Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
12. kvě 2009

A jeste to Pičasí....no megahnus 😀 😠 😀

verca777
12. kvě 2009

ahoj marto,,ty traged 😀 😀 😀 se tady směju,,ty si furt stejna,,maš moc pozitivni myšlení 😀 😀 😀 jako vždy ,,ja mažu za hcvili do prace,,a kde je do večera..a opravdu vyhecovala 😀 😀

j.cien
12. kvě 2009

jj.traged se vsim vsudy...to mas pravdu,furt stejna 😀 😀
a ty jezibabo,proc jsi nebyla na srazu,na tebe jsem se nejvic tesila!!!!

Mam take odpoledni,do 18ti v te pakarne...mne uz ani ta prace neba....ale marne,hypoteku treba splacet...

katrin111
12. kvě 2009

jeeeeeeeee ahoj marto,konecne se nam to tady trosku rozjelo 😉

j.cien
12. kvě 2009

Cus Katrinko,jak se mas v tom destiku tehule? 🙂

katrin111
12. kvě 2009

momentalne fajn cpu se rizotkem a az se manza vyspi udelam brambory a maso co mam nalozene...mnam se tesim 😀 😀 😀 😀 a co ty??????????

katrin111
12. kvě 2009

co se deje se spasinkou???ze sem ani nezavita????nevis??????

j.cien
12. kvě 2009

jejda,to ja bych tez zrala furt 😀 ...ale ty mas aspon na to narok a ja prd...
Dnes mam na obed rybku na rostu s bramborem,tak se tesim a na vecer Petr bude delat salat,tak to bude mnamka...

j.cien
12. kvě 2009

Nevim prave...vcera jsem ji pisla i do IP a asi ma moc prace...doufam,ze je to moc prace a ne depka.... 🤐

katrin111
12. kvě 2009

to jo,ale pak budu brecet 😀 mnam taky mas dobrotku 😉 a petr ten je sikulka 😵

katrin111
12. kvě 2009

no to jo,bobek

verca777
12. kvě 2009

😀 😀 😀 katrin už po třetí píšeš o těch bramborech,je třeba konat a ne psat 😀 😀 mam taky slíbeny salat dneska večer,,,dneska budu převitaminovana tou zeleninou,,fuuj 😀 😀 a jinak taky marto končím v 6 ,,ale naštěstí hypoteka už je splacena,,ale zase je tady lising na auto,,furt něco se na to vyseru 😠 😀

katrin111
12. kvě 2009

jj verus,brambory ted jedou.ted jsem je naskrabala ale varit je jeste nebudu jeste je cas 😀 😀 😀 😀 😀 😀

j.cien
12. kvě 2009

jj,je to moje zlaticko,on a Kerinka...mam proste 2 milacky 🙂 doma a to neni malo 😉 ale depka z bezdetnosti zacina byt cim dal vetsi...ach jo.
No uvidime,je to boj a beh na dlouhou trat,to jsem vedela od zacatku...jen skoda,ze to mimi na konci te snahy neni pro vsechny.....

verca777
12. kvě 2009

ale ja už fakt fičím,mam na dvanact...tak hura na ní 😖 pěkny pracovní den marto at je nam prace zabavou 😀 😀 co to melu tady 😠 a ty katrin běž už na ty brambory 😀 😀

j.cien
12. kvě 2009

Verco my mame hypo na 20 let + leasing na 8 😀 😀 a to jsem si driv myslela,ze bych snad ani nemohla klidne spat,kdybych nekomu dluzila par korun... 😀 ale zvyknes si na vsechno 😀

katrin111
12. kvě 2009

jj marti to mas pravdu ale dockas se,vsechny se dockame........snad ten osud neni taky kruty.....................paaa verus,brambory pockaji 😀 😀 😀 😀

verca777
12. kvě 2009

je mrto tak tos napsala,tak nějak divně,,není pro všechny,,ale my se mezi ně počítame 😨 😉 no i když už někdy takhle přemyšlím,,ja se snad odtadymat neodlepim,,za 6 minut vychazim a sedim ještě tady v teplakach 😀 😀

katrin111
12. kvě 2009

kasli na to verus a pis 😀 😀 😀 😀

verca777
12. kvě 2009

jo ja si za těch deset elt zvykla,,pořad něco splacime,,sknčí jedno a začne druhe,,jenže jinka to neje,,ale ted už fakt vypinam p.c. 😀

katrin111
12. kvě 2009

marti kde jsiiiiiiiiiiii

j.cien
12. kvě 2009

Katrinko musim trochu pracovat...ale budu nakukovat,papapa 😀

spasinka
12. kvě 2009

Ahoj, holky 🙂
Žiju a čtu vás, jen se u mě teď nic neděje a tady to taky vázlo...Včera jsme v práci vyklízeli kancly, malujem, tak jsem dneska doma 😀 Měla jsem tu chlápka, co právě u nás v práci maluje (tedy jeho firma) a řešili jsme barvičky a jak to vymalovat tady, tak jsem teď nadšená a snad to ještě letos zvládnem 🙂

j.cien
12. kvě 2009

Super Spasi zije! 😀
To je radost,udelat si domov barevny,to je ono! 😀 Ja uz bych v bilych zdech nechtela bydlet,ale clovek se musi nebat a zkusit treba i divocinku 😀

Jake barvicky jsi vybrala ? 😉

katy.m
12. kvě 2009

Ahojte holky 🙂

nevíte,jak je na tom Lucka?Už má výsledky HCG?

j.cien
12. kvě 2009

Ahoj KAty!
Lucka-Beruska?
Jeste se neozvala,jen tolik,ze testik mela negativni...

katy.m
12. kvě 2009

Děkuji,ano Beruska.Myslím na ni a držím pěstičky.Na testík to bylo ještě brzy,krev bude jistější 😉

sweethy
12. kvě 2009

Ahoj holky, tak já taky pořád myslím na Berušku, jestli tu smůlu konečně prolomí. Jinak já jsem dnes po OPU, bylo 22 vajíček, tak uvidíme, jaké kvality. Jen mě sobek zase natlačil do darování, ale nepochopila jsem, kolik vlastně dám a kolik mi zbyde, fakt zmatky, ale hlavně aby bylo aspoň jedno miminko z toho 😵

hnedoocka23
12. kvě 2009

ahoj holky...všechny zdravím... 🙂 snad se beruška co nevidět ozve 😉 držím ti moc moc palečky...
sweethy:krásná úroda...at jsou vajíčka kvalitní a pokud možno vše se oplodní,at máte i mrazáčky 😵 držím pěsti...

sweethy
12. kvě 2009

hnedoocko děkuji, jsem napjatá, minule jich bylo 33 a nakonec zavedli 2 a ani na mrazáčky nezbylo, ale tentokrát jsem zatím plna optimismu 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru