Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

radule82
4. zář 2009

Ahojte všechny Kelišky, tak už jsem tady a půjdu si dočíst včerejšek a dnešek, co je nového...
Od Bellinky vím, že máme další těhulku Petru 🙂))

asmeena
4. zář 2009

radul: Luciik a cien mají pozitivní testíky. 😉

asmeena
4. zář 2009

evi: tak konečně jsem zhlédla ta vaše videjka a malý je opravdu úžasný a jak to tatínkovi pěkně jde. 😉

radule82
4. zář 2009

Cien, tak to je fakt paráda!!!! super a strasně moc gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!

Asmee: jak jedeš na ten srazík, že bych se k tobě přidala?

radule82
4. zář 2009

A jak je na tom Petra 123?

radule82
4. zář 2009

Luciik, taky moc gratuluji! 🙂))

sido
4. zář 2009

holky mrzí mě to ale na srazík se nedostavím ☹ kámoška slaví 40. let a do havířova to mám dost z ruky no třeba někdy příště v Ostravě... 😉
rozi ty videa nemají chybu ještě teď mě bolí líce od smíchu 😀 😀 😀

j.cien
4. zář 2009

Ahooj Radulko,tesim se na tebe na sraziku 😉 moc rada te poznam 🙂

sido
4. zář 2009

cienko kdy jdeš do Polanky?

j.cien
4. zář 2009

Sido 14.9 v pondeli tusim8.30 😉 ,co ten srazik???se te ptam po pedesatepate 😠 jdes???? a opovaz se napsat,ze ne 😠 😎 😀

j.cien
4. zář 2009

Toz kde jste baby 😖 ????

sido
4. zář 2009

nejdu cienko už jsem to psala kámoška má narozky a kulaté tak to nemůžu odříct 😉 ale ten srazík určitě není poslední 😉

sido
4. zář 2009

a co ty povídej jak se máš cítíš už nějaké těhu příznaky? 😉 🙂 asi je ještě brzo že?

j.cien
4. zář 2009

Teda Sidu... 😠 jsem se tesila 😉 tak ale urco priste?!
No tehu priznaky fakt nemam...jsem nejaka divna asi..vubec nemam chut na jidlo,mam jako hlad,kruci mi v brise...ale jak mam neco snist..tak se musim prinutit...a divnou chut mam v puse,ale to mam snad hned od ET..to je spis sugesce asi..boli me dnes hodne bricho,jako na mrchu..sakrys..a bradavky mi jakoby "vadi" a hlavne vubec NEMUZU spat!!!
Vsichni pisou,jak jsou ospali a ja cele noci nespim a ve dne ani prd....
Takze tak se citim 🙂

sido
4. zář 2009

neboj to ještě příjde mocinky se těším až přijdeš z ko z Polanky a napíšeš že je to potvrzené 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 a půjdeš ještě na krev nebo vydržíš do toho 14. září?

j.cien
4. zář 2009

Sido pockam na dalsi krev az do Polanky..jeste nevim..budu asi jen testit a doufat,ze prouzecek bude cim dal tmavsi...budu chodit uz od pondeli do prace..snad to tam v poho zvladnu..uvidim,co pak rekne Kajik,pokud to bude treba,pujdu na PN

sido
4. zář 2009

jj hlavně v klídečku odpočívej 😉

radule82
4. zář 2009

Tak jsem tady... právě jsem hodila hraběnčin koláč do trouby, uklidila koupelnu a záchod a ještě vytřu obývák a utřu prach a končím a budu kukat na telku 🙂))

j.cien
4. zář 2009

Dnes jsem mluvila s tou Luckou,co se mnou byla na OPu i ET a ma take pozitivni krev!
Takze s Fertasem to tak spatne nebude 😉 🙂

asmeena
4. zář 2009

radul: na srazík mě veze i odváží manžel, tak pokud chceš, tak tě svezeme.

asmeena
4. zář 2009

cien: takže Ferťas má úspěchy, tak to je fajn pro další co jdou do IVF.

j.cien
4. zář 2009

Asmenko ono se vsude asi dari i nedari....akorat tady bylo fakt strasne moc smuly...porad myslim na Ocku,jak to krasne vypadalo a jak to blbe dopadlo...tak se snazim byt zatim nohama na zemi...mam strach,at se nejedna jen o biochem,tehu..vsak vis,cele je to jeden velky strach...ale kazdy den si hladim brisko a prosim nahlas o sanci pro ty broucky... 🙂 a tak proste verim 😉

radule82
4. zář 2009

Asmee a pak zas pro tebe přijede?

asmeena
4. zář 2009

radul: přijede jak mu zavolám, že budu chtít jet domů

asmeena
4. zář 2009

cien: chápu, že máš určitě obavy, ale už jenom to, že se vůbec zadařilo. A neboj, určitě už je tvůj čas a miminko si tě konečně našlo.

radule82
4. zář 2009

Super, Asmee, tak já bych se k tobě velice ráda přidala a tím pádem bych mohla potvrdit svoji účast 🙂)))

radule82
4. zář 2009

sraz kelišek v haviřově dne 12.9.2009
katrin
rona
kacza
rozinka
asmeena
Evča a Daneček
jcien
Radule
V restauraci Stolárna.

holky pripiste se prosiiiiiiiiiiiim

asmeena
4. zář 2009

Ještě musíme doladit na kolik hodin bude srazík, ať načasujeme i odjezd. Jinak jestli víš kde se prodávají na vozovně měsíčníky, tak tam bych tě počkala. 😉

asmeena
4. zář 2009

luciiku ty se nechceš přidat? Taky bychom tě svezli. 😉

bobinka1
4. zář 2009

ahoj holky,je to na prd mám jen 6 vajuch,není mi z toho dobře ,napíšu až bude po všem,pááá ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru