Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

evik3
8. bře 2011

@petra123 ja do Polanky nechodim, chodim do Olomouce a den predem tam jit neplanuju, bydlim celkem kousek od Fertimedu, tak tam naklusu az v den OPU. Jdu na kontrolu zitra, to budu 6 DC, tak jsem zvedava

petra123
8. bře 2011

čauky holky tak 8 bojovníčků kvality B což je dobré jsou 4-5 buněčné zítra možna bude embriotrasfér🙂)Nakonec budou dva byla jsme přemluvena🙂

mysiiickaaa
8. bře 2011

holky já večer nastupuju do Bohumína, vypadá to, že je to opravdu mimoděložní jak jsem si myslela 😢 😢 😢

sweethy
8. bře 2011

@mysiiickaaa né, tak to mě mrzí ☹ to by se nemělo stávat 😢

rehonka
9. bře 2011

Ahoj holky... Koukám, že bojujete/me jak se dá... @mysiiickaaa přeji, ať to dopadne co nejméně bolavě a všem ostatním přeji štěstíčko... Chodíme do F. taky... Včera jsem byla na IUI, tak jsem z toho celá rozpaprčená....

lenka129
9. bře 2011

@mysiiickaaa To je špatná zpráva.

lenka129
9. bře 2011

Já jedu do F. v pátek na kontrolu je to 10 den c. a měla by tam být Koutná tak snad mi už řekne aspoň výsledky z odběrů krve minule ještě neměli výsledky žádné. A asi uřčitě půjdu na druhé IUI a pak se uvidí bud zvolím hydrolaparku nebo třetí IUI a pak až hydrolap. ale asi mě přemluví už po tom druhém, no ale to je ještě daleko třeba se to povede...... Tak držím všem palce.

mysiiickaaa
11. bře 2011

ahojky holky, tak jsme zpátky ale hledám si nového doktora, k Holubovi už nejdu ☹ , dutinka má 4 mm

petra123
11. bře 2011

@mysiiickaaa No vidíš tak to je super zpráva a nestresuj se nic asi neviděl tak proto si myslel že maš mimoděložní vždyt jsi ještě moc brzy tak se nestresuj a čekej mimi roste tak bud klidečku.

jinak mam v sobě dva bojovníčky tak ted se musí povest tak držte palečky

mysiiickaaa
11. bře 2011

@petra123 držím pěsti ať si je můžeš užívat v klidu, já jsem díky panu doktorovi o klid přišla 😢 , přemlouvám mimčo ať zůstane a tu pitomou tekutinu ať zmizí a těším se k novému doktorovi

petra123
11. bře 2011

@mysiiickaaa no a co ti řekl??mě zavaděl mimiska do břicha tak to se mam opět těšit o neuspěch☹

mysiiickaaa
11. bře 2011

@petra123 neboj, to bude v pohodě, to sis zaplatila, mě řekl že se těšit nemám kvůli té volné tekutině, že to vidí blbě apod.

petra123
11. bře 2011

jaka volná tekutina to jsem měla i já na kontrole a nic k tomu neříkali

mysiiickaaa
11. bře 2011

@petra123 krev za dělohou 😢

sweethy
11. bře 2011

@mysiiickaaa určitě bude jenom dobře.
já měla jako svého doktora v polance Holuba, je to sice tak trošku studený čumák, taky mi říkal, že se nemám nějak radovat předčasně a že tam něco vidět je, ale kdoví co bude příště a tak, ale nakonec jsem tam byla až do toho 12tt a pak už tak odměřený nebyl, asi je to povahou, nevím

mysiiickaaa
11. bře 2011

@sweethy no já už k němu nechci ale v úterý budu asi ještě muset ☹ , od 22.3 mám nového doktora ale mám strach ať něco nezanedbám

petra123
11. bře 2011

@mysiiickaaa krev??za dě+lohou?neboj vše dopadne dobře a na další kontrole tam budeš mít už broučka se srdíčkem neboj🙂

petra123
11. bře 2011

@sweethy od kud jsi z FM?ja pocházím ze Sviadnova🙂

mysiiickaaa
11. bře 2011

@petra123 jj krev 4x7 cm

sweethy
11. bře 2011

@mysiiickaaa tak s tím vůbec nemám zkušenostri, ale věřím, že bude vše brzy jak má být. No, však k Holubovi už nemusíš, nebo asi pro nějaký papír, ale jestli máš svého doktora, tak už stačí určitě jen k němu 😉 Proč se trápit s doktorem, který ti nevyhovuje 🤐
@petra123 já jsem přímo z Frýdku a teď bydlíme v Horních Domaslavicích. A ve Sviadnově mám babičku a dědu 😉

mysiiickaaa
11. bře 2011

@sweethy Holub je můj doktor 😀

sweethy
11. bře 2011

@mysiiickaaa ale máš nového vyhlídnutého, ne? Tak Holuba už potřebovat nebudeš 😉 jestli to teda všechno chápu správně 😅

petra123
11. bře 2011

@sweethy jsem bydlela v Okalech.-))

sweethy
11. bře 2011

@petra123 peti, to mi nic neříká 😅

mysiiickaaa
11. bře 2011

@sweethy chápeš, potřebovat ho nebudu ale ten nový mě může vzít až za týden ale vzhledem k mým komplikacím je to dlouho takže v úterý tam asi ještě budu muset pokud mě nevyšetří u nás v nemocnici

sweethy
11. bře 2011

@mysiiickaaa už chápu 😒 ale třeba by se s ferťasem dalo domluvit, že bys šla k někomu jinému, ale nevím, jak to tam teď chodí.

silvie_77
11. bře 2011

@mysiiickaaa nemusíš k Holubovi, se objednej do Fertasu na čtvrtek nebo pátek,to tam je ta suoer doktorka,já byka jednou u Holuba a stačilo mi ,tak jsem se pak už objednávala jen na čtvrtky 🙂 ted už chodím k mému gynekologovi a jsem spokojená...

mysiiickaaa
11. bře 2011

@silvie_77 no mi ve Ferťasu řekli že když jsem otěhotněla přirozeně tak není nutné abych za standartní péči platila u nich když to je normálně zdarma

silvie_77
11. bře 2011

@mysiiickaaa aha,tak si zajdi na utz k Holubovi at máš klid,plno maminám to rostlo pomalu,že je už posílali na revizi a nakonec v nemocnici počkali pár dní a bylo vše vpořádku ,nemělo by se to stávat,ale bohužel se to stává ☹ Uvidíš,držím palečky at je vše o.k

mysiiickaaa
11. bře 2011

@silvie_77 no já mám strach že mě zase šoupne do nemocnice a k tomu novému se nedostanu, zkusím u nás tu nemocniční ambulanci a uvidím

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru