Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kasa
26. črc 2009

Ahojki co jste dneska všichni podnikali?

kasa
26. črc 2009

Byli jsme dneska na procházce u Ostravice a bylo to tam jak na Václaváku.

radule82
26. črc 2009

Tak vidím, že tady je celkem mrtvo ☹
My jsme ted přišli od tchýně, byli jsme se mimo jiné k ní vykoupat, nám už deset dní neteče teplá voda 😨

Tam je pěkně na Ostravici 🙂

radule82
26. črc 2009

Kasi a co tvoje nachlazení? Už ti to aspon trošku polevilo?

bellka
26. črc 2009

Kasi, to víš, konečně pěkně, tak se šli všichni projít🙂 Radul, tu vodu Ti teda nezávidím.

radule82
26. črc 2009

Naštěstí tchýně bydlí kousilinek od nás, tak to je vpoho a už se mi nechtěla nahřívat voda... si představ, dneska jsme byli v lékarně, měla jsem pokušení si koupit test, ale pak jsem to neudělala.. počkám do konce příštího tydne.. 🙂

bellka
26. črc 2009

No, tak na tohle taky nemám, si ho koupit, no uvidíme, jak to všechno bude, hlavně, když to bude🙂

bellka
26. črc 2009

Berušky, pěkně se vyspinkejte🙂 Pa, pa, pa.

radule82
26. črc 2009

Ty taky Bell a dobrou přeji i koblížkům 😉 😉

kasa
26. črc 2009

Ahoj Holky jo ,jo zázvor pomohl,tak jsem se už mohla jít dneska projít.Jinak si myslím,že se ještě testem nestresujte,je to podle mě ještě brzo.Ještě by nemuselo být nic vidět a zbytečně by jste stresovali.Určitě to vyjde nebojte.Myslím na Vás.

radule82
26. črc 2009

jj brzy určo, ale bylo by to pro mě určo velké pokušení, kdybych ho měla doma ...

kasa
26. črc 2009

Tak si ho raději zatím nekupuj,určitě to vyjde,ale teď by jsi se zbytečně stresovala ,a to by bobíškům mohlo ublížit.

radule82
26. črc 2009

přesně tak 🙂

radule82
26. črc 2009

tak já už budu pro dnešek končit, příští týden mám ještě volno, tak budu lenošit, ale raději bych byla v práci, aspon by to rchleji utíkalo.. 🙂

Dobrou vám všem... 😉

asmeena
27. črc 2009

Ahoj holky zdravím po víkendu stráveném v Jeseníku. Bylo super. V pátek jsem se stihla i vykoupat, ale v sobotu jsem už klepala kosu, takže se koupání nekonalo.
kasi: tak mě tak napadlo se kouknout na složení bylinek v těch kapkách Femigard co beru, tak tam je taky třezalka a opaluju se normálně a vůbec nic. Tak mám asi štěstí.

Evi: super fotečky, to povlečení mám taky a mám ho moc ráda, protože má tak krásnou jásavou barvu. A ten pejsek v posteli nemá chybu. 😉

radule82
27. črc 2009

Dobré ráno holky, přeji Vám klidný a pohodový pracovní týden 🙂

j.cien
27. črc 2009

Dobre ranko Kelisky,
mame krasny den,jen skoda ,ze pracovni 😒 a pondeli z duse nesnasim 😖
Holky s tou trezalkou to neni tak zhave...ona sice muze zpusobovat fotosenzibilitu,ale to jen ve vysoky ch davkach u citlivych jedincu...

bellka
27. črc 2009

Dobré ranko, berušky, přeju všem šťastný vstup do nového týdne a krásný sluníčkový den🙂

rona2
autor
27. črc 2009

Hezké ranko a úspěšný týden,kelišky. 😉

katrin111
27. črc 2009

taky se pripojuji k prani hezkeho dne 🙂

hnedoocka23
27. črc 2009

ahoj holky,přeji Vám pěkný úspěšný týden...papá 😉
Do práce nastupuji 19srpna 😉 už se těším....

radule82
27. črc 2009

Ahoj Očko, tak to je super, grauluji 🙂 a kampak nastupeš? 🙂

sweethy
27. črc 2009

Dobré ráno, přeji všem přijemný a úspěšný týden.
U nás zatím vše v pořádku, zítra jedem do Olomouce na screening, tak se těším, že i manžel uvidí mimča jak řádí v bříšku 😵

j.cien
27. črc 2009

Swety tak to je radost!!!A chod k nam casteji,povzbuzovat,jo? 🙂 Hodne stesticka,at screen.dopadne na vybornou!

beruska81
27. črc 2009

dobré skoro poledne, já jsem se teď vrátila z nákupu, začíná tam být zase hic. Včera jsme plánovali víkend, v pátek mám totiž narozeniny, a je nás víc kolem toho data, myslím bratránků a sestřenic, tak u nás děláme pařbu, začínáme v pátek a končíme v neděli, jsem na to docela zvědavá, se docela těším.
Kat včera jsem byla s Peťou Vavřínkem, říkal, že prý jsi byla taky v Americe?Tak to můžem pokecat. 🙂

j.cien
27. črc 2009

Kelisky teda lovit nas na treti strance 😠 kde jste???
Katrin .haloooooooooo?Co dnes varis? 🙂

katrin111
27. črc 2009

marti jsem tu,byla jsem u obvodni kvuli razitka do prukazky a jeste zitra musim na EKG tak to vemu pri jednom a hned si zajdu pro vysledky na endokrinologii...................ted si papkam termix samik je venku a manza tedka kouri a pak si jde lehnout dneska byl po 3 tydnech v praci tak je zmozeny 😀 marti samikovi jsem uvarila koprovku omacku s bramborem a vajickem a my jsme jeste meli testoviny ze vcera................a zitra vubec nevim co varit...........co tys mela dobreho????

larri
27. črc 2009

berusko,zitra jedu do Opavy,nebudes ten dalsi tyden nekdy v Hosticich? Udelala bych si tam mozna vylet,ale nevim,jak to maji oni s volnem a ja mam vychazky do 18.00. 😠 😠

bobinka1
27. črc 2009

ahoj holky a ahoj j.cien 😉 ,máš pravdu moc tady už nechodím,ale jsem pořád v práci a do toho malá,tak trochu nestíhám,ale čtu vás,teď beru antiko 5.8 jdu na kontrolu do Polanky a protokol ještě nevím,tak uvidím co si na mě doktor nachystá snad v srpnu stihneme to IVF max.začátek zaří 🙂

radule82
27. črc 2009

katrin 🙂 taky jsem dneska varila koprulu, podruhé ve svém životě, ta první se mi nepovedla a skončila v záchodě... dneska jsem se odhodlala asi po čtyřech letech ji udělat znova, no a myslim, že se v celku povedla.. drahá polovička ji totiž miluje a já ji mám taky ráda 🙂
Tak jsem miláškovi donesla na talíři kopruli s tím, že u mě byla dopoledne jeho mamča a pomohla mi s ní 🙂 Její koprula je totiž fakt výborná.. no a jak ji zbaštil, tak se ho ptám, jestli mu chutnalo. Říkal že jo, ale že dneska byla trošku jiná... kurna poznal to, že jsem ji mastila jen já 😀 😀 😀 a pro velký úspěch ji máme ještě zítra 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru