Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

luciik
4. zář 2009

Snad bude více času, práce, práce a pořád práce 😠

evcaa
4. zář 2009

trofnu i rict ze my se tady mame radi co holky mam pravdu?????
sidus ty pujdes na srazik a co ty luciku

luciik
4. zář 2009

A kdy je??

smilers
4. zář 2009

no hezky se Vam to tu mnozi, tak jen tak dal 😉 co se tyce toho vcerejska, k tomu uz nemam co dodat, protoze si myslim, ze jsme tu vsechny na jedne lodi a hlavne jsme dospeli lidi, nekdy me malichernost prispivatelek opravdu desi a prekvapuje, ale co bych tady taky chtela 😉 takze povznest se nade vsechno je grunt a nejvetsi grunt je si to vyrikat bokem od vsech zucastnenych 😠 how sem domluvila a jdu uspavat urvance😀

evcaa
4. zář 2009

ty nepujdes na nemocenskou 😕 😕 😕 😕

katrin111
4. zář 2009

jee ahoj luci taky mocinky gratuluji a ve kterem tydnu jsi???to je nadhera!!!!!jj evi vim ze se obuli i do tebe........no srat na ne............taky je vsechny na srazu podrbeme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 neeee sranda...nestoji za to............

evcaa
4. zář 2009

jj smil jdi muj milacek je v lehatku a vede druznou diskusi s hrackama 😀 😀 😀 😀

luci 12.9 v havirove

luciik
4. zář 2009

Jdu teprve ve středu k dr., takže uvidím, co mi na to řekne. Pokud bude mít sebemenší pochybnosti, tak na nemocenskou jdu. Mám přece jen za sebou jeden zamlklý potrat ☹

bellka
4. zář 2009

Jen nakukuju z práce, ptž jsem zvědavá na Cien a mám husinu i na dupě, OMG, to vypadá na dvojčátkaaa! Obrovská gratulka letí a přidávám hubanaaa. Luciku, Tebe neznám, ale taky mocinky gratulujuuu🙂 jejda, to je radostiii🙂 nejsem stará garda, ale mám z vás radost, tak pěkně těhulkujteee🙂

j.cien
4. zář 2009

Luciiiiiii,to je uzasna novinka!!!!moc gratuluji!!!!a prijd na srazik!!! 🙂

sweethy
4. zář 2009

J. cien mooooc gratuluju, je to teprve začátek, ale všechno bude fajn, uvidíš, já tomu věřím 😵 Mám vážně obrovskou radost.
Luciiku taky moc gratuluju, je fajn když se zadaří přirozeně, když s tím skoro člověk ani nepočítá, tak ať je všechno v pořádku 😉

luciik
4. zář 2009

Holky, moooc děkuju, bude to boj, ale jednou to všechny vyhrajeme.
Už by bylo na čase po všech těch útrapách 🙂

j.cien
4. zář 2009

swety moc dekuji,jj je to jen zacatek,bojim bojim,ale udelam proto vse,co budu moci!
Holky myslite,ze mam skocit jeste na krev u nas,pred kontrolou v POlance?Jdu na Ko az 14.9.....

rozi.nka
4. zář 2009

holky no já nestihám!!! luci gratulujuuuu 😵 😵 😵
konečně se začlo dařit, to je radosti na starém bělidle 😉 😉

abig
4. zář 2009

J.cien : Mega mega gratulace, jen tak dál .... až do konce jen s úsměvem na rtech.
PS: prď na baby, když je někdo prdlý, tak prdlým zůstane.

abig
4. zář 2009

Ani ti nevím, kolikátý to máš pokus, ale to je jedno ... po tolika letech na tom nezáleží.

j.cien
4. zář 2009

Abig dekuji!Holky ja tu rycim jak stara želva...jste tak hodne,vim,ze mi to prejete uprimne a moc si toho vazim! 🙂

rozi.nka
4. zář 2009

cien nebeč ty kozeno, co na to řeknou mimoušové 😀
to bude pupíků 😵 😵

j.cien
4. zář 2009

Vcera jsem si brekla i u Ordinace 😀 😀 a hube mam jak v polepsovne,jako bych lizala zelezo 😝 ale klidne budu mit prstich 38tydnu zeleznou hubu a budu klidne blit 3x denne a to vsechno strasne rada!!!!!!!!!!!!

rozi.nka
4. zář 2009

jsem ráda za tebe 🙂
jdu se naložit do vany, Mates to velmi rád 😉 a vyfotím pupek po dlouhé době 😉

capenka
4. zář 2009

tak capenka se hlásí hotovo 2 morulky zavedeny ted už jen čekat,bylo nás tam 3 ženský paráda,až fakt na ty vrzající postele,a vrzající dveře

katrin111
4. zář 2009

baby ja tedka varim a trosicku jsem poklidila odpo asi vyzehlim mam tady obrovskou hromadku...........marti taky mam radost za tebe.........

j.cien
4. zář 2009

Capenko drzim palce,at to morulky dokazou!!!!!

Katrinko jsem uplne namekko 😵 a tys to rikala,ze vse ma svuj cas... 😉

katrin111
4. zář 2009

a je to pravda marti ale malo kdo se tim ridi...........ja taky nejsem zrovna ten typ 😀 😀 😀 vsechno chci hned 😀 😀 😀 😀 😀 nic jdu pro samika do skolky potom zase nakouknu..........a marti kdy jdes do polany na KO?????

kacza.b
4. zář 2009

krasny patulinek kelisky 😉

tak jsem se zrovna probudila po nocni a moje prvni kroky miri na konika a vyhledavam cien a koukam,koukam a vidim joooooooooooooooooo je to tam takovy krasny ciselko. martinko moc ti potichoucku gratuluju s celeho srdicka,na kontrole uz urcite uvidis bublinku 😵 😵 😵

kacza.b
4. zář 2009

luciiku 😵 tak to ti moc gratuluju a drzim palecky at si tehotenstvi uzijes bez komplikaci a jare k vam prileti čáp 😉

kacza.b
4. zář 2009

cien ja bych na tu krev jeste sla,kdyz uz mas tu moznost. ve fertasu stejne cekas do druheho dne a za tu bezesnou noc to nestoji. a to bude ,ale ciselko za ten tyden to vypada vazne na ty dvojcatka 😵

sido
4. zář 2009

holky teď jsem si psala s verčou a všechny vás zdraví a cience a lucince mooooooc gratuluje 🙂 má teď pc v opravě tak ji píšu sms co je nového 😉

sido
4. zář 2009

ahoj kaczi a co je nového tebe? 😉

evcaa
4. zář 2009

sraz kelišek v haviřově dne 12.9.2009
katrin
rona
kacza
rozinka
asmeena
Evča a Daneček

V restauraci Stolárna.

holky pripiste se prosiiiiiiiiiiiim

furt to postouchavam a furt se nikdo nepripisuje

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru