Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kacza.b
2. kvě 2009

ahojky kelisky.

my dnes jeste dooslavovali narozky u tchanovcu a ted cucime na bednu.

teda rono to jsi se teda pekne rozsoupla na stodolni,a to ze te bolely nzicky si umim zive predstavit 😀
a co uz je ti lip?

o vikendu je tady sileny klid po pesine 😒

rona2
autor
2. kvě 2009

Mi ta Stodolní nic neříká,ale manža chtěl jít a my spolu nechodíme,buď hlída dítko on a já jdu s holkama a nebo hlídám já a on zase chodí s kámošema,tak jsme vyrazili po dlouhé době spolu.
A je mi lépe,konečně.
Tak se mějte hezky a já jdu do hajan,přeji vám všem krásné sny,páááá. 😉

verlis
3. kvě 2009

Ahojky holky, vim ze tu asi nikdo dneska moc nebude, ale mam malej problem, jsem asi v pulce platicka HA, kterou mam teda jenom na jeden mesic a pak stimulka, ale od patku spinim. Tak jsem si rikala sakra co se deje...
Ale pak jsem si vzpomnela jak jsem bravala HA driv ze nekdy v pulce cyklu jako by to pripominalo ovulku jsem zaspinila, tak 2 dny, ale desim se aby to nebylo neco s cipkem, nebo tak neco☹
Musim pockat do pondeli a nekam zavolat a poptat se co a jak. No jestli mi nejakej poblbanej cipek zkazi zacatek stimulky se z toho asi po... 😠

Tak nevim, ikdyz ovulka nebyva ze jo s HA, tak proc to teda dela? Nebo i delalo kdyz jsem to jedla 8 let ☹

Fakt nevim, jsem vydesena, nikde me nic neboli, jeste me napadlo udelat si tehu test, ten samozrejme negativni, tak nevim, snad to prejde, jsem objednana na konzultaci a pro leky az dalsi pondeli ☹

Tak peknou nedeli, a mejte se 🙂

evcaa
3. kvě 2009

ahoj hoky vcerejsi vajecinka byla mnam dnes mi zase prijdou tchanovci i rodice na zahradku to bude relax taky se mi libi jak obe maminy kolem me litaj a evi to a evi tamto to je bombaaaa ale za chvili i to skonci a bude to same danecek to a danecek tamto ale dyt jo tak to ma byt ze jo ??? 😀 😀 😀 😀 zatim papapap jdu dodelat omacku kuratko na smetane a knedlicek mnam papapa brouci

rona2
autor
3. kvě 2009

Hezký večer holky,tady to poslední dobou vázne.Ale vůbec se nedivím když je venku tak hezky.Já jsem se dneska slunila a docela jsem pěkně opálená,tak mám radost.A zítra už jdu na první normálni šichtu,ty víkendy jsou pohodička,tak jsem zvědavá co mě čeká,ale snad to bude v pohodě.Blíží se den matek,tak to bude hodně zboží tak uvidím. 😉

asmeena
4. kvě 2009

Ahoj holky, přeji všem úspěšné vykročení do nového pracovního týdne.
Rony: ať se ti v práci líbi stejně tak jako když si tam chodila teď jenom na výpomoc.

Evi: to musí být fajn být opečovávaná, ještě si to chvilku užívej, protože pak se bude opravdu všechno motat jenom kolem Danečka, ale je to fajn, že máš super obě mamky, pak ti s malým pomůžou.

Já jsem si to v Jeseníku super užila, taky jsme opékali a jenom žrali, tak jsem myslela, že jsem přibrala a má dieta je v prd..., ale já přijela domů a ještě mám o půl kila méně. 😉

evcaa
4. kvě 2009

teda asme ak to delas ze papas a hubnes chci taky 😝 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 dneska se jedeme podivat na nove auti do ostravy tak uvidime jak dopadnem 😉

katrin111
4. kvě 2009

dobre ranko kelisky,teda snad se to tady trosku aspon pres tyden rozjede!!!!akorat jsem prisla ze skolky a z obchodu auz snidam,pač mi nebylo moc dobre..papkam jahudkovou presnidavku a k ni koblizek 😀 😀 😀 takze dietka jak vysita 😀 😀 😀 😀 pak jdu trosku pouklizet a umyt si vlasy.............

evcaa
4. kvě 2009

jj katrin koukam ze je tu nejak mrtvo 😀 😀

kacza.b
4. kvě 2009

dobre ranko kelisky.

katrin111
4. kvě 2009

ahoj kaci.............pockej evi v zime,to se to tady zase rozjede 😀 😀 😀 😀

katrin111
4. kvě 2009

ale čučim ze se ani spasinka ani cienka a o rozi ani nemluvim...ze sem holky nenakouknou...............

katrin111
4. kvě 2009

kaci ja uz jsem te dohnala co se tyka prispevku.....uz vedu 😀 😀 😀 😀

evcaa
4. kvě 2009

jj zima je vsecny nazene zpet na konika ale v unoru a breznu se to tu zas vyprazdni pac budou vsechny rodit 😀 😀 😀

j.cien
4. kvě 2009

Krasne pondelicko vsem Keliskam 😉

evcaa
4. kvě 2009

tobe taky marti

katrin uz si byla na tom screeningu????

evcaa
4. kvě 2009

ja uz jsem 4 dny v osmem mesici to leti jak blazen 😕 😕 katrin budes chtit znat pohlavi uz by o mohl poznat pokud bude imi exibionista a ukaze se mamce 😉

j.cien
4. kvě 2009

Evicko ty nase jedina IVFacka krasna tehule !!teda,uz 8.mesic!!!to je parada!!!
Jen si rikam,kdo te bude KONECNE nasledovat???!!!!
Snad uz to ted poficiiiiiiiii a zacne to snas Berus!!! 🙂

evcaa
4. kvě 2009

j berus urco akorat tu uz dluho nebyla jsem zvedava jak se citi 😉 a co ty marti kdy vlastne zacinas stimulovat nebo uz stimulujes ja vim ze ti nejak nevychazely dny ci co jsem z toho jakasi zmatena promin

kacza.b
4. kvě 2009

ve stredu jedu za sobkem na konzultaci co jako dal??? tak jsem zvedava..................

katrin tak uz jsi me predbehla,no ja ted moc nestiham 😅

cien za chvili jdu z pejskem na veterinu ma na zadech takovu hrcku tak se chci domluvit kdy to vyfiknem,ale je mi s toho hrozne,aby to bobka nebolelo a netrpela....

beruska asi pupickuje a taky doufam ze uz to tady rozjede!!!!

kacza.b
4. kvě 2009

no jo evco uz 8 mesic,teda koukam jako blazen,jak ten cas letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.

evcaa
4. kvě 2009

silene kacenko ani se nenadam a budu vam tu psat o kontrakcich doufam ze budu mit s kym komunikovat 😕 😕

a neboj bobanka to bolet nebude si myslim ze ho urco uspi tak jako fenecku od tchanovcu taky mela nejakou bulku a po dvou dnech byla ok

kacza.b
4. kvě 2009

evco tak doufam,ja tam budu urcite i bulet...se znam

kacza.b
4. kvě 2009

je to takove nepekne,ted to ma ostrihane uplne na semisaka jen boky ma delsi a je to trosku videt a i pri trymovani musim davat bacha at ji tam nezajedu. uz jsme tam byli jednou brali ji s toho vzorky,dostali jsme masticku,ale jen ji to ztvrdlo a trosku jeste vyrostlo 🙄

kacza.b
4. kvě 2009

ten konicek zase dneska zlobi 😠 nic mi nejde poradne odeslat

evcaa
4. kvě 2009

muj pejsek to ma nad ocaskem ale nedam mu to vyriznout uz ma deset let a mam strach z narkozy vis 😅

evcaa
4. kvě 2009

u me je vse ok

j.cien
4. kvě 2009

Evco mam jit na Kontr.po MS a domluvime,co dal,stimulace nejdriv v cervnu...

Kaczi tak budu drzet palce,at to pejsulku neboli...ach jo,jsou to nase "deti"...

katrin111
4. kvě 2009

evi na tom screeningu jsem nebyla a a ni na nej nejdu.................dr.rikala ze na to spis chodi starsi zeny.............takze jsem se na to vybodla....u samika jsem taky na tom nebyla

j.cien
4. kvě 2009

Cus Katrin ty jedna tehule 😉 ,co dnes varis dobreho?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru