Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

sido
31. črc 2009

no právě že mi to ten dr. v Olmíku taky říkal 🙂 a co jak se cítíš a kdy budeš testovat myslím že už by mělo jít něco vidět ne? 😉

bellka
31. črc 2009

Dobré ranko, berušky🙂 přeju vám krásný páťulínek🙂

radule82
31. črc 2009

dnes je to teprv devátý den od ET, tak ještě nebudu testit....

sido
31. črc 2009

ahoj bellko a co ty taky to ještě vdržíš? 😉 já mám obavy že bude testit už od prvního dne 😀 😀 😀 dělám si srandu 😀 😀 😀

bellka
31. črc 2009

Sido, tak to budeš mít na testech jenom //, bo to bude Pregnyl🙂 taky jsem to chtěla tak udělat, abych aspoň jednou v životě viděla, jak to vypadá😉 no já jsem dneska 9.den po ET, chtěla bych testit v pondělí, to budu 12.den, ale uvidíme, jestli najdu odvahu🙂

radule82
31. črc 2009

tak já jsem teda osmý den 🙂

radule82
31. črc 2009

Belíšku.... a ty je tam uvidíš // !!! když si poskládás tu pyramidku, co vsechno jsi podstoupila, co všechno jsi pro to udělala a že bobisci se vykulíškovaly až do morulek... a ty všechna znamení... 😵 😵 😵

bellka
31. črc 2009

Radulko, jeden den sem druhý tam, hlavně aby to vyšlo, viď beruško🙂 No jo, zkusila jsem jako kůň, vydržela jsem, si myslím, celkem dost a teď už je to jenom na těch prďolkách, taky jim to každý den říkám🙂

bellka
31. črc 2009

Stejně si myslím, že by to mělo vyjít úplně všem, co tohle martyrium podstupují, jenom škoda, že realita je úplně jiná.

hnedoocka23
31. črc 2009

ahoj všem,zdravím.....já si ještě užívám pár dnů volna a pak hurá do práce...příští týden mám kontrolu porevizní,pak by měla dorazit ms a hurá do dalšího snaženíčka,už se těšíme... 🙂 ted je půda pohnojená,tak snad to půjde hladce....IVF vůbec neřešíme a spíše to necháme na další rok,pokud by se vůbec nezadařilo,prostě to neřešíme........mějte se krásně,já jedu na chatu dneska,ale na otočku....pápá

hnedoocka23
31. črc 2009

holky,já vás nečtu vůbec,chci mít hlavu čistou,je to možná sobecké,ale tak se opravdu cítím lépe 🙂 tak se nedivte,že třeba neodepíšu nebo vůbec nereaguji na novinky o vás 🙂 ....pápá

katrin111
31. črc 2009

krasny den teda tady se vcera polemizovalo 😀 😀 😀 😀 😀 my budeme mit s tatkou volny viken dbez samika,jede s nasima na vikend do cech k babicce............ 😵 😵 😵 tak budu jen lezet a nic nedelat a ani varit nebudu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a zitra mi jeste az pod nos prinese tchyne plnene papriky tak se tesimmmmmmmmmmm 🙂 🙂 🙂 🙂

rozi.nka
31. črc 2009

krásné dopoledne kelišky 🙂
očko to je dobrý přístup, hezky vypnout a co má stát to se stane 😉
katrin tak papriky, hmm my máme dnes lívanečky z kynutého těsta 😵
zítra jdeme ke kamarádce na oslavu, její princeznička slaví 1 rok tak musíme ještě koupit nějaký dárek.
možná dnes půjdem koupit postýlku, tak jsem nažhavená 😅

j.cien
31. črc 2009

Pekny patecek Kelisky!

Jj.Asme,je to tak,az prijde 1,2,3neuspechy IVF..tak urco budu chtit zmenit CAR..ale tak asi premysli kazdy...ale na druhe strane-znas nekoho,kdo 3x neotehotnel na IVF v nejakem CAr a pak sli jinam a hned se povedlo?Ja spis znam takove,co vystridaly 3x ruzny CAR a stejne prd.....Pokud se to ma povest,tak se to asi povede vsude..nevim,ale to samotne IVF asi probiha uplne stejne vsude,tak,jak rikal Jaros...jedno jestli v Praze,ve Vidni nebo vLondyne...

Holky Bell a Radul,PROSIM,budte tehu,jinak se mi teda do IVF vubec nebude chtit jit!!!!!!!!!!!!! 😉 🙂

katrin111
31. črc 2009

fuj ted tady funim po obidku,nazrata jsem k prasknuti 😀 😀 😀 😀 jeste kupa nadobi me tady desi 😝 rozi a kam postylku???do ikey???marti co mas dneska dobreho????

bellka
31. črc 2009

K.cien, neboj určitě to vyjde😉 Očko, zdravím a děláš dobře. Katrin, tak pěkně odpočívat a trávit🙂 Rozinko, tak na postýlku se těšíš, no paráda🙂

radule82
31. črc 2009

Tak já dneska na oběd dojídám plněné papriky a drahý si poručil šišky s mákem 🙂 Tohle jídlo fakt nemusím 😅 😀

radule82
31. črc 2009

Taky jsem měla radost z každé věci, které jsme společně s ml. sestrou nakoupily pro její říjnové mimi 🙂, ... hodně jsme toho pořídily za pár kaček na aukru 😀

j.cien
31. črc 2009

Holky tak jsem docetla cely ten Reprofit...a vkrada se mi nejake mala depicka zase 😒 ..ale kaslu na depicky...koneckoncu,aspon vim,ze kdyz nevyjde IVf,tak se da zkusit jeste nejaky ten levnejsi NATIV...tak aspon nejaka utecha...

beruska81
31. črc 2009

krásný páteček holky, já jsem dneska byla nakoupit, jedu k mamce pro dort co mi peče a od večera nám začíná narozeninová párty.
Ten reprofit jsem taky četla, je pravda, že moje známá, co 13 let nic, chodila do ferťasu, tak teď přešla do reprofitu a na poprvé je teď těhu.

radule82
31. črc 2009

Beruško, tak ať vám ta big family párty vyjde a porádně si to užij! 😀

radule82
31. črc 2009

Cien: my ti za pár dní s Belkou potvrdíme těhu a hned bude jiná náladička 😵

sweethy
31. črc 2009

Taky jsem četla diskuzi o Reprofitu, zrovna v době, kdy jsem měla čerstvě po Et, kdy po zavedení těch ,,nekvalitních,, embryjek jsem si nedělala žádné naděje a byla jsem dost rozladěná po celém průběhu ivf, že jsem si říkala, že tohle přece nemůže vyjít, tak jsem se rozhodla, že na další ivf bych přešla tam a ono to zrovna vyšlo, tak to momentálně neřeším 🙂 Ale řekla bych že je to hodně o štěstí, aspoň u nás, ale i ten přístup a důvěra dělá hodně, takže příště bych šla nejspíš tam, pokud nám to zase přirozeně nepůjde 🙂

j.cien
31. črc 2009

Jupiiiiiiiii Radul,tak na potvrzeni vaseho tehu se moooooooooooc tesiiiiiiiiim! 🙂

A baby,vy to fakt vydzite nestovat!?????????? 😕

j.cien
31. črc 2009

..NETESTOVAT..sorry 😉

radule82
31. črc 2009

cien, já jsem teprv osmý den, takže to je ještě určo brzy... aspon si tedy myslím 🙂

sweethy
31. črc 2009

Já poprvé testovala 7. den, ale tam se nemělo co ukázat a u druhého IVF, jsem se obdivovala, že jsem vydržela a testovala AŽ 9. den od Et a čárečka byla krásně vidět. Takže se klaním před každým co vydrží 😉

j.cien
31. črc 2009

No prave,fakt vasi pokoru a trpelivost obdivuji!!
Ja budu trapne testit asi denne tak od 2.dne pocitam 😀 😀 😀 jsem desna...chci vse vedet HNED 😎

j.cien
31. črc 2009

Swet koukam,ze jsi uz ve 2.trimestru!!Super!!
Jak se citis?Jsi urco doma,nepracujes,ze?

beruska81
31. črc 2009

Radul díky, no snad to všechno dobře dopadne, mám z toho trochu obavy, ale snad všechno bude ok. Ještě musím zajet koupit krepáky na výzdobu. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru