Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

evanka84
19. lis 2009

Ahoj holky zitra jdu do Fertimedu jsem plna ocekavani co mi reknou ci nereknou spis cekam ze me objednaji a pak mi reknou, vcera mi manza rekl ze by chtel zkusit darce, chtel abychom meli mimi cestou nejmensiho odporu, s tim ze bychom zkusili IUI s darcem, a kdyz to nevyjde tak pujdeme do MESA/Tesa a pak ISCI a v tom pripade stejne bychom meli souhlasit s darcovstvim. Co si o tom myslite, hlavne jsem zvedava jak se na nas bude tvarit doktor

evcaa
19. lis 2009

Evanko promin ale ted tady asi nebude moc nalady resit tvou situaci jedna z nas ted neskutecne trpi a myslim ze my vsechny kelisky trpime s ni a ja jako mamina si preji a tobe petricko preji at se to dnesni tvrzeni zmeni ve smich a slzy stesti ze se mudr spletla prosim 😢 😔

evcaa
19. lis 2009

Peti dej si zpatky tydny jeste to neni straceno co kdyz mel a ma vodicka pravdu kazda jsme jina

kasa
19. lis 2009

Očičko naše zlaté,mooooooc držím pěstičky,aby jsi zítra zjistila ,že se p.doktorka spletla. 😢 .Je to tak nespravedlivé.

asmeena
19. lis 2009

Tak mi to nedalo, měla jsem nějakou blbou náladu od Olomouce, tak jsem si říkala že na vás nakouknu a už vím proč mě přepadla depka. Očko, moc na tebe myslím, a doufám, že ti zítra řeknou opak než dneska na pohotovosti. Držím ti všechno co mám. Přece to nemůže zase špatně skončit. Už néééé. Hodně štěstíčka na zítra

Sidus: a jak si dopadla ve Ferťasu ty?

Evi: děkuji za tvé zpravodajství 😉 Daník je jednička v práci s počítačem, z něho bude nějaký spisovatel a nebo počítačový expert. Už mu je lépe?

bellka
19. lis 2009

Asmeenkooo, přeju Ti strašně moc štěstíčka, vypni PC a dej si pokoj od koníka, protože Ty teď musíš být hlavně v klidu, aby se sněhurečka pěkně zabydlela.

asmeena
19. lis 2009

už vypínám. Jsem šíleně unavená. Pá holky a moc všem děkuji.

Očko: drž se, moc na tebe myslím. 😵

katrin111
19. lis 2009

ach jo ja jen koukam a co to ctu..............ocko nevim co na to rict.............je mi z toho na nic 😔 😔 😔 moc na tebe myslim.

kacza.b
19. lis 2009

tak jsem taky nakoukla a dosly mi slova 😔 petrusko drz se,snad budou zitra dobre zpravicky! proc je ten svet tak nespravedlivy k tem kteri si to vubec nezaslouzi.

adrim
19. lis 2009

Ahojky holky, hnědoočko to je strašné ☹ Já znám minimálně dvě holky,kterým dr. tvrdili,že plod tam není nevyvíjí se a byl jen menší a nakonec bylo vše v pořádku, samozřejmě ti ale nechci dávat falešné naděje. Držím strašně moc palce ať se to zítra nepotvrdí !!!!

adrim
19. lis 2009

A holky děkuji za reakce, toho že mě sestry odvedou na lůžko ne úplně při smyslech se opravdu nebojím... To je to nejmenší, ono ani ten porod není žádná sranda a ne vždy narazíme na úplně nej sestřičky,ale pro mě jsou důležití doktoři, aby byli profíci, uměli zareagovat při komplikacích, to vše ostatní už je maličkost a to nejmenší co můžu pro mimi udělat.
Hnědoočko ať už je zítřek a ve Ferťasu ti potvrdí,že to není pravda!!! Tys věděla kdy přesně byla ovu?
Asmenko tobě moc držím palečky ať se zmrzlince u tebe líbí, je krásné,že vše proběhlo 😉

luciik
19. lis 2009

Jdu nakouknout a .....
Očko, mooooooooc na tebe myslím. Nevím co na to říct, ale to co zažíváš jsem si zažila taky. Přeju strašně moooc sil, protože jen toto teď budeš potřebovat.

Kéž by se stal zázrak a ten dnešek byl jen hrozný sen.......

As, tobě držím palušky, tak pilně odpočívéj a za 14 dní čekám pozitivní výsledek 😵

evcaa
19. lis 2009

holk jdu vam poprat jen dobrou noc je mi z toho smutno pa MVR ☹ ☹ ☹

luciik
19. lis 2009

Mám taky po náladě ☹ ☹ ☹ ☹

j.cien
19. lis 2009

Holky zlate,jdu jen kouknou,jesli nepise SidaOc 😉 a TOTO!!!ic 😢
Peti!!!!
Do prdele!!!Co se to zase deje??!!!! 😢
Sakra,to snad je zly sen ☹

Moc ti preji,at je to tak,ze jsi treba zapadla POZDEJI!!!a srdicko jeste naskoci!!!!PROSIM AT NASKOCI!!!!

rozi.nka
19. lis 2009

očičko myslím na tebe a věřím, že je mimoušek ok. držíme všechny pěsti co máme...

hnedoocka23
19. lis 2009

holky děkuji moc..jdu už do postele a přitulit se k manžovi...slzy se nám koulí po obličeji... 😔 oči mám tak nateklé a hlava třěští,že nic jiného než spát mi nepomůže...děkuji vám..zítra se ozvu...snad budu mít aspon pozitivní zprávičku..ale taky si nechci dělat falešné naděje... 🙄 pá

sido
19. lis 2009

ahoj holky ani se mi nechce psát co jsem vás dočetla 😔

Očičko 😢 ☹ kdyby se dala poslat síla jak to přestát tak věř že ti jí posílám mega mega balík ☹ ☹ ☹

jen v rychlosti protože tady na to nikdo není zvědavý jsem dneska dopadla podle očekávání z folíku je cysta a sliznice se nám ještě zmešila tak počkáme na tu mrchu snad poslední a jdeme do toho s estorfemem či jak se to jmenuje takže asmen tvůj je listopad a prosinec si prosíííííííííííííííííííííííííím rezervuji já 😉

kasa
19. lis 2009

Očičko,držím vše co mám ,ať se z toho zlého snu probudíš a zítra se dovíš ,že se přece jen p.doktorka spletla. 😒
Dobrou noc.

bellka
19. lis 2009

Berušky, jdu popřát dobrou nocku a probuzení do lepšího dne🙂 Sido, tak příští měsíc to už bude jistě bez překážek a prosím Tě, není pravda, že na to není nikdo zvědavý. Každá holka je stejně důležitá a je to paradox života, že zatímco jedna prožívá veliké štěstí, tak jiná ve stejnou chvíli pláče a má na srdíčku velkou bolest, ale tak to, bohužel, je. Očičko, na zítra HODNĚ ŠTĚSTÍÍÍ!

j.cien
19. lis 2009

Holky jdu spat a je mi smutno...Peti,moc na vas myslim,kez by to nakonec dopadlo dobre!!!!

Sidusko,tak si jeste pockas na Ketik...ale treba to tak melo byt 😉

Kez zitrek neprinese uz zadne spatne zpravy 😔

kacza.b
20. lis 2009

ahojky holky

tak ja pokracuju s tou spatnou zpravou,test negativni 😔 11 den od ET.

bellka
20. lis 2009

Berušky, jdu popřát krásný páťulínek a tady zase špatná zpráva, OMG! Kaczko, tak moc bych Ti chtěla říct něco na povzbuzení, ale už to známe, sakra nazpaměť! Myslím na Tebe, broučku a je mi to strašně moc líto, drž se. Očko, Tobě držím všechno co mám, ať dnešní kontrola nepotvrdí ten včerejší verdikt. Holky zlaté, je to jako špatný sen, tak moc bych chtěla, aby to špatné šlo vymazat.

evcaa
20. lis 2009

kurva ti snad neni mozne je mi z toho zle proc tak hode holky musi prozivat takovou bolest su nasrana dneska se uz asi neobjevim pac je mi z toho desne smutno brecim prtz chci abyste byly tehulky doprdele 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

capenka
20. lis 2009

holky zdravím ,vás dočítám ,nemám co říci ,některá má radost ,některá bolest,kurva to je svět,mi jsme přešli do Reprofitu,a jsem spokojená,sice se na pohovor čeká se 2 měsíce ,ale pak už se začne něco dít a necpou do IVF,jak je problém ,jsem na to podobně jak Hnědoočka,takže znám tu šílenou bolest,řeší ho,navrhnou léčbu,je to tam fajn,nehaním Fertimed ,ale když mi psali holky že když je problém neřeší ho ,nevěřila jsem ,ted už vím ,že měli pravdu,nejde o peníze ale o to že jinde poradí aspon co dál ,držím vám palečky ,
očko-tobě především,jdi do boje nevzdávej to ,a řekni si něco asi není v nepořádku ,vyběhej si různá vyšetření

luciik
20. lis 2009

Dobré ránko, kočky.

Jdu jen popřát Očičce hodně štěstí a sil.

Kačko, to snad není možný, sakra ☹ ☹ ☹ ☹

Toto není moc dobrý konec týdne ☹

petra123
20. lis 2009

ahojky holky tak za chvíli jedem do Polanky tak držte palečky at vše dopadne dobře 🙂

adrim
20. lis 2009

Ahojky, nakoukla jsem jen kvůli holek a samá špatná zpráva, budu čekat na zprávu od Hnědoočky. Kaczko moc mě to mrzí ☹ Drž se.
Siduš ať aspoň ten prosinec ti přinese ten nejhezčí dárek!

j.cien
20. lis 2009

Holky neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ☹ Karinko!!! 😢 😢 😢
Mne je zle,nespala jsem celou noc a je mi na zvraceni...stale myslim na OCku a na tu bezmoc a ted jeste Kaczi ty 😢 😢
Strasne me boli hlava,tak moc je mi to lito...nevim,co rict,musite jit dal..ale kde tu silu porad brat...?!

asmeena
20. lis 2009

Kaczi: doufám, že na testování bylo ještě brzy, na krev nejdeš? Raději si zajdi, ať to máš 100%. Nechci tomu věřit, že by to tentokrát nevyšlo.

Očko: moc na tebe myslím a držím pěstičky.

sidus: to víš, že ti prosinec nechám. Je tvůj 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru