Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
5. dub 2009

jj reknu mu to 😀 😀 😀 my jsme jak sto let za opicema ze???nemame fotak ani skener 😀

kacza.b
5. dub 2009

tak na srazik no. jo jak jsi psala ze uz mas male ryfle,tak to je normalni,uz cekas druhe mimi a to uz roste brisko rychleji,mela to i kamoska ta nosila tehu kalhoty uz od druheho mesice.

katrin111
5. dub 2009

tos me trosku uklidnila si pripadam uz jak velryba...............prave chvi jeste zitra zajet do polska na rifle bo fakt nemam co na sebe a u nas nic neni................

kacza.b
5. dub 2009

no co my jsme na tom stejne, tiskarnu nam dal tchan,jeste jsem ji nezprovoznila a taky tam neni barva a fotak jsme koupili tedka.

asmeena
5. dub 2009

a co máš katrin pro kájíka?

kacza.b
5. dub 2009

jo jsou tam i pekne tehu veci. jsem tam mela vyhlidnute maskacove trictvrtaky. a v CaC jsi nebyla to mas v hypernove tam jsou tehu vecicky

asmeena
5. dub 2009

v C&A tam si vždycky vyberu, je tam výběr všeho a i při svých nekonfekčních proporcích se tam do spousty věcí vzlezu.

hnedoocka23
5. dub 2009

byla jsem se psem venku...
holky,já měla taky minulé léto strach,jak jsem na to stoupla...ale po denodenním ježdění,jsem si rychle zvykla a už jezdím ted jak drak...postava se nádherně zformuje zpevní...minulé léto jsem shodila tímto 3kilča a prdelka pevná,celulitida mimimum..
manža byl sám na motorce s klukama..

asmeena
5. dub 2009

a ty jsi očko poprvé začala jezdit loni? Dřív si na tom nestála?

hnedoocka23
5. dub 2009

ne,loni poprvé,to jsem si je kupovala zároven s Radkem a dali se na to... 🙂 jednou jsem dala 21,6km na bruslích,ale to už jsem pak nemohla chodit... 😀

asmeena
5. dub 2009

no mě to láká, ale zase si říkám, aby mě to nebavilo jen chvilku a já pak nelitovala za zbytečně vyhozené peníze.

hnedoocka23
5. dub 2009

to jsem si taky myslela..ale to asi jediný sport kromě aerobiku,který mě takhle chytil,jsem schopná jezdit ted denně,pokud počasí dovolí...
víš,nás bylo vždycky kolem těch 5...nebo jsem jezdila s ním sama..je to fajn,pokecáš,dali jsme si pivko..salátek...ach jo...moc mi chybí...a to dost... ☹

hnedoocka23
5. dub 2009

a minule léto jsme si ty kolečkovky koupili v Ostravě v hervisu z 5400,-slevněné na 2,600kč a to jsme ještě dostali 300,-slevu..jsou suprovní,velké kolečka,tak to jezdí samo pomalu...mám značku fila

asmeena
5. dub 2009

a je nějaký rozdíl v kolečkách nebo na co si dát pozor.

asmeena
5. dub 2009

jdu se umýt a chystat na Donutila. 😉

kacza.b
5. dub 2009

me koupil muj byvaly taky super brusle Salamony (taky jezdi samy,jen machat nohama 😀 ),ale to jsme taky jezdili kazdy den. Ale ted....ty kila davaji zabrat a taky roky pribyly 😕 ani nevim kde se vzaly a v spnu Kristovy roky 🙄 ach jo.

a taky nemam nikoho k sobe,tak sama je to nuda a kamosky maji deti tak nikdo nechodi teda nejezdi a Tomas na tom v zivote nestal.

kacza.b
5. dub 2009

taky vaham jestli koukat na donutila nebo vymenu manzelek 😨

asmeena
5. dub 2009

výměnu pak okouknu přes net, tak dám přednost oddychovce. A dnes si myslím, že to bude o ničem ta výměna.

kacza.b
5. dub 2009

taky pravda,vymenu muzu videt kdykoliv.

asmeena
5. dub 2009

tak já jdu do sprchy. Pá

asmeena
5. dub 2009

a pěkný zbytek večera.

kacza.b
5. dub 2009

dobrou noc asmeen.a zitra hodne stesticka. tobe taky drzim moc palecky a fandim ti,uz si to sakrys zaslouzim...uz jsi si toho prosla a uzila dost. nechci aby si klesla az tak nizko jako ja,aby si se musela odrazet od samotneho dna....takze zitra vykroc pravou nohou pro stesti.

hnedoocka23
5. dub 2009

no,taak určitě je rozdíl,když si koupíš kolečkovky za 2000,-nebo 5000,-...-čím větší kolečka,tím lepší,nemusíš se tolik namáhat... 😉
holky,jdu do vany a taky do postýlky k telce..a tulit se k manžovi,není mu dobře...má horečku...pápá...zítra asi jen nakouknu vás pozdravit..nebude čas 🙂 dobrou hezký zbytek neděle kelišky..

hnedoocka23
5. dub 2009

asmeen,sržím palečky a S kaczou souhlasím naprosto...

kacza.b
5. dub 2009

ocko dobrou a tobe taky moc drzim palecky at uz mas ty dvojcatka pod srdickem.

taky mizim dneska uz stejne nikdo neprijde 😉

katrin111
5. dub 2009

VECPAL SE TU SAMIK TAK JSEM SLA OD TOHO,ASMEN V ca jsem byla a nejvetsi vel.kalhot co tam byla pro tehu byla 42 coz je pro me male...............tak to zkusim jeste vpolsku.mam pro kajika merci a nescafe...........papa holky loucim se dneska

hnedoocka23
5. dub 2009

Kelišky tehulky:
☼ rozinka (Kača, 23let) 1xIUI v GC Ostrava, přemýšleli jsme nad fertimedem a vypřemýšleli jsme si pozitivní test, který nám dr potvrdil jako těhu, srdíčko tluče a 25. 3. jdeme na další kontrolu
☼ evcaa (Evča 28 let, Havířov) za 5 let nevím kolik IUI ale v říjnu 2008 IVF stimulace synarel a fostimon, 12.10.08 bylo OPU 11 folíků, 6 folíků ICSI z toho jedno embryjko kvality B, ET 14.10.2008, 27.10.2008 test // a 6.července čekáme chlapečka Danielka díky pomoci boha a lékařů
☼katrin111(karvina 26let)2xiui v jednom cyklu a test pozitivni //,20.3.potvrzeni od lekare ze jsem opravdu tehu,6.4.jeste kontrola v polance,pak asi uz KO u me gyndarky

Kelišky čekatelky po ET:
☼ michina (Katka) 2xmimoděložní, 1xIVF v 9/2008 Fertimed Polanka, OPU 11.3., ET 13.3. 3 embryjka, KO 30.3. mam tam same trojky
☼ verca777 (Věra) září 2008 laparoskopie..ted mě čeká v březnu 2009 mé 1.IVF - 20.3.2009 2embryjka, KO 6.4.

Kelišky čekatelky na IVF, KET
☼ j.cien (Martina) 10let marného snažení,25.2IUI-negativni,stimulace k IVF 4/09
☼ spasinka (Judita 33 let) 1x IVF, 11.3. kontrola Polanka - 2.balení HA, stimulace cca 2.týden v dubnu
☼ beruska81 (Lucka) 2xIUI, 3IUI-18.2.-negativní, 1.4.kontrola-vyfasovala jsem Synarel a od 1DC začínám se stimulací
☼ sonick (Soňa) říjen 2008 - hydrolaparoskopie, laparoskopie; 1. IVF ukončeno neúspěšně
☼ luciik (Lucie,28 let) 2xIUI, 2xIVF nezdařené, 1xMA, 3/2009 KET - 3.4. - 3 zmrlinky

Kelišky inseminačky:
☼ hnedoocka23 (Petra) 3xIUI 08,1xIVF 08,5.2.09 LAPAROSKOPIE..20.3.IUI Neúspěšná..další mě čeká 15.4.09
☼ princ (Lucka) 2 x IVF, 28.1. a 30.1. IUI (MANŽEL.SPERMIJKY + DÁRCE), 25.2. 2 IUI, ČEKÁME NA VÝSLEDEK
☼ rona2 (Romana 30 let,Ostrava) 3 IUI(manž.spermijky) 4 IUI (s dárcem)
☼ asmeena (Verča,29let) 5xIUI, 2xIVF, 1xKET.1/09+2/09 IUI nevyšlo. 5.3.09 laparoskopie (všechno O.K.), 3.4.kontrola před IUI u Holuba (ach jo)
☼ janel (Jana) 1xIVF, unor skarifikace, 3/09 mozna k te IUI dojde?
☼ sido 23.3.09 iui,25.3.09 reinseminace...
☼zelenka IUI 3.4,reinseminace 6.4.
☼luciana101 2×IUI,čekání na laparoskopii a pak na 1 IVF

Kelišky nováčci-čekatelky
☼ bobinka1(Vladka) 2×IUI,1×IVF,vše GC ukončeno neuspěšně,nyní pohovor Fertimed Polanka
☼ verlis Fertimed pohov

Kelišky a co bude dál:
☼ kacza.b (Karin 32 let, Bohumín) 1 těhotenství mimoděložní,4×IUI,1×IVF zamlklé těhotenství,2×IVF mimoděložní,3×IVF neuspěšné

rona2
autor
5. dub 2009

Očko taky půjdu na IUI 15 pokud folíky vydrží,ale uvidím co mi poví v pátek.

verca777
6. dub 2009

dobre rano děvčatka,,jdu dneska do polanky,,,sido čus co včera martina?? no nic jdu poklidit trochu a pak vyražím,,a že se mi tam teda vubec nechce!!!

kacza.b
6. dub 2009

dobre ranko kelisky.

verco chapu ze se ti tam asi moc nechce 😔 me se taky nechtelo,tak vim jak ti je...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru