Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
27. říj 2009

jsem ale debil, jsem to nějak přehlédla, nebo už v tom mám nějaký zmatek. Tak gratuluji. Možná, že už jsem ti gratulovala, ale já už opravdu nějak ztrácím přehled. Nejvíc vím o holkách se kterýma se znám osobně, protože ty si umím dobře zaškatulkovat.

miky123
27. říj 2009

holky ahoj,
asme:princ už ma // ,kukni do alba 😉

Tak manža navrhl že by sme mohli jít na pivo tož se du oblíkat,malá diva zvěř už spí 😎 😀

asmeena
27. říj 2009

a kdo bude divou zvěř hlídat? Se pohlídají sami?

asmeena
27. říj 2009

miky: jo už jsem koukla do albíčka, jsem nějak mimo či co.

princ
27. říj 2009

V pohodě, asmen a debil nejsi. Jenom jsi to přehlídla.

asmeena
27. říj 2009

jak můžu takovou úžasnou věc přehlídnout?

miky123
27. říj 2009

To bych si netroufla je nechat samé,s námi v rodinném domku v prvním patře bydlí prababička ,ma 83let ale když je třeba tak postavi do late i naši neposlušnou tchyni 😎 😀 😕

mizím večer se kouknu co nového 😉

asmeena
27. říj 2009

princ: jsem debil, vždyť jsi to vlastně psala, že to manža slyšel přes dveře, že? Jsem mačo. Promiň

asmeena
27. říj 2009

miky: tak si dej pořádně do nosu 😀 😉

princ
27. říj 2009

No a co ty? děje se něco nebo ne?

asmeena
27. říj 2009

neděje se nic a asi už se nic dít nebude, na zázraky teda nevěřím, ale mohl by být nějaký zázrak až budu naposledy testovat ve čtvrtek.

princ
27. říj 2009

To je mi líto, ale možná se to umoudří. Nic čučet na zprávy a potom na ordinaci, takže se pro dnešek loučím.

asmeena
27. říj 2009

pápá, užij si večer. Já jdu asi taky dělat něco jiného než koníkovat.

j.cien
27. říj 2009

Ahooooooooooooooj zlaticka!!!
Konecne doma a dokonce jsem vas poctive ted docetla 😉 ,Evicko rika se ,ze kazde matce spadne dite a ktera rika,ze ji nespadlo,tak keca!!!Tak se neobvinuj a Danik bude v poho,stejne jako ostatni popadana miminka 😀

Holky moje,takze NT hodnotu mame 1,21 u obou miminek,co je v poradku!!!Ale ten pomer rizika se nakonec pocita jako UZV+krev+vek,takze konecny vysledek mi budou volat za tyden ve stredu 😉 ,modlim se,at je to v poradku a nemusim na odber choriovych klku.... 😒
Petr byl silene dojaty,poprve byl se mnou na UZV a videl miminka nazivo,jak se hybaji a ten jeden,to je teda rarach,ten se furt pretacel na zada a zpet na brisko a otviral pusinku 🙂 a mezi nozkama mel bimbase 😀 ,takze jeden broucek je asi chlapecek 🙂 🙂 🙂 druhe mimi jen klidne lezelo a kdyz do nej stouchla,tak se otocilo,ale pohlavi videt nebylo...a to klidnejsi mimi melo tep jen 154,coz je tesne pod dolni hranici..tak snad bude srdicko OK a treba jen spinkalo...

Pak jsme jeli k segre,vyzvedli Annu z kytary a Jakuba z florbalu a odvezli je na prazninky k nasim 🙂 ,uf,jsem utahana jako kote,pac jsem opet v noci nespala...

sido
27. říj 2009

ahoj cienko tak to je skvělá info že jsou bobíšci v pořádku 😉 😉 😉a dostala jsi fotečku? jestli jo tak ji šoupni d alba ať se můžeme pokochat než se budem koukat se slzami v očích nad svyma vlasníma broučkama 🙂 🙂 🙂

kacza.b
27. říj 2009

ahojky marti,no konecne jsem se te dockala,porad te vyhlizim.

takze je vsechno v poradku no ja jsem to vedela a moc ti to prala. takze jeden petr uz je jasny 🙂 a k tomu mozna i ta holcicka. a co co rikal petr na ultrazvuk,to muselo byt dojemne,mam slzicku i za vas 😅

tak se opatruj tehulinko a vybirej veliky krasny kocarek 😉

asmeena
27. říj 2009

ahoj cien: to je nádhera, jak si to popsala, úplně jsem si to představila, jak si u tebe ti dva broučci lebedí.

radule82
27. říj 2009

Ahojte holky, tak jsem teprv v osm dorazila domů, měla jsem po dlouhé době sraz se sestřenicí, která je jinak v Praze 🙂
Ohledně pádů miminek, já asi nikdy nezapomenu, jak mi dala sousedka na hlídání asi půlroční holčičku, no možná rok, ale rozhodně ještě nechodila a mě taky spadla z gauče domu, bo já koza, ji nechala opřenou o polštář a šla jsem do kuchyně kde jsem měla hovor na pevné lince.... pak akorát slyším kravál a než jsem ji stačila utušit, tak si pro ni přišla suseda, říkala, že asi pláče, že mě nezná... mě ale tak zabilo zle!!!

radule82
27. říj 2009

Cienko, je to parádní, že je všechno v pořádku a výsledky, na které čekáš určitě taky budou 🙂))
AS: testíků je mi líto 😢 .. ale ještě tam máš bojovničku sněhurku... tak snad to bude ta vyvolená 😉

Ještě jste tady psaly něco ohledně reprofitu v Ostravě? že by nová klinika?

asmeena
27. říj 2009

no já jsem četla v tramvaji, že Reprofit Ostrava hledá dárkyně vajíček. Ale na Reprofiťáckých stránkách jsem nenašla, že by byl Reprofit i v Ostravě.

radule82
27. říj 2009

tak se necháme překvapit 🙂)

bellka
28. říj 2009

Beruškyyy, vy už všechny pěkně spinuškáte, ale já za chvilku taky půjdu...no, za chvilku, vy budete vstávat a já pojedu domů, pěkně do pelíšku 😉 Martinkooo, holka zlatá, mám husí kůži, když si čtu Tvůj příspěvek z kontroličky. Myslím, že druhý broučínek bude jistě děvčátko s culíkama, když se tak styděla 😵 Asmee, pořád myslím a stále držím pěstičkyyy 🙂 Radulkooo, Kaczkooo, zdravím vás, sluníčkaaa 😎 Rozi, zase jsem se kochala Matýskem, no nádhera. O Daníkovi platí to samé, na něm je vidět, jak ten čas letí, zdá se mi, jako by to bylo před měsícem, co vykouknul na svět a Matýsek včera 😉 Katrinkooo, ještě chvilku, holka zlatááá 🙂 všechny vás moc zdravím a přeju krásný sváteční den 😵

kacza.b
28. říj 2009

ahojky kelisky a krasne svatecni rano 😉

bellko ahojky tak ted zase hajas ty. hezky jsi to napsala ze se druhe mimi stydelo a bude holcicka s culikama 🙂

katrin111
28. říj 2009

krasne ranko holky marti to jsem stastna ze jsou bobci ok a jeden je kluk pravy kelisak opet a to druhe bude urco holka................to je bomba!!!!!!!!!!!!!!!!!!bellisku ahojky 😉 kaci ahoooojjjjjj,jdu trosku uklidit pac me zatim zada neboli 😀

katrin111
28. říj 2009

martinko a to,ze druhe mimco melo min tepu to myslim neva co vim tak holcicky maj vzdy min tepu nez kluci takze v poho 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

radule82
28. říj 2009

Taky přeji krásné sváteční ránko 🙂))

j.cien
28. říj 2009

Dobre ranko a uzijte si vsechny volny den! 🙂
A moc dekuji za vasi podporu 😉 🙂 MVR 🙂 🙂 🙂

radule82
28. říj 2009

Cienko, se koukám, že mimisci budou blíženci, jako já 😀

katrin111
28. říj 2009

jj ja si svatek uzivam......uklizim.................peru..budu varit...........................holky co varite??????????????ja brambor.kasi a uzene 😝

j.cien
28. říj 2009

Radulko kez by byli blizenci...ale oni budou urco driv a nejspis to budou tvdohlavi berani v dubnu...je v dubnu beran,ze?

Katrinko udelam spagety s mletym hovezim,jen tak na rychlo,nic se mi nechce..a vcera jsem se vazila u segry,pac doma nemam vahu a skorro mi vypadly oci,houbes kilo navic...4!!!!kg navic! 😠 😀 😀 😀 OMG

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru