Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
5. říj 2009

taky preji dobre ranko...........varim polivku umyla jsem si haro...........asi vytru prach vcera jsem se na to vybodla pac byl sileny vitr ja ventilacky pootvirane takze by to byla zbytecna prace............dneska je konecne bezvetri tak se asi na to vrhnu.odpo mame prvni schuzi ohledne koupi bytu...............

j.cien
5. říj 2009

Krasne pondelicko a stastny cely tyden vsem Keliskam 🙂
Dnes jsem se vzbudila s velkou bolesti bricha...OMG,uz to prechazi..ale to me dost teda vydesilo..snad to nic neznamena,uz at mam aspon po te kontrole..modlim se,at je to OK.

kacza.b
5. říj 2009

ahojky katrin a cien

katrin my mame dneska zase schuzi ohledne vymeny oken a zatepleni baraku

cien neboj vsechno dobre dopadne,hodne holek si na ty bolesti stezuje a vse je o.k. a do stredy je to uz kousek

ja mam kontrolu dneska 😒

holky cetly jste to o tom snizeni nemocenskych? bych je chtela videt,aby s toho vyzili a o tech materskych taky ani nemluvim 😠 a pak ze stat bude pomahat rodinam s detmi 🙄

j.cien
5. říj 2009

Kaci na kontrolku dnes tfujky tfujky 😉 ,at je vse OK a muzes jit do toho!!!A co ta tva znama darkyne?Dohodli se,pujde to??

KAtrinko ja bych mohla utirat prach denne...na tech zaluziich,to je hnus,jak se to usazuje..ted jak topime v krbu,tak je prach vsude denne novy!!OMG!A do toho Kerinka a jeji chlupy!!OMG!!Prave jdu vytirat ten bordel..nejhorsi je,ze to vydrzi ciste tak pul dne 😠

rona2
autor
5. říj 2009

Hezký den holky,zrovna jsem se vrátila z gyndy,byla jsem na preventivce,tak doktorka sondovala co a jak.Tak jsem jí řekla,že jsem na ferťas úplně zanevřela,že nejdřív se stratily mé i manželové výsledky z genetiky a pak mi po roce Sobek poslal pozvánku na vstupní pohovor,tak nechápala.A rozpovídala se,že to tam začíná být jak tady v Ostravě.Ale taky mi nabídla nějaký Car v Brně,mám dojem,že se to jmenuje repromeda nebo tak nějak,ale já to už vzdala úplně,teda zatím.Tak se mějte moc krásně a papa,já pádím do práce.

miky123
5. říj 2009

ahoj,

Tak jsem se ted dozvěděla že mi stale bude pojištovna hradit ke každé ivf.celé PGD,to je alespon cosi malo co potěší srdce a neubere s peněženky.

Dneska manža rozhodl že se poryje naše skoro malá,zahradka ,tak zatím čekam až dorazí z ov.
Abych měla dneska rychleji hotový oběd tak jsem si včera večer uvařila bramborové knedle se švestkama a manža mi hned rano hlásil že knedle nechce 😠 ,že mam uvařit maso 😖 ,chjo

A to ráno přijela tchyně a prudila,až byl manža vytočeny na plné obrátky.Tak si dycky vzpomenu co psala cien o tchyni-tchoř a musim se začit smát,a radši mizím pryč 😉

rona2
autor
5. říj 2009

jj Miky s tchýněma to není lehké,prostě se jim nelíbí,že jsme jim odvedly ty jejich mazlíčky a staráme se o ně my.

bellka
5. říj 2009

Ahoj holky, všechny vás mocinky zdravím, vůbec teď nestíhám, jsem pořád v práci, jediné volno mám po noční a hned se točím na denní, takže vlastně žádné. Ale moc na vás myslím a držím všechno co mám, ať už se na každou z nás usměje to, sakra, zasloužené štěstí🙂 papapa a mějte se krásně😉

petra123
5. říj 2009

Ahojky holky tak na mě se zatím štěstíčko obrací zády,v práci nam dali 18směnny provoz jen v neděli volno a po třech tydnech makaní tyden volna 😢 stoho jsem na prášky,jinak opět dojde MS aspon zajedem doufám 10DC do Polanky a už budou určite hotové doufám všechny testy tak doufám že aspon bude vše pozitivní,a poslední tečka čekame na nemocenskou a paragraf ze srpna můj paragraf byl odeslan na socialku 10.8 a nic tak peněz se asi taky nedočkáme,už at je středa adoufám že bude vyplata jinak jime v uvozovkách stěnu 😢 tak štěstíčko je přímo proti nam už mě to nebaví a třešnička n dortu za měsíc a něco mi bude 29 a už zase opět jde na mě depka nevdana,bezdětna prace na ... no holky jak píše Bellka hlavně aspon trochu štěstíčka zaslouženého by se fakt šiklo ☹

hnedoocka23
5. říj 2009

ahoj holky,jdu vás pozdravit,jsem v jednom kole,tak jen na skok 😉 kolegynka mi odjela na dovču,tak ted pořád otvírím a závírám od rána,do rána 😒 ale aspon budu bohatá 😀
vidím,rozinka je ještě celá a j.cien už má tt v pase...tak mám z Vás radost...dočítat nebudu,na to nemám síly 😅 snad se tady nic zásadního nestalo 🙂
všem přeji úspěšný pohodový týden a snad je tady nějaká další těhule na obzoru 😵 😵 papá,zdravím

sido
5. říj 2009

ahoj holky cienko ty jdeš teď ve středu do polanky? a na kolik 😉

kacza.b
5. říj 2009

ahojky holky

hnedoocko tebe zdravim zvlast,krasne si to napsala. tobe taky hodne stesticka ve snazilkovani 😉

kacza.b
5. říj 2009

katrin za kolik vam ten byt prodavaji? uz vite?

sido
5. říj 2009

kaczi ahooooj tak ak jsi dopadla? byla jsi dneska na ko?

kacza.b
5. říj 2009

ahojky sido,jo vsechno o.k. ,ale ted me uz musi nechat odkrvacet a pak nanovo chystani sliznice. jeste me holoubek tak trosinku sprdnul co mu to jako delam ze neberu telefony a odmitam darkyni 😅 ale jako mile zprdnul. tak jsem mu vysvetlila,ze jsou na me moc rychli a ze jsem nemela jeste doresenou doktorku a vysledky a ze jsem jeste nemela vyresene penizky (pujcku) to jsem mu nerikala.
a ted uz si muzou klidne volat az budu teda nachystana 🙂

kacza.b
5. říj 2009

a co ty uz te pojistovna schvalila?

kacza.b
5. říj 2009

bellko ahojky tak porad pracujes,ty tvoje smeny jsou silene vzdyt ty nemas zadne volno. dneska jsem si myslela ze jsi v polance,bylo tam takove auto jako mate vy. tak te tam porad hledam a ciham odkud vylezes a ty nikde 😀
co kozenky posluchaju 🙂

kacza.b
5. říj 2009

holky kde jste si tu jako pisu sama se sebou 😅

kacza.b
5. říj 2009

nic jdu neco delat,dokud mam jeste energii a chut.

radule82
5. říj 2009

Pěkné odpoledne Kelišky 🙂 Tak už jsem dorazila z práce 🙂 tento týden jsem celý sama, přítel jel na týdenní služebku 😅 ... tak snad bude opravdu pracovní 😀 😀 😀 😀 😀

Miky, Vítám Tě 🙂

sido
5. říj 2009

jj kaczi konečně jsem se dneska od sestry dozvěděla že už to v Olomíku mají že už nám to schválili huráááááá 😀 strašně moc se těším a zároveň se strašně moc bojím 😅 ale už se něco bude dít 😉

katrin111
5. říj 2009

ahoj holky vsechny vas moc zdravim..............kaci ted jsme dorazili ze schuze..budeme ho mit za 120tisic.........dalsi schuze bude asi za 2 tydny ale manza ma odpolko tak tam nepujde a ja sama na to nemam silu......to uz budu uplne na rozpadnuti a jeste ke vsemu takova mistnost omezeny pocet mist bez oken takze vzduch na padnuti.tak nevim jak to udelame..................

radule82
5. říj 2009

Sido, tak to je paráda!!! Takže začne stimulka a pak se to tak zkoulí a budeš mít bobišky u sebe 😉

sido
5. říj 2009

no Radul kéž by 😉 ale člověk musí věřit 😉 ve středu jdu na ko zatím mám ještě papat antiko tak uvidíme co řekne Kajoš hlavně jakou bude mít náladu 😀

asmeena
5. říj 2009

ahoj holky, jdu vás jen pozdravit. Dnes jsem si v práci mákla, protože musím všechno stihnout, abych si moha na příští týden kdy bude OPU a ET mohla mít dovolenou. Dnes jsem v práci tvrdla od 5:30 do 18:00 a mám opravdu dost - bez přestávky jsem jen počítala a počítala. Teď už jsem úplně vyčerpaná a i na 1+1 bych potřebovala kalkulačku. 😀
Zitra jedu na kontrolu do Reprofitu, tak jsem zvědavá co mi Dr. řekne dál.

asmeena
5. říj 2009

kaczi: tak dobré zprávičky, to je fajn, tak teď už jen přichystat a jít do toho. 😵

bell: teda ty taky boucháš, nezávidím.

radule82
5. říj 2009

asmee: držím pěstíky, at zítra kontrola dopadne na jedničku!! 😉

Holky já se loučím, idu do hajan a budu koukat na telku, tak dobrouuuu 🙂)))

asmeena
5. říj 2009

dobrou, taky jdu koukat na retro a pak na superstar

j.cien
5. říj 2009

Asmee na kontrolce zitra preji jen sama pozitiva 😉 ,Kaczi supr,takze po menses ti asi hned v tom mesici budou volat 😉 ,Sido cusek,uvidime se ve stredu??Jdu na 9 ,a ty??
Katrinko tak to je fajn cena za byt 😉 !Bellinko teda ty se udřeš v te rachote 😖 A Radulko nebojis se sama doma??Ja jsem sileny straspytel...ted jede Petr na vikend pryc a uz jsem prosila mamku,at u mne prespi 😀

Ocko zdravim te,i kdyz nas nectes,je fajn,ze aspon nakouknes 🙂 jeste Spasinku nasi uz dlouhou postradam.... 😖

Dobrou nocku vsem a Rozi,nerodis uz tak trosku??? 😵

asmeena
5. říj 2009

cien: děkuji. Na zítra jsem si vzala dovolenou s výmluvou, že jdeme kouknout na auto, které chceme kupovat 😀 Tak se aspoň ráno vyspím a v 10:00 vyrážíme.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru