Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

spasinka
30. dub 2009

Dobré ránko 🙂
Tak to čumím, normálně jsem tady první, samozřejmě až po Asmee, a dneska jsme se nějak překonaly 😀

spasinka
30. dub 2009

Věruš, to uteče jako voda 😉

verca777
30. dub 2009

ahoj judit..sem četla že se těšíš na zaří...víš jak se to říka hvězdy zazáří až v zaří hahaha.. 😀 😀

verca777
30. dub 2009

no ja vim a ještě jak k tomu člověk chodi do prace tak to utika,stejně musim za jarošem jit asi koncem června,,to bude 3 měsice od ivf na kontrolu,ale zajedu za nim d ofulneka,,tam budu mit zase určo cystu..jako vždy

j.cien
30. dub 2009

😀 Verco ty jsi numero 😀 😀
Ja nevim,jestli pujdu az v zari,ale mozna jo,protoze Kaja chce byt osobne u meho ET,pac jsem nejaka zuzena a nemuze se do mne s tim katetrem dostat...no a kdyz se pak dostal,tak rikal,ze uz vi ,jak na to ....ze ti ostatni by se tam treba dostavali tezce....tak mozna pujdu fakt az se bude IVF delat v Polance

spasinka
30. dub 2009

Verco, Ty jdeš na kontrolu po 3.měsících? 😲 Mi to neříkali, no jo já mám pořád něco extra, nebo spíš nemám 😀

spasinka
30. dub 2009

Marti, co nový noťásek? 😉

verca777
30. dub 2009

jo kajoš chce byt u toho jo??? teda ale taky bych radši aby byl u toho kajoš.. 😀 😀 😀 viš ale objednam se na zaří než to schvali pojištovna a udělaji se testy,,krevni tak to je zase další měsic v čudu no tak to vidim až na říjen tak nějak,,zkusim se objednat tak at mi to pak vyde hned po měsíčkach co se bere pak ta krev,,at zas nemusim čekat další měsic,a pak mi beztak da zase antiko,,z toho budu zase splašena jak jelen, bo nebudu vědět jestli špinim nebo mam menzes, kuwa . a budu mit po antiko infarktove stavy,vubec mi nedělala dobře antiko

verca777
30. dub 2009

jo říkal mi jaroš že kontrola po 3 měsicich,,mi se tam děla cysta pořad,tak nevim ale jak mi dal antiko tak mi hned při prvnich menzkach odešla ještě že tak.. a zajdu k nemu do fulneka bo mi to nevyjde do polanky a odpoledne tam neni,tak zajedu k nemu do ordinace stejně tma mam kartu

j.cien
30. dub 2009

Ahoj Ditus,notas jsem vcera sice vybalila,ale jsem na to tutan...tak ho mam tady a sefik mi slibil,ze mi ho zprovozni...

Co vcera vecer,delalas milackovi tu vajecinku?
Mne bylo fajn,v brisku i na dusicce 😉

spasinka
30. dub 2009

Naštěstí si uvařili sami, teda spíš Zbycho 😀 Ale dobře jsme aspoň v kuchyni pokecali.
Jj, včera bylo dobře 🙂

j.cien
30. dub 2009

Verco mne to stopnul udajne take kvuli 2 folikum/cystam?/...tak jsem zvedava,co mi dale vymysli..
Mam jit na kontrolu po menses v kvetnu a IVF nejdrive v cervnu,ale to stejne nestihne....

verca777
30. dub 2009

no marto on mi říkal že nerad vidi cystu před stimulkou,,ale mě teda odchazeji,v menzes..ale loni sem tam měla dve nějake velke a bolelo to tak i proto mě udělal laparku,,

j.cien
30. dub 2009

no prave,ja mela par dnu po MS 2 foliky kolem 20mm velke...ale predtim nikdy,az ted po dobrani te antiko....
Jsem proste traged....A TYP 😀 😀

verca777
30. dub 2009

😀 😀 😀 traged...se z tebe pose.... 😀 😀 tos měla teda cysty.anebo ti tam narsotli hned mega foliky po menzes...no nic fičím do prace krasny den všem pa

spasinka
30. dub 2009

Hezký den, Věruš 🙂

katrin111
30. dub 2009

krasny slunny den holky,dneska mame vsechny tak trochu svatek!!!!!!!!!!!!!!!jsou čarodejnice 😀 😀 😀 😀 teda po ranu a takovy boom to je super!!!!!!!!!!!!!!!!

j.cien
30. dub 2009

CUsek Katrinko!Tak to mas teda pravdu 😀 😀

spasinka
30. dub 2009

Katrin, ahooooj 🙂

katrin111
30. dub 2009

ahoj marti a spasi.....ste meli vcera srazek joooo?????se mate!!!!!!!popijim ledovou kavu a dost me z toho nabira na velkou ale nejde to ☹ tedkom jsem povysavala takze na vikend mam uklizeno............jen do toho zehleni se mi nechce!!!!!mam tam zas kupu spinaveho pradla tak budu prat...............za chvili jdu varit.............

spasinka
30. dub 2009

Katrin, měly jsme minisrazík, daly jsme si pizzu a kafe a zdrbly jsme Kájíka 😀
Žehlení mě čeká dneska u Ordinace, už od neděle mám v obýváku nachystané prkno, to jsem žehlila první várku a nějak jsem se k té druhé ještě nedorvala. A uklízet budu asi zítra, jak říká kámoš: Svátek práce oslavíme prací 😀
A od soboty zase začíínám cvičit. Máme začátkem června sraz s gymplu po....strašně moc letech 😀 tak musím vypadat, no nééé? 😀

katrin111
30. dub 2009

jj to jo............taky jsme meli asi 2 roky zpatky sraz ze zakladky a bylo dobre.................je to fajn videt spoluzaky po tolika letech................

beruska81
30. dub 2009

ahoj holky, tak jsem se na někoho připojila, a hned jsem tady, jsme s manžou na pokoji a čekám na et, prý to bude kolem 11, no uvidíme. Dneska jsem byla u sobka, nemám ho ráda 😒 říkal, že s jedním vajíčkem si nedat icsi byl velikánský risk, chtěl nám vnutit AH, ale jsme toho názoru, že pokud to má vyjít,tak to výjde 🙂
odpo se ozvu 🙂

katrin111
30. dub 2009

ahoj berus kasli na sobka taky ho nejak nemusim....................preji ti at to vyjde a hlavne bud v klidu 😉 paaaaaaaa

spasinka
30. dub 2009

Ahooj, beruško 🙂
Přesně tak, kašli na super mudra docenta, kterého zajímá Tvých 8.000 za ICSI a vy jste mu vytřeli zrak 🙂
Máš správný přístup, moc moc držím palečky!!

beruska81
30. dub 2009

no on nás pořád do toho tlačil, že aspoň ten AH,ale my jsme nechtěli, byl asi nasraný,ale já ho seru, Koutná ani Vodička nás nikdy do ničeho nenutili 🙂

spasinka
30. dub 2009

správně, hlavní je se nedat!!! Chudáček, asi nemá na benzín do auta... 😀
Holky, Polanka už se prostě musí a musí rozjet, já chci už jen ke Kájovi 😵

katrin111
30. dub 2009

je to hnus to jeho chovani a vystupovani...on si strasne o sobe mysli ze je docent.................nedej se drz se

katrin111
30. dub 2009

spasi pracujes?????????????? 😀 😀 😀 😀 😀

spasinka
30. dub 2009

snažím se, ale že bych se přetrhla, to zas nee 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru