Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

petra123
18. led 2011

@mysiiickaaa jj to máš pravdu nejde🙂)

mysiiickaaa
19. led 2011

tak jsme byli na pohovoru u docenta a byl na nás hodný, pár srandiček udělal ale nic sprostého, poradil nám změnu pojišťovny a na IVF prý nemáme spěchat, myslí si že nám postačí IUI

petra123
19. led 2011

@mysiiickaaa tak to je super nam to taky sliboval a nakonec IVF ale byli jsme jen 2x pač přítel hodně jezdí na služebky a nestíhal by to a pro nas bude jednoduchší IVF a nakonec i doktorka nam to doporučila tak doufám že to pomůže a tobě hned první IUI a budeš mít klid a nebude s e muset stresovat🙂Ale ja začinám mít nervíky jesli to vyjde bo se to v práci začína těhulit a ja zase smutně koukama tiše zavidím holkam co nezažívají co já boj o mimiska se bojim čím dál víc jak to dopadne☹

mysiiickaaa
19. led 2011

@petra123 on nám říkal, že IUI doporučuje zkoušet než mi bude 24, což je ještě celý rok 🙂 , neboj, uvidíš že IVF ti přinese mimčo 😉 😉

mysiiickaaa
19. led 2011

@petra123 jo a teď už mi dělali třetí IUI tak snad už... 🙂

petra123
19. led 2011

😉 @mysiiickaaa tak to je super tak držím palečky 😉 počkej tobě je 24 😅 ja myslela že jako mě 30 tak to jsem ted hodně strárá🙂)

mysiiickaaa
19. led 2011

@petra123 mě bylo 8.1. 23 😀 😀

petra123
19. led 2011

@mysiiickaaa JO TAK GRATULUJI K NAROZENINÁM 😉 a vám řekli že to nejde,že jste už v CARu?promin že se ptám ja ve 23 ještě dítě nechtěla🙂až 25 😀

mysiiickaaa
19. led 2011

@petra123 my jsme po roku co to nešlo začli chodit k Holubovi a po dalším roce nás poslal do CARu

mysiiickaaa
20. led 2011

Prosím nemáte někdo ceník Fertimedu?

petra123
20. led 2011

@mysiiickaaa čusky dneska jsme mluvila s manželem Petry Pavličkové a Moniku Pavličkovou zná ale tvé jméno mu nic neříka ☹ škoda

Miško ceník nedavají bo nevím proč ale doktorka říkala že to moc rádi nedělají pač nějaké problémy ale víš kde je jesli pojedete do Olmíku někdy je tam vystaveny na nastěnce si ho můžeš vyfotit🙂

mysiiickaaa
20. led 2011

@petra123 děkuji za tip, já se s nima neznám osobně, ale díky tetě vím kdo je kdo 🙂

silvie_77
21. led 2011

ahoj holky,tak dnes mám za sebou první IUI a v neděli jedu až do Olomouce na druhou. Když se nezadaří,čeká mně laparoskopie a pak IVF ,dnes tam byla paní doktorka a musím říct,že je perfektní

petra123
21. led 2011

@silvie_77 tak hlavně štěstíčko at to vyjde 😉 a paní doktorka je super mám ji taky moc ráda kéž bych ji měla i na IVF ale obavam se že vše mi zatím vychází na po,ut,st, a ona tam prí je jen ve čt a pá ale moc se na ni těším jak sní zase budu mluvit je uplně super na pokec 🙂
@mysiiickaaa tak konečně víme o kom mluvíme 😀 doufám že se jednou sejdeme 😀

mysiiickaaa
21. led 2011

@silvie_77 v kolik si tam byla? já jen jestli jsme se tam náhodou nepotkaly 😀

mysiiickaaa
21. led 2011

@petra123 jsem pro 🙂 , mě dnes dělali IUI, ještě tam byl jeden folík a jeden už byl prasklý, tak jsem vyfásla dlší injekci pregnylu, vysolila jsem tam 500 Kč a příští IUI už řeším jako samoplátce, pokud to nevyjde tak si v dubnu dáme žádost na pojišťovnu na IVF, vyjde to levněji než furt platit ty IUI, jedna stojí kolem 1900 Kč

mysiiickaaa
21. led 2011

@silvie_77 já jsem tam byla zhruba od 8:20 asi do 10:00 nebo 10:15, nejsem si jistá

petra123
21. led 2011

@mysiiickaaa jo 500kč tak to je mazec my vždycky byli jen jednou na IUI nikdy 2x po sobě v jednom cyklu asi proto to nevyšlo ale tobě to ted vyjde není možné 🙂 vám vlasně na něco přišly,?

mysiiickaaa
21. led 2011

ještě nemáme testy na fibrozu, ale tak tu doufám nemám když jsem 2 krát otěhu, jen se neudrželi, dále genetiku a chlamídie, prostě všechny ty testy co dělají, na část jedem v pondělí a zbytek až po změně pojišťovny, jinak dnes 500 a ve středu 560 Kč, když k tomu připočtu benzín tak už bych měla postýlku 😀

mysiiickaaa
21. led 2011

@petra123 jinak jsme oba zdraví, spermiogram super, vejcovody průchodné, hormony super a děloha taky ok tak nevím proč nás osud tak pokouší 😖

silvie_77
23. led 2011

@mysiiickaaa tak to jsme se museli potkat,my tam byli na půl osmé a asi do 9.15hod. Dnes jsme byli v Olomouci,folík mám už 28mm a pořád potvůrka ne a ne prasknout,tak jsem dostala další injekci pregnylu a dělali IUI a za deset dní kontrola v Polance. Ještě jsem nafasovala utrogestan.

mysiiickaaa
23. led 2011

@silvie_77 já jsem na sobě měla riflíky a černý svetr, šedou kabelku 🙂 , no mě ze středy taky prasknul jen jeden a ten druhý tam byl tak jsem v pátek taky dostala další injekci

silvie_77
23. led 2011

já měla na sobě bílý svetr a rifle 🙂 neseděli jste na těch křeslách u lékarny?? Jak jsem šla už po IUI z ordinace,tak jsem si všimla,že tam někdo přibyl za tu dobu co jsem byla v ordinaci 🙂 🙂

mysiiickaaa
23. led 2011

@silvie_77 jo chvilku jo 🙂

silvie_77
25. led 2011

já musím mít fakt všechno extra 🙂 v neděli jsem skončila ještě v nemocnici na gyndě jelikož se mi utrhla šnůrka s toho kloboučku co dávají po inseminaci,no naštěstí mi ho dost protivný a nepříjemný pan doktor vytáhnul 🙂 příště si tam nechám uvázat asi drát aby se to už neurvalo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

petra123
26. led 2011

čauky holky tak ja dneska kontrola v poho doberu utrogestan a počkam na MS a dostala jsme syranel a budu si stříkat do nosu tak jsme zvědava.Dneska jsme byla sice na kontrole ale kolik tam bylo nových páru co jsme bylo zapsat ☹ fakt začínam si myslet že optavdu jsme zasažení tím černobylem jak bouchl bylo mi 6 tak jsem byla asi zasažena jinat to nevidím ☹

mysiiickaaa
26. led 2011

@silvie_77 to se mi taky stalo, teď se bojím pokaždé 😀 , ani po mě nechtěli poplatek za pohotovost 😅

mysiiickaaa
26. led 2011

@petra123 já taky vždycky žasnu co lidí tam je ☹

silvie_77
28. led 2011

@mysiiickaaa taky jsem neplatila poplatek,nebo dr. se nechtělo vypisovat papíry,trvalo by mu to pětkrát déle než samotné ošetření 🙂 Už jsem čekala,že mi řekne : děkujeme odcházíme 🙂 s tím se ted setkávám hodně,když chci syny objednat k lékaři....na alergologii mi už syna ani neobjednali.

mysiiickaaa
28. led 2011

@silvie_77 nedávno jsme to řešily s mojí zubařkou, říkala, že by jim dala stávku, prý nechápe proč stávkují, když i ten doktor v nejzapadlejší díře má 30000-50000 měsíčně 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru