Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
28. dub 2009

pošli prosím

asmeena
28. dub 2009

a je dobrý? Máš s ním zkušenost?

asmeena
28. dub 2009

Za chvilku vyrážím na ten spining, měla bych si trošku oholit nohy, ale moc se mi nechce, tak budu mít prostě strniště. 😀

beruska81
28. dub 2009

ahoj holky tak jsme doma, byli jsme ještě za dědou v nemocnici, nějak na něho dopadla smrt babči a zkolaboval, ale už je mu líp, a pak jsme ještě skočili pro malého.
Moc vám všem děkuju za podporu 😵 😵 😵
Takže bylo nás tam 5 holek, 2 šli na revizi dělohy, chuděry nesly to dost špatně, bylo jim strašně špatně, a 3 jsme byli na punkci, holky byly ostravačky, co utekly z GC, byly fajn, docela jsme pokecali.
OPU jsem se hrozně bála, ale bylo to v pohodě, pak přišel ortel. Vzali mi jen jeden folik ve kterém bylo jen jedno vajíčko ☹ .Manžel měl dobré spermio tak jsme to nechali tak ať se zkusí oplodnit sami. Vím že naděje je mizivá, ale stále doufám v zázrak
Zítra ráno po deváte si mám volat jestli se něco děje, ve čtvrtek musím na kontrolu, případně na ET.
Pokud se to nepovede, můžu na IVF zase za 3 měsíce.
No snad je to všechno.
Břicho mě pobolívá jen trošku, takže jsem v pohodě, připravená na špatnou zprávku, i když doufat budu do konce 🙂

asmeena
28. dub 2009

beruš: tak aspoň jedno a třeba budou spermijky tak moc útočné, že se jedna prodere. Jaký měl manžel spermiogram, řekli vám?

j.cien
28. dub 2009

Berus tak drzim palce,at je to treba to jedine prave vajicko a bude z nej mimi!

beruska81
28. dub 2009

já tomu moc nevěřím, byl by to zázrak, manžel měl 28mil. spermii, tak prý dobrý.
Koutná říkala, že to byl špatně zvolený protokol, jestli to nevýjde tak příště nasadí krátký 😒

asmeena
28. dub 2009

to je stejně síla, že se dopředu nedá jednoznačně určit jaký protokol a jaké léky nasadit. Je to taková loterie. Nejhorší je, ale že pojišťovna hradí pouze 3 pokusy.

beruska81
28. dub 2009

no to je, ale zase si říkám, že jsme do toho moc nevrazili a snášela jsem to všechno dobře, ale psychicky mě to deptá, ale jednoho bobečka doma mám tak to už je takový bonus 🙂

beruska81
28. dub 2009

nic holky jdu si lehnout, trochu odpočinout, mám toho za dnešek už dost, jsem nějaká vyřízená 😒

asmeena
28. dub 2009

beruš, tak příjemné odpočívání.

asmeena
28. dub 2009

Já se jdu balit na spining. 🙂

spasinka
28. dub 2009

Beruš, držím palečky!! Třeba to je vajíčko bojovník a nechá se oplodnit 🙂 A když ne, zkus to brát jako já, že byl tenhle pokus na zkoušku a máte další tři.
Stejně mě štvou, jim se osvědčil dlouhý protokol, tak ho cpou všem a pak se strašně diví 😠

spasinka
28. dub 2009

Asmee, pak nezapomeň napsat, jak se Ti to líbilo!! 😉

asmeena
28. dub 2009

spasi: pokud se domů dobelhám tak určitě písnu.(no spíš budu mít problém asi zítra až se to rozleží)

katrin111
28. dub 2009

spasi ty jsi jeste v praci??????berus mysli pozitivne jeste neni nic ztraceno..........jinak rony buhvi co jsi koupila za test ja jsem taky mela skoro nemela carku na nejakem jinem.az mamatest ukazal..............

katrin111
28. dub 2009

taky jsem hodne slysela o paszandovi,byvaly se taky u nej lecil.................

spasinka
28. dub 2009

Katrin, už jsem doma 🙂 A dneska je úterý, tudíž naše pravidelné pivečko s holkama 🙂

katrin111
28. dub 2009

se mas.taky jsme meli jit s chlapem na pivko ale pak z toho zeslo..sel spat a me se taky dvakrat nechtelo............

luciik
28. dub 2009

Ahoj holky, jdu Vás jen na rychlo pozdravit, pač letím na noční 😉
Spasi, docela ,mě to mrzí, ale v září se všechny sejdeme v Polance a bude keliškovský baby boom 😵
Romi, držím všechny paluchy co mám, aby na tebe ta čárečka kukla 😵
Katri, už 12 tt 😅 to teda letííííííí 😵
Asmenko, mnoho zdaru při dnešním sportování 😀

Nestíhám Vás dočítat, tak vím, jen to co jsem tak v rychlosti proletěla.
MOooc na Vás všechny myslím, ale toho času je tááák málo, samá práce a když je trocha volna, tak trajdám na sportovištích.
Jo, a dnes jsem začala užívat lindaxu, tak vám budu podávat info, jak jsem na tom se svým hubnutí 😝

katrin111
28. dub 2009

ahoj luciiiiii ja teprv zacinam 12.tt a lindaxu jsem kdysi brala taky..............

luciik
28. dub 2009

A Katrin, jak na tebe působila???

katrin111
28. dub 2009

ale dobre nejedla jsem ale jakmile jsem ji vysadila tak jsem ty shozene kila mela zpatky.me se zda ze jsem shodila 5kg.ale to je pro obezni lidi a ty nejsi!!!!!!!!!

luciik
28. dub 2009

Já mám za stimulku nahoře 6 kg, takže při 160 cm, 65 kg, je doooost. A cítím se i nedobře, tak jsem se domluvila s dr. a ona mi to dala na měsíc, ono ty kilo po hormonech se strašně špatně shazujou 😠

luciik
28. dub 2009

tak já letím páááááááá

katrin111
28. dub 2009

paa luci

katrin111
28. dub 2009

KELIŠKYYYYYYYYY KDE VĚZITE????????????? 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

beruska81
28. dub 2009

katrin jsem tady, malý se dívá na večerníček tak jsem na chvíli šla na pc 🙂

kacza.b
28. dub 2009

krasny vecer kelisky,teda vas docist...to je nad me sily 😅 dneska jste teda pekne drbaly 😕

katrin111
28. dub 2009

slaaaaaava!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru