Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

verca777
3. dub 2009

ahoj marti,,no dneska mašpadla a jak se chystaš na stimulku?? 🙂

j.cien
3. dub 2009

Verco to je v pr...,u tebe jsem si byla jista,ze se IVF podari!!!! 😠
Tak to druhe musi vyjit!!!Jen ted nasetrit zase nanovo ty silene prachy....to je mazec.

sido
3. dub 2009

jo auto mám 😀

verca777
3. dub 2009

no ja teda sem tomu nevěřila že se mi to podaří už sme se bavili že maloktere se to podaří napoprve,,,a ty prach to je mazec,,no,,no doufam že napodruhe se to podaři jinak to bude v prdeli...jak ne,,tak to pak nevim

verca777
3. dub 2009

tak pojedeš autem,,,no jak je telekom...tak tam je křižovatka,,a vydaš se směr na koksovnu,,, 😀 😀 😀 ja nevim jak tito mam vysvětlit no je cesta hlavni ktera vede do poruby a do centra a pak vedlejší na vitkovice a marianky smer kaufland,,,no a ty bys jela od telekomu ke kauflandu,,, 😀 😀 😀 chapeš

j.cien
3. dub 2009

Verco na stimulku se nijak nechystam 😒 uz jsem konecne prestala po nocich oplakavat narozeni syna meho byvaleho manzela,takze snad uz budu ted v poho 🙂 ,Kerinka je uz OK,tak snad se nic do stimulace nepris... a jdu do toho 🙂
Jsem zvedava,co mi rekne Kaja v pondeli,jestli nafasuji take ten sprej Synarel...uvidim

sido
3. dub 2009

pojedu smerem od katráče a na křižovatce se dám do leva?

verca777
3. dub 2009

😀 😀 ano do leva,,jenom se mi zda že tam je zakaz do leva směr od kartače zatočit 😀 😀 😀
ale jinak kdybys jela od centra,,tak u telekomu na křižovatce zabočíš do prava a pojedeš rovně a tam uvidiš kruhovy objezd ,,,víš kde si??

verca777
3. dub 2009

do leva se nedaš tam je fakt zakaz odbočeni do leva

sido
3. dub 2009

jo přes ten kruháč rovně se dostanu ke Scontu

verca777
3. dub 2009

😀 😀 😀 jo ale ty jak pojedeš z vrchu tak po lvestraně je radnice a tak tam zaparkuješ a prozvoniš mě a ja pro tebe přijdu

sido
3. dub 2009

no já můžu jet i od centra stavím se do Karolíny rona psala že se tam dají koupit ty citlivější testy v lékarně
a když pojedu od centra tak u telecomu na křižovatce se dám do prava a dostanu se na ten kruháč

sido
3. dub 2009

ta radnice je za kruháčem? nebo ještě před

verca777
3. dub 2009

no tak pojedeš do prava a tak po par metrech t ouvidiš tu radnici jepřed kruhačem,...tak co?? chapeš??

verca777
3. dub 2009

a je tam i trafika přímo před radnici ,,,

sido
3. dub 2009

jo chápu a fakt nemáš nic v plánu já jsem tě chylta za slovo? 🙂 😀

sido
3. dub 2009

u té radnice je parkoviště kde můžu nechat auto?

verca777
3. dub 2009

😀 😀 😀 zaboč někde k rohu jak je radnice,,pak pojedeme ke mě před barak a tam to nechaš,,ju...tak v kolik tak asi přibližně doraziš..napíšu ti číslo na mejla 🙂

sido
3. dub 2009

no já to vidím kolem půl jedné neva?

verca777
3. dub 2009

pujdu poklidit at se nelekneš ale okna teda nebudu mytt 😀 😀

verca777
3. dub 2009

nevadí,,,,tak budu čekat jo až prozvoníš,,,,

sido
3. dub 2009

možná v jednu a nic neuklízej já jsem z domu zvyklá na čurbes 😀

verca777
3. dub 2009

😀 😀 😀 jo budu doma až pak po 4 musim jit objednat kytku zname bo pak mam vychazky,,dobre nebudu uklizet hahahahahahah

verca777
3. dub 2009

takže kolem jedne prozvoniš a ja pro tebe dojdu na ´k radnici jo??

sido
3. dub 2009

ok prozvoním 😎

verca777
3. dub 2009

tak ja jdu něco dělat pa zatím.........

rozi.nka
3. dub 2009

krásné sluníčkové ráno holky 🙂
jdu vás jen na skok pozdravit a popřát michince a lucikovi štěstíčko 😎
od rána mám super náladu tak jdu rychle na ty okna a jarní úklid, než mě to přejde 😵 😵
hezký den všem

rona2
autor
3. dub 2009

Hezké ráno,nějak se mi poslední dobou nechce vylízat z postele a válím se tak dlouho.Od včerejška mě šíleně bolí záda,myslela jsem,že to přejde,ale dneska jsem ani vstanout nemohla tak snad se to umoudří.Ten mail co jsem o něm psala mi nejde poslat,nevím proč,tak si najeďtě na www.prozdravi.cz a tam to pod neplodností najdete a je tam více zajimavých věcí.

rona2
autor
3. dub 2009

Tak tady se domlouvá návštěva,verčo tak já vím kde bydlíš,já tam jezdila kdysi do oriflame jak bylo ještě za radnici v uličce. 😉

hnedoocka23
3. dub 2009

ahoj holky,jdu vás jen pozdravit a zase pádím,dnes není čas a od 18hod budu zase v práci..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru