Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

verca777
7. lis 2009

víš co,,,začínam uplne uvažovat jako před prvnim ivf.....jesli se zadaři,,atd,,,,,ale sakra už to chci mit za sebou....už me to fakt nebaví,,,,,,je to moooc dlouho u nas to trva,,vždyt víš,,,,,,,a ješte že chodim do prace ,jinka bych se ztoho asi po..... 😀 😀 😀

verca777
7. lis 2009

😀 😀 takl maš dobrou znamost,,a kde bydliš miky??? v ove??

j.cien
7. lis 2009

JJ,Verco,to je urco tema hormonama!!NEboj,zase to budes ty,az to vysadis 😉 a pokud ti Kaja rikal,ze tam jeste bude,tak to je na tuty,to mu věř 😉 a k sobe si te myslim vezme pak do Fulneka,mne to sam nabidl,tak asi jeste bere lidi..Jak jsem tam ted prisla,tak uplne prazdna cekarna,ani noha..ale nez se mnou zkoncil,tak uz tam pak byly asi 4baby..a on je tam asi dost popularni gyndar a hlavne ja mu verim,ze je chytry,ze na sobe pracuje,ze necerpa jen z toho,co se pred lety ucil ve skole 😉 to se pozna 😉

verca777
7. lis 2009

marti,,,,a sem se dočetla že kajoš byl fotograf jo 😀 😀 😀

verca777
7. lis 2009

jinak ja si toho fotaku taky všimla u neho v ordinaci a chtela se ho optat na co to ma))))))))ale beztak by me zase srazil tim že mam zhubnout))))))))))) dycky když se ho na neco blbeho zeptam ,,tak mě pak setře že mam zhubnout,,,tak už mam strach se zeptat ))))) 😀 😀

j.cien
7. lis 2009

Miky tak se susedama ted jen za dobře 😉 😀 😀 se muzou hodit 😀 😀

Verco 😀 😀 😀 no ja cumela jak puk,jak mi sedal mezi nohy s fotakem.. 😀 OMG!!

verca777
7. lis 2009

marti ja knemu chodim od lonskeho zaří do fulneku,,,a dycky dojdeme odpoledne kdy ma nejvice ženskych,,,to me pak omyva,,v čekarne ale ma takovou příjemnou sestru,,ale ona musi byt teda razna 😀 😀 😀 ale na me pusobi dobře

j.cien
7. lis 2009

Vydrz Verco,on si te pak taky vyfoti 😉 😀 😀 a verim ti,ze je to na bednu...to cekani po tech letech..vim,jake to je,ale IVF je jedina sance,tak to tak musis brat 😉 a byt za tu sanci vdecna!!Pred 100lety bychom si ani neskrtly..proste neplodne a basta..takze dikybohu za IVF 🙂

verca777
7. lis 2009

😀 😀 😀 😀 no kajoš,,,,,zažitky snim,,,,,,,,sme teda měli)))ja ho pořad tež vidim jak sem se mela vyzlikat u kozy v polance bo mi kabinku zabirali holky,,romča a ješte ta druha ted si nemužu vzpomenout a on tam stim ultrazvukem v ruce a ja nervozni a muj stary za stolem,,,no parada 😀 😀 😀 víc takovych zažitku a ted minule mi říka že sliznice nam nepřibyva jak by měla a ja na to,,,,no sliznic ne ale ja přibyvam a on hahahahahhahahaah pry nevšim sem si,,,je hodny 😀 😀 😀 😀

miky123
7. lis 2009

Jede mi pomalu kun, 🙄
verčo bydlím za ov-hrabuvkou asi tak 5km

doufam že mi ta znamost k něčemu bude,manžovi to řeknu ,teda pokud to vyjde a jestli to vydržím až na vanoce 😉

j.cien
7. lis 2009

No sestra sice prijemna,ale mne moc nenadchla...pac byla aktune nachlazena a neumela mi vzit krev..a to vypsani tehu prukajdy mi totalne odflakla,vlastne nic krome jmena a RČtam nevyplnila 😖 to se ji ale jako zeptam,pac to mam v obcance a na to nepotrebuji tehu prukajdu...

verca777
7. lis 2009

😀 😀 😀 😀 pře sto lety bych se ani nedožila tolik kolik mam roku,,,bych umřela na bolave zuby 😀 😀 😀 a se chlamu,,,pry vyfotí,,,no parada 😀 😀 😀 už aby fotil!!!!!a se divam a pročítala jsem ješte vdysi jak sme psali,,a už ste všechny krasne tehule anebo maminy,,,,jen sme zustali asi 3?? bez deti zatim,,ja pak asmen a sida jo a kacza,,ale ta už bude mit příští tyden bonečky v bříšku 😵 😵

kasa
7. lis 2009

Tak jsme poobědvali,pak jsme se s Peťou koukali na líbáš jako bůh,tak jsem to konečně viděla celé,protože jsem to už viděla ,ale né do konce,protože jsem usla.
Jé teď jsem si přečetla tu novinu .Miky tichoučka gratulace. 🙂 🙂 .
Martinko tak musíme věřit ,že to bude všechno v pořádku.
MVMMR a už se těším až vás poznám někdy osobně.

verca777
7. lis 2009

😀 😀 😀 no ta kto teda posrala,,ta sestra,,,no na mě udelala dojem,,i když mi brala krev a le to nebyla nachlazena)))))))))))))) no ja nemužu ani čut tu estru z olmiku blondatou NÁNU je to hnus fialovy blondaty,,,suchy,,by mela pojest bo chrasti 😠 😠 a tvaří se jako jedina že je tam za trest!!!!!! jinka všechny sestricky v poho ale ju nemužu překousnout!

j.cien
7. lis 2009

Verco neboj,jednou tu budou same nove tvare a my stara garda uz budeme v diskusi:jak zrotit urvane deti 😀 😀 😀 a na to se uz ted tesiiiiiiiiiiiiim 🙂
Myslim casto na Ditu..kez by ji uz sbalil nejaky poradny chlap s kulama a sli spolu do IVF a aby byla stastna 😉

verca777
7. lis 2009

ahoj kasa::: no ja sem taky z ovy,,,,,,a miky nebydliš nahodou v krmeline?? nic jineho totiže neznam za hrabuvkou jo a ješte petřvald tam sem byla nedavno u siduš 😀 😀 adali sme vinečko)))))jemne teda))))) 😢 😀 😀 😀

kasa
7. lis 2009

Jo a Belíšek ,ale naše Majdinka sluníčko se dočká už teď na jaře,vím to. 🙂

verca777
7. lis 2009

taky jsme myslela na judit,,,,a možna že už zbalil ne??? 😀 😀 spořadnyma kulama,,,teda jesli to očte,,,,,,tak se ztoho obuliiii 😀 😀 😀 a co michi??? ješte ta tady je??

verca777
7. lis 2009

ja vím kasi,,ale ja sme myslela na holky,,co jsme tady začali chodit vdysi,,,,ted moc ty holky ani neznam,,tady,,belku,,občas se sni pozdravim,,,,a katrinak je ješte cela????

verca777
7. lis 2009

moment musim restartovat p.c. 😠

j.cien
7. lis 2009

Verco Katrinka rano jeste byla cela... 😉 a Michi ted ma pulrocni lecbu endosky a pak asi hned IVF,nechce sem chodit,chce mit cistou hlavu od cizich problemu..ale obcas si pisneme na skypu 😉

verca777
7. lis 2009

jo to je nejlepší,,ja taky malokdy tady zabruslim,,,jen nakouknu,většinou přečtu poštu anebo kouknu na tebe,,,a jdu ,,,,do prace 😠 😠

kasa
7. lis 2009

Tak to jo VErčo,já jsem tu taky chviličku tak nevím ,kdo tu chodí už dlouho a kdo teprve krátce,ale jsem ráda,že tu holky jste.Krásný večer.

verca777
7. lis 2009

ale ja to nemyslela špatne kasi,,,,asi sem to špatne napsala 😢 a jesli se te neco dotklo,,tak teda omluva 😔

j.cien
7. lis 2009

Verco jdu zase lehat..boli mne nejak v krku a Petr mi vnutil teplomer a 37,5mam..kur...,to by mi jeste chybelo,ale vim presne kdo na mne nasmrkal 😠 😠 jezibaba Kajinkova sestra 😠

kacza.b
7. lis 2009

martinko tak honem pod perinu a teply cajik.

kasa
7. lis 2009

Cien tak šup ,šup pod peřinku,teplý čajík a uvidíš bude líp.
Verun já se neurazila,to mě ani nenapadlo,nic jdu koukat s Peťou na telku,máme po 4 týdnech společný vikend,jinak dělá na směny.Tak pa pa a Marti opatruj se.

miky123
7. lis 2009

holky ten kun mě se.e 🙄
vubec se mi neobnovuji stranky tak musím vyjet uplně z kone azase najet...........psycho 😠 du si dat pauzu 😝

verca777
7. lis 2009

😒 😒 😒 marti,,běž do doktora,,,,,,,a odpočívej papa tepltpa neni sranda ani nechlazeni neba ja nevim,,ale fakt bež ano

verca777
7. lis 2009

no miky ja taky takhle musim obnovovat stranky

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru