Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

silvie_77
31. bře 2011

@mysiiickaaa tak to nezávidím,já při prvním těhotenství se stěhovala z děsného 1+1 II kat. do 2+1 ,byla jsem v sedmém měsíci,takže pořádný záhul,ale šli jsme do krásného bytečku z úplného hnusu,tak jsem byla štastná,pak jsme šli u druhého do většího,no a ted s druhým manžou jsme na baráčku,ale hned bych šla na byt ☹ bydlíme s jeho rodičema i když na svém patře ,ale já zvykla na své soukromí si nemůžu na to přivyknout .I když vyjít si kdykoli na zahrádku má taky své výhody obzvlášt s miminkem. Až budu stará a dětičky odchované,chci zpět na byt a jezdit po dovolenkách a né makat na baráku ☹ naštěstí manžílek souhlasí,už toho má taky plné kecky 🙂
Tak doufám,že seženete lepší byteček at jste spokojeni a líbí se vám... U nás je tu plno volných bytů RPG 😖 😖 😖 DĚS BĚS všichni je vracejí a kupují si v osobním vlastnictví,ani se nedivím.

mysiiickaaa
31. bře 2011

@silvie_77 no my máme navíc i samé staré sousedy a ti jedni co jim je kolem 40, takže staří nejsou zase nemají děti a tudíž pochopení pro návštěvy s dětma apod. navíc když jde člověk večer domů tak aby ho nikdo neslyšel tak právě ta 40 letá pixla vyletí ať je v baráku klid apod. a to se stává třeba v osm večer 😠

silvie_77
31. bře 2011

@mysiiickaaa taky jsem si užila starých sousedů,vím o čem mluvíš,když jsem byla v porodnici,tak jsem zrovna měla službu na vytírání chodby,no to jsem si po příchodu od sousedky slízla hned na schodech ,co jsem za mladého spratka,že si dovolím nevytřít 🙂 jsem držka nevymáchaná,ale tenkrát jsem se nezmohla na slovo 🙂

mysiiickaaa
31. bře 2011

@silvie_77 no já se taky neseru, minule jsem zpražila domovníka, je na důchodě tak má dost času a jak jsem vytírala schodiště tak furt chodil a kontroloval jestli to neodbývám, tak mi pukly nervy, jemu se to totiž sbíralo delší dobu, tak jsem mu řekla, že mu při jeho službě taky furt neoxiduju za prdelou a nešlapu mu po tom tak ať to laskavě nedělá mě 😠

silvie_77
31. bře 2011

@mysiiickaaa tak,tak nesmolit se s důchodcema 🙂 🙂 🙂 u nás na ulici,jsou taky převážně staří,ale ted se tu staví nové domky,tak se to tu snad omladí 🙂 🙂 už by bylo načase..

petra123
31. bře 2011

čauky holky tak stím bydlením to znam taky začali jsme s chlapem na hoteláku bo se pohadal s matkou a odešel z domu po 3 měsících dostal byt v Příboře garsonka pozor velikostně jako kuchyně v panekáku a koupelna a zachod mělo to snat jen okolo 25m2 masakr prostě malinké tam jsme spolu bydlei 1rok a 3/4 a to nam paní na bytáku řekla to sjte tom spolu vydrželi tak dlouho tak spolu už vydržíte a dostali jsme byt 1+1 a na nahodu ještě do vchodu kde chlap bydlet 23 let🙂) než se pohadal s mamkou tak mamka bydlí v 2 patře a my bydli ve 5 🙂tam jsme bydlei asi 3 roky nebo 4 ted už nevím a kamoška dostala 2+1 ale už byla s mužem a s dítětem ve svém bytě tak jsme udělali vyměnu a vyšlo to měli jsme 2+1 bylo to dobré ale po 2 letech jsme koupili pozemek a pomalu se chystali na stavění zaplatili jsme půjčku na pozemek a hura do hypošky a stavění byl to rok opravdové dřiny jak jsi na to vpomenu tak raději už nechci dělali jsme si vnitřky sami žadné vikendy a jen dřina ale ted jsme na sebe hrdí že jsme to zvádli a ted v červenci to bude 2 rok co jsme se nastěhovali a ted nam chybí už to jediné v květnu slavíme 11 let spolu tak doufám že ted vyjde ten KET a budem konečně rodina jak jsi už mnoho let přejeme.A řeči že to vyjde samo a že nemysli na to jak budete stavět tak to příjde ani nevíš jak OMYL holky kecy nepaltí to☹


Zítra kontrola tak doufám že bude ovulka tak se pomalu těším ale bojím se jako mala at to vyjde jinak je to v H....... ☹ doslova

mysiiickaaa
31. bře 2011

@petra123 taky divočina, no my jsme rok a půl bydleli v garsonce která měla i s balkonem 28m čtverečních tak taky hrůza a neboj, teď už to musí vyjít, vím, že si musíš myslet té se to kecá když je těhotná, ale uvidíš, že KETík vyjde, věřím tomu, a pak tě čeká období strachu a nejistoty až do 12. týdne a pak se zase budeš bát jiných věcí tak to ber tak, že tě čeká doživnotní strach 😀

petra123
31. bře 2011

@mysiiickaaa jj jak říkáš strach ale těším se na vysněné dvě // které jsme nikdy neviděla a pak děj se vůle boží ale doufám že to donosím budu se ještě bát at mají kulíšci srdíčka a pak už jen strach at to donosím a vydrží to u mě a pak strach do konce života at jsou zdraví a štasní.

mysiiickaaa
31. bře 2011

@petra123 já ti moc přeju ať ti to teď vyjde 😉

petra123
31. bře 2011

@mysiiickaaa jj díky a hlavně ty už se uklidni a užívej si někdy nevolností a nového bydlení at se vám zadaří najít něco nového a lepšího než ted.

mysiiickaaa
31. bře 2011

@petra123 děkuju 🙂 , s tím mým strachem je to zvláštní, tak nějak vnitřně cítím, že tentokrát už to bude super a vyjde to, jenže hlava mi říká, co ty můžeš vědět co se vevnitř právě děje 😖 , kdybych hned ze začátku neměla potíže tak bych to asi měla jinak, navíc to, že je prďola menší o 10 dnů mi moc nedodává 😢

petra123
31. bře 2011

@mysiiickaaa tak se nebo on to dožene řeknu ti kamoška byla těhu na UTZ dlouho nic pak doktor říkal dáme mu 3 dny pokud nic tak revize a bobek to dohnal a měl i srdéčko,ale pak v 12tt všechno špatně downův syndrom (nevím jak se to píše přesně)a do 18tt až po vyšetření plodové vody se nakonec ukazalo že bobišek je zdravy a je zdravy i do ted i když celé těhu měla kruté a má krásného syna Jiříka 😉 to je stres tak se neboj jsi mladá a produktivní věk 23 je super ja mam 30 a kamoška měla taky 30 a to už je věk na bání a ty se neboj vše bude v pořadku a vše dobře dopadne a když to řeknu tak to platí a vyjde to tak se neboj a že je menší tak to nic neznamena bo jsi mohla zapadnout těsně před menzesem tak proto.

petra123
31. bře 2011

kura zítra Polanka a má pršet jak ja nerada jezdím v dešti no doufám že nebude pršet jak pojedu ráno v 9.45 doufám že dlouho nebudu čekat a půjdu hned na řadu ale poslední dobou je tam mnoho lidiček tak se to prodlužuje.

mysiiickaaa
31. bře 2011

@petra123 no já mám hlavně obavu kvůli tomu, že jsem 2krát samovolně potratila ve 4. a 6 tt, mamka moje potratila v 10. týdnu 3 krát, tak se bojím, aby to nebylo genetické ☹

petra123
31. bře 2011

@mysiiickaaa hlavně si to ted neber a neboj to ted nebude nemáš jen geny mamky ale i tatky tak neboj 😉 a donosíš to ja nebyla nikdy těhu tak nevím ale doufám že mě nepotka zase to stejné jako ted že se bobišci neudrželi ☹

mysiiickaaa
31. bře 2011

@petra123 snad už to konečně dotáhnu až do konce, ty si kup Calibrum babyplan, budeš mít dobrou výživu a oni se zakousnou a nepustí, pak je budeš prosit po termínu ať konečně vylezou 😀

petra123
31. bře 2011

@mysiiickaaa jím ted lystovku calibrum si koupím po dojítí nemocenské ted trochu málo peněz bo zase 6000kč tak ted šetříme jak můžem a čekame na zazrak aspon v tom že příjde nemocenská 😀

mysiiickaaa
31. bře 2011

@petra123 no to je mi jasné, my po mojí neschopence leden únor taky málem ojídali omítky 😀

mysiiickaaa
31. bře 2011

@petra123 ale o jídle radši mluvit nebudu nebo zas půjdu do kuchyně něco ládovat 😀

petra123
31. bře 2011

@mysiiickaaa tak doufám že to bude aspon něco nečekam zazraky ale poslední měsíce jsme měla slušné vyplaty v hrubém tak doufám že aspon 8000kč budu mít 😀 oni to počítají z hrubého ne?tak průměr byl kolem 17000kč

mysiiickaaa
31. bře 2011

@petra123 dostaneš 60% z průměru, ne z HM, je to z průměru na hodinu za poslední čtvrtletí, je to ten průměr co máš na dovču

petra123
31. bře 2011

@mysiiickaaa Tak že mam průměr na dovču na hodinu na posledním vyplatním lístku cca 123kč tak stoho 60%?

mysiiickaaa
31. bře 2011

@petra123 jj z toho 🙂

petra123
31. bře 2011

@mysiiickaaa ty vogo tak kolik to je ?a mam to znasobit 8h nebo jen dnama?

mysiiickaaa
31. bře 2011

@petra123 tuším že hodinama, dlouho jsem to nepočítala

petra123
31. bře 2011

@mysiiickaaa už asi jsme k tomu došla a počítajki se jen pracovní dny že?

mysiiickaaa
31. bře 2011

@petra123 na internetu jsou kalkulačky kde si jen zadáš údaje a ono ti to spočítá

mysiiickaaa
31. bře 2011

@petra123 jj jen pracovní

petra123
31. bře 2011

@mysiiickaaa no te kalkulačce moc nerozumím ale asi bych měla mít něco kolem 8000-10000kč aspon něco lepší než nic ale za ty roky co mam odmakané nic moc to je uroven na té nemocesnké ale zase nikam nejezdím nic neutratím 😀 zatím počkej až si napíšu vycházky.-))nic jdu hají zítra odpoledne se stavím naspsat co a jak na kontrole.-)tak pá

petra123
1. dub 2011

čauky holky mam otazku dneska jsme byla na kontrole před KET a platila jsme za UTZ 300kč to už je po druhé jesli to tak půjde dál tak mě to zrujnuje za 5min,UTZ a 300kč to je mazec se musím zeptat proč tolik peněz??jak to že mi to nehradí pojištovna??nerozumím??

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru