Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

radule82
10. srp 2009

Sido neměla jsi náhodou na sobě bílé plátěné kalhoty a černobílé tričko?

radule82
10. srp 2009

A s těmi doklady mě to taky štve... ani vlastně nevím, na kolik UTZ mám nárok.. a pak se platí za každý UTZ 200KC?

bellka
10. srp 2009

Radulko, co Ti mám na to říct? Hlavně, že jsi v pořádku a vaječníky v klidu.

radule82
10. srp 2009

přesně tak jsem si říkala 🙂

bellka
10. srp 2009

Já to někde četla, na kolik UTZ máme nárok, ale copak si to pamatuju, kolik jsem jich už měla?

radule82
10. srp 2009

a Belli, někdy mi ty UTZ přijdou téměř zbytečné 🙂 ale určo ví, proč to dělají 🙂 ale to mi připadne hrozně vydridušské, za 5 sekund kouknutí se na CHACHULKU (jak říkáš 🙂

j.cien
10. srp 2009

Ale ja jsem mela od vcera maso z rostu a bylo to nejake tuhe..takze nic moc 😝 prave spekuluji,co tak si dat latte 😵 a k tomu urco priprasim nejaky zakus 😀 ale napred se jdu zvazit 😠 jestli muzu

bellka
10. srp 2009

Cien, jen si dej. Při stimulce přibereš i ze vzduchu😉 Radulko, no jo, koukají mi na chachulu a ještě jim platím, kam ten svět spěje, OMG😉

j.cien
10. srp 2009

Holky ja jsem tehdy mluvila s reviznim dr.na pojistovne/kdyz jsem s hruzou zjistila,ze mi Fertas vubec neposlal zadost a furt se cekalo,az to prijde 😠 /a pan dr.na telefonu byl pomerne rad,ze s nekym mluvi..pac jinak dela asi celou pracovni dobu prd coby revizak 😀 a byl tak ochotny,ze mi vysvetlil ty platby za UZV...
Takze :zalezi na KODU poj,pod kterym oni UZV vys.prokazuji,ale je to tak,ze je-li to v ramci preventivni gyn.pece,pak poj.hradi 7UZV za rok a z toho nejvice 4v jednom ctvrtleti.Proto pak po nas chteji 200.-za ty dalsi UZV...dokonce mi hbite spocital,ze za kolik teda je 1UZV bodu,pricemz bod je nejak za 2koruny...no proste mu to vyslo,ze tech 200.- co platime je jeste malo!!Takze pojistovna jim za 1 UVZ proplati okolo 380.-KC

No a pak jsou jeste jine kody na UZV v tehotenstvi,pri preventivni prohlidce,po porodu atd...

j.cien
10. srp 2009

CHACHULA 😀 😀 😀 😀 😀

radule82
10. srp 2009

taky jsem se Cien smála, jak jsem to slyšela od Belky 🙂

j.cien
10. srp 2009

Radul tak to ja mam v Pol,skluz temer pokazde!Nejdele to bylo 2hod!

radule82
10. srp 2009

to mi ale řekni, že to nejde líp zorganizovat...

radule82
10. srp 2009

tak vypiju si bylinkový čaj a vrhám se na úklid celého bytu 🙂 už se na to nemůžu koukat ☹ 😅

bellka
10. srp 2009

Cien, no jo, to jsou samé kódy, samé body a čert aby se v tom vyznal. No tak buďme rády za pouhé 200😉 jinak chachula je holt chachula😉

j.cien
10. srp 2009

JJ,Radul nesnasim,kdyz si doktor dopredu neprecte z karty,vo co go...a klidne si to splete...to se mi stalo,kdyz jsem sla na kontrolu po tom zakroku na srdci a dr.se me pta:tak co,strojecek funguje?Tak jsem mu suse sdelila,ze ja zaden stimulator nemam a at se laskave podiva do karty na moji diagnozu....

A pak se mi jeste stalo,ze pri 1.laparne mi sestra na prijmu napsala jako duvod hospitalizace :sterilizace!!!!
Tak jsem to s hruzou zjistila,ze jsem mohla take prijit o sve uz tak mizerne reprodukcni organy 😎

bellka
10. srp 2009

Přečíst by si to teda předem mohli, to je fakt. Potom dochází k takovým nedorozuměním a nikdo se nemůže divit, že si pak myslíme, že jsou totálně blbí.

j.cien
10. srp 2009

Belli ty jsi cislo 😀

bellka
10. srp 2009

To teda jsem, se zeptej Radulky, jak jsme se nasmály i s Ivou, co tam s námi byla.

bellka
10. srp 2009

Cien, ještě mám jednu hlášku ráda. Musím si osekat chachulu, bo vypadám jak Dežo z lesa😀

j.cien
10. srp 2009

😀

radule82
10. srp 2009

tak ta je parádní!!! 😀 😀 😀

j.cien
10. srp 2009

Holky a co ta Iva,co byla s vama...je tehu 😉 ?

abig
10. srp 2009

Přeji hezký den holky, můžu se trochu poptat?

sido
10. srp 2009

byla jsem na masáži s tím bloklým krkem už je ok 😉 jo a jak jste psaly o tom placení utz tak je zajímavé že když jsem byla v Olomouci před čtrnácti dny tak jsem ho neplatila 😠 fakt je to humus zajímalo by mě jestli si to nechají proplatit i na pojišťovně 😠 a co kdybych se na pojišťovně zeptala měli by z toho nějaký postih?

abig
10. srp 2009

Včera jsem v OL podstoupila ET. Dnes jsem dorazila domů, užívám utrogestan, měla jste po něm některá průjem a zvracení ? Mám za sebou teprve 4 pilule a je mi na zvracení, palí mě v hlavě a furt lítám na wc, místo abych byla v klidu ..

sido
10. srp 2009

radul jj to jsem byla já 😀 😀 😀 sestra se tam zaučovala a brala mi krev a tak byla zmatená že mi místo na hormony vzala krev do zkumavky na skupinu no tak jsem jim darovala jednu ampulku 😀 a to moji vzácnou krev jen tak vyhodí 😀 😀 😀

sido
10. srp 2009

belko prosímtě kolik dní sis píchala ten puregon a jakou dávku docela by mě zajímalo na kolik mě ten puregon vyjde 😅 😅

abig
10. srp 2009

To SIDO : dávka v purogenu Pen ? Mě ampule 300j dávala 425j ... sestra říkala že má tak o 80j více ... no nemá vyzkoušeno na sobě ...

sido
10. srp 2009

a kolik jsi jich spotřebovala za jeden cyklus?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru