Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

sweethy
26. kvě 2009

Moc pěknou barvičku jste vybrali, ale ten výběr tam je velký, tak to pro nás jednou bude velký oříšek.

spasinka
26. kvě 2009

Ahooj, holky 🙂
Evi, utíká to jako blázen, za chvilku už budeš mít Danečka doma 🙂
Sweethy, držím palečky, pak hned napiš!!!
Ahoj, Katrin! Jak je, mamino? 😉
Očko, pak taky napiš, jaký je ten Powerplate, už jsem o tom dost slyšela. Mi hodně vyhovuje HEAT, fakt je to poznat, už se mi rýsují svaly na nohách a tuk je pryč!
Asmmen, jak pokračuješ se spinem? Chodíš dál?

sweethy
26. kvě 2009

Holky, tak už to vím. HCG je 337,1. Tak snad už se můžu radovat 😵 To bude dlouhé čekání na manžílka než se mi vrátí domů. Když je to i z krve, tak mu to dnes oznámím, když má ten svátek 😵 Já tomu pořád ještě nemůžu uvěřit, že to co tady píšu, se týká mě 😅

spasinka
26. kvě 2009

Sweeth!!!!! Paráda!!!!!!!!!!!! OBROVSKÁ GRATULACE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DOcela bych chtěla být u toho, až to budeš říkat maželovi, to bude doják jak z amerického filmu !!!!
tak teď hlavně opatrně holka, dávej na sebe pozor!!!!!!!!

evcaa
26. kvě 2009

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
OBR GRATULACE

sweethy
26. kvě 2009

Děkuji, Spasinko, věřím, že příště budu gratulovat zase já Tobě, jsem nějak optimisticky naladěna 😵

sweethy
26. kvě 2009

Děkuji Evi, tak už nejsi jediná, komu IVF ve Fertimedu vyšlo 😉 A teď už to bude jen přibývat.

evcaa
26. kvě 2009

JJ PEVNE TOMU VERIM TED ME JESTE ZAJIMA KOLIK BOBECKU MAS V BRISKU

evcaa
26. kvě 2009

DLE HCG BYCH TIPLA JEDNO MAX DVE ALE SPISE DVE JA MELA HCG KOLEM 290 13 DEN PO ET

rona2
autor
26. kvě 2009

Swety gratuluju a teď jsou ty ledy doufám prolomeny a bude nás tady jen přibývát!!!!! 😉
Chtěla jsem dát fotek víc,ale jak je zmenším tak tam nic není,ale ta příroda byla úžasná.
Tak já se s vámi loučím a pomalu se jdu chystat do práce.Pááááá. 😉

katrin111
26. kvě 2009

sweeth blahopreji!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 spasi mam se celkem fajn,akorat mam tedka hlad tak si musim neco udelat...akorat varim a smrad z toho mi nedela nejlip................i moji sosedce to ted vyslo taky te tehu po ivf ve fertasu

sweethy
26. kvě 2009

No tak počet by mě taky zajímal, ale to už bych asi chtěla vědět moc. Ale vzhledem k tomu, že všechny tři byly nevalné kvality, tak bych řekla, že asi jen jeden se probojoval k pokračování. Jinak já jsem dnes teprve 11. den po ET, tak z těch hodnot asi půjde zatím máloco vyčíst.

katrin111
26. kvě 2009

papa romi mej se pekne 😉

evcaa
26. kvě 2009

NO prave ze se da vycist kdyz si vemes ze ja mela 13 den po et 290 a ty mas 11 den uz pres 300 tak bych rekla ze jsou tam dva bojovnicci 🙂 🙂

sweethy
26. kvě 2009

No za dvojčátka bych byla strašně moc ráda, ale nemůžu chtít přece všechno 😉
jen mám strach aby se ta špatná kvalita neprojevila třeba na tom, že se bobís neudrží, tak snad doktoři ví co dělají

evcaa
26. kvě 2009

me zavadeli jedno a udajne taky nic moc kvality a podivej jakeho bobiska uz mam pod srdickem ted a uz se na nej moc tesim jen at to vse dobre dopadne musi modlim se za to at mame porod bez zbytecnych komplikaci

sweethy
26. kvě 2009

Evi, porodu se neboj, pokud budeš čekat, že bude fajn a pohodový, tak takový určitě bude, není proč se bát předem 🙂

evcaa
26. kvě 2009

douufam swet 😉

evcaa
26. kvě 2009

nic kocko ja se na chvili odmlcim jedeme do tesca a pak budu varit takze pacek schledacek paaaaa

sweethy
26. kvě 2009

pa,pa, přijemný nákup 😀

hnedoocka23
26. kvě 2009

swethy:obrovská gratulaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 at je tam minimálně jedno miminko 😀
Evi:bříško už máš teda obrovité 🙂

evcaa
26. kvě 2009

jj ocko uz to je tiha nosit ho dnes jedeme s jirkou a izzi na prehradu bude poprve u vody tak se tesim na jeji reakci ale je lovecky pes takze bude urcite nadsena

katrin111
26. kvě 2009

EVI TY MAS FAKT OBROVSKE BRISKO,TO JAK JSEM CEKALA SAMIKA TAK JSEM SI MYSLELA ZE MAM MEGA BRISKO ALE NA TEBE NEMAM 😀 😀 😀 😀 ALE CO,HLAVNE ZE JE MALY ZDRAVY..............KOLIK JSI CELKOVE PRIBRALA???JA U SAMIKA 20KG

ili5
26. kvě 2009

Katrin, kolik ti je roků a bylas na iui v dubnu? Kouknu do čínského kalendáře co budeš mít.

katrin111
26. kvě 2009

je mi 26 a na iui jsem byla v unoru..................

katrin111
26. kvě 2009

podle vsech kartarek mam mit holku tak jsem zvedava 😉

ili5
26. kvě 2009

Holka, ale taktak, leden a březen je kluk, tak sis to uměla vybrat!§ Super. Mě vychází taky holka, jsem šťastná.

katrin111
26. kvě 2009

joooo???tak super................snad to bude holka ale hlavne at je zdrave ty budes mit 2 holky a treti uz mas doma 🙂

princ
26. kvě 2009

Ahojky, po delší době jsem zase tady. Odcházím z Fertimedu do Fakultky ... už mám toho dost, v ol fertimed zůstala jenom dr. Koutná, Vodička odešel, to byl asi ten nejlepší doktor co tam byl. Po minulé iui jsem dostala takový vztek, že bych asi vraždila .... Po každe iui v polance davali spermijky i do kloboučky... no a jak jsem byla v ol tak tam nic nedal ... takže mi připadá že jsem vyhodila dvojku do vzduchu.
Ve čtvtek jedu do Ol FN tak dám vědět co bude se mnou dál.... Přeji vím pěkný slunečný den.... 😉 😉

kat77
26. kvě 2009

Ahoj holky, tak copak je new?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru