Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

beruska81
6. dub 2009

jo já mám cukrovku už 2 roky, bolelo mě předtím hrozně břicho, měla jsem žluč. záchvat, byla jsem 14 dní v nemocnici a zjistili mi cukrovku, ale držím to v mezích, tabletky teď brát nemůžu když se snažíme a inzulín zatím nepotřebuju.
Dneska večer budu poprvé stříkat synarel.

evcaa
6. dub 2009

asme spatne jsem to napsala po prohlidce porodni salu

verca777
6. dub 2009

holky to je važně mazec ta ketynka,,,mi je ztoho uplně špatně...no je toto normalní,,,člověk si myslí že když otěhotni tak ma vyhrano a ono to není pravda,,a lucinka ma pravdu kajkera zkurvena děvka z poslední knajpy muže rodit i desetkrat za rok a nechava to v děcaku sice děti za nic nemužou ale jim bych normalně urvala rodidla za živa,,, 😠 a druha ktera si je zaslouží,,nemuže,,a zasloužíme si je všechny teda

verca777
6. dub 2009

a ty svině si toho nevaží,,, 😠 😠

verca777
6. dub 2009

joo jinak k te diete,,sem udělala placky,,na obed,,mnam..tak kuj mi říka že si beru nějak toho kajoša k srdci!!! 😀 😀 od uterka příštího začnu,,,tak co verčo ten bazen 🙄

rona2
autor
6. dub 2009

Tak jsem tady na vás nakoukla.A Katrin obrovská gratulace,že je vše tak jak má být.
Akorát nevím proč tě tam honí do té Polanky,já bych šla ke své dr. a domluvila bych se s ní a to i na ten screenink,či jak se to píše,ani to neznám.Za mých mladých let to v těhotenství nedělali. 😀

asmeena
6. dub 2009

verci: můžeme to zkusit, ale jak se tak nám, tak půjdu dvakrát a přestane mě to bavit, moc ráda neplavu. A v plavkách vypadám jak tuleň

beruska81
6. dub 2009

jo holky ještě jsem nakoukla do nějaké diskuse, kde kačka psala, že už koupila dudlíky a plíny do zásoby, bylo to kolem 18. 3. a teď tohle, fakt se z toho taky neumím vzpamatovat, taková hodná holčina, snad se z toho brzo dostane

verca777
6. dub 2009

ale tulen netulen zapoměal jsem tam nappsat ten haček,,,no taky mi ta katy šrotuje v hlavě ☹

asmeena
6. dub 2009

tak jo verci, domluvíme se - pokud by to šlo, tak můžeme zajít klidně hned tento čtvrtek. 😉

verca777
6. dub 2009

🙂 si nějaka hrrrrrrr do toho hubnutí,,,,, 😀 😀 a pracuješ nebo maš dovču??

asmeena
6. dub 2009

já pracuju, musely bychom jít až večer, to je i levnější.

asmeena
6. dub 2009

s hubnutím musíme začít hned, né to pořád oddalovat, protože to znám, to pak nezhubnu.

verca777
6. dub 2009

no asi tak nějak,,,ale ty to nepotřebuješ hubout,,,, 😉

asmeena
6. dub 2009

potřebuju věruš, já to zatím maskuju pod hadrama, ale už se začalo oteplovat a v tričku začínám vypadat jak vorvaň

verca777
6. dub 2009

😀 😀 😀 kolegyně z prace říka,že přibrala přes zimu 10 kilo a že je teda řadně připravena na leto 😀

asmeena
6. dub 2009

na léto? to se spíš dělají zásoby na zimu ne? 😀

verca777
6. dub 2009

ja musim běžet,,vyhazuje mě ten pan co se mnou bydlí 😀 😀 😀 papa

asmeena
6. dub 2009

pá věruš.

j.cien
6. dub 2009

Cus Asmeeeee !

asmeena
6. dub 2009

ahoj cien. Co si to nafasovala? Ten synarel?

asmeena
6. dub 2009

a neboj, na té kultivaci se domluvíš až s doktorem v Olmiku. A ty budeš mít stejně velkou úrodičku, takže tu prodlouženou kultivaci mít budeš.

kacza.b
6. dub 2009

tak holky jsem zehlila a u toho koukam na ulici.

berus ja mam cukr tak do tech 6. tak doufam ze se ted toho inzulinu zbavim,kdyz uz ted zadne tehu neplanuju.

a skoda holky ze nebydlite nekde blizko,bracha mi dal vcera pernamentku na 1000 kc na bazen a sama to asi do prazdnin nevycerpu. a to ma jeste jednu 😅

asmeena
6. dub 2009

to jsi šikulka kaczi, taky potřebuji vyžehlit.

kacza.b
6. dub 2009

jdu hledat takovou dietku loni na ni kamoska celkem rychle ztratila 10 kg.

jo katrin tak me napadlo,ze prave mona uz bude kazdym dnem rodit ze by ti nenake tehu veci prodala.ale nevim cislo obleceni.
mam se ji poptat???

kacza.b
6. dub 2009

asmeen dneska bych ti to i vyzehlila mam zehlici naladu a mela jsem jen jeden kos.

asmeena
6. dub 2009

kaczi: tak mi pak podáš ohledně té dietce instrukce?

asmeena
6. dub 2009

tak to já mám prádlo už rok nevyžehlené (takové věci co se moc často nenosí, takže mi ani nevadí, že nejsou vyžehlené)

j.cien
6. dub 2009

uf,tak jsem docetla 😉
Cus Asmee,prosim te,kolik jsi zhubla od sraziku ???!!!!
Jsi uplne slangovni!

jj.mam synarel,¨mam strikat uz zitra,necekat vubec na MS a honem honem,at se stihne ET do 24.4,coz se ale stejne NESTIHNE!!!
Nevim,jak to ten Kaja pocita...3x zmackal a zacal znovu psat ten protokol...a stejne to podle mne nevyjde.
Ale co je mi po tom,to schvaleni jim tam lezi od ledna,ja nevim,proc se tak dlouho cekalo!
Stejne bylo od 1.navstevy domluvene,ze jdeme do ivf...

katrin111
6. dub 2009

evi pry mi ten screening udela v polance ta koutna ale asi taky priste podepisu reverz nebo ja nevim.je to zas penez jak svina a mas pravdu u me gyndarky uz nemusim platit nic........kaci ja potrebuju jen ty rifle se sirokym pasem jinak tak nic zbytek uz sezenu............nejhorsi je evi ze me ta navsteva za 3 tydny vyjde na holuba.........

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru