Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kasa
7. lis 2009

Taky si myslím,že by jsi si měla Marti pro svůj klid zajít k doktorovi.

bellka
7. lis 2009

Verco ahoj😉 jj, máš pravdu, že se ještě neznáme, ale až se poznáme😀 už ať to máš taky všechno za sebou a na ty peripetie si ani nevzpomeneš. Taky jsem tolikrát uvažovala, jestli má cenu se pořád tak honit a být posedlá tím miminkem, pak kouknu na těhulky jak jsou šťastné a vím, že to má obrovskou cenu, ale čeho je moc, toho je příliš, tak už je čas, aby to vyšlo, né🙂

kasa
7. lis 2009

No to vyjde BElli neboj Jaro to jistí. 🙂 🙂 A musím ti pak předat talismánka pro štěstí. 🙂

verca777
7. lis 2009

aho jbeli,,,to maš pravdu,,,,,,,,,,,

kacza.b
7. lis 2009

to si pis belli to uz je ten nejvyssi cas!!! jsem si rikala ze budu neco delat,zatim jsem jen vyzehlila a opet sedim u kona.
jsem desna 😀 😀

kasa
7. lis 2009

Však je víkend Kači tak musíš taky odpočívat. 🙂

verca777
7. lis 2009

no tys aspon kačko vyžehlila,,kdežto ja jen vyprala,a ješte to vyprala pračka za mě,,,ale povesila sem pradlo,,jinak lautr nic!!!!i obed delal muj muž ,,takhle sem ja dneska byla zhnila!!!! 😀 😀

kasa
7. lis 2009

Holky nebojte příští rok už budeme všichni buď maminky nebo maminky čekatelky. 😀 😀 😀 Prostě si to zasloužíme. 🙂

verca777
7. lis 2009

se na to vykašlu,,ja proste tady dycky chytnu trojskeho kone!!!!!!!!!!! mam avg test a ten mi ho tady dycky zachyti,,,to je taky duvod proč tady nelezu,,,,,,, 😠 😠 😠 je to normálni už po druhe dneska to lečím tady 😠 😠

kacza.b
7. lis 2009

verco ty chytnes na konikovi trojskeho kone??? 😕 😲 😕 😲

verca777
7. lis 2009

jo pernamentně!!!!!!! na žadne jine stranky nechodim,,,jen tady a vždy mi ho tady zachyti avg...a ted to projiždi celou tukontrolu,,,,tak se mi t ostava od leta......ja tady ani nelezla radeji,,,vždy sem spala marti d ip...c onoveho ale nelezla sem tu bo sem ho vždy chytla,,a ted sem tady tak přes hodku a už sem ho dvakrat dostala 😠

verca777
7. lis 2009

🙂 ty maš změněnou fotečku 😉

verca777
7. lis 2009

tak sem povečeřela dve tabletky estroferm,,a navrch ješte housky,,,,, 😀 😀

kacza.b
7. lis 2009

ja ji jen trosku zvetcila 😎

kacza.b
7. lis 2009

asi ji tase zmensim se tam nejak sklebim 😀

kacza.b
7. lis 2009

kolik toho denne beres ? ja jen 4 rano.

verca777
7. lis 2009

ja beru dve rano jednu odpo..a večer dve takže 5 denne

kacza.b
7. lis 2009

ale je asi jedno jestli to beru najednou ne.

verca777
7. lis 2009

jéééééé nestresuj,,určo je to jedno,,,,jen ja bych to asi tolik tabletek nezvladla najodnou 😀 😀 bych blinkala asi 😀

kacza.b
7. lis 2009

nic zeny ja uz fakt mizim bo nic neudelam 😒

martinko a ty se opatruj a nejradeji bych byla kdyby jsi jela nekam za odbornikem.

verca777
7. lis 2009

pa a pěkny večer 🙂

sido
7. lis 2009

ahoooooj holky 🙂 jsem tady verčo měla jsem návšťevu a telefon mám na tiché vyzvánění tak jsem neslyšela 😉 teda tak den tu nejsem a takové změny 🙂 jakto že jste neměly srazík??????já jsem čekala nové fotečky a vy nickaczi tak příští týden 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 pochopila jsem to dobře?

sido
7. lis 2009

já jsem dneska měla něco jako sex po nevím jak dlouhé době 😀 😀 😀

verca777
7. lis 2009

ahoj ,,,,,no tež odjdeš jak ja odchazim)))))do koupelny)))) a skype mi blbne ,,co noveho a co ty narozky u marti dojdešM?????

sido
7. lis 2009

veruš a ty jsi první na řadě??? já jsem ti to říkala že ještě letos budeme těhu!!!!!! 😀 😀 😀

sido
7. lis 2009

no marťa mi ještě nepsala kdy to je ale určitě dorazím a ty už víš kdy to slaví? 😉

verca777
7. lis 2009

boži koukni do pošty

sido
7. lis 2009

do jaké ja žádnou nemám? 😒

verca777
7. lis 2009

sakra 😀 😀 😀 maš do ip

sido
7. lis 2009

cienko buď silná to bude dobré 😉 😉 😉 mimišci se určitě drží zuby nehty i když je ještě nemají 😉 😉 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru