Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kacza.b
25. říj 2009

ahojky holky nejak nemam cas vas ani docist,ale prisla jsem vam poprat dobrou noc a rict ze vas MVR 😉

kacza.b
26. říj 2009

krasne ranko kelisky,tak zase mame pondeli a supky dupky do prace 😒 tak vam preji krasny a uspesny tyden 😉

asmeenko tobe preji s celeho srdicka ty dve carecky 😵 moc si je zaslouzis!!! a neuvazujes o odberech tady nekde? a vis co plati pokud mrcha nedorazi neni nic ztraceno 😉

sido ty ty sve male broucky pekne opatruj a pupickuj 😉

tak uz mizim s pejsanem a sup do rachoty 😨

asmeena
26. říj 2009

kaczi: nám to tady zavíráš i otvíráš 🙂
Přeji všem krásný den a ať ho máte plný štěstíčka. 😉

asmeena
26. říj 2009

kaczi: uvažuji, že zajdu na krev, ale až v pátek, to budu mít po ofic testování. Dostala jsem v Reprofitu těhotenský test, který mám udělat ve čtvrtek, tak uvidím až potom. Ale na krev si chci zajít každopádně i když bude jen jedna čárka a nepřijde mrcha. 😉

sido
26. říj 2009

dobré ráníčko holky 🙂 jsem nějaký rozlámaná bolí mě záda a nic se mi nechce 😒 asmenko a kdy by ti měla dorazit ms ?

asmeena
26. říj 2009

Tak dnes jsem 26DC a dostávám to v rozmezí 26-29DC, ale vždy po IVF jsem to dostala až tak 30-32DC, asi kvůli tomu, že beru ten utroš.

sido
26. říj 2009

tak to je ještě hafo času as 😉 😉 😉
no já teď taky vůbec netuším kdy to mám dostat počítá se to jako že v den OPU byla ovulace a po ní tak 14 dnů do ms?

evcaa
26. říj 2009

ahoj holky noc byla luxusni danulka se vraci do starych koleji alespon doufam a uz vime co mu vadilo za prve zoubky a za druhe lednicka musime se zavirat v lozncci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
dnes jdu do kaufu az se maly vzbudi nakrmim a pak vyazime nakoupim mrkev a jabka a budem delat stavicky pro maleho a taky se jedu podivat do jysku na nejakou fleecovou deku 😉

evcaa
26. říj 2009

jj sido +- by to tak mnelo byt 😉

rozi.nka
26. říj 2009

hezké ráno kelišky 🙂
dneska se Matýsek vzbudil pročůraný až na záda, nechápu jak se mu to podařilo ani jak dlouho tak spinkal ale vůbec mu to nevadilo 😅 😕
asmee myslím na tebe a tvoje dvě čárečky 😉
katrin tak jak? 😎

katrin111
26. říj 2009

krasne ranko,ja uz varim...ted jsu ustlat a chci udelat vajickovou pomazanku ale tu asi az odpoledne...............rozi ti kluci strasne zajimave curaji.ja to znam 😀 😀 😀 😀 jinak ja v poho uz 2zenske mi rekly ze mi spadlo bricho ale me se to nezda................ale mozna neco na tom bude pac jsem toho nedokazala moc snist jak mi tlacil na zaludek a vcera jsem mela zravou dokonce jsem k obedu sezrala 5 knedliku co jinak nesnim a vecer jsem sezrala ryzi a spanelske ptacky od tchyne....................takze zeru jak svina 😀 😀 😀 😀 😀

evcaa
26. říj 2009

ahoj kat tak vyfot pupik at posoudime taky co???? 😀

rozi.nka
26. říj 2009

katrin přesně tak jsem taky poznala že mi spadlo břicho, mohla jsem jíst dvakrát tolik ale měla jsem ho dole dlouho a nic se nedělo takže je to takové všelijaké 😒 😀
jj, načurané skoro až za krkem a naštěstí hovínka zůstaly tam kde měly 😀
dneska se malý vzbudil jen jednou na jídlo, hezky jsme se vychrupkali 😎
vajíčkovou bych si taky dala 😵 😵

rozi.nka
26. říj 2009

evi když píšeš o tom pupíku normálně se vám musím pochlubit že už nemám žádné břicho 😕 jen takový spodní špíček když si sednu z té vytáhlé kůže 🙂 ale pořád mám nahoře ještě sedm kilo 😒

evcaa
26. říj 2009

tak to se mas rozi ja mam prave jen to bricho a z dvaceti kilo mam hore jeste 7 a ty ne a ne shodit litam jak das na orbitreku skoro nejim a prd asi to chce cas dr rikal at tomu dam devet mesicu 😖

rozi.nka
26. říj 2009

jj, tělo prý potřebuje stejnou dobu na to aby se zase dalo do původního stavu 🙂
no já to mám v nohách a zadku asi, a bojim bojim jak to půjde dolů 😕 no ale pustím se do toho s vervou tak uvidíme, jen až skončí šestinedělí 🙂 včera bylo v Jů a Hele rocknrolová rozcvička a jak jsem viděla jak tam hopsají už mi nohy brnkaly, už jsem se viděla na aerobiku 😀

dneska mě pořád svědí prsa a tak nějak mravenčí 😖

kasa
26. říj 2009

Krásný den přeji Vám všem i za Kašu bo je v robotě 😉
Tady je Kašin přítel a hlásím že Kaša má výsledek pozitivní a HCG 258,
takže jsme mamkotaťkoví čekatelé 😀

bellka
26. říj 2009

Ahoj beruškyyy, přeju krásný den a šťastný vstup do nového týdne🙂 Katrinko, ještě chvilku vydržet a už bude Domča ve Tvé náručí, i když věřím, že ke konci už je to náročné, ale pak si na to ani nevzpomeneš🙂 Rozi, malý je kouzelný, prostě beze slov🙂 Kašo, gratuluju k Hcg. Asmee, Sido, moc držím a budu držet pěstičky🙂 všem přeju krásný den, sluníčka🙂 no a už zase letím do světaaa😉

sweethy
26. říj 2009

Kasi, gratuluju, to je úžasné jak přibývá těhulek 😵 Tak jen tak dál 😉

beruska81
26. říj 2009

kasi super, gratulace obrovská 😵

katrin111
26. říj 2009

kaso taky se pridavam ke gratulaci..jj holky pupek vyfotim zitra ju?????to je super ze zas muzu papkat 😀 😀 😀 neeeeeee pak to bude mazec shazovat nejvic me sere ta vytahana kuze kterou ani cvicenim nedam pryc............ahoj belinko 😉 berusko.taky myslim na nase holky at jim to dopadne pozitivne 🙂

asmeena
26. říj 2009

kasi: mám slzy v očích, to je nádhera, tak jste se taky dočkali. A teď už budete taky jenom sledovat jak ti roste bříško.
belli: ahoj zlatíčko

Holky dnes jsem četla na netu o tom, jak se nedávájí od narození dětem plenky, že se to pozná kdy chce dítě čurat a kakat. No moje nervy. To bych tak určitě uhlídala.

asmeena
26. říj 2009

katrin: ser na kůži, hlavně, že budeš mít zdravé miminko. 😉

asmeena
26. říj 2009

Holky za chvilku budu mít 6666 příspěvek, koukám, že jsem teda fest ukecaná, ale v závěsu za mnou je Belka a Katrin 😀 😀 😀

asmeena
26. říj 2009

Tak napíšu ještě nějakou kravinku, ať se někde nazapomenu a nerozepíšu se a pak prošvihnu svůj krásný kulatý příspěveček. Šestky jsem měla vždy jako šťasné číslo, tak doufám, že mi přinesou štěstí jako Rozince, která se taky vyžívala v kulatých příspěvcích 😀 😀 😀

asmeena
26. říj 2009

JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ A JE TO MOJE 6666 PŘÍSPĚVEK. PŘEJI SI, AŤ SE NA NÁS VŠECHNY USMĚJE ŠTĚSTÍ A ZAČNEME SE UŽ KONEČNĚ POŘÁDNĚ ZAKULACOVAT 😉 ALE NÉ JENOM Z PŘEŽRANOSTI, HLAVNĚ S TÍM MALINKÝM TLUKOUCÍM SRDÍČKEM U NÁS V BŘÍŠKU. 😵 😵 😵

katrin111
26. říj 2009

asmi jj seru na kuzi ale vypada to hnusne............. 😝 😝 😝 😝

evcaa
26. říj 2009

kaso taky se pridavam ke gratulaci
verunko preji vam to vse aky a nemam 6666ty prispevek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
kat mi to vykladej jsem popraskala tyden pred terminem kolem pupiku sem ho mela fakt obrovsky 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅

katrin111
26. říj 2009

evi ja jsem tedka nepopraskala ale to bricho mam pekne vytahane ze si ani potom neuvidim na pipku 😀 😀 😀 😀 no to budu krasna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

evcaa
26. říj 2009

hahahhahahhhaha 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty si dupa uvidis ze uvidis 😀 😀 😀 😀 j uz si taky vidim a nevidela jsem si 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru