Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

lenka129
4. bře 2011

Tak u mě zatím nic test negativní..... budem zkoušet dál.... určitě to taky jednou vyjde.

mysiiickaaa
4. bře 2011

@lenka129 neboj, vyjde to 😉 , já se hrozně bojím, za chvilku jedu do Fertimedu a jelikož jsem potratila v srpnu a v lednu tak trnu hrůzou 😖

petra123
4. bře 2011

@mysiiickaaa no vidíš povedlo se aji bez umělého ja to to říkala jsi mlada tak ted opatrně a hlavně si to užívej a neboj se vše dopadne dobře🙂)

A já zítra jdu se vyhajat do POlanky a v neděli OPU tak držte palečky budu je moc potřebovat tak se všechny opatrujte a v neděli odpoledne popovidám co a jak hlavně at tam jsou nějaka zdrava vajička☹pá

petra123
4. bře 2011

@mysiiickaaa hej mi se tam dneska potkaly🙂)se stebe poseru.-))že jsme neměla net odchazela jsme až ve 14h čekala jsme na papíry na IVF kde jsi seděla?ne doufám vedle mě🙂)ja stala u vchodu v zelené bundě🙂)že jsme neměla dneska net doma☹mohly jsme se seznamit🙂

silvie_77
5. bře 2011

@petra123 držím palečky 🙂

mysiiickaaa
5. bře 2011

@petra123 jo, potkaly, měla jsem žluté tričko 😀 , ty jsi venku telefonovala když jsem přicházela 😀

mysiiickaaa
5. bře 2011

nebo jsi tam jen seděla ve vnitř a netelefonovala? byla jsi tam sama nebo s manželem, jsem si tě spletla s tou paní co čekala na laboratoř, kurňa tak která si byla? 😀

mysiiickaaa
5. bře 2011

přidávám sem dnešní testík 🙂

mysiiickaaa
5. bře 2011

@petra123 moc ti držím pěstičky na OPU ať máš mooooc kvalitních vajíček a si brzo těhulka 🙂

evik3
6. bře 2011

Ahojte holky, je mozne, ze je v Puregonu misto 300 jednotek vic nez 400? Mam rano 150 jednotek a vecer 100, a uz jsem mela vcera rano 150, vcera vecer 100, tak jsem cekala, ze mi dnes rano napln uz nebude stacit, ze pichnu cast a pak nasadim druhy puregon a dopichnu zbytek... ale pero slo cele zmacknout, takze tam bylo dalsich 150 jednotek... Vim, ze tam naplne byva vic, ale ze az o tolik me prekvapilo.. no uvidim vecer, kolik tam teda jeste bude "stare naplne"... snad to nepicham nejak spatne??

mysiiickaaa
6. bře 2011

@evik3 tak to budeš muset počkat na Peťu až dorazí z OPU, s tím nemám zkušenosti

bondy
6. bře 2011

Promiňte ,že vstupuji ale běžně bývá i sto jednotek.

evik3
6. bře 2011

@bondy Díky, to jsi mě uklidnila 🙂

petra123
6. bře 2011

@evik3 jj je měla jsme taky z jedné ampule 4 davky měla jsme taky večer 100j puregonu a rano máš fostimon že?+sanoryn že?

@mysiiickaaa tak vodím že jsi těhu tak super jen tak dál.-)jj ja měla žluté tričko🙂)měla jsme zelenou budnu a jo telefonovala jsme venku a byla jsme tam sama řešila jsme s tatkou vyfuk kde si ho ma vyměnit bo jsme ho po cestě do Polanky stratila🙂)Jo a čekala jsme na laboratoř volla pak pani Klímová🙂

jO JINAK mam 10 bojovníčku kvalitu zatím nevím všechny jsme nechali oplodnit ICSI a zítra mi budou volat a v uterý kontrola a možna nasledovny transfér pokud mi neudělají prodlouženou kultivaci.Uvidíme.Jo jinak pokoje super v POlance jak na uvytovně tam nahoře tak i ú salu postele super jsme nadšena.Jen jsme tam byla sama☹

mysiiickaaa
6. bře 2011

@petra123 já měla taky žluté tričko a tmavou kostkovanou bundu 😀 , tak to je super, 10 je skvělé číslo, budu držet pěsti 😉

petra123
6. bře 2011

@mysiiickaaa tak to je mazec ale toho jsme si nevšimla už mě bolelo břicho a těšila jsem dom.mazec že jsme se minuly

mysiiickaaa
6. bře 2011

@petra123 já jsem si bundu vyvlíkala jak si stála u toho věšáku, chviličku jsem tam stála taky 😀

evik3
6. bře 2011

@petra123 ja mam puregon rano i vecer, rano 150 jednotek a vecer 100 a k tomu synarel. Drzim pesti, 10 bojovnicku zni dobre 🙂 Kolikaty den cyklu jsi mela OPU a jak to probihalo? A ten pregnyl jsi mela 2 dny predtim? a kdo ti ho pichnul?

sweethy
7. bře 2011

Na kolik vyjde ve Fertimedu inseminace? A kolikrát se tam dohromady během cyklu musí?
Zvažuju co podnikneme dále, zatím teda nemám MS, kvůli kojení, ale rodičák mám na 3 roky, tak musím pomalu začít přemýšlet, nečekám že by nám nějaká snaha o dalšího prcka vyšla napoprvé 😒

mysiiickaaa
7. bře 2011

@sweethy 6 inseminací do roka máš zdarma, ale já jsem třeba měla ten počet vybraný za 3 měsíce, neboť mi v každém cyklu dělali dvě, ale budeš vždy platit kolem 140 kč za pregnyl, 30 za utrogestan, 60 za to že se na tebe vůbec podívají a dost často mi to vycházelo, že jsem platila 200 Kč za UZ

petra123
7. bře 2011

@evik3 tak ja měla docela brzy dneska jsem 11\\DC a opu mi dělali včera v neděli 10DC zareagovala jsem prí dobře Ale na opu se těš narkoza super po operační taky ale ta bolet kurnik myslela jsme si že mam pohnuty prách bolesti ale ted to bylo i na mě moc aji prašek a a aji do žíly jsme si nechala pichnout proti bolesti a ještě dnes trpím ale doufám že zítra už budu v poho ale neboj nechci tě strašit ,každy jsme jina.Jinak stejnak den předem půjdeš hajat na pokoj do Polanky at ti folikouly nepotraskají super pokoje.Ty jsi dneska jaky den?Zítra jedu do Polanky na kontrolu a uvidím jesli mi bojovníčky strčí zítra do bříška a nebo až ve čtvrtek po prodloužené kultivaci uvidíme zítra.Jinak mě všechno co bylo s jehlou pichala kamoška sestra jak fostimon tak pregnil a ted i augulin už mam rozpichanou dupu jako cedník☹
@mysiiickaaa jinak tvé HCG je super na 29DC nestresuj se a bud v klidu zbytečně se stresuješ bud ráda že to máš přírodní cestou a ne jako já🙂tak klid.Jinak jj někdo vedle mě stal ale nějak mi už nebylo valně tak jsme moc nevnimala folikuly tlačily jak čert.🙂)

mysiiickaaa
7. bře 2011

@petra123 já jsem vlastně přicházela jak si venku telefonovala a uhýbala si mi od dveří ať můžu do vnitř, jinak v albu mám sice starší foto ale krom vlasů jsem pořád stejná 😀 , fakt myslíš že to hcg je dobré? mě 100 přijde málo, jo a furt nemám žádné příznaky, zítra jdu k Holubovi k nám do Rožnova tak snad už půjde vidět víc

petra123
7. bře 2011

@mysiiickaaa jsi teprve 29DC tak proč by jsi měla víc je to OK uvidíš HCG prí se zveda co dva dny tak neboj a jj šla jsi s chlapem už vím ale moc jsem nevnímala volal mi chlop🙂

mysiiickaaa
7. bře 2011

@petra123 nn šla jsem sama, chlap si jel do obchodu pro svačinku a přijel až pak 🙂 , třeba se tam ještě potkáme 🙂

petra123
7. bře 2011

@mysiiickaaa tak ty už budeš chodit ke svému gyndařovi tedy Holubovi ty už do Polanky asi nepříjdeš bud ráda🙂ale neboj potkame jindy🙂)na kafi🙂

mysiiickaaa
7. bře 2011

@petra123 tak to beru, ve čtvrtek jedu ještě do polanky ale snad už si mě pak Holub nechá jen u sebe, nechci jezdit tak daleko

petra123
7. bře 2011

@mysiiickaaa tak uvidíš🙂)ja asi taky pojedu ve čtvrtek ale už si lehnout a dát mišačky do bříška a den si poležet🙂

mysiiickaaa
7. bře 2011

@petra123 no já tam mám být na 11:45 akorát mě štve že tentokrát pojedu asi sama, manža by nestíhal odpolední 😒

petra123
7. bře 2011

@mysiiickaaa ja jedu zítra na 9 tam budu at mi pichnou auguloín a pak budu čekat do půl 10 bo mají OPU tak chvilinku počkám🙂

mysiiickaaa
7. bře 2011

@petra123 to už budeš vědět jak jsou mimíšci na tom? doufám, že bude všech 10 dobrých 😉 , já jdu odpoledne k tomu Holubovi tak mám nervy na pochodu

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru