Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kat77
21. dub 2009

Konečně jsem šoupla nějaký fotky do alba, je tam i nnaše fenečka, tak se kukni 😉

princ
21. dub 2009
beruska81
21. dub 2009

kat pěkné fotečky, Nikki je krásná, my taky máme takovou stříbrno-černo-hnědou, včera jsem jí okoupala, vyfenovala, krásně učesala a dneska zase vypadá jak čarodějka 🙂

beruska81
21. dub 2009
beruska81
21. dub 2009

já teda moc ráda nežehlím, ale před dvěma lety jsem dostala k vánocům pořádné prkno a novou žehličku tak to je hned lepší kafe, já taky žehlím u telky 😉

rona2
autor
21. dub 2009

Beruško krásná fotka manžela,ten se umí zašít 😉 .Taky jsem se slunila,ale nejdřív jsem posekala zahradu tak to slunění byl odpočinek.

beruska81
21. dub 2009

dík rono,on se pořád sluní, má blbý pigment, chvilku je krásně hnědý a za týden už zase bílý, on sekal zahradu včera, už to byla hrůza,po zimě, no a teď to začně, co 3 týdny sekání 😒

asmeena
21. dub 2009

beruš: fotečka super, pořád si manžel drží štíhlou línii? V Olomouci jsi taky dobře pochodila, tak to je fajn - úrodičku máš krásnou. Beruš a ty jsi za fostimon nedoplácela? Já myslím, že jsem nějakou menší částku doplácela a k tomu jsem brala ještě merional.
U druhého IVF jsem stimulovala puregonem a za ten jsme dali 11.000,-Kč

Lucík: na speening bych chodila, ale nejprve počkám jestli ta mrcha mrchovatá dorazí a potom začnu sportovat o sto šest. A kam chodíš cvičit. A není lepší jezdit venku na kole, když je tak pěkně?

Spasi: tak novou televizku? To budeš mít pošušňáníčko po tom ET. Pouštěj si hlavně pohádky, ať jsou embroušátka šťastná.

Kat: když tě tak baví žehlení, tak se stav i ke mně - já to přímo nesnáším.

beruska81
21. dub 2009

ahoj asmeen, jo štíhlou linii pořád drží, sem tam si dá čokoládu, dneska si na benzínce koupil bagetu, ale je pořád krásně štíhlý 😉
Zatím jsem nedoplácela nic, pojišťovna hradí 30ampulí, já píchám 3 ampule denně, takže mi to výjde do pátku, dál už bych neměla píchat, Koutná říkala maximálně ještě v sobotu 3 ampule, za jednu se doplácí 340,-Kč, takže max. budu doplácet 1020,-Kč.
Zítra musím na předoperační vyšetření, k obvoďačce nemůžu, ta tam zítra není, tak to mám domluvené na gyndě a ve čtvrtek si zajdu jenom pro výsledky.

rona2
autor
21. dub 2009

Já už jsem sekala zahradu letos podruhé,nějak to roste.Tak já jdu zase ven,zatím pááá. 😉

beruska81
21. dub 2009

já taky jdu, pá

asmeena
21. dub 2009

tak to mě nějak natáhli, já doplácela. Pamatuju si ,že jsem se dozvěděla právě od jedné holčiny co se mnou byla na ET, že pojišťovna hradí 30 ampulí. A je jedno jestli je to fostimon nebo merional - celkem 30 ampulí a já vyčerpala asi 24 fostimonů a nevím kolik merionalů, ale všechny merionaly jsem doplácela. Takže mi za 6 merionalů vraceli, ale až na mé požádání penízky.

j.cien
21. dub 2009

HOlky zaviram kram a poficim domu,tak moc nedrbejte,at nemam moc docitanicka ! 😀
Pekny vecer!papa 🤐

asmeena
21. dub 2009

pá cien

Já jdu večeřet a dodělat oběd na zítra.

spasinka
21. dub 2009

Ahooj, Asmeen. Jj, pohádky a taky romantiku a zazdím to mým nejoblíbenějším Batmanem 😀
To jsi teda fakt doplácela fest, naštěstí mi stačily ty 4 ampule Puregonu, píchala jsem to buď tak šikovně nebo tak blbě 😀 Ale Kájík říkal, že tam toho bývá víc a třeba že výrobce nebo v cizině (?) doporučují píchat fakt jen těch 300j a zbytek vyhodit. Tak jsem mu řekla, že to je snad blbost, že by měl být v té ampuli jeden a ten samý puregon, že se to stejně promíchá, tak jen tak pokýval hlavou a řekl: přesně tak 🙂
Beruš, taky Tě tak bolí ty vaječníky? Mě to trošku pobolívá a taky dost tlačí 😒

asmeena
21. dub 2009

spasi: já píchala denně 300j. a pak mi zvýšili dávku na 350j a píchala jsem 11 dní, tak proto taková pálka za doplácení.

spasinka
21. dub 2009

jj, já vím. Poprvéjsem taky píchala 300 a teď 225 a zas jen 6, vlastně teď 7 dní. Tak zíra jim tam povezu jeden Puregon zpátky. Teda snad mi to vyjde, ráno jsme z novéampule brala necelých 100 a zíra potřebuji těch 225. By mě trefilo, kdyby chybělo třeba 10 j 😀

asmeena
21. dub 2009

tak to by bylo v háji, ale kolik hradí pojišťovna? 5 ampulí?

katrin111
21. dub 2009

brej večír kelišky...........samik se koupe pak se jdu myt ja a lehnout si k telce.............

spasinka
21. dub 2009

myslím, že taky sedm...já nevím, minule jsem měla 5 ampulí a teď 4, takže jsem platila za každou těch 1076 kč.

spasinka
21. dub 2009

AHoj, Katrin! Jak je? PO takové výborné snídani už to musí být ok, ne? 😀

beruska81
21. dub 2009

spasi mě břicho pobolívá tak 2 dny, hlavně v noci, cítím se jako před MS,už abych to měla za sebou. Já píchám 225 dohromady nejspíš 10 dní

beruska81
21. dub 2009

holky já dneska skoro celý den sedím u pc, to je hrůza jak ten malý není doma, úplně se nudím, nechápu co jsem dělala, když jsem ho neměla 🙂

luciik
21. dub 2009

Asmenko, já teda nevím, ale jako hubnoucí program a zničení těla je pro mě rozhodně spin.
Chodila jsem dost často a musím říct, že pravidelnost opravdu vyrýsuje tělo do krásy 😉
Tam vypotíš hektolitry potu. Chodím do quatra v Porubě.
Jizda venku je fajn, ale u mě by to skončilo tak, že bych po pár kiláscích sedla na zahrádku na pivko a bylo by po hunmutí 😀
Teď jsem dorazila a jsem off 😝

asmeena
21. dub 2009

lucii a kde je to quatro a kolik to stojí. Já jsem na tom nikdy nebyla, takže bych tam byla jako úplný jelito.

asmeena
21. dub 2009

ale jestli mi dorazí mrška, tak do toho jdu pokud mě sebou vezmeš a nebudeš se za takové jelito stydět.

spasinka
21. dub 2009

Asmeen, spin taky doporučuji, ale je důležité se neuštvat a jezdit podle tepovky! A mi hodně pomohl ten HEAT, ten je vPorubě v Černé perle. A vůbec se nestyď, každý jednou začínal a instruktor by Ti měl všechno na začátku vysvětlit 😉

asmeena
21. dub 2009

no a on mi to vysvětlí, když budu jediná mezi profíkama? To bych se styděla.

luciik
21. dub 2009

http://www.quatro-fitness.cz/

A HEAT je taky suprový 😉

spasinka
21. dub 2009

nestyď se!! nemáš za co, protože ti "profíci" taky začínali a vysvětlí Ti to před začátkem hodiny a jen Tobě u Tvého kola. Aspoň u nás to tak chodí. Taky se mi poprvé nechtělo, zvlášť když hodinu vede Roman, ale v pohodě 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru