Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

princ
14. kvě 2010

Ahojky, tady to drbe. Náš nešel net, tak jsem z toho hotová.... 😀
Byla jsem na kontrole, ikdyž jsem měla jít až v pondělí.... celé těhu nic a tedkom mykoza .... ☹ ☹ ☹ Jinak vše o.k. terezka uz netlačí na čípek,ale mám mít volnější režim, takže ležet a nic moc nedělat.
Jestě jsem včera stihla mammologickou poradnu a dneska zubaře .... 😀 😀 vše taky o.k. jinak dr. zubař byl dneska na mě moc hodný, vyvrtal mi 3 zuby ... no a tedkom jsem přišla domů a jdu se na chvili natáhnout ....

Všem co začínají stimulovat přeji mnoho úspěchů a ať se dočkáte šťastného konce .... 😀 😀

lucccy
14. kvě 2010

verca: jo, já vím, že se lze objednat ke konkrétnímu doktorovi, ale pokud chceš návštěvy centra skloubit s prací, ne vždy to jde 😒 Myslím, že střídání doktorů na počet odebraných vajíček mít nebude 😀

kacusa
14. kvě 2010

ahoj holky, neměla jsem možnost sem mrknout dřív, jsem ráda a budu ráda za každou informaci, jak tak koukám, tak jsem úplně neinformovaná. Díky za uklidnění, co se týče Sobka, příště uvidíme, k jakému doktorovi nás objednají, nevěděla jsem, že se můžu objednat k někomu konkrétnímu... no vzhledem k tomu, že nevím, kdo má nejlepší reference, tak nevím, o koho si říct... potřebovala bych teď někoho sympatického, abych byla po tom zážitku u Sobka trošku pozitivněji naladěná...

petra123
14. kvě 2010

kasula v pondělí je tam Sobek ml. sympoš a v pátek dr.Čepelák taky sympoš a jinak myslím že ve středu dr.Holub a v uterý dr.Koutná na mě moc dojem jneudělala pač mi řekla jen že ma neprůchodné vejcovody a pak se hned bavila o IVF

verca777
14. kvě 2010

luccy,,,já vím jake to je skloubit práci a navštěvu centra,,,,taky pracuji)))a na počet vajíček vliv opravdu doktoři nemají,jen je lepší když chodíš k jednomu lekaři,,prtože pak v tom doktoři mají bordel,myslím v těch pacientkách,,,,a ahoj petii 🙂

petra123
16. kvě 2010

Verčo čauky jo máš pravdu ale když jinak nemůžeš hold neda se nic dělat ale ty dva DR mam ošefované 😉

petra123
16. kvě 2010

Holky zítra jsem chtěla jet do Polanky a asi vítr déšt a povodně holky tak genetika se odkladá ☹

marselina
20. kvě 2010

ahojky holky,uvažuju o dárcovství tak se chci zeptat jestli některá nepotřebujete dárkyni abyste se posunuly v listině na první místa????

adrim
21. kvě 2010

Ahojky holky,
Petro prosím tě ale na ucpané vejcovody neexistuje žádné řešení? Vždyť na profuky apod. se chodilo už kdysi, hysteroskopie je tuším zákrok, kde ti zjistí problém,ale nemůžou ho vyřešit, ale pak je klasická laparka apod. a tam už se něco řešit dá. Být tebou našla bych si stránky i jiných center a vyloženě jim napsala co ti zjistili a dá-li se to řešit nejdříve i jinak než IVF, za to nic nedáš přece...
Jinak všechny zdravím, já už jsem v plném pracovním procesu, jsem spokojená docela v práci,akorát bych tam teda mohla trávit aspoň o trochu míň času ať jsem více s malým,ale co se dá dělat.
Tento rok bych chtěla konečně a s malým poprvé na dovolenou tak uvidíme 🙂

adrim
21. kvě 2010

Bellko můžu říct,že po přečtení tvého příběhu už nemám vůbec žádnou chuť do Fertimedu jít. Teď musím chvíli pracovat,ale pokud v druhé polovině tohoto roku někam půjdeme,tak tam nejspíše už ne...Proboha tu štítku nepoznali ani z krve? U mého manžela s ní byl taky problém, ale už z krve to poznali když měl katastrofální spg a i jemu léčba pomohla!!! Držím ti palce strašně moc, kdo jiný si to zaslouží než ty!
Já si holky taky po vašich "zážitcích" vzpoměla jak první věta pana Sobka byla, proč chci mít dítě s takovým chlapem (přečetl si jeho spg...) 😒

adnilk
26. kvě 2010

Ahoj Marselino. Byla bych moc ráda, kdybys mi pomohla posunout se v pořadníku. Čekám už od února a už jsem z toho docela v ....Díky za nabídku a prosím ozvi se na mailík. L.

adnilk
26. kvě 2010

jo mail je LinduskaKS@seznam.cz. Ještě jednou dík. Budu Ti mooooc vděčná

zelenka
2. čer 2010

Holky z Fertimedu, byla jste některá na imunologické vyšetření v Praze nebo Plzni? Poslal vás tam Dr. sám nebo jste si o to řekly?

petra123
2. čer 2010

Zeli ahojky jak je??Tebe někam posílají??Já nic zatím nachcipana jak blazen ale zítra už jdu do práce včera jsem byla odpoledne u obvodaka at se na mě podíva byli předemnou 3 lidi a nakonec se všichni začali předbihat tak mi vytekly nervy a sebrala jsem se a šla a ještě jsem řekla že se tady na to můžu vys... doslovně tak dneska ještě zůstanu doma a zítra alou do práce opět.

zelenka
2. čer 2010

Ahoj Peťul, doufám, že budeš brzo fit, okolo mě je taky hodně nemocných, řádí nějaká viróza či co. Jinak z Fertimedu mě právě nikam neposílají 🙂 Mám jít v září na druhé ivf a protože mám všechny výsledky v pořádku, tak se pídím po tom, co ještě za vyšetření mi chybí, co by teda mohlo být tou příčinou, proč se nám nedaří... no a přišla jsem na to, že jsem neměla udělané vyšetření na štítnou žlázu, tak jsem si o to řekla a to se ještě Dr. divil, že to tam není. No a ptám se, jestli je ještě nějaké vyšetření, které bych měla absolvovat a kde by mohl být právě problém. A on na to, že nic, že teď už mám všechno. No a pak se zase na netu dočtu o imunologickém vyšetření, které se provádí v Praze a Plzni. Kamarádka na to byla a příčinu, proč se jí nedaří otěhotnět našli právě tam a tak se teď léčí než půjdou do dalšího ivf. Tak se ptám, jestli si o to vyšetření musím říct sama, jako o tu štítnou žlázu a nebo se někdy dočkám, že mě tam pošlou sami 🙂 No, ale to raději nebudu riskovat a pořádně se na to vyptám a nenechám se odbýt!

petra123
2. čer 2010

Zelen tak to jsme dvě ještě jedem na tu genetiku ale jak jsme chtěli jet byli povodně a ted má můj špatné jaterní testy tak ted jel za internistou a cholesterol zvyšeny tak počkame co to bude příčina a počítam že nějaké pondělí by jsme tam mohli dojet.Taky se zeptat na vše a co mi chybí ale mě na štitku a vše kolem hormonalní profil prostě vše doufám mám ale ještě se pak zeptam at je vše ok jinak jak jsem už napsala až budou peníze bude dítě 😀

petra123
2. čer 2010

Stejně pořad uvažuji ještě nad tou laparoskopii pač je mi divné že před 4 lety HSG bylo OK to jsme dokonce viděla a ted mi nějaka Koutná mi řekne že je vše jinak jsem stoho pořad zmatena ale už aspon vím že jsme neplodna a tím se i uklidnuji at nemam pořad falešné naděje že se třeba tento měsíc povedlo

michina
2. čer 2010

Ahoj holky,

Tak já jsem po dnešní kontrole nejaka unavena, asi brzo vytuhnu. Byl tam dneska docent, ja ho moc nemusim, je mlcenlivy a trosku slizoidni (pardon 🙂 ), nicmene mi dneska poprve rekl neco, co mi jeste nikdo nerekl. Ale nebudu predbíhat.:

Na UZ klasika, to jsem cekala, sliznice nizka, ale nic to zatim nevylucuje. (akorat, ze ja mela vcera negativni test, ale uvidime, zitra budou vysledky krve na hCG po destae hodine) Kdyz jsem mu rikala, ze trochu spinim (no dneska uz trosku vic), tak on hned, ze je to malo estrogeny, ze mam okamzite zvysit davky estrofemu ze 3 na 4 denne. Pak strasne dlouho koukal do PC a nic nerikal, jen si tam neco cetl a pak rika: Ze ty moje vajecniky nevypadaji dobre, že proto ani ty vajicka nejsou uplne idealni a ze pokud by to ted nevyslo, na nic by necekal a sel by rychle do dalsiho IVF. Ja na nej koukala, jakoze kde na to prisel, jeslti z UZ nebo z toho, jak reaguju na stimulaci. A on, že vsechno dohromady, ze mam vyssi FSH, z cehoz se usuzuje, ze vajecniky reaguji hure a ze i hladina estrogenu pri stimulaci byla nizka asi o polovinu od normálu, z cehoz se usuzuje, ze ani vajicka nebudou uplne kvalitni. Ale ze to neni zase tak, ze bych musela do darcovskych, to urcite ne, jen se mi snizuje krapet (asi o polovinu procenuelne, tj. 20-25% šance na IVF) moznost otehotneni. Ze nekdo ma takovy nález na vajecnicich az za 10 let, ja ho mam bohuzel uz ted, neda se rict, cim to je. Muze to byt geneticky dano, kourenim (ja nikdy nekourila, kdyz pominu nekolik pokusu v puberte), cimkoliv. Takze proto by na dalsi IVF moc dlouho necekal, ze se to bude casem zhorsovat. Tak to jsem byla rada, ze aspon rekl, jak to je. Byla jsem docela nastvana, ze uz si toho nekdo nevsiml driv a nedali mi ty 4 estrofemy denne uz od zacatku. Ale co uz, mam se tim ted trapit? Kaslu na to.
Pak se vratil k memu momentalnimu stavu, nechtel rict ani tak, ani tak, dulezita je krev. Dneska, pak v pátek a v pondeli, podle toho se uvidi, pokud bude jedna krev pozitivni, urcite nemam leky vysazovat, protože bych o pripadne tehotenstvi prisla. Vysadit je mam jen v pripade, ze bude 3x negativní. Pokud by to tak bylo, hned jsem si vzala papiry na hystereskopii a do 10. dne cyklu bych na ni sla, chteji se podivat, jak to vypada uvnitr v deloze, jestli tam nejsou srusty a tak... pak by se videlo.

Takže, holky, do zitřejsi desate ranni stejne nebudu o nic moc chytrejsi.. Kazdopadne poctive lezim a nic nedelam, nekde jsem kdysi cetla tady na konovi, ze nejaka holcina mela taky nizkou sliznici a musela lezet a byt v klidu celou dobu nez se vyvinula placenta. Co kdyz je to taky muj pripad, no do uterka nez budu znat treti vysledek krve to uz vydržím... 😉
Takže tak... porád čekat...čekat...a čekat. 😎

michina
2. čer 2010

Jéé, ta slohovka mela byt do jine diskuse 😀 Ale to envadi, tady jsem taky kdysi chodila.. 😉

zelenka
2. čer 2010

Jo, Peťul, na všechno se vyptej a dej mi pak vědět, jestli se zmínili i o tom imunologockém vyšetření a co ti řekli na laparoskopii.

adnilk
8. čer 2010

Ahoj Michino. Tak jak? Dnes už asi máš jasno, co? Jestli to nedopadlo, tak se drž. Vím, že je to těžké, ale ber to z té lepší stránky, alespoň budeš mít po laparce jasno...není to nic strašného.... A jestli to vyšlo, tak potichu GRATULUJI 😉 . Hodně štěstí.

adnilk
8. čer 2010

Ahoj Peťul....chystáš se na laparo? Doporučuji Dr. Holuba. Operuje v Bohumíně. Ten špitál je sice tragédie. Ale Dr. Holub je skvělý operatér, sestřičky tam jsou hodné. Já šla 3. den po operaci domů s 3 stehama (teď už nejsou vidět). 🙂 a to mi brali vaječník....Ta laparka hodně osvětlí. Uvidí tam to, co na UTZ vidět není a třeba žádné imuno a genetika nebude třeba. Měj se🙂

petra123
8. čer 2010

adnilk díky moc ale spíše půjdu do jičína mám znamého co jezdí na UTZ do Polanky jeho budoucí žena mi to řekla a jak jsme se spolu bavili tak by do té laparky šel ale musíme to ještě zkonzultovat podíva se do karty a uvidíme a nechala bych se operovat u něj je tobry jak porodník tak i gynekolog.

adnilk
10. čer 2010

Petři, tak to je jasné - pokud máš kontakty, tak toho samozřejmě využij. Hodně štěstí. 🙂

dri
20. čer 2010

Ahojte holky,
oba jsme s manzelem v poradku, ja po laparoskopii a hysteroskopii, vse OK. Ale 2roky se snazime a nic..
pristi tyden jdu ke svemu lekari a budeme se bavit o nejakem centru. Jsme z Ostravy
Tak hledam nejake info o Fertimedu v Polance. Mate nektera osobni zkusenosti? Pravdepodobne nas ceka IUI.
Jak to probiha? A jak to je financne? Nekde jsem cetla, ze se ceka, nez zakrok schvali pojistovna. Takze po prvnim pohovoru se muzeme na nejaky zakrok dostat az za mesic?
diky moc za rady a info, klidne i do interni posty.
Drzim palce!

petra123
13. črc 2010

Dri promin že tak pozdě ale za IUI v polance neplatíš jen za léky které ti předepíšou jinak v Polance pohoda je jedno kde jsi jesli OL nebo polanka jen DR jsou tam každy den jiny ale v pořadí pořad stejní po.Sobek ml. ut koutna stř. Sobek starší čt Holub a pá Čepelák ja na polanku dobré 🙂

petra123
9. srp 2010

holky nevíte jesli májí ted ve fertimedu dovolenou??chci se objednat na genetku v pondělí ale nevím jesli to nebude zbytečné tam volat díky

michina
11. srp 2010

Ahoj, nemají, měli jen v červenci, já tam jdu zrovna zítra na kontrolu, tak to vím 😉

petra123
14. srp 2010

Miši dík včara jsem tam volala tak jsem hned objednala mojeho na genetiku a prosila sestru at mě vecpe k doktorovi že sním chci jen mluvit a at mi napíše žadanku na laparku tot vše a ukažu se až po laparce s možností na IVF

silvie_77
18. pro 2010

ahoj holky,můžu se zeptat kolik jste platili plus minus ve fertimedu za ivf??

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru