Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

silvie_77
3. únor 2011

@mysiiickaaa mám strašně vysoký hormon FSH má být nejvíc 10 a já ho měla jeden měsíc 21 a další 16 což už prý je jako v přechodu. Ale nepasovalo to ,že ovuluju,podle těch hodnot, bych už neměla,ostatní centra by mně ani nestimulovali, stimulují jen do hodnoty 15 ale ve Fertimedu řekli,že to zkusí a poslali mně na plno vyšetření proč mám tak vysoké FSH. Ještě mně čeká rezonance jestli nemám něco na hypofýze. Takže jsem fakt IUI nedávala totálně žádnou šanci a čekala jestli se mně nějaké vajíčka vydolují před ivf. Jeden čas jsem neměla ani ovulaci a MS jsem mívala už co dva týdny,až jsem užívala 4 měsíce closilibegyt,tak mi to vaječníky nakoplo a ted ovuluju pravidelně a MS se mi srovnala tak co 26 dní. Předloni jsem vysadila po 7 letech antikoncepci a po třech měsících otěhotněla,ale bohužel hned na začátku potratila a od té doby se mi strašně rozhodily hormony. Ted už se to snad srovnává až na to fsh 😒 Cítím se teda na přechod mladá ,budu mít 34 za měsíc ,ale bohužel i to se prý stává, říká se tomu předčasné ovariální selhání no a měla bych jedině šanci s darovanýma vajíčkama,ale do toto bychom asi nešli.

silvie_77
4. únor 2011

dobré ranko,takže dnešní testování dopadlo tak,že tam je opět čárka, ale jen o malilinko silnější než včera ,jsem 13 den po druhé injekci pregnylu a dnes bych měla dostat MS,čekala jsem ji už i včera to byl 26 DC a mívám to 26 až 27 DC. Pokud se čárka do pondělí udrží ,zajdu na krev.

mysiiickaaa
4. únor 2011

@silvie_77 ona se udrží 😀

petra123
4. únor 2011

@silvie_77 tak to je super jen se drž a neboj jsi těhu to jse tam možna potkame v pondělí🙂)taky jdem na krev ale až v 10.15 to už budeš doma že?
@mysiiickaaa ty dělaš co za práci ??

silvie_77
4. únor 2011

@petra123 já nejsem objednaná a nevím jestli tam můžu jen tak přijít,asi spíš ne,takže si zajdu ke svému dr. a v pondělí se objednám do Fertimedu,zavolám tam hned ráno,možná,že mi řeknou at přijedu,uvidíme.

mysiiickaaa
4. únor 2011

@petra123 já dělám v Branu v Zubří, plastárna pro automobilky a vůbec mě to nebaví, z firmy, kde jsem dělala asistentku jsem před 1,5 rokem dala výpověď abych nebyla ve stresu a teď lituju ☹

petra123
4. únor 2011

@mysiiickaaa jj v do brose jsme utekla taky z minulé práce a nelituji ale věř že jak půjdeš na umělé tak budeš mít nemocenskou tak si odpočineš a nebudeš myslet na práci jsi mladounka a tak se neboj že by to nevyšlo 🙂

silvie_77
5. únor 2011

ahoj holky,tak dneska už na testu dálnice 🙂 druhá čárka už skoro tak silná jako kontrolní,ted už jen aby to dobře dopadlo a ne jako minule ☹

mysiiickaaa
5. únor 2011

@silvie_77 mooc držím pěstičky, uvidíš že to dobře dopadne 😉

silvie_77
5. únor 2011

@mysiiickaaa ,děkuji moc,snad jo 🙂

petra123
5. únor 2011

@silvie_77 gratuluji super jen tak dál🙂

silvie_77
6. únor 2011

@petra123 děkuji.doufám,že tento rok bude pro nás všechny štastnější a brzo se všechny potkáme v diskuzi těhullky z Fertimedu 🙂 Včera jsem se do Olomouce nedovolala,tak to jdu zkusit ted jestli můžu do Polanky přijet zítra na krev nebo si mám zajít ke svému gynekologovi. Ani nevím jestli mám brát ten utroš dál ,Mám tu ještě dvě krabičky od gynekologa jak mi upravoval cyklus,tak ho užívám pořád 1-1-1 doufám,že to není špatně.

mysiiickaaa
6. únor 2011

já už do dalšího IUI nejdu, ve středu mám domluvenou schůzku ve Fertimedu aby jsme se domluvili jak to bude dál, a na začátku léta nám snad vyjde IVF, žádost si necháme poslat v dubnu tak snad to do léta schválí, já bych ráda i kdyby to bylo v květnu, jsem z toho všeho nějaká špatná, je to na nic když člověk přijde o všechny naděje, že by to mohlo jít i jednodušeji ☹

mysiiickaaa
6. únor 2011

@petra123 nevíš jestli po ET musíš být přes noc v centru?

petra123
6. únor 2011

@mysiiickaaa tak žadost máš schvalou do 2-4 tydnů tak to se nemusíš bát a co se tyče spaní ano je to jedine centrum co tohle nabízí a ja to využiju at se mimoušci usídlí kde mají 🙂zaplatíš 500kč za noc myslím. Já volala do Fertimedu 3.1 a do dvou tydnu jsme podepisovaly papíry na IVF tak se neboj a ja mam revirní bratrskou pojištovnu.

mysiiickaaa
6. únor 2011

@petra123 ale povinné to spaní není že ne? já jsem pošuk ale mě dělá zle spát v cizím prostředí, jsem pedant na čistotu a cizí povlečení je pro mě peklo 😀

petra123
6. únor 2011

@mysiiickaaa jj není ale je to tam nové a prí pěknější než v Olomouci a mě to vadit nebudte aspon budu vědět že udělam vše pro to aby se to povedlo a spí tam vždyckyy pokud to vyjde n´ve 3 človíčkách to mi říkala kamoška co ma kluka z Olomouce z fertasu a co se tyče čistoty tak si myslím že v polance je čistěji než v jakékoliv nemocnici 🙂

mysiiickaaa
6. únor 2011

@petra123 no já nevím jestli využiju, známá ležela jen 3 hodiny po ET a pak jela z Brna domů a má chlapečka

petra123
6. únor 2011

@mysiiickaaa však jo zaleží jen na tobe jak se rozhodneš ja zůstanu ja se bojím je mi 30 a už nechci nic podcenit už si nemůžu dovolit ☹ ☹ ☹ ja se bojím a pokud to nevyjde než zase našetřím na další pokus tak to bude zase za dlouho ☹ bojím se jako mala ale nesmím myslet negativně

mysiiickaaa
6. únor 2011

@petra123 neboj to vyjde, já se na to IVF těším ale zároveň se toho bojím, jak to budu zvládat psychicky, je mi 23 a tohle mi přijde jako hodně radikální řešení, pořád si říkám jestli to třeba nevyjde přirozeně ☹

petra123
6. únor 2011

@mysiiickaaa jj jak říkaš jsi mlada ve 23 jsme nemyslela že byh dítě měla mít kdyby to přišlo samo proč ne ale spíše mě napadlo až od těch 26 bo jsme chtěla ještě vidět ještě moře splnilo se a pak přišlo stavění domečku a zase se to posunulo a ted 4 rok marně doufám a nic nevahej a jdi do toho 😉 ja byla taky zdrva a jak jsme dopadla ☹

mysiiickaaa
6. únor 2011

@petra123 já se jen bojím toho, že se tím připravím o jeden pokus, jak vidím ty statistiky, ten strach je spíš v tom, co ta moje psychika udělá, když to nevyjde, teď si dělám naděje, že po IVF mimi mít budu, ale ani to není 100% a co budu dělat když se ani tak nepodaří.... 😢

petra123
6. únor 2011

@mysiiickaaa snažit se dál ale co já ☹ jsme stara a ujel mi vlak ☹

mysiiickaaa
6. únor 2011

@petra123 nejsi stará, jsi v nejlepším věku 😉 , tobě to teď vyjde 😉

petra123
6. únor 2011

@mysiiickaaa tobě taky neboj ale u mě no uvidíme 😉

mysiiickaaa
6. únor 2011

@petra123 tobě to musí vyjít jinak tam já ani nejdu

petra123
6. únor 2011

@mysiiickaaa 😀 dobře vyjde a ty pak v květnu budeš těhu taky 😀

mysiiickaaa
6. únor 2011

@petra123 a máme jasno 😀

petra123
7. únor 2011

čauyk holky tak dneska je pro mě smutny den vše špatně posouvam se na další měsíc bo špatně jsme reagovala na synarel spíše vůbec syranel by měl utlumit vaječníky ale on vůbec nezabral tak produkoval folikuly měla jsme tam jedno 12mm tak zase nic dostala jsme prašky abych dostala kramy přesně jak mam tak a další měsíc prí zkusíme krátky protokol tak uvidíme ☹ jsme smutna sklamana a je mi do breku hold ja opravdu štěsí nemam ☹ ☹

sweethy
7. únor 2011

@mysiiickaaa já jsem při prvním IVF zůstávala na noc a mám na to otřesné vzpomínky, taky nesnáším pobyt mimo své prostředí. Při 2. IVF jsem tam jen pár hodin poležela a jela jsem domů a jak mi bylo fajn 😵 takže těžko říct, jestli to má nějaký vliv nebo ne.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru