Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
10. srp 2009

Krasne rano Kelisky a pohodovy pracovni tyden 🙂

spasinka
10. srp 2009

Krásné pondělní ráno všem 🙂
Holky, děkuji vám všem za podporu. Ono to chce doopravdy čas a je to den ode dne lepší, už aspoň nebrečím, začla jsem zase jíst a dokonce i v klidu spím. Lidi mají na světě horší starosti...
Zběžně vás sleduji, jaké tady máte "spory" ohledně CAR...no ještě před měsícem jsem zvažovala, že taky z Fertimedu uteču. Jak psala Cienka, metody stejné, prachy taky, ale šlo mi o ten přístup. Je to tady na dlouhé vypisování a dnes je mi to stejně jedno. Důležité je věřit a já jim věřit přestala, ale co člověk to názor!!! Jak říkám, hlavně pozitivní myšlení 🙂

j.cien
10. srp 2009

Ahoj Dito 🙂 hura 🙂 zijes a pises 🙂 vcera mi Petr rikal,proc nepozves Ditu k nam...nechtela jsem prudit,dokud samam nebudes chtit..tak DItus kdybys chtela-vem plavky a prijed 😉 🙂 🙂

spasinka
10. srp 2009

Marti, jste hodní. Já zase nechci otravovat, jsem si říkala, přes víkend, že zavolám, ale pak zase mě napadlo, že určo máte svůj program a nepotřebujete k tomu zoufalku zoufalou 😀

beruska81
10. srp 2009

ahoj spasinko, jsem ráda, že už ti je líp 🙂

j.cien
10. srp 2009

A zrovna vcera jsme o tobe odpo mluvili,jen jsme se tak povalovali a Petr se koupal,ja nemohla po te punkci...a uz jsem mela mobil v ruce..no to jsem krava,ze jsem vymekla!!!

spasinka
10. srp 2009

nejsi 😉 Ja jsem trubka, ze jsem nepisla aspon sms 🙂

bellka
10. srp 2009

Dobré skoro poledne, berušky. Přeju šťastný vstup do nového týdne🙂

j.cien
10. srp 2009

HOlky ted mi volali z POlanky,ze by mne potrebovali preobjendat na pozdeji..ze dr.dorazi pozdeji...chjo...tak jsem se tesila,ze jsem na 7.30 a zase prdinec 😎 furt neco 😒 😲 😝

sido
10. srp 2009

ahoj holky tak jme nafasovali puregon 😉 🙂 teď ještě počkáme do zítra mám volat jestli je krdv ok a můžeme odstartovat 😉 😀 😀 😀

sido
10. srp 2009

způsobila jsem v Polance menší zácpu protože mi to sestra všechno musela vysvětlovat ale ona taky trochu zadrhávala protože se tam zaučuje 😕 doufám že ženské nebyly moc naštvané 😅
radulko neměla jsi náhodou červenou sukni? se mi tak zdálo že by jsi to mohla být ty když jsi psala že jsi objednaná na devět 😉

j.cien
10. srp 2009

Sido tak gratuluji k vyzvednuti pichaciho arsenalu 😉 🙂 Kolik jednotek pichas s ktery den mas pak kontrolu?
Pocital ti to tak,at ti vychazi kontrola na Polanku nebo do OC?

sido
10. srp 2009

ahoj cien 🙂 já mám začít zítra a jednou denně 225 jednotek 😉 na ko jdu v pondělí takže mi to vyjde do polanky
😉 zatím jsem si koupila 5 balení sestra říkala že je v jednom víc než píšou tak by mi to mělo vyjít do toho pondělka 🙂 zaplatila jsem zase utz 200,- ty si už taky platíš UTZ sama cien?

sido
10. srp 2009

jo a mám si pořád stříkat ten synarel 🙄

j.cien
10. srp 2009

Jj,UZV si platim sama uz od dubna 😝 dokonce i pri te punkci cysty jsem si ho musela zaplatit...a to si ho jiste vykazou i na poj.,vzdyt pri zakroku je to nutne...ale nemela jsem chut se tam s nekym hadat..........
Aha,takze mas kontrolu 7.den!JInak holky zatim mivaly KO vzdy 6.den stimulace...ale mozna to nemusi byt na den presne...

bellka
10. srp 2009

Sido, tak tfujtfujtfuj, ať už se tu konečně dočkáme nějaké těhulky🙂 Ten UTZ platím taky a minule jsem ale byla naštvaná, protože jsem žádný neměla a sestra říká: máte tady dluh, minule jsme vám zapomněly naúčtovat 200. A já důrazně: prosím? A na jazyku už jsem měla, že jsme tam nechali 200.000 a v těch jejich platbách se nevyznám, ale raději jsem polkla a vystřelila.

j.cien
10. srp 2009

Bell to je humac...ze jim takove veci nedojdou...a pokud zapomenou vybrat,tak to je jich problem..mne by hanba fackala nekomu rict,ze ma dluh z minula...a pritom to je jejich chyba,ze v tom maji bordel 😠

bellka
10. srp 2009

Jj, to mě fakt zvedlo ze židle. Myslím, že nejsem nijak konfliktní typ, ale i na mě to zapůsobilo jako "hlavně nezapomeň zaplatit". Chápu, že by jim to chybělo, ale způsob by mohl být trošku citlivější. Radulko, jak jsi dopadla, beruško?

j.cien
10. srp 2009

Radul hallo,take vyhlizim,jak jsi pochodila 😉 🙂 ??

katrin111
10. srp 2009

krasny den vam vsem preji..holky me taky rekli v polane ze tam mam dluh z minula................ 😀 😀 😀 😀 😀

bellka
10. srp 2009

Takže jsme vlastně dlužníci? Měly bysme se nad sebou zamyslet a po každé návštěvě se ptát: kolik platím?

j.cien
10. srp 2009

Tak to se tesim,to mi reknou asi take,ze jim tam neco dluzim 😀 😀 kdyby aspon davali poradny ucet,nebo podepsat primovy doklad!!Takto si muze kazda sestra stopit mych 260 a pak mi rekne po mesici,ze mam z minule dluh...coz ja si samo uz pamatovat nebudu 😝

Katrinko cus,copak jsi mela k obedu 😀 ?

j.cien
10. srp 2009

PRIJMOVY doklad ne PRIMOVY 😀 sorry

bellka
10. srp 2009

Doklady vystavují pouze při placení záloh, jinak né.

j.cien
10. srp 2009

No to je ovsem des...prece maji pri kazdem prijimani penez davat doklad!!Bez dokladu jim pak tezko dokazu,ze jim nic nedluzim,ze? 😠
Ja uz se tomu musim smat...od ledna tam jezdime a uz jsem tam platila ticise,kdybych to secetla..ted pokazde 260.-..to pekne naskakuje...a to jsem se jeste nedopracovala ani k IVF 😀

radule82
10. srp 2009

Pěkné odpoledne, tak už jsem tady 🙂

bellka
10. srp 2009

Radulko, tak co, kočičko?

j.cien
10. srp 2009

Radul 🙂 tak povidej!

katrin111
10. srp 2009

martinko mela jsem hrnecek od medu 😀 😀 😀 😀 😀 dneska byla rychlovka dobry hostinec a ty???rano jsme jezdili po obchodech a zitra udelam na 2 dny halusky se zelim 🙂

radule82
10. srp 2009

mě se zatím v Polance nestalo, že bych šla k dr. nějak později, než jsem byla objednaná, ale dneska čekám a čekám.... už bylo před desátou (a já byla objednaná na devět) a začaly sestry volat paní, které přišly po mě... tak se zvednu a zajdu za sestrou, kdy konečně jako přijdu na řadu 🙂 koukne do diaře a já tam nikde nejsem napsaná... takže sestry v OL mě objednaly nejspíš do OL.. no nic, sestra si vzala mojí kartu a dala ji Jarošovi (tak moje první setkání s ním!!!) .. tak začal slovy... tak vy ted končíte devátý den s pícháním synarelu, že?
Tak tohle já fakt nemusím!!! a říkám, nene pane dr., já jsem po ET.. tak se hned zorientoval.... nejdříve si se mnou asi 10 minut povídal, at neházím flintu do žita (po tom co jsem mu řekla, že jsem měla MS a test negativní), začal na mě chrlit statistiky atd 🙂 ale oproti Holubovi byl fakt ukecaný 🙂 tak jsem šla pak na UTZ, to bylo všechno v pořádku, v klidu, jako kdyby žádná stimulka nebyla a pak jsme se domluvili na KET, mám přijít 10-13 den cyklu v září.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru