neby kdy na haberu,,sem ted tak uvažovala že za 3 měsíce se objednavam znovu do polanky,,tak v zaří, tak to vidim na říjen,,,a co ty?

j.cien
20. kvě 2009

Verco ja beru 3den antiko,pak az budu dobirat,tak mam jit na UZV a pak snad stimulace k IVF...
Ale jsem na tom vnitrne tak,ze se mi do toho nechce a dopredu tusim,ze to dopadne stejne jako ted tady vsem 😠 a vazne premyslim o tom,ze na dalsi IVF pak pujdu jinam

katrin111
20. kvě 2009

marti asi jo mozna se jinde konecne zadari..kam bys sla??????

verca777
20. kvě 2009

marto,nejdřív sem ti to chtěla poslat na mejl ale no a co at si to ženske přečtou,se zname ne 🙂 ty už zase hazíš flinu do žita a ještě sis nepíchla ani jednu injekci!!!!!!!!! zase uvažuješ tragicky jak to dopadne 😠 😠 no jo ale stim uvažovaním sme na tom stejně.....víš ja si myslím že ppo dobu stimulky,,a vubec jak budeš mit po ET tak tady vubec nechod na konika,,,,vubec ale ani do žadne jine místnosti...........protože vlsatně tady jen bys stresovala,,,,a uvažovala nad píč,,,,,,, a to není dobre...to je muj nazor,,, 🙂

verca777
20. kvě 2009

🙂 ahoj katrinko,,,,
jo a eště jedno taky to zkusim ted ještě tam a pak uvidim,,,

katrin111
20. kvě 2009

ahoj verusko,nakonec vsechny odejdou z fertase a zadari se jinde 🙂 je to ale zvlastni......................

j.cien
20. kvě 2009

Vis,ja jsem pitoma ...ale na jare v tom breznu/dubnu jsem se na IVF primo tesila!Verila jsem,ze se to na jare proste musi povest,ze vsechno rasi a puci a buji a ze ja taky budu 🙂
A ted mam uplny utlum....a navic Kajovi po tom vsem moc neverim

verca777
20. kvě 2009

jo je to zvlaštní,,,,počkej byla to letos kačka,pak lucík,,pak ještě jednou lucik na KET pak ja,,a michinka,,pak nepodařene od spasi,,,a ted beruš,,,a nemluvě o vas co podstupujete IUI .... no hnus fialovy,,a před kačkou byla ve
verča,,a kurva ani jedna,,,je toto normlaní??????????????????????????????????????????????????????
ja mi už se ted tam nechce ale muj muž říka že to zkusime ještě jednou,,,,ja prostě je ot divne že ani jedna,,,nříkam že všechny musime otěhotnět,,hned ae ani jedna???
myslím si že to muže byt i tím že se tady hodně stresuje,,a to teda nepomaha ničemu a nikomu

verca777
20. kvě 2009

jo marto taky říkam ŽE VŠECHNO PUČÍ A NALÍVA SE JEN MĚ NIKDO NUPUJČÍ A NIKDO NENALEJE 😀 😀 😀 😀 😀

verca777
20. kvě 2009

😀 😀 si děla msrandu že marto,,,,taky sem si říkala v lednu že prostě budu letos těhotna,,ja zase věřila te laparce hodně,,a hovno,,,ja to kašlu nepřemyšlím,,,když mi bylo 22 let tak jsem říkala že do třiceti budu mit 3 děti,a je mi 32 skoro a nic ,,ja se nevzrušuju,občas to zabolí ,,to jo ale kdybych měla nad tím myslet tak zblaznim,ještě že chodim do prace tam přijdu na jine myšlenky.. 🙂

j.cien
20. kvě 2009

Ahoj Katrinko,nevim,sla bych asi do FN.Mam v OC sestru,mohla bych pak prebyvat u ni,pokud by bylo treba...

Verco,ja verim v IVF,jen ne hned v ten prvni pokus....ten se poradi jen vyjimecen...ale koukni se sama a relane pocitej,kolika holkam z diskuze to vyslo a kolika ne!!!

Ja nevim,jestli na KOinika budu nebo nebudu chodit pri stimulace,ale asi jo,myslim ze tim nic nepokazim...ale rozhodne nebudu doma na PN!Snad jen par dnu volna,na OPU,na Et,ale jinak chci normalne fungovat a nechci se tvarit,ze jsem tehotna,dokud proste natvrdo nebudu!!

katrin111
20. kvě 2009

a nebo je to jejich chyba tech doktoru...treba jak udelaji punkci tak to nejak ku.vi kdo vi....takhle ryzujou prachy a le vysledek bohuzel zadny..jestli kamosce potvrdi tehu tak to bude super...................jinak uz jim taky neverim............a pokud budu chtit nekdy 3.ditko tak seru na vsechny cary ale sezenu si pregnyl

verca777
20. kvě 2009

😀 jane katrin ještě že ten pregnyl se kupuje v každe samošce 😀 😀
marti ale ja taky věřím na to ivf..znama teda po třetí co byla už končí 3 měsic už maji miminka ručky nožky,,a kulatí se,,,ale tež kolik si toho musela projit dvakrat gyncentrum ov a ted v březnu olomouc fn,,,,takže tak..a taky byhc šla do fakultky oc

verca777
20. kvě 2009

jo a ohledne te prace,,marto ja musela byt na pn.. dělam a taham tak denně tuny masa víš a ja bych ty vajucha tam asi nechala v te lednici,,,,a ke konci sem už nemohla ani ustat ani sedět bolí to aspon teda mě,,i když vydržím hodne ale bolelo mě to,,takže kdybych měla klidnou praci třebas v lekarně 😀 😀 tak jo ale to se tady neda,,a nikdo to nezrobi za tebe tu robotu

j.cien
20. kvě 2009

Ja jsem jen zvedava,kolik vajicek nastimuluji a jestli vubec nejake bude kvalitni...chci dat ICSI,nebudu riskovat s nasima linyma spermijkama...no proste ted to beru hlavne tak,ze jsem zvedava a nic vic od 1.pokusu necekam...

Ale reknu ti Verco,tech 10let snazeni mi bylo psychicky lip nez ted,kdyz uz chodim po doktorech,platim,beru volno,lzu v praci,lzu nasim,kamoskam a prd z toho !!!

katrin111
20. kvě 2009

ale sezenu si ho 😀 😀 😀 😀 maj ho v tescu 😀 😀 😀 😀 jo jo verus i kamoska presla z gyncentra do fakultky a chvali si to......nedavno byla na et a ted dela testiky a carka sili tak snad se ji konecne zadari.....................sama rikala ze tam usetrila plno penez................taky rikala ze fertas uz je jak gyncentrum............

verca777
20. kvě 2009

😀 😀 😀 ted kecaš že v tescu že jo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja ti rozumim marto,,,, ☹

kat77
20. kvě 2009

hojky, copak je novýho? Katrinko tebe jsem dlouho tady nezastihla 😉

katrin111
20. kvě 2009

kurde jsem zvedava jak dopadla rozi ale pevne doufam ze na vybornou...............

verca777
20. kvě 2009

babay fičím,,,papa krasny den a marto žadne stresy 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru