Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

verca777
9. dub 2009

😀 😀 bych se rada dozvěděla marti co znamenají totalni nesmysly v oboru lekarnictví co kupuji,,,,ja spasi sem viděla patečního krause a kačenku,,,jsem se chlamala u toho totalně ji dostal na tu biomasu 😀 😀

rona2
autor
9. dub 2009

Holky já jsem si dnes volala kvůli jiné práci a odpoledne se tam jdu domluvit tak s tou mou asi seknu,nemám na to fakt nervy a chodit do práce v takových stresech mě nabaví.

spasinka
9. dub 2009

no tedá, mazanec, mňamky. SI musím koupit, ale kožná upeče tchýně.... 😕
Kačenka Jau Jau = Kateřina Jacques 😀

spasinka
9. dub 2009

možná teda, ne kožná, jsem pako 😀

spasinka
9. dub 2009

Rony, supééér 🙂 A co budeš dělat?

rona2
autor
9. dub 2009

Vrátila bych se do svého oboru ke květinám.Do velkoobchodu,chodím tam nakupovat a moc se mi tam líbí a tak jsem brouzdala po netu a našla jsem,že tam berou pokladní tak jsem zavolala a majitel velmi příjemný a chce jen z oboru tak to mám plus.Ale bojím se,že mi v dosavadní práci budou dělat problémy.

rona2
autor
9. dub 2009

Za hoďku tam jedu,tak uvidím co mi poví.Jsem natěšená jak malá holka.

spasinka
9. dub 2009

Rony, držíme palečky!!!
A já jdu na oběd 😎

verca777
9. dub 2009

tak super romi,,aspon se nebudeš furt natahovat,,a tady někde v ostravě??

michina
9. dub 2009

AHoj holky, nemam teda silu vas docitat.. 😒 clovek tady chvilku neni a už tolik stranek, jste ukecane, vite to?? 😀 😀
Verco, super fotka, už jsem si jista a priste nebudu naproti tobe jen tak sedet.. 😎
Zdravim novacka, Kat.. 😉

rona2
autor
9. dub 2009

Jste moc hodné,děkuji.
Je to v Ostravě Přívoze.

j.cien
9. dub 2009

Rony super 😀 at ti to vyjde 😀

Kacenka jau jau 😀 tak tk teda JO!!!! 😀

MICHIIIIII ty nase cerstva tehulenko !!!!! 😉 jak se citis????????Polehavas?

luciik
9. dub 2009

Všechny Vás moc zdravím 🙂
Romi, držím hrozně moooc palečky, aby ti to klaplo 😵
To jediné jsem zvládla přečíst 😀
Jak jinak, co nového??
Jak se cítíš Michinko???

luciik
9. dub 2009

Paráda, já příjdu a zase ani noha ☹

luciik
9. dub 2009

Tak jo, tak já zase jdu, ať si můžete povídat ☹

kacza.b
9. dub 2009

ahojky kelisky.

luciku tak co zmzlinky uz hnizdi,doufam ze nezlobi. citis se urcite dobre a jsi pozitivne naladena. 😉

michina
9. dub 2009

Citim se uplne normalne, akorat mam pocit, že furt chodim curat, i dkyz taky hodne piju. Spineni ustalo, jen se mi zda, že mam moc hleniku a je obcas jinak zabarveny, dohneda az normalne. Ale uz si ani nepapamutuju, jak ma byt normalne. Bricho mam nafoukle jak v nejakem 4 mesici a mam narostle prsa, coz si pochvaluje manžel. To vsechno je ale z teh hormonu, prece jen je budu brat skoro uz mesic. A navic me ty prsa na omak docela boli, takze si je manza ani moc neuzije 😀 😀 A odpocivam furt, jak jsem se nekde docetla, že nejaka holka mela nizkou sliznici a otehotnela, tak musela lezet az do vytvoreni placenty, tak si to manza vzal za sve, co kdyby to byl nas pripad, takze zatim nechodim ani moc ven, jen na balkon a do fertasu. To se vzdycky vyfiknu, udelam ze sebe krasavici, namaluju se, oblecu, ucesu... 😎 Ale vcera jsem manzu donutila a vytahli sjme uz letni boty a schovali zimni, abych si zitr na kotrolu mela z ceho vybirat... 😀 Letnich a ajrnich mam mnohem vic nez zimnich.. Akorat se do niceho nevejdu... 😝 Ale klidne budu velryba, jen kdyz tam kulihrasek bude tam, kde ma byt!!

luciik
9. dub 2009

Ahoj Kačko,jj
Jen vždycky jak příjdu, tak tu nikdo není ☹
Jinak se cítím dobře, věřím, že to vyšlo 😵 Nevím, jestli je to jen pocit, ale věřím....

michina
9. dub 2009

No jo, Luciku, už by meli byt od 4.4. skoro zavrtani. Kolik ti jich zavedli??

michina
9. dub 2009

Ver, ver, ja je vzdycky povzbuzuju, at bojuji a at jsou tam, kde maji byt a at se drzi, hladim si bricho a manza vzdycky vystrasene: " Co je, bolí te bricho, deje se neco??" ja rikam,, že ne, ze je vsechno v poradku, jen si je tam hyckam... 😎

kacza.b
9. dub 2009

neboj michinko HCG krasne stoupa. a priznaky tomu vsemu nasvedcuji ze jsi tehulka. a priste uz kaja uvidi miminko v brisku.

to je hrozne jakou jsme mu dali prezdivku a jak se to ujalo,uz mu nikdo nijak nerekne 😀

luciik
9. dub 2009

Michi, tak to je paráda 😵 Docela ti závidím 😵
Já mám taky břicho nafouklé, prsa bolestivé, ale já to přikládám utrouši, zato ty se můžeš radovat z těhu 😵 😵 😵
Moc držím palečky, aby bylo zítra vše na svém místě 😵

kacza.b
9. dub 2009

jo pupickovani je dulezite 🙂

verca777
9. dub 2009

nazdar dvě těhulenky,,, 🙂

luciik
9. dub 2009

Michi, dávali mi tři, tak si taky myslím, že by už měli být zavrtaní. Měla jsem dve 6-ti buněčné a jedno 7. Kéž by to vyšlo 😉

kacza.b
9. dub 2009

dneska nejak nemuzu spat po te nocni uz jsem umyla okno v kuchyni a asi jeste umyju v obyvaku.

jeste 2 nocni,ale v ten patek se mi obzvlast nechce 😠

luciik
9. dub 2009

kačko, to věřím, ta práce je opruz 😖

verca777
9. dub 2009

to jsi měla krasne buněčky zmrzlinky,,,kačko a ale musiš se jit vyspat na noční 🙂

kacza.b
9. dub 2009

luci vyjde,tolika bunecny to je krasny.

verca777
9. dub 2009

to už se museli klovat ven luci ne,,, 🙂 z toho jadyrka,,nebo ja nevim jak to je,,,ja už asi blaznim,, 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru